آموزش تعمیرات ایسیو(ECU) خودرو

آموزش تعمیرات ایسیو(ECU) خودرو

در مجتمع فنی تهران پایتخت، آموزش تعمیرات ایسیو خودرو به صورت عملی و تخصصی توسط اساتید با تجربه برای علاقمندان به این حوزه ارائه می‌شود. پس از پایان دوره، شما قادر خواهید بود تمامی مفاهیم مرتبط با ایسیو را به خوبی فرا بگیرید و مهارت‌های لازم برای عیب‌یابی و تعمیر ایسیو را به دست آورید. با قبولی در آزمون نهایی، مدرک معتبری از فنی و حرفه‌ای دریافت خواهید کرد که به شما اجازه می‌دهد فورا وارد این حوزه شده و کسب درآمد نمایید.

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو مجتمع فنی تهران پایتخت:مجتمع فنی تهران پایتخت یک مرکز آموزشی برای تعمیرات ایسیو خودرو است که به دانشجویان علاقه‌مند به حوزه خودروسازی امکان می‌دهد تا مهارت‌های لازم برای تعمیر ایسیو خودروها را یاد بگیرند. این مجتمع با استفاده از تجهیزات پیشرفته و اساتید مجرب، به دانشجویان آموزش می‌دهد که چگونه ایسیو خودروها را تشخیص داده و مشکلات آنها را رفع کنند.

دوره‌های آموزشی این مجتمع شامل تئوری و عملی می‌باشد و دانشجویان پس از پایان دوره، مهارت‌های خود را در تعمیرات ایسیو خودروها به کار می‌گیرند. این آموزش‌ها به دانشجویان کمک می‌کند تا به عنوان تعمیرکار حرفه‌ای در این حوزه فعالیت کنند و از این طریق درآمد خود را افزایش دهند.

به طور کلی، مجتمع فنی تهران پایتخت یک مکان مناسب برای افراد علاقه‌مند به تعمیرات ایسیو خودروهاست که به آن‌ها امکان می‌دهد تا مهارت‌های لازم را در این زمینه کسب کنند و به عنوان تعمیرکاران حرفه‌ای در این صنعت موفق شوند.

لیست سرفصل های دوره ی آموزش تعمیرات ایسیو خودرو

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آشنایی با دوره ی آموزش ایسیو خودرو ( ECU)

معرفی دوره ی آموزش ریمپ و ایسیو خودرو (Remap & ECU)

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش ریمپ و ایسیو خودرو (Remap & ECU)

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

"تهران پایتخت" ،بهترین آموزشگاه آموزش تعمیرات ایسیو خودرو در تهران

در پایان دوره ی آموزش ریمپ خودرو، شما دارای چه مهارت هایی هستید

در انتهای دوره شما میتوانید هر خودرویی که پروگرامر ما قابلیت خواندن حافظه ی ECU آن را داشته باشد بنا بر شرایط سخت افزاری موتور خودرو، بهترین ریمپ را انجام دهیم تا عدد AFR ما به عدد 14.7 نزدیک شود که این یک استاندارد جهانی است

سوالات متداول

پیش نیاز این دوره مباحث پایه الکترونیک است که در دوره تعمیرات ایسیو تدریس می شود. بنابراین نیازی به گذراندن پیش نیاز ندارید.

آموزش تعمیر ایسیو در تهران پایتخت هم به صورت تئوری و هم عملی و با تجهیزات مدرن انجام می گیرد.

میزان درآمدی که پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره تعمیر ECU خودرو به دست خواهید آورد به عوامل مختلفی مانند مهارت، تجربه …..که در متن بالا به آن اشاره شد بستگی دارد. به عنوان مثال، ممکن است ترجیح دهید به عنوان کارمند در یک تعمیرگاه خودرو کار کنید. در این صورت درآمد شما با فردی که در زمینه تعمیر خودرو و سیستم های کامپیوتری کسب و کار خود را دارد کاملا متفاوت خواهد بود. به طور کلی درآمد این کار با توجه به پیشرفت خودرو ها بالا است.

بله ؛ یکی از فصول آموزش تعمیرات ایسیو خودرو ، آموزش نقشه خوانی مدار برق خودرو است.

بله دوست عزیز پس از قبولی در آزمون سازمان فنی حرفه ای و اعطای مدرک معتبر، در صورت تمایل برای کارآموزان از روی مدرکشان وام جهت راه اندازی کسب و کار می گیریم.

شهریه دوره بسیار مناسب و در دو صورت نقد و اقساط قابل پرداخت است. جهت اطلاع دقیق از میزان شهریه و نحوه پرداخت آن با همکاران ما در واحد آموزش تماس بگیرید.

بله جهت سهولت در رفت و آمد شما دوستان ما در 3 شعبه غرب ، شرق (تهرانپارس) و مرکز شهر تهران شعبه آموزشی داریم.

تمامی دوره های آموزشی ما در آموزشگاه تهران پایتخت ویژه ورود به بازار کار و به صورت عملی است و در طول دوره با راهنمایی های اساتید با تجربه، برای ورود به کار در رشته خود آماده خواهید شد.

آموزش تعمیرات ایسیو (ECU) در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش تعمیرات ایسیو (ECU) کامپیوتر خودرو

آموزش تعمیرات ECU در صنعت خودروسازی در تهران پایتخت یکی از پرطرفدارترین دوره ها با درآمد عالی می باشد. ایسیو یا کامپیوتر خودرو یک قطعه الکترونیکی است که وظیفه صدور فرمان به قسمت های مختلف خودرو را بر عهده دارد.این بخش که با معرفی خودروهای انژکتوری معرفی شد، گاها دچار معایب زیادی می شود. با توجه به قیمت بالای این قطعه و خرابی آن چند سالی است که تعمیر ایسیو در کشور ما رونق گرفته است.

آموزش تعمیرات ایسیو (ECU) کامپیوتر خودرو

کسب و کار تعمیر ایسیو یک شغل بسیار تخصصی است و آموزش مهارت های لازم در این حرفه ضروری است، افراد عادی ه توانایی تعمیر خودروهای  دارای سیستم ایسیو نیستند. بسیاری از آموزشگاه های فنی اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیرات ایسیو کرده اند. از جمله بهترین مراکز آموزش تعمیرات ایسیو خودرو، تهران پایتخت است و دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر خودرو را با استفاده از اساتید برتر مکانیک خودرو برگزار می کند.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

آموزشگاه تهران پایتخت از بهترین مراکز آموزش فنی تعمیر ای سی یو در تهران است. از مزایای دوره آموزش تعمیر ECU در آموزشگاه فنی ما که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند عبارتند از: آموزش تعمیر ECU خودرو زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور، ارائه گواهینامه رسمی معتبر، آموزش عملی دوره ای در روش برگزاری کارگاه های مجهز، تمدید رایگان دوره در صورت عدم موفقیت در یادگیری، پشتیبانی نامحدود کارآموزان توسط کارشناسان و مدرسین پس از اتمام دوره آموزش تعمیرات ایسیو. دوره تعمیرات ECU در تهران پایتخت یکی از تخصصی ترین دوره های تعمیرات خودرو و الکترونیک در این مجموعه فنی می باشد. مجتمع تهران پایتخت به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های تعمیر ECU در کشور این دوره را در تهران به صورت عملی و در کارگاه های مجهز زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای برگزار می کند.

نحوه ثبت نام دوره آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

دوره آموزش تعمیرات ECU در یکی از پرطرفدارترین دوره های تعمیرات خودرو آموزشگاه تهران پایتخت است. این مجموعه فنی به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های تعمیر ECU در کشور این دوره را در تهران به صورت عملی و در کارگاه های مجهز، زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای برگزار می کند. آموزش تعمیرات ایسیو در تهران به صورت کارگاهی بوده و در پایان دوره از پشتیبانی نامحدود برخوردار خواهید شد. با گذراندن این دوره، آموزش تعمیر ECU از صفر تا صد را در مدت زمان کوتاهی را خواهید آموخت و آماده ورود به بازار کار خواهید شد. لازم به ذکر است کلیه دوره های آموزشی موسسه تهران پایتخت از جمله دوره تعمیرات ای سی یو مشمول بازآموزی رایگان می باشد. اگر پس از اتمام دوره احساس کردید که به موضوع خاصی تسلط ندارید می توانید به صورت رایگان در دوره تعمیرات ECU ثبت نام کنید. جهت ثبت نام در این دوره می توانید به صورت مراجعه حضوری به شعب ما در تهران و یا ثبت نام در سایت تهران پایتخت اقدام نمایید.

شهریه دوره آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

آموزش تعمیر ECU خودرو یکی از دوره های پرطرفدار در بازار کار می باشد. این دوره یکی از مهم ترین دوره های آموزشی تخصصی در زمینه الکترونیک خودرو محسوب می شود و به دلیل مناسب بودن در بازار کار، متقاضیان زیادی نیز دارد. دوره آموزش تعمیرات ایسیو در مجتمع فنی تهران پایتخت زیر نظر اساتید حرفه ای و برجسته کشور با هزینه مناسب برای رعایت شرایط کار آموزان عزیز برگزار می شود. اگر قصد شرکت در این دوره پولساز را دارید، دلایل زیر می تواند به شما برای انتخاب تهران پایتخت کمک کند:
 • با آموزش تعمیرات ای سی یو به حرفه ای ترین شکل وارد بازار حرفه ای شوید
 • امکان اخذ گواهینامه رسمی و قابل ترجمه تعمیر کامپیوتر خودرو
 • تضمین قیمت منصفانه برای دوره با نظارت همیشگی و به صورت نقد و اقساط
 • خوابگاه مجهز با شرایط مناسب جهت استفاده دوستان خارج از تهران
 • دوره رایگان پس از آموزش جهت تضمین یادگیری
 • پشتیبانی توسط تیم حرفه ای ما به صورت مادام العمر
 • آموزش به صورت حضوری و یا غیر حضوری و مجازی (آنلاین)
 • اعطای مدرک بین المللی و معتبر دو زبانه تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای

دوره آموزش تعمیرات ایسیو (ECU) مناسب چه کسانی است؟

از دیگر مزایای دوره آموزش تعمیرات ایسیو در تهران پایتخت این است که امکان شرکت در این کلاس ها برای افراد در هر سنی وجود دارد و نیازی به آموزش خاصی نیست، افراد زیر دیپلم تا دانشجو می توانند در دوره ها شرکت کنند. بسیاری از کسانی که دارای مدرک دانشگاهی در رشته مکانیک  هستند نیز جهت کسب مهارت های فنی در این رشته در دوره آموزشی ما شرکت می کنند تا علاوه بر مدرک دانشگاهی از مدرک فنی و حرفه ای نیز بهره مند می شوند که تاثیر زیادی در رزومه آنها برای یافتن شغل با شرایط بهتر می باشد. به عنوان یک قاعده کلی، کسانی که با بردهای الکترونیکی و مدارهای اطلاعاتی آشنا هستند، توانایی یادگیری بالاتری برای گذراندن این دوره خواهند داشت. با این حال، این دوره فقط برای دانشجویان برق و مکانیک نیست، هرکسی که الزامات الکترونیکی و مکانیکی را بگذراند می تواند در یادگیری تکنیک های تعمیر خودرو موفق شود. بنابراین می توان یک دوره آموزشی تخصصی در ای سی یو را پیش نیاز مناسبی برای تمامی افرادی که وارد بازار تعمیرات ایسیو می شوند در نظر گرفت. اگر علاقه مند به کار در مشاغل فنی به ویژه مشاغل مرتبط با خودرو هستید، تعمیر خودرو ایسیو به دلیل کمبود نیروی متخصص و اهمیت الکترونیک یکی از مشاغل درآمدزا در این زمینه محسوب می شود و از بازار تجارت و درآمد بسیار خوبی برخوردار است.

بازارکار تعمیرات ایسیو (ECU) چگونه است؟

با توجه به افزایش روزافزون تولید خودرو و نیاز به تعمیرات متنوع، تمامی مشاغل مربوط به خودروهای مختلف بازار کار مناسبی دارند. روز به روز تولید خودرو افزایش می یابد و بیش از یک نفر از اعضای خانواده صاحب خودرو می شوند و به همین دلیل مشاغل خودرویی هیچ گاه اشباع نمی شود و افرادی که این کارها را انجام می دهند معمولا افرادی با درآمد بالا هستند. ایسیو خودرو یکی از قطعات جدید مورد استفاده در خودروهای امروزی است. می توان گفت سن خودرو حدود پانزده سال است و نسبت به عمر خودرو که 120 سال است بسیار کوتاه است. بازار کار اشباع نشده و کمبود نیروی انسانی متخصص و حرفه ای نشان از عمر کوتاه ایسیو دارد. ایسیو خودرو یک برد الکترونیکی است که به دلایل زیادی ممکن است آسیب ببیند. همانطور که این قطعه نقش مهمی در خودرو دارد و خرابی آن مشکلات زیادی را برای خودرو ایجاد می کند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که بازار کار تعمیر ECU خودرو یک بازار کار عالی و غیر اشباع است و با برنامه ریزی صحیح و یادگیری مهارت های لازم در تعمیر ECU خودرو را در دوره آموزش تعمیرات ایسیو تهران پایتخت می توانید به یک تعمیرکار ماهر تبدیل شوید و از فرصت استفاده کنید. بازار منتظر حضور پر رنگ شماست.

درآمد شغل تعمیرات ایسیو (ECU)  چقدر است؟

همانطور که اشاره کردیم ایسیو یکی از مهم ترین قطعات خودرو است و در صورت آسیب دیدن در اسرع وقت نیاز به تعمیر دارد. در نتیجه نیاز به متخصصین در این زمینه بسیار ضروری است و درآمد تعمیرات ایسیو بسیار پررونق است. تقریباً می توان گفت که درآمد حاصل از تعمیرات ایسیو تقریباً سه برابر حقوق یک کارمند است. در مورد درآمد تعمیرات ای سی یو باید توجه داشت که میزان درآمد در این زمینه به عوامل مختلفی از جمله: میزان، محل تعمیرگاه، میزان تجربه عملی تعمیرکارایسیو، مشتری مداری، تجربه و مهارت، قیمت خدمات، کیفیت کار، نوع ماشین و…دارد. تجربه کاری و مهارت مهم ترین عواملی هستند که بر درآمد این شغل تاثیر می گذارند. در واقع تجربه بیشتر درآمد تعمیر ایسیو را افزایش می دهد. بررسی ها حاکی از آن است که میانگین درآمد این شغل بین 15 تا 30 میلیون تومان در ماه است. بنابراین اگر به کارهای فنی علاقه دارید و به دنبال حرفه ای سودآور با درآمد بالا هستید می توانید در دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو تهران پایتخت ثبت نام کرده و در این حرفه مهارت بالایی و در نتیجه آن درآمد بیشتری کسب کنید.

مدرک پایان دوره فنی حرفه ای آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

یکی از مناسب ترین راه ها برای ورود به حرفه تعمیر ایسیو، شرکت در دوره آموزش تعمیرات ایسیو است. این آموزش ها در کلاس های مختلف شهرستان برگزار می شود. مزیت این کلاس ها این است که آموزش هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی انجام می شود و افراد پس از گذراندن دوره ها مهارت کافی در این کار دارند و می توانند درآمد خود را در شغل تعمیرات ایسیو تضمین کنند. البته در انتخاب آموزشگاه بهتر است بدانید که آموزشگاه باید زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کار کند و در پایان دوره گواهینامه معتبر به افراد بدهد.

آیا دوره آموزش تعمیرات ایسیو (ECU) نیاز به پیش نیاز دارد؟

پیش نیاز این دوره برق انژکتور و الکترونیک پایه است که در دوره آموزش تعمیرات ایسیو تهران پایتخت به افراد از صفر تا صد آموزش داده می شود و کار آموزان  نحوه کار با ابزار، تجهیزات و ابزار مورد استفاده در این حرفه را یاد می گیرند. نکته ای که در پایان می توان به آن اشاره کرد این است که با افزایش مهارت های فنی خود در این حرفه و انجام تبلیغات مناسب و حرفه ای و انجام ترفندهایی مانند کار با سرعت بالا و انجام کار خوب در کنار مشتری مداری و اخلاق می توانید به خوبی در این رشته درآمد بسیار بالایی را کسب کنید.
معرفی دوره‌ی آموزش ریمپ و ECU خودرو

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو در تهران

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو (ECU) شعبه صادقیه

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو (ECU) شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

 1. profile avatar

  موسی الرضاچوپانی

  سلام وعرض ادب واحترام
  باتوجه به توضیحات کامل شما وسرویس دهی همه جانبه حتی بعدازاتمام دوره وپشتیبانی کاراموز یکی ازبهترین مراکز علمی کاربردی می باشد .که اگر کسی واقعا علاقه مند باشد .دیگرنیازی به جای دیگری نخواهد داشت .واین مایه مباهات وافتخاراست .دست مریزاد وخسته نباشید .

  • profile avatar

   حسن ویسی(مدیریت)

   سلام جناب چوپانی عزیز
   ممنون از حس قشنگتون ،خوشحالیم که دوره مورد رضایتتون بوده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5001 نفر، با این دوره مهارت کسب کرده اند
   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره