آموزش ریمپ ایسیو خودرو (Remap & ECU)

آموزش ریمپ ایسیو خودرو (Remap & ECU)

آموزش ریمپ ایسیو، یک دوره کاربردی است که به شما امکان می‌دهد تا پس از پایان آن، بتوانید ریمپینگ ایسیو خودروهای ایرانی و خارجی را با اطمینان و حرفه‌ای انجام دهید. این مهارت، شما را قادر می‌سازد تا در شرکت‌های خودروسازی یا گاراژ‌ها، بهترین خدمات ریمپینگ را ارائه دهید.

در حین این دوره، به عنوان یک کارشناس ریمپینگ آموزش می‌بینید و به یک تکنسین یا کارشناس ریمپینگ تبدیل می‌شوید که با استفاده از دستگاه TNM، قادر خواهید بود تا تنظیمات مختلف ایسیو را بر روی خودروهای ایرانی و خارجی انجام دهید.

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

تمام کارآموزان باید به خاطر داشته باشند که باید آموخته‌های کافی در زمینه برق خودرو، باطری‌سازی، تعمیرات ایسیو و استفاده از دستگاه دیاگ را از پیش در آموزشگاه ما یا مراکز آموزشی معتبر فرا گرفته باشند.

این دوره در واقع به عنوان یک دوره تکمیلی و بسیار تخصصی‌تر از دوره‌های قبلی شما محسوب می‌شود و باید دانش کافی را داشته باشید تا بتوانید به راحتی مفاهیم این دوره تخصصی را درک کنید.به طور کلی، اگر شما یک تکنسین هستید که در حال حاضر در شغل‌های پیشرفته‌تر مشغول به کار هستید یا حتی در سطح دیپلم هستید و تا حدودی با کامپیوتر آشنا هستید، می‌توانید در این دوره شرکت کنید.

فارغ‌التحصیلان مهندسی در رشته‌های مختلف مانند مکانیک، برق، الکترونیک و کامپیوتر نیز می‌توانند از این دوره بهره‌مند شوند و با موفقیت به سمت حرفه‌ی خود حرکت کنند، اگرچه باید نظریه‌های درسی دانشگاهی را هم مرور کنند.

لیست سرفصل های دوره ی آموزش تعمیرات کامپیوتر

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آشنایی با دوره ی آموزش ریمپ و ایسیو خودرو (Remap & ECU)

معرفی دوره ی آموزش ریمپ و ایسیو خودرو (Remap & ECU)

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش ریمپ و ایسیو خودرو (Remap & ECU)

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

"تهران پایتخت" ،بهترین آموزشگاه آموزش ریمپ خودرو خودرو در تهران

در پایان دوره ی آموزش ریمپ خودرو، شما دارای چه مهارت هایی هستید

در انتهای دوره شما میتوانید هر خودرویی که پروگرامر ما قابلیت خواندن حافظه ی ECU آن را داشته باشد بنا بر شرایط سخت افزاری موتور خودرو، بهترین ریمپ را انجام دهیم تا عدد AFR ما به عدد 14.7 نزدیک شود که این یک استاندارد جهانی است

سوالات متداول

دوره ریمپ خودرو هم به‌‌صورت عملی و به‌صورت تئوری تدریس می‌شود که کلاس‌های تئوری این دوره برای افزایش اطلاعات کارآموزان بوده و کلاس‌های عملی هم در کارگاه مجهز تهران پایتخت بر روی خودروهای واقعی تدریس خواهد شد.

بله. همه تجهیزات مربوط به دوره ریمپ خودرو در کارگاه تهران خودرو برای تدریس بهتر این دوره موجود است.

بد از اتمام دوره به شرکت کنندگان مدرک اعطا خواهد شد و همچنین ما می‌توانیم درخواست مدرک فنی و حرفه‌ای و مدرک بین المللی برای شرکت کنندگان بنماییم که در کشورهای دیگر این مدرک از اعتبار خوبی برخوردار است.

بله. آموزش کار با دستگاه دیاگ، دانلود ایسیو، فلش ایسیو و… در آموزشگاه تهران پایتخت آموزش داده خواد شد.

بله. این دوره دارای پشتیبانی نامحدود بوده و شما کارآموزان محترم می‌توانید از این شرایط استفاده نمایید.

با توجه به اینکه مباحث این دوره از صفر تا صد به شما آموزش داده می‌شود، برای شرکت در این دوره به مدرک تحصیلی خاصی نیاز نیست و سطح تحصیلات متوسطه برای شروع و شرکت در این دوره کافی است.

بله. شما پس از اتمام این دوره با ارزش و کاربردی می‌توانید به‌صورت مستقل و جدا برای خودتان مشغول به کار شوید و کسب درآمد نمایید.

بله. در این دوره سیستم هوارسانی، سوخت رسانی و جرقه زنی در موتورهای انژکتوری خودرو به کارآموزان آموزش داده خواهد شد.

آموزش ریمپ ایسیو خودرو (Remap & ECU) در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش ریمپ ایسیو

یکی از دوره‌های پردرآمد و تخصصی مکانیک، دوره ریمپ ایسیو خودرو می‌باشد که در این دوره آموزشی کارآموزان نحوه کارشناسی انواع خودروهای خارجی را با دستگاه TNM می‌آموزند و با نحوه تنظیمات متفاوت ایسیو بر روی خودروها آشنایی می‌یابند. کارآموزان این دوره آموزشی پس از پایان دوره آموزش ریمپ ایسیو قادرند که ساختار کنترل خودروها را با توجه به آنچه که مشتری میخواهد، تغییر دهند. شرکت‌های تولید کننده خودرو بر روی مپ ایسیو خودرو اطلاعات زیادی را قرار داده‌اند، مثلا اینکه شتاب خودرو از مقدار خاصی بالاتر نرود و یا فن خودرو در زمان مشخصی که بر روی مپ ایسیو مشخص شده، روشن شود و از این قبیل اطلاعت دیگر. ریمپ ایسیو عملیاتی است که در آن می‌توان این تنظیمات را پاک کرده و با توجه به نیاز و خواسته صاحب خودرو این برنامه را به‌صورت دلخواه تنظیم کرد. برای آشنایی بیشتر با این دوره آموزشی مفید، پردرآمد و کاربردی با تهران پایتخت تا انتها همراه باشید.

معرفی دوره ریمپ ایسیو

در این روزها شاهد این هستیم که آموزش ریمپ ایسیو به یکی از مشاغل پرطرفدار در کشور تبدیل شده است. ریمپ ایسیو سبب کاهش مصرف سوخت خودرو و افزایش توان موتور آن خواهد شد و این عملیات به روش‌های مختلفی قابل انجام است که مهم‌ترین و رایج‌ترین روش این کار متصل شدن به پورت دیاگ خودرو و فلش کردن نرم افزار ایسیو با یک مپ استاندارد است. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که هزینه این شیوه بالاتر است و آن نوشتن یک مپ سفارشی  برای خودرو می‌باشد.

در آموزشگاه تهران پایتخت دوره ریمپ ایسیو تحت نظر اساتید مجرب و متخصص تدریس شده و کارآموزان با تمامی مدل‌های به‌روز خودرو در بازار آشنا می‌شوند و تمامی سرفصل‌های این دوره مانند رفع محدودیت سرعت خودرو، تغییر مصرف سوخت خودرو، افزایش گشتاور موتور خودرو و… آشنا شده و به‌صورت تئوری و عملی مورد آموزش قرار خواهند گرفت.

نحوه برگزاری دوره آموزش ریمپ ایسیو

در این دوره آموزشی کارآموزان با دستگاه دیاگ، انواع ایسیو، نرم افزار ایسیو، طریقه کاهش مصرف سوخت خودرو، طریقه افزیش قدرت خودرو و… به‌صورت کامل و جامع آشنا شده و تمامی این آموزش‌ها زیر نظر اساتید با تجربه و مجرب در این زمینه و به‌صورت عملی و تئوری در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به کارآموزان این دوره آموزش داده می‌شود.

در مجتمع فنی تهران پایتخت کلاس‌های دوره ریمپ ایسیو به دو صورت تئوری و عملی در هفت روز هفته و با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار می‌شوند. این کلاس‌ها به‌صورت چند روز پیوسته در یک هفته برقرار است و شما می‎‌توانید در طول یک سال در هر زمانی که بخواهید در این دوره شرکت نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر در مورد دوره ریمپ ایسیو با ما در تهران پایتخت ارتباط برقرار نمایید.

نحوه ثبت نام دوره آموزش ریمپ ایسیو

آموزشگاه تهران پایتخت بر این است همه عزیزانی که علاقه‌مند به شرکت در این دوره هستند، بتوانند به راحتی به مجموعه ما ملحق شده و آموزش ببینند و به همین دلیل ثبت نام در این دوره به‌صورت حضوری و غیر حضوری برای همه شرکت‌کنندگان برقرار است تا شرایط شرکت در دوره برای همه فراهم باشد.

و همچنین برای عزیزانی که شاغل هستند، امکان یادگیری دوره را در روزهای پایانی هفته و روزهای تعطیل برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا این افراد هم بتوانند در دوره پردرآمد ریمپ خودرو شرکت کنند. در ضمن عزیزانی که از شهرهای دیگر به ما می‌پیونند با یک هزینه مناسب به خوابگاه معرفی می‌شوند تا برای شرکت در کلاس‌ها آسوده باشند.

برای آشنایی بیشتر با نحوه ثبت نام این دوره با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

شهریه دوره آموزش ریمپ ایسیو

آموزشگاه فنی تهران پایتخت یکی از بهترین مراکز آموزش دوره ریمپ ایسیو در تهران شمرده می‌شود که با سال‌ها تجربه و فعالیت در این زمینه زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای دوره‌های آموزش ریمپ را برگزار می‌نماید. در مجتمع فنی ما این دوره به‌صورت عملی و کاملا تخصصی به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد.

آموزش ریمپ در تهران پایتخت به‌گونه‌ای به کارآموزان تدریس می‌شود که بعد از اتمام این دوره بتوانند ریمپ ایسیو را برای تمامی خودروهای ایرانی و خارجی انجام دهند و به راحتی جذب بازار کار شوند. در ضمن شهریه این دوره در مجموعه آموزشی ما با توجه به اینکه صفر تا صد ریمپ خودرو به کار آموزان آموزش داده می‌شود بسیار مناسب و منصفانه طراحی شده است.

با شرکت در این دوره در آموزشگاه تهران پایتخت شما از پشتیبانی نامحدود برخوردار هستید و با دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای حتی شانس مهاجرت به کشورهای دیگر را نیز خواهید داشت.

برای اطلاع دقیق از شهریه این دوره کاربردی و پردرآمد کافی است همین حالا با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید.

دوره آموزش ریمپ ایسیو مناسب چه کسانی است؟

اگر شخصی هستید که به کارهای فنی علاقه دارد و یا در سطح دیپلم مدرک تحصیلی دارید و با کامپیوتر و عملکرد آن آشنا هستید، این دوره برای شما بسیار مناسب است. افرادی که فارغ التحصیل رشته‌های فنی مثل برق، الکترونیک و کامپیوتر می‌باشند نیز این حرفه برای آنان یک گزینه عالی شمرده می‌شود.

دوره ریمپ ایسیو یک کار تخصصی است که نیاز است دوره‌های آموزش آن را در یک مؤسسه معتبر سپری نمایید تا بتوانید به‌عنوان یک متخصص کاربلد وارد دنیار کاری شوید و پیشنهاد ما به شما آموزشگاه فنی تهران پایتخت است.

همچنین این دوره برای افرادی که با سرمایه گذاری اندک در یک دوره آموزشی بیشترین بهره‌وری را از آن کسب می‌نمایند و افرادی که در حال حاضر به‌عنوان تعمیرکار ایسیو و انژکتور خودرو، تکنسین و کارشناس نمایندگی تعمیر خودرو، سرویسکاران خودرو و… مشغول به کار هستند، نیز دوره ریمپ ایسیو یک دوره بسیار عالی و مناسب محسوب می‌شود.

بازار کار آموزش ریمپ ایسیو چگونه است؟

امروزه یکی از فنون پیشرفته در صنعت خودرو ریمپ ایسیو بوده که باعث بهبود عملکرد و قدرت موتور خودروها می‌شود. در حال حاضر صنعت خودرو از رونق بسیار خوبی برخوردار است و صاحبان خودرو علاقه‌مند به افزایش قدرت خودروهای خود هستند و این یعنی بازار کار این رشته بسیار خوب بوده و شما می‌توانید با شرکت در دوره ریمپ ایسیو درآمد و کار عالی برای خود داشته باشید.

در ضمن به یاد داشته باشید که عملیات ریمپ ایسیو یک کار تخصصی می‌باشد و تعداد افراد ماهر در این زمینه بسیار کم است و همین مسأله بازار کار ریمپ ایسیو را بسیار عالی کرده است و چون در حال حاضر تقاضای برای ریمپ کردن خودرو روز به روز رو به افزایش است، این نشان از آینده پر رونق این حرفه دارد.

بنابراین اگر به یک شغل آینده‌دار و پررونق علاقه‌مند هستید، همین حالا با تهران پایتخت تماس بگیرید و در دوره ریمپ ایسیو شرکت کنید.

درآمد شغل آموزش ریمپ ایسیو چقدر است؟

امروزه در سراسر جهان شرکت‌های سازنده خودرو محدودیت‌های گوناگونی را بر روی خودروهای تولید شده اعمال می‌کنند، زیرا این خودروها قرار است در کشورهای مختلف و شرایط آب و هوایی گوناگونی کار کنند و وجود این محدودیت‌ها در طراحی و ساخت این خودروها نیاز است، اما برخی از صاحبان خودرو این شرایط را دوست ندارند و خواستار تغییر این محدودیت‌ها بر روی خودروی خود هستند و در اینجاست که به خدمات ریمپ ایسیو نیاز احساس خواهد شد و با توجه به روند رو به رشد این قضیه در جهان و حتی ایران می‌توان گفت که درآمد شغل ریمپ ایسیو بسیار خوب و عالی می‌باشد.

همچنین میزان درآمد از شغل ریمپ ایسیو قطعا به توانایی و مهارت شخص و همین‌طور سرمایه‌ای که دارد و مسایل و پارامترهای دیگری وابسته است، اما به‌طور کلی میانگین درآمد این شغل بین 5 الی 8 برابر حقوق وزارت کار تخمین زده می‌شود.

مدرک پایان دوره فنی و حرفه‌ای آموزش ریمپ ایسیو

ریمپ ایسیو عملیاتی است که در طی آن می‌توان مپ ایسیو خودرو را به تنظیمات دلخواه تغییر داد و شما با شرکت در دوره ریمپ ایسیو در تهران پایتخت با عملیات ریمپ برای تمامی خودروهای ایرانی و خارجی آشنا می‌شوید و بعد از سپری کردن و اتمام دوره به آسانی می‌توانید در شرکت‌های خودروسازی و مراکز مختلف ریمپ و تیوتینگ و… مشغول به کار شوید.

با شرکت در کلاس‌های دوره ریمپ ایسیو در آموزشگاه تهران پایتخت با اطمنیان شما یکی از متخصصین توانمند در این کار خواهید شد و پس از پایان این دوره از طرف مجموعه ما مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای به کارآموزان این رشته اعطا خواهد شد و این عزیزان را به بازار کار هدایت خواهیم نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

آیا دوره آموزش ریمپ ایسیو نیاز به پیش‌نیاز دارد؟

ریمپ ایسیو یک کار کاملا تخصصی و حرفه‌ای است که نیاز است با گذراندن این دوره به‌صورت کامل و جامع وارد عرصه کاری شوید؛ زیرا در غیر این صورت متحمل ضررهای سنگین مالی در این زمینه خواهید شد. بنابراین برای اینکه به‌عنوان یک فرد حرفه‌ای وارد این کار شوید، حتما دوره آموزش ریمپ ایسیو را در یک مؤسسه معتبر آموزش ببینید.

در کل برای ورود به این شغل پیش‌نیاز خاصی وجود ندارد و صفر تا صد این دوره و تمامی سرفصل‌های مورد نیاز  مطابق با استاندارد فنی و حرفه‌ای و بازار کار به شما آموزش داده خواهد شد؛ اما بهتر است که حداقل‌های یک خودرو را به خوبی بشناسید تا در صورت بروز هر مشکلی بتوانید به تنهایی آن را حل نمایید.

تا اینجای این مطلب درباره درآمد این شغل و بازار کار آن و موارد مهم دیگری در مورد دوره آموزش ریمپ خودرو با شما صحبت کردیم و نکاتی را با شما به اشتراک گذاشتیم. در ادامه این مطلب قرار است به چند سوال پاسخ دهیم تا اگر ابهامی در مورد این دوره دارید در این سوالات پاسخ داده شود.

کلام آخر

آموزش ریمپ ایسیو امروزه به یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار تبدیل شده و همچنان رو به رشد است، زیرا هر روز با افزایش چشمگیر خودرو در کشور روبرو هستیم و این سبب خواهد شد که به یک شخص با تجربه در زمینه این حرفه نیاز پیدا کنیم تا بتوانیم ایسیو خودرو را به سلیقه خود تنظیم نماییم.

همان‌طور که در این مطلب عنوان شد با انجام عملیات ریمپ ایسیو می‌توان برنامه‎‌ای طراحی شده بر روی ایسیو خود رو را با حالت تنظیمات دلخواه درآورد تا مورد پسند مشتری قرار گیرد و این امر سبب شده که روز به روز بازار کار این شغل و حرفه بیشتر شود. بنابراین اگر به‌دنبال یک شغل پول‌ساز و آینده‌دار هستید، حتما همین حالا با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید و در دوره آموزش ریمپ ایسیو خودروی آموزشگاه ما شرکت نمایید.

اگر طرفدار رشته های برق خودرو باشید، حتما نام آموزش ریمپ و ایسیو خودرو به گوش شما خورده است. ایسیو (ECU) یا همان کامپیوتر خودرو، در واقع مخفف کلمه­ ی Electronic Control Unit  و به معنای واحد کنترل الکترونیک می­باشد. دوره های ریمپ و ایسیو خودرو جزو زیر شاخه های تیونینگ خودرو میباشند. با این حال، ایسیو خودرو، چه کاربردی دارد و نقش آن چیست؟
ایسیو وظیفه‌­ی کنترل خودرو­های انژکتور را دارد و تنها در خودرو­های انژکتور، وجود دارد. کامپیوتر خودرو شامل سِنسور­هایی است که این سِنسور­ها به موتور متصل هستند و وضعیت و عملکرد خودرو را در هر لحظه، بررسی می­کنند. هر چه تعداد این سِنسور­ها بیشتر باشد، کامپیوتر خودرو شرایط موجود موتور را بهتر درک می­کند. در نتیجه، پاسخ­های بهتری نیز برای عملکرد خوب خودرو به قسمت­ های لازم ارائه می­کند.

آموزش ریمپ و ایسیو خودرو ، یکی از دوره های پرطرفدار مجتمع فنی تهران پایتخت میباشد.

معرفی دوره‌ی آموزش ریمپ و ECU خودرو

ایسیو، یکی از فناوری­های بسیار تأثیر گذار در خودرو به حساب می­ آید؛ به این دلیل که در زمان گذشته، برای منتقل کردن انواع پیام­ها به بخش­های مختلف خودرو، از کنترلر­های مکانیکی استفاده می­شد که این نوع کنترلر­ها، به میزان کافی، پیشرفته نبودند. این موضوع باعث می­شد که عملکرد آ­نها بسیار زمان­بر باشد؛ اما با پیشرفت صنعت خودرو و جایگزین شدن کنترلر­های الکترونیکی با آن­ها، علاوه بر اینکه عملکرد آن­ها سرعت بیشتری پیدا کرد؛ بلکه این کنترلرها، مزیت­های دیگری نیز نسبت به کنترلر­های مکانیکی قدیمی داشتند. اگر قصد دارید وارد این حرفه شوید، در دوره ی آموزش ریمپ و ایسیو خودرو مجتمع فنی تهران پایتخت شرکت کنید.

 
معرفی دوره‌ی آموزش ریمپ و ECU خودرو

آموزش ریمپ و ایسیو خودرو (Remap & ECU) در تهران

آموزش ریمپ و ایسیو خودرو (Remap & ECU) شعبه صادقیه

آموزش ریمپ و ایسیو خودرو (Remap & ECU) شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش ریمپ ایسیو خودرو (Remap & ECU)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره