آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک

 آموزشگاه مجتمع فنی تهران پایتخت با فراهم کردن امکانات لازم، دوره‌های آموزش گیربکس اتوماتیک را برگزار کرده و به صورت تخصصی نحوه عیب‌یابی و تعمیر انواع گیربکس‌های معروف را آموزش می‌دهد. در این دوره، شرکت‌کنندگان با نحوه تعمیر گیربکس‌های خودروهای داخلی و خارجی آشنا می‌شوند و مهارت‌های لازم را از طریق آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آموزش می‌بینند. با اخذ این دوره، می‌توانید به عنوان یک تکنسین ماهر و با استفاده از پشتیبانی آموزشگاه، وارد بازار کار شوید و موفقیت‌های بیشتری را کسب کنید.

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک مجتمع فنی تهران پایتخت :یکی از اجزای حیاتی خودروها، گیربکس‌های اتوماتیک یا جعبه دنده خودکار هستند که مسئول انتقال نیرو از موتور به چرخ‌ها هستند. این گیربکس‌ها به طور خودکار دنده را تعویض می‌کنند و به دلیل پیچیدگی و اهمیت آن، تعداد کمی از افراد تخصصی در این زمینه وجود دارند.در مجتمع فنی تهران پایتخت، دوره‌های آموزشی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک برگزار می‌شود. این دوره‌ها توسط متخصصین و تکنسین‌های ماهر در این زمینه ارائه می‌شود تا دانشجویان و علاقمندان به تعمیرات گیربکس اتوماتیک، مهارت‌های لازم را بدست آورند.

در این دوره‌ها، شرکت‌کنندگان با اجزای گیربکس اتوماتیک آشنا شده و روش‌های تعمیر و نگهداری صحیح را یاد می‌گیرند. همچنین، با استفاده از تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر گیربکس آشنا می‌شوند و مهارت‌های عملی برای رفع اشکالات رایج در گیربکس‌های اتوماتیک را به دست می‌آورند.

با شرکت در دوره‌های آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک در مجتمع فنی تهران پایتخت، شرکت‌کنندگان می‌توانند به عنوان یک تعمیرکار حرفه‌ای در این حوزه فعالیت کنند و خدمات تعمیر و نگهداری گیربکس اتوماتیک را ارائه دهند.

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک | جامع در مجتمع فنی تهران پایتخت

آشنایی با دوره ی آموزش گیربکس اتوماتیک| جامع

معرفی دوره ی آموزش مکانیک خودرو | جامع

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش مکانیک خودرو

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان آموزش گیربکس اتوماتیک| جامع شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به تعمیر ایرادات مختلف در آموزش گیربکس اتوماتیک خودرو خواهید بود. این دوره کامل و جامع توانایی کامل تعمیرات را به شما می دهد.

سوالات متداول

بله، پیش نیاز دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک، آموزش گیربکس دستی است که توسط آموزشگاه تدریس می شود.

دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک یک دوره کاربردی و کارگاهی است که در آن نحوه باز و بسته کردن گیربکس را یاد می گیرید و با اجزای آن آشنا می شوید.

با توجه به کاربردی بودن دوره آموزش گیربکس اتوماتیک و بهره مندی از اساتید مجرب، پس از کلاس گیربکس اتوماتیک می توانید با پشتیبانی نامحدود آموزشگاه تهران پایتخت وارد بازار کار شوید.

بله،  جهت رفاه حال هم وطنان خارج از تهران، محل اسکانی با شرایط ویژه در نظر گرفته شده است.

برگزاری کلاس های عملی به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی همچنین برگزاری کلاس های آنلاین به صورت فیلمبرداری حرفه ای و قابل دسترس به صورت همیشگی، برگزاری کلاس های جبرانی رایگان، پشتیبانی مادام العمر، پرداخت شهریه به دو صورت نقد و اقساط، اعطای گواهینامه بین المللی دوزبانه مناسب داخل و مهاجرت و…….. می باشد.

بله، دوره آموزش گیربکس اتوماتیک جامع خواهد بود و شامل هر دو نوع گیربکس دستی و اتوماتیک است.

بله بر روی مدرک شما می توانیم برایتان وام خود اشتغالی بگیریم.

آموزش گیربکس اتوماتیک :گیربکس اتوماتیک که به آن گیربکس اتوماتیک نیز می گویند یکی از مهم ترین قسمت های خودرو است و وظیفه انتقال نیرو از موتور به چرخ ها را بر عهده دارد. گیربکس اتوماتیک به طور خودکار دنده ها را عوض می کند. با توجه به اهمیت و پیچیدگی این قطعه در خودرو، افراد کمی این حرفه را می شناسند.

آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزشگاه تهران پایتخت به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های فنی گیربکس اتوماتیک در تهران پایتخت  با ارائه امکانات لازم و تخصصی در زمینه عیب یابی و تعمیر گیربکس های تویوتا، مزدا، کیا، هیوندای و … کلاس های آموزش گیربکس اتوماتیک را زیر نظر سازمان  فنی حرفه ای برگزار می کند.

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک

 در آموزش دوره های تعمیر گیربکس اتوماتیک کارآموزان نحوه عیب یابی و تعمیر گیربکس های اتوماتیک را برای خودروهای خارجی و داخلی می آموزند. با شرکت در دوره دنده اتوماتیک ارائه شده توسط آموزشکده فنی می توانید به عنوان یک متخصص وارد بازار کار شوید و از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره مند شوید

تمرینات دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک تهران پایتخت توسط مربیان حرفه ای که تجربه زیادی در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک دارند برگزار می شود. با شرکت در این دوره با مباحث مهمی مانند تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندای، کیا، 206 و بسیاری خودروهای دیگر آشنا خواهید شد. نحوه برگزاری دوره گیربکس اتوماتیک در این آموزشگاه به این صورت است که ابتدا مفاهیم اولیه و توضیحات کاربردی مربوط به گیربکس دستی و  اتوماتیک و نحوه عملکرد آن را به شما آموزش می دهد سپس درباره نحوه تعمیر آن به طور مفصل می پردازیم.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک

دوره تخصصی آموزش گیربکس اتوماتیک یکی از دوره های پرطرفدار و پرتقاضا در صنعت تعمیرات خودرو است. میدانیم که تعمیر گیربکس اتوماتیک نیاز به تخصص ویژه دارد و باید با و عملکرد کلی گیربکس و اجزای آن آشنا باشید، شرکت در دوره آموزش گیربکس اتوماتیک در یک آموزشگاه معتبر و زیر نظر یک گیربکس بسیار مهم است. آموزشگاه تهران پایتخت در تعمیر گیربکس یک موسسه فنی حرفه ای است که راه را برای ورود شما به بازار کار و دستیابی به درآمد بالا هموار می کند.

آموزشگاه فنی تهران پایتخت با 23 سال سابقه در برگزاری دوره های آموزشی مختلف مکانیک خودرو، تعمیرات داخلی و خارجی خودرو، برق خودرو، تیونینگ موتور خودرو و گیربکس اتوماتیک یکی از بهترین آموزشگاه های تهران محسوب می شود و تمامی دوره های آن به صورت عملی برگزار می شود.کارگاه عملی توسط اساتید مجرب و با آگاهی کامل از بازار برگزار می شود. یکی از مزایای بزرگ شرکت در دوره های آموزش گیربکس اتوماتیک ، ارائه گواهینامه معتبر، پشتیبانی نامحدود و بازآموزی رایگان است.

نحوه ثبت نام دوره آموزش گیربکس اتوماتیک

دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک در تهران پایتخت به صورت کاملا کاربردی برگزار می شود در این کلاس دوره های تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا، هیوندای و …… کامل آموزش داده خواهد شد.

آموزش قطعات یدکی، نحوه باز و بسته کردن گیربکس اتوماتیک، آشنایی با توربین و موارد دیگر بخشی از سرفصل های آموزش گیربکس اتوماتیک می باشد. آموزشگاه تهران پایتخت به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های حمل و نقل اتوماتیک در تهران این دوره را با هدف آشنایی دانش آموزان با بازار کار برگزار می کند و در پایان دوره گواهینامه دوزبانه مورد تایید کمیسیون فنی و حرفه ای را به دانش آموزان اعطا می کند.

مجتمع فنی تهران پایتخت برای دسترسی آسان کارآموزان و سهولت در حمل و نقل عمومی دارای سه شعبه فعال در غرب، مرکز و شرق تهران می باشد و تمامی این شعب در مجاورت ایستگاه مترو قرار دارند.

جهت ثبت نام دوره می توانید به شعب ما به صورت حضوری مراجعه و یا به صورت آنلاین ثبت نام کنید.

شهریه دوره آموزش گیربکس اتوماتیک

دوره تعمیر گیربکس اتوماتیک تهران پایتخت فرصت خوبی برای افرادی است که علاقه مند به تعمیر خودروهای دنده اتوماتیک هستند تا با محیط کار در تعمیرگاه آشنا شوند. از طرفی شرکت در دوره های آموزشی یا کارآموزی توانایی های شما را در زمینه مورد نظرتان افزایش می دهد.

پس از اتمام این بازه زمانی می توانید با توجه به تجربه ای که کسب کرده اید وارد بازار کار شوید و یا به راحتی به شغل مورد نظر خود دست یابید. همانطور که اشاره خواهد شد درآمد تعمیرات این بخش مهم بسیار بالاست و از طرفی بازار تعمیرات گیربکس اتوماتیک نیز داغ است.

شرکت در چنین دوره های آموزشی برای کسانی که علاقه مند به تعمیر خودروهای گیربکس اتوماتیک با درآمد بالا هستند بسیار مهم است. این دوره ها علاوه بر مرکز رایگان توسط مراکز فنی و حرفه ای دولتی و از طریق آموزشگاه های تخصصی مختلف خودرو ارائه می شود، لازم به ذکر است که این دوره ها طول و هزینه های متفاوتی دارند و در برابر آنچه که در آینده به دست آورید بسیار ناچیز است.

در آموزشگاه تهران پایتخت نیز شهریه آموزش گیربکس اتوماتیک با توجه به دوره انتخابی شما متغیر است و به دور صورت نقد و اقساط قابل پرداخت می باشد.

دوره آموزش گیربکس اتوماتیک مناسب چه کسانی است؟

امروزه با رونق بازار کار برای این شغل، بسیاری از آموزشگاه های فنی اقدام به برگزاری این دوره می کنند. به شما توصیه می کنیم با بهترین مرکز آموزش تهران پایتخت آشنا شوید و در دوره های آن ثبت نام کنید. آموزشگاه ما یکی از آموزشگاه های معتبری است که کلاس های آموزش گیربکس اتوماتیک را برگزار می کند. این آموزشگاه کارگاه آموزش گیربکس را مجهز به گیربکس خودروهای هیوندای، کیا، مزدا، 206، مگان و بسیاری دیگر از خودروها کرده است.

به طور کلی این دوره مناسب افراد زیر می باشد:

  • تمام کسانی که می خواهند آموزش گیربکس اتوماتیک را یاد بگیرند.
  • افرادی که می خواهند گواهی گیربکس اتوماتیک معتبر داشته باشند.
  • مکانیک هایی که بعد از تعمیر پیربکس دستی، می خواهند تعمیر گیربکس اتوماتیک را یاد بگیرند.

افرادی که برای کسب درآمد بالا به دنبال کار هستند.

بازارکار تعمیرات گیربکس اتوماتیک چگونه است؟

توجه داشته باشید زمانی که وارد بازار کار می شوید ممکن است سوال و ابهام داشته باشید، بدانید آموزشگاه تهران پایتخت بعد از دوره انتقال خودکار دارای پشتیبانی است و در صورت شرکت در دوره های این آموزشگاه می توانید انتقال خودکار را ادامه دهید. انتقال دوره حتی پس از اتمام دوره با استاد تماس بگیرید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

 علاوه بر این، اگر در دوره گیربکس اتوماتیک تهران پایتخت چیزی را به خوبی یاد نگرفتید، می توانید مجدداً در دوره گیربکس اتوماتیک به صورت رایگان شرکت کنید. همه این موارد باعث شد اکثر کارآموزان پس از گذراندن دوره مکانیک ما وارد بازار کار شوند و کسب درآمد کنند.

اگر بازار کار این شغل را نمی شناسید، باید بگوییم که این شغل یکی از پردرآمدترین مشاغل مربوط به خودرو است و تعمیرکاران حرفه ای گیربکس اتوماتیک در حال حاضر بین 20 تا 50 میلیون تومان درآمد دارند. ورود روزافزون خودروهای خارجی و چینی به کشور، تجربه در تعمیر گیربکس و کمبود نیروی ماهر در این زمینه از جمله دلایلی است که بازار کار برای این شغل بسیار مطلوب است.

اگر نحوه تعمیر و آموزش گیربکس اتوماتیک را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و تمرین و تکرار زیادی داشته باشید، به شما این اطمینان را می دهیم که در کمتر از یک سال سود زیادی به دست خواهید آورد. به طور کلی با افزایش تولید و واردات خودروهای اتوماتیک بازار کار این شغل در طول سال رونق می گیرد و در صورت داشتن مهارت و تجربه در این زمینه از درآمد و امنیت شغلی بالایی برخوردار خواهید شد.

درآمد شغل تعمیرات گیربکس اتوماتیک  چقدر است؟

با توجه به نوسانات قیمت و دستمزد و همچنین مهارت تعمیرکاران نمی توان درآمد این شغل را به طور دقیق تعیین کرد. اما یک تعمیرکار ماهر می تواند چندین برابر یک کارمند یا کارگر درآمد داشته باشد.

روش کار تعمیرکاران گیربکس به این صورت است که یا در نمایندگی های خودرو کار می کنند یا در مغازه های مکانیکی. در این صورت بسته به دانش، مهارت و تجربه تعمیرکار میزان حقوق به صورت توافقی تعیین می شود.

در برخی موارد خود تعمیرکار تعمیرگاه خودرو ایجاد می کند که در این صورت قطعا درآمد او افزایش می یابد. درآمد تعمیرات گیربکس اتوماتیک با دانش، مهارت و تجربه تعمیرکاران ارتباط مستقیم دارد.

درآمد ماهانه این مکانیک حدود 30 تا 45 میلیون تومان است و مغازه بسیار حرفه ای در موقعیت خوبی در تهران دارد، البته او فردی بسیار صادق و منصف است و به گفته مشتریان درآمد بسیار کمتری از اکثر مکانیک ها دارد.

اما به عنوان کارشناس که تعمیرگاه ندارید درآمد شما حدود 10-12 میلیون در ماه می شود و اگر درصدی کار کنید کمی بیشتر از این مقدار می شود. پس اگر می خواهید به این شغل برسید باید بدانید که درآمد تعمیرکار گیربکس در ایران بسیار بالاست.

به علاوه اگر بتوانید گیربکس اتوماتیک بسازید و به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید، درآمد شما بسیار بالا خواهد بود.

بنابراین شرکت در دوره آموزش گیربکس اتوماتیک تهران پایتخت می تواند سبب اطمینان شغلی در آینده شما گردد.

مدرک پایان دوره فنی حرفه ای آموزش گیربکس اتوماتیک

امروز برگ برنده در دست کسانی است که به جای اینکه فقط مدرک دانشگاهی بگیرند، مهارت های متفاوتی را کسب کرده و با کسب مهارت سعی در به چالش کشیدن بازار کار خود دارند.

هیچ وقت برای کسب مهارت دیر نیست و این بستگی به حوزه مورد علاقه شما دارد. بنابراین می توان گفت گرچه دروس دانشگاهی برای شما هزار موضوع از قبیل رتبه، درصد و نتیجه تعیین می کند، اما مهارت ها دنیای دیگری دارد و همین استعدادها جایگاه شما را در بازار کار کشور تعیین می کند.

شرکت کنندگان می توانند از خدمات رایگان ارائه شده توسط دانشکده فناوری سرمایه شامل پشتیبانی و مشاوره نامحدود برای ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده کنند.

این دوره دارای استانداردهای فنی و حرفه ای است و کارآموزان می توانند پس از اتمام دوره گواهینامه فنی و حرفه ای دریافت کنند.

شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش گیربکس اتوماتیک ، گواهینامه فنی حرفه ای آموزشگاه تهران پایتخت را جهت استفاده قانونی و مناسب جهت کار در شرکت های معتبر، مهاجرت و اخذ مجوز در زمینه گیربکس و تعمیرات مکانیکی اخذ خواهند کرد.

آیا دوره آموزش گیربکس اتوماتیک نیاز به پیش نیاز دارد؟

بله. برای اینکه بتوانید تمامی پیچیدگی ها و تکنیک های اصلی تعمیر و عیب یابی گیربکس اتوماتیک را به صورت عملی و ابتدایی بیاموزید، ابتدا باید دوره تعمیرات گیربکس دستی را تکمیل کنید تا بتوانید در دوره آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک تهران پایتخت شرکت کنید.

 همچنین لازم به ذکر است شرکت در دوره تعمیر گیربکس دستی هیچ پیش نیازی ندارد و مهارت جویان تمامی مباحث از 0 تا 100 را به صورت عملی فرا می گیرند.

بنابراین، از آنجایی که گیربکس دستی همچنان به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و مصرف کنندگان خودروهای دارای گیربکس دستی مانند گیربکس اتوماتیک روز به روز در حال افزایش هستند، کسب مهارت در تعمیر گیربکس اتوماتیک و دستی بسیار توصیه می شود. به این ترتیب می توانید بهتر به خواسته های مختلف مشتریان در بازار پاسخ دهید.

تماس با ما

آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک| جامع در تهران

آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک| جامع شعبه صادقیه

آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک | جامع شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره