آموزش تعمیر گیربکس CVT

آموزش تعمیر گیربکس CVT

آموزشگاه مجتمع فنی تهران پایتخت به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های کشور در زمینه برگزاری دوره گیربکس CVT فنی حرفه ای شناخته می شود. این آموزشگاه برخی مزایا و ویژگی های منحصر به فرد دارد که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند. استفاده از اساتید با تجربه در پروژه های عملی، انجام تمامی مراحل آموزش به صورت عملی، دسترسی آسان به محل آموزش، ارائه مدرک معتبر پس از اتمام دوره، امکان تجدید دوره رایگان، پشتیبانی نامحدود برای کارآموزان پس از اتمام دوره از جمله ویژگی های این آموزشگاه است. به این ترتیب، انتخاب آموزشگاه مجتمع فنی تهران پایتخت برای دوره تعمیر گیربکس CVT می تواند یک گزینه عالی برای علاقمندان به این حوزه باشد.

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

یادگیری تعمیر گیربکس CVT یک دوره جذاب و پر از اطلاعات است. در این دوره، با ساعتی گیربکس CVT و شیرهای برقی و موتور های روی ساعتی آشنا خواهید شد. همچنین می توانید تفاوت های عملکرد گیربکس های مختلف را با گیربکس CVT مقایسه کنید. عیب یابی و رفع عیوب هر یک از شفت ها و فولی های گیربکس نیز جزء مباحث این دوره است. با شرکت در این دوره، مهارت های فنی خود را به ارتقا دهید و وارد بازار کار پر درآمد تعمیر گیربکس شوید. همچنین مزیت شغلی این حوزه این است که بیشتر از سرمایه نیازی ندارید و هیچ محدودیت سنی برای شروع کسب و کار خود ندارید. پس از پایان دوره، از پشتیبانی ویژه برای هر گونه سوال یا مشکلی که پیش آید، بهره مند خواهید شد.

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

سرفصل های آموزش گیربکس CVT

آموزش تعمیر گیربکس CVT | جامع در مجتمع فنی تهران پایتخت

آشنایی با دوره ی تعمیرات گیربکس CVT

معرفی دوره ی آموزش تعمیرات گیربکس CVT | جامع

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش تعمیرات گیربکس CVT

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان آموزش تعمیرات گیربکس CVT| جامع شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به تعمیر ایرادات مختلف در آموزش تعمیرات گیربکس CVT خودرو خواهید بود. این دوره کامل و جامع توانایی کامل تعمیرات را به شما می دهد.

سوالات متداول

بله، با توجه به کاربردی بودن دوره و اساتید مجرب، پس از پایان دوره می توانید با پشتیبانی نامحدود آموزشگاه تهران پایتخت وارد بازار کار شوید.

مدرک معتبر – تدریس 100% عملی و خصوصی بر پایه ورود به بازار کار، پشتیبانی پس از دوره، شهریه اقساطی، خوابگاه و….

این آموزش یک دوره آموزشی و کارگاهی عملی است که نحوه باز و بسته کردن گیربکس و آشنایی با اجزای آن را آموزش می دهد.

بله، با توجه به اینکه دوره به صورت کلی تدریس می شود، در پایان دوره آموزش تعمیر گیربکس سایر خودروها را به خوبی یاد خواهید گرفت.

پس از گذراندن دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT تهران پایتخت برای تمامی کارآموزان شرکت کننده گواهینامه صادر می شود و آموزشگاه می تواند برای دریافت گواهینامه های فنی، حرفه ای و بین المللی معتبر در سایر کشورها اقدام کند.

از آنجایی که آموزشگاه پایتخت تهران از اساتید مجرب و کارگاه های مجهز در این زمینه بهره می برد، در پایان دوره به کار آموزان  گواهینامه رسمی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای اعطا می شود.

بله باز و بسته شدن ساعت گیربکس به طور کامل و با جزئیات لازم آموزش داده شده است.

آموزش تعمیر گیربکس CVT

با توجه به پیچیدگی در مکانیسم عملکرد، تعویض دنده، ساخت و ساز و غیره، گیربکس های اتوماتیک خورشیدی که معمولاً به عنوان AT شناخته می شوند، در حال حاضر محبوب تر از گیربکس های اتوماتیک متغیر پیوسته یا CVT در جهان هستند.

این گیربکس ها ساختار ساده تری نسبت به گیربکس های اتوماتیک AT دارند و عموماً از یک مجموعه خورشیدی، یک یا دو کلاچ، دو شفت، یک تسمه فولادی و یک بلوک هیدرولیک تشکیل شده اند.

دانش فنی بهره برداری، سرویس، نگهداری، عیب یابی، تعمیرات و عیب یابی گیربکس CVT حساسیت های منحصر به فرد خود را دارد که بدون آن خدمات، تعمیر و نگهداری، عیب یابی، تعمیر و … به صورت سیستماتیک انجام نمی شود.

 بنابراین با توجه به افزایش روزافزون گیربکس های CVT در جامعه، آموزش نیروهای متخصص بسیار حائز اهمیت بوده و دارای ویژگی های جذابی برای درآمدزایی است.

امروزه در بسیاری از خودروسازان مانند تویوتا، آئودی، ولوو، هوندا، نیسان، میتسوبیشی، هیوندای، چری، ام وی ام، جیلی و غیره از این نوع گیربکس اتوماتیک CVT  استفاده می شود.

تهران پایتخت با دوره آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک CVT  در تلاش است تا با بهره گیری از اساتید مجرب و تهیه تجهیزات مربوطه، یک کارگاه آموزشی کیفی برای آموزش علمی و عملی این گیربکس اتوماتیک CVT  فراهم کند تا کارآموزان عزیز بتوانند در این دوره شرکت کنند. این کارگاه با هدف آموزش مهارت های نگهداری، باز کردن، بستن و عیب یابی گیربکس اتوماتیک CVT به عنوان یکی از مشاغل حوزه خودرو می باشد.

 اگر دانشی در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ندارید، توصیه می کنیم ابتدا در دوره آموزشی گیربکس دستی تهران پایتخت ثبت نام کنید و سپس با گذراندن دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT، آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک را آغاز کنید. اگر نحوه تعمیر گیربکس اتوماتیک را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و تمرین و تکرار زیادی داشته باشید، به شما این اطمینان را می دهیم که در کمتر از یک سال سود زیادی به دست خواهید آورد.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT

امروزه خودروهای زیادی هستند که از گیربکس CVT استفاده می کنند، زمانی که راننده در شرایط عادی دنده را در خودرو عوض می کند، این عمل در گیربکس شامل دو سرعت با اندازه های مختلف و تعداد دندانه ها می شود، در حالی که در جعبه دنده CVT چیزی شبیه به آن وجود دارد.

 بر خلاف سایر گیربکس های اتوماتیک و دستی که تعداد محدودی نسبت دنده تولید می کنند، گیربکس های CVT تعداد بی نهایت دور تولید می کنند.

مزیت های این گیربکس ها باعث شد شرکت های خودروسازی بیشتر از این فناوری استفاده کنند و این نشان می دهد که بازار کار چقدر برای این حرفه مناسب است و تعمیر تخصصی این گیربکس ها نیاز به دانش روز و تجربه بالایی دارد که اگر تلاش کنید می توانید به آن دست پیدا کنید.

یکی از بهترین راه های یادگیری این حرفه شرکت در دوره معتبر آموزش تعمیر گیربکس CVT   تهران پایتخت است که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود و در طول دوره هنرجو تمامی مباحث را به صورت عملی فرا می گیرد و در پایان دوره او برای ورود به بازار کار برای این حرفه آماده می شود.

دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT   تهران پایتخت زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور در کارگاه های مجهز برگزار می شود. این دوره عملا تمامی مباحث مربوط به تعمیر و عیب یابی گیربکس CVT را پوشش می دهد.

نحوه ثبت نام دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT

یکی از مسائل مهمی که در آموزش گیربکس اتوماتیک باید مورد توجه قرار گیرد، انتخاب آموزشگاه است. در انتخاب آموزشگاه گیربکس اتوماتیک نه تنها به قیمت دوره، بلکه به مواردی مانند کاربردی بودن آموزش، کامل بودن مواد، تجهیزات کارگاه، تجربه مربی و شهرت آموزشگاه باید توجه ویژه ای کرد.

اگر این مسائل را نادیده بگیرد و صرفا بر اساس قیمت انتخاب کند، نه تنها در هزینه آموزش گیربکس اتوماتیک صرفه جویی نمی کند، بلکه در زمان و هزینه خود را از دست داده اید.

بنابراین هنگام ثبت نام دقت کنید که کارگاه مجهز به انواع گیربکس اتوماتیک باشد و بتوانید روی آنها کار کنید. همچنین مطمئن شوید که مدرس دوره با تجربه است و می تواند مفاهیم را به خوبی به شما آموزش دهد. سرفصل های دوره نیز باید متناسب با نیاز بازار کار باشد و هر آنچه برای ورود به بازار کار تعمیر گیربکس اتوماتیک نیاز دارید را به شما آموزش دهد. برای مشاوره در مورد قیمت و هزینه دوره، مدت زمان تحصیل، اساتید و شرایط ثبت نام در اموزشگاه فنی تهران پایتخت به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین آموزشگاه های گیربکس اتوماتیک در ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در صورت انتخاب دوره های تهران پایتخت از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

  • آموزش های تئوری و عملی در کلاس های مجهز و پیشرفته
  • از اساتید مجرب و خوش نام بهره مند می شوید.
  • در صورت عدم یادگیری مباحث، آموزش مجدد رایگان است.
  • اعطای گواهینامه فنی و حرفه ای معتبر
  • حمایت از کار اموزان حتی پس از اتمام دوره از دانش آموزان
  • تأمین مسکن برای کار آموزان شهرستانی در نزدیکی آموزشگاه
  • برگزاری یک ترم با حداقل تعداد شرکت کننده برای ارتقای کیفیت آموزش
  • دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس های سریع السیر

جهت ثبت نام در دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT تهران پایتخت می توانید به صورت حضوری و یا ثبت نام در سایت اقدام کنید.

شهریه دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT

اگر بازار کار این شغل را نمی شناسید، باید بگوییم که این شغل یکی از پردرآمدترین مشاغل مرتبط با خودرو است و تعمیرکاران حرفه ای گیربکس اتوماتیک CVT در حال حاضر بین 20 تا 50 میلیون تومان درآمد دارند. ورود روزافزون خودروهای خارجی و چینی به کشور، تخصص در تعمیر گیربکس و کمبود نیروی کار ماهر در این زمینه از دلایلی است که بازار کار برای این شغل بسیار مناسب است.

با توجه به بازار کار خوب و درآمد بالای تعمیر گیربکس اتوماتیک، شرکت در دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک در تهران پایتخت یکی از بهترین راه ها برای ورود به این حوزه کاری جذاب است. همچنین به تعمیرکاران گیربکس CVT که قصد مهاجرت دارند گذراندن دوره فنی حرفه ای و بین المللی تعمیر گیربکس اتوماتیک به شدت توصیه می شود.

شهریه این دوره بسیار مناسب و مطابق بر استاندار ها و تاییدیه سازمان فنی حرفه ای است و به دو صورت نقد و اقساط قابل پرداخت است.

برای اطلاع بیشتر از قیمت و هزینه دوره تخصصی آموزش تعمیر گیربکس CVT  ، شرایط ثبت نام، شرایط اقامت کارآموزان شهرستانی و سایر موارد با کارشناسان ما در تهران پایتخت تماس بگیرید.

دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT مناسب چه کسانی است؟

  • افرادی که با تعمیر گیربکس دستی آشنایی دارند و می خواهند تعمیر گیربکس اتوماتیک را یاد بگیرند.
  • افرادی که می خواهند تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا و هیوندای را یاد بگیرند.

یک تعمیرکار گیربکس ماهر باید قادر به عیب یابی و تعمیر گیربکس برای انواع خودروها باشد. اگر آموزش کامل گیربکس اتوماتیک ما را دیده اید، مهم نیست که کدام خودرو دارای گیربکس معیوب است، اصول اولیه تعمیر گیربکس اتوماتیک را می دانید. اما تفاوت هایی بین گیربکس در خودروها وجود دارد که باید به خوبی از آن ها آگاه باشید. خودروهای 206، هیوندای و چینی در مقایسه با خودروهای دیگر در معرض آسیب بیشتری هستند، بنابراین حتماً به شما توصیه می کنیم که با نحوه تعمیر گیربکس این خودروها آشنا شوید.

در دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT  آموزشگاه فنی تهران پایتخت با نحوه تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندای کیا و تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا تویوتا 206 آشنا می شوید. دوره تعمیر گیربکس اتوماتیک کاملا چینی نیز در دوره آموزشی CVT آموزش داده می شود.

بازارکار تعمیرات گیربکس اتوماتیک CVT چگونه است؟

تمامی دروس آموزشگاه تهران پایتخت برای ورود به بازار کار طراحی شده است و روش های ورود به بازار کار توسط اساتید در دوره ها تدریس می شود تا دانشجویان با آمادگی کامل به راحتی به بازار کار کشیده شوند.

اگر فردی سرمایه کافی برای افتتاح مغازه نداشته باشد می تواند در مکانیک های دیگر کار کند و بعد از مدتی مغازه خود را باز کند. کار در مکانیک های دیگر نیز به کارآموز کمک می کند تا با این شغل بیشتر آشنا شود، نحوه تعامل با مشتریان و کسب تجربه را بیاموزد. اگر باز هم نمی توانید شغل خود را انتخاب کنید، با توجه به تولیدات و واردات ماشین های دنده اتوماتیک CVT این شغل پردرآمد را پیشنهاد می کنیم. دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT در آموزشگاه تهران پایتخت یکی از بهترین و پرطرفدارترین دوره های فنی است که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

درآمد شغل تعمیرات گیربکس اتوماتیک CVT   چقدر است؟

تعمیر گیربکس CVT یکی دیگر از دوره های معروف و پرطرفدار مرتبط با مکانیک خودرو می باشد که با توجه به بازار کار آن به یکی از مشاغل پردرآمد تبدیل شده است و تعمیرکاران گیربکس معمولا با توجه به تجربه ای که در تعمیر این گیربکس دارند، دستمزدهای بالایی می گیرند و از درآمد خود کاملا راضی هستند .

زمانی که با تعمیر گیربکس اتوماتیک آشنا شدید، وقت آن است که تجربه عملی کسب کنید و با چالش های تعمیر گیربکس اتوماتیک آشنا شوید. این فرصت در دوره های آموزشی گیربکس اتوماتیک آموزشگاه فنی تهران پایتخت در اختیار شما قرار می گیرد. آموزش تعمیر گیربکس CVT در این آموزشگاه مجهز به انواع گیربکس می باشد و مدرس دوره نحوه تعمیر، باز و بسته شدن گیربکس را به صورت عملی به شما آموزش می دهد. در حین آموزش، تمامی مفاهیم را به صورت عملی زیر نظر استاد تمرین می کنید. این به شما امکان می دهد تجربه کسب کنید و در مورد چالش های تعمیر گیربکس اطلاعات کسب کنید.

مدرک پایان دوره فنی حرفه ای آموزش تعمیر گیربکس CVT

علاوه بر این، توجه داشته باشید که هر چقدر هم که چرخه گیربکس کامل و جامع باشد، باز هم هنگام ورود به بازار کار با چالش هایی مواجه خواهید شد. اگر در دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک شرکت می کنید، می توانید با مربی ارتباط برقرار کرده و چالش های خود را حل کنید.

یکی دیگر از مزایایی که از گذراندن دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT در تهران پایتخت به دست خواهید آورد، داشتن گواهینامه فنی حرفه ای است. داشتن مدرک به شما کمک می کند تا در فرآیند استخدام و استخدام سریعتر حرکت کنید. همچنین اگر قصد راه اندازی تعمیرگاه گیربکس و یا مهاجرت را دارید می توانید  درخواست گواهینامه معتبر دو زبانه را به آموزشگاه دهید.

آیا دوره آموزش گیربکس اتوماتیک CVTنیاز به پیش نیاز دارد؟

بله، پیش نیاز دوره آموزش تعمیر گیربکس CVT ، آموزش گیربکس دستی است که توسط آموزشگاه فنی تهران پایتخت برگزار می شود. برای اینکه بتوانید تمام پیچیدگی ها و تکنیک های اولیه تعمیر و عیب یابی گیربکس اتوماتیک را به صورت عملی و ابتدایی یاد بگیرید، ابتدا باید دوره تعمیر گیربکس دستی را بگذرانید تا بتوانید در دوره تعمیر گیربکس اتوماتیک شرکت کنید. این برای کارآموز بسیار مفید است و او را در گیربکس حرفه ای تر می کند.

آموزش تعمیرات گیربکس CVT| جامع در تهران

آموزش تعمیرات گیربکس CVT| جامع شعبه صادقیه

آموزش تعمیرات گیربکس CVT | جامع شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیر گیربکس CVT”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره