آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو

آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو

آموزش لیسه گیری بدنه خودرو، یا همان دیتیلینگ و لیسه کشی، یکی از دوره های مهم در زمینه صافکاری و نقاشی خودرو است که در آموزشگاه مجتمع فنی تهران پایتخت برگزار می شود. این دوره ها توسط متخصصین ماهر برگزار شده و به فارغ التحصیلان مدرک معتبری اعطا می شود.

 

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

آموزش لیسه گیری بدنه خودرو، که به عنوان آموزش دیتیلینگ و لیسه کشی شناخته می شود، از دوره های مرتبط با صافکاری و نقاشی خودرو است. این دوره ها توسط آموزشگاه مجتمع فنی تهران به عنوان مرکزی برای برگزاری دوره های تخصصی در این زمینه ارائه می شوند و مدرک معتبر به شرکت کنندگان اعطا می شود.

برای حفاظت از خودروی خود در برابر عوامل مختلف محیطی مانند گل و لای، روش هایی برای پیشگیری و رفع خطرات وجود دارد. از جمله این روش ها، دوره آموزش سرامیک خودرو است که می تواند به صورت کارخانه ای انجام شود یا پس از خرید خودرو توسط یک کارآموزی که دوره سرامیک زنی را گذرانده است، اعمال گردد.

روش های دیگر برای پس از خرید خودرو یا برای خودروهایی که لایه سرامیکی ندارند، شامل لیسه کشی می باشد که با انجام این عملیات، خطرات خش روی بدنه خودرو را برطرف می کند. اگر شما دوره آموزش لیسه گیری را بگذرانید، می توانید وارد بازار کار شوید و نیازهای جامعه در این زمینه را برطرف سازید، به خصوص با توجه به گرانی خودروها.

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو

"تهران پایتخت" ،بهترین آموزشگاه آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو در تهران

آشنایی با دوره ی آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو

معرفی دوره ی آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان دوره ی آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو، شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به لیسه گیری و ایربراش خودرو خواهید بود 

سوالات متداول

شما در طول دوره،تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را کسب میکنید،ضمنا شما در طول دوره آموزشی میتوانید از مشاوره اساتید با تجربه خود برای ورود به بازار کار بهره مند شوید.

بخش قابل توجهی از دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت را مراجعان غیر تهرانی تشکیل میدهند.

جهت رزرو خوابگاه یک هفته الی 10روز جلوتر از ثبت نام با منشی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید

بله.حتی پس از اتمام دوره های آموزشی خود میتوانید با اساتید خود در تماس باشید و درخواست پشتیبانی کنید.

مدارک ارائه شده توسط مجتمع فنی تهران پایتخت معتبر،رسمی و قابل ترجمه هستند.

تمامی اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت،با تجربه و تحصیلکرده هستند که پس از بررسی های فراوان گزینش شده اند تا خیال دانشجویان از بابت آموزش و سطح کیفی دوره ها راحت باشد.

دوره ی آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو

لیسه گیری خودرو یا لیسه کشی خودرو یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای از بین بردن خراشیدگی‌های عمیق در لایه‌های دوم و سوم بدنه خودرو می‌باشد.

آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش

اگر لیسه گیری توسط یک فرد متخصص در این زمینه انجام شود، مانع ریختن رنگ خودرو و کاهش قیمت و ارزش خودرو شده و همچنین دیگر خودرو به نقاشی نیازی نخواهد داشت. البته اگر از بین بردن خراشیدگی‌های خودرو توسط یک شخص غیر حرفه‌ای انجام شود، دقیقا نتیجه معکوس خواهد داد. به همین دلیل این حرفه تخصصی باید توسط افراد حرفه‌ای و آموزش دیده در این زمینه انجام شود. آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش یکی از چندین دوره آموزشگاه فنی تهران پایتخت است که توسط اساتید مجربی در این آموزشگاه تدریس می‌شود. برای آشنایی بیشتر با آموزش دوره لیسه گیری خودرو با ایربراش تا انتهای این مطلب تهران پایتخت را همراهی نمایید.

معرفی دوره لیسه گیری خودرو با ایربراش

لیسه گیری خودرو یکی از دوره‌های مرتبط با نقاشی خودرو محسوب می‌شود که در آموزشگاه فنی تهران پایتخت و به‌صوت تئوری برای افزایش اطلاعات کارآموزان و همچنین به‌صورت عملی در کارگاه‌های مجهز آموزشگاه فنی تهران پایتخت در کنار مربیان و اساتید مجرب و متخصص این دوره آموزشی برگزار می‌شود.

شما کارآموزان عزیز می‌توانید با شرکت در دوره آموزشی لیسه گیری خودرو با ایربراش آموزشگاه فنی تهران پایتخت با زیرکاری محل لیسه گیری، پولیش محل لیسه گیری شده، لیسه گیری زنگ‌ زدگی‌ها، نحوه لیسه گیری بدون رنگ و… آشنا شده و این حرفه را به‌صورت تخصصی بیاموزید. این دوره یکی از دوره‌هایی است که نیاز به ظرافت کاری داشته و باید در انجام کار دقت کافی داشته باشید تا مراحل لیسه گیری به خوبی پیش رفته و خراشیدگی‌هایی که بر روی خودرو ایجاد شده است، از بین برود.

نحوه برگزاری دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش

همان‌طور که عنوان شد لیسه گیری خودرو یک دوره مرتبط با نقاشی و صافکاری خودرو محسوب می‌شود که برای رفع خط و خطوطی که به هر دلیلی بر روی خودرو ایجاد شده‌اند، از این روش استفاده می‌شود و دیگر با این روش نیاز به رنگ کردن خودرو نیست. این روزها این رشته بازار کار خوبی دارد و آموزشگاه تهران پایتخت نیز دوره‌ای برای آموزش این کار به‌نام آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش در آموزشگاه خود دارد تا بتواند نیروی کار متخصص در این حرفه به بازار کار روانه کند.

شما کارآموزان عزیز می‌توانید با شرکت در این دوره آموزشی با صفر تا صد این حرفه به‌خوبی آشنا شده و بعد از اتمام این دوره به راحتی جذب بازار کار شوید. این دوره شامل سر فصل‌هایی درباره آموزش لیسه کشی رنگ‌های سفید صدفی، آموزش ترکیب رنگ، آموزش پولیش، آموزش کامل ایربراش و پولیش محل لیسه کشی شده و… است.

نحوه ثبت نام دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش

به دلایل مختلفی ممکن است بر روی بدنه خودرو خراش و یا خط و خطوطی ایجاد شود که اگر رسیدگی لازم صورت نگیرد رنگ خودرو در نقاط آسیب دیده خواهد ریخت و ظاهر بدی در بدنه خودرو ایجاد خواهد شد. برای از بین بردن این خط و خطوط ابتدا با استفاده از شوینده‌های مخصوصی بدنه خودرو را شستشو داده و تمیز می‌کنند و سپس نقاط آسیب دیده را در مقابل نور فرابنفش قرار می‌دهند و با بتونه کاری و رنگ خط و خطوط را بر طرف می‌‌نمایند و در انتهای کار رنگ‌های اضافی برداشته خواهد شد.

مراحلی که در بالا توضیح داده شد به‌صورت عملی در کارگاه‌های مجهز آموزشگاه فنی تهران پایتخت و در کنار اساتید این رشته به کارآموزان عزیز تدریس خواهد شد و کارآموزان باید به‌صورت عملی بر روی خودروهای واقعی تمرین کنند تا در پایان این دوره بتوانند از پس این کار برآیند و شغل و حرفه خود را داشته باشند.

شما می‌توانید با ما در آموزشگاه فنی تهران پایتخت با شماره‌های موجود در این صفحه تماس گرفته و در مورد نحوه ثبت نام راهنمایی بخواهید.

شهریه دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش

امروزه خودروها برای همه از جایگاه بالا و ارزشمندی برخوردار هستند و تقریبا بدون خودرو بودن کار غیر ممکنی است. همچنین روز به روز شاهد خودروهای خارجی و یا ایرانی لوکس هستیم که با کوچکترین خش در آن‌ها از قیمت این خودروها کاسته خواهد شد و قطعا این قضیه برای مالک خودرو بسیار دردناک است. اما راه‌هایی وجود دارد که بتوان این مشکل را برطرف کرد و مانع رنگ شدن خودرو شد.

قطعا این راه لیسه گیری خودرو با ایربراش است و افرادی که در این حرفه مشغول به کار هستند، درآمد بالایی دارند و این شغل آینده‌دار بوده و با شرکت در دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش در آموزشگاه فنی تهران پایتخت می‌توان این حرفه را آموخت و سریع شروع به کار کرد. برای این کار کافی است با ما در آموزشگاه تهران پایتخت تماس گرفته و ضمن اطلاع از شهریه دوره که بسیار منصفانه و مناسب است، در این دوره آموزشی درآمدزا ثبت نام نمایید.

دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش مناسب چه کسانی است؟

برای صاحبان خودروهای لوکس دیدن یک یا چند خراش بر روی خودرو بسیار سخت است و دوست دارند که سریع این مشکل خودروی خود را حل نمایند. در چنین مواقعی کافی است به یک فرد که در زمینه لیسه گیری خودرو با ایربراش مهارت دارد، مراجعه کنید تا مشکل حل شود. تصورش را بکنید که ما هر روز با خودروهای بیشتری مواجه هستیم که ممکن است به هر دلیلی آسیب ببینند و این یعنی بازار کار عالی این رشته کاری که بسیار درخشان و آینده‌دار است.

شرکت در دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش برای همه اشخاصی که تمایل به فعالیت در حوزه‌های صفر شویی، ترمیم، پولیش، کارشناسی رنگ و… مناسب و کاربردی می‌باشد. البته این دوره و یا هر دوره دیگری همیشه برای علاقه‌مندان آن رشته مناسب خواهد بود؛ زیرا علاقه به آموزش یک گزینه عالی برای یادگیری صحیح و تبدیل به یک فرد متخصص شدن است.

بازار کار آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش چگونه است؟

در این مطلب بیان کردیم که لیسه گیری یا لیسه کشی یکی از روش‌های بسیار مناسب برای از بین بردن خراش‌های ایجاد شده بر روی بدنه خودرو است. با لیسه گیری خودرو می‌توان بدون نیاز به رنگ خودرو مشکل خط و خطوط ایجاد شده بر روی بدنه را از بین برد، طوری که در پایان کار گویی خراشی بر روی خودرو ایجاد نشده بود.

با توجه به افزایش هر روزه خودروها در خیابان‌های کشور و اینکه تشکیل خراش بر روی خودرو موضوعی است که به‌هیچ عنوان نمی‌توان جلوی آن را گرفت و خطوط ایجاد شده روی خودرو ظاهر قشنگی ندارد، بنابراین مالک خودرو دنبال شخصی است که سریع این عیب را رفع نماید و از آنجایی که لیسه گیری جز مشاغل مهارت محور و تخصصی است، افراد شاغل در این حرفه از بازار کاری خوبی در تمام سال بهره‌مند هستند.

درآمد شغل آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش چقدر است؟

برای انجام لیسه کشی خودرو نیاز است که مراحلی صورت گیرد که به صورت خلاصه در این مطلب به این موضوع اشاره کردیم. هر کدام مراحل این کار تخصصی بوده و نیاز است که فرد در یک آموزشگاه معتبر مانند آموزشگاه فنی تهران پایتخت آموزش ببیند و بعد وارد بازار کار شود؛ زیرا اگر کوچکترین کوتاهی در اجرای لیسه کشی خودرو صورت گیرد، در پایان کار به راحتی قابل تشخیص است.

با توجه به اشتباهات رانندگی و حوادث پیش آمده بر روی خودروهای موجود در خیابان که هر روز در حال افزایش است، می‌توان گفت برای این حرفه در تمامی فصول سال کار وجود دارد و اگر شما به‌دنبال راه اندازی یک کسب کار با درآمدی بالای و چندین برابر حقوق مصوب اداره کار هستید، بهترین انتخاب این است که در آموزشگاه فنی تهران پایتخت شرکت کنید و این حرفه پردرآمد را بیاموزید.

مدرک پایان دوره فنی و حرفه‌ای آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش

ما در آموزشگاه فنی تهران پایتخت با توجه به بازار کار عالی لیسه گیری خودرو و کمبود نیروی متخصص در این حوزه کاری در این زمینه یک دوره آموزشی به‌نام آموزش دوره لیسه گیری خودرو با ایربراش برگزار کرده‌ایم تا علاقه‌مندان به این رشته بتوانند در این حوزه آموزش ببینند و وارد بازار کار عالی و پردرآمد این حرفه شوند.

مهارت لیسه‌کشی از جمله مهارت‌هایی است که نیاز است با تمرین و کار عملی همراه باشد تا کارآموز بتواند بعد از پایان دوره به راحتی کسب و کار خود را راه اندازی نماید و این امکان در کارگاه‌های مجهز و به روز آموزشگاه فنی تهران پایتخت برای تمامی کارآموزان این رشته برقرار است.

و در نهایت اینکه به تمامی کارآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای اعطا خواهد شد، مدرکی که دو زبانه بوده و در دنیا از اعتبار خوبی برخوردار است.

آیا دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش نیاز به پیش نیاز دارد؟

آموزشگاه فنی تهران پایتخت یکی از بهترین آموزشگاه‌های کشور در زمینه برگزاری آموزش دوره لیسه گیری خودرو با ایربراش است و با برگزاری این کلاس‌ها در سطح تهران توانسته نیروی کار زبده‌ای را وارد بازار کار نماید. انتخاب یک آموزشگاه معتبر در این روزها با توجه به تعداد زیاد آموزشگاه‌ها کار بسیاری دشوار است. آموزش دوره لیسه گیری خودرو با ایربراش کاری است که ظرافت در آن حائز اهمیت بوده و در روند کار بسیار تأثیر گذار است، بنابراین در انتخاب آموزشگاه برای آموزش این دوره بی‌نظیر دقت لازم را داشته باشید تا در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی نمایید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

اگر شما در زمینه نقاشی یا صافکاری خودرو هیچ آموزشی ندیده‌اید، اصلا نگران نباشید؛ زیرا این دوره به پیش نیاز خاصی نیاز ندارد و در آموزشگاه فنی تهران پایتخت این دوره از ابتدا و به‌صورت عملی در کنار اساتید مجرب این آموزشگاه به کارآموزان آموزش داده خواهد شد.

سوالات متداول دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش

در این مطلب سعی کردیم شما را با آموزش دوره لیسه گیری خودرو با ایربراش در آموزشگاه فنی تهران پایتخت بیشتر آشنا کنیم و در ادامه به تعدادی از سوال‌های ممکن شما پاسخ داده‌ایم تا ابهامی برای شما در زمینه این دوره باقی نماند.

1.      آیا مدرک این دوره برای جواز کسب مناسب است؟

بله. شما با مدرک این دوره می‌توانید جواز کسب دریافت نمایید.

2.      آیا مدرک دوره لیسه کشی در کشورهای دیگر اعتبار دارد؟

بله. به کارآموزان مدرک فنی و حرفه‌ای اعطا خواهد شد که این مدرک در کشورهای دیگر از اعتبار بالایی برخوردار است.

3.      وجه تمایز آموزشگاه فنی تهران پایتخت با سایر آموزشگاه‌ها در چیست؟

برخورداری از اساتید متخصص و با تجربه، کار عملی در کارگاه‌های مجهز، پشتیبانی نامحدود از کارآموزان و… از مزایای ویژه آموزشگاه ماست.

4.      چه مدارکی برای ثبت نام این دوره لازم است؟

یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و کارت شناسایی جزو مدارک این دوره آموزشی برای ثبت نام است.

5.      نحوه برگزای این دوره در آموزشگاه به چه صورت است؟

دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش به‌صورت تئوری و عملی به کارآموزان تدریس خواهد شد.

6.      آیا پس از اتمام دوره می‌توانم وارد بازار کار شوم؟

بله. سرفصل‌های این دوره در آموزشگاه فنی تهران پایتخت مطابق با بازار کار طراحی شده تا کارآموزان به آسانی جذب بازار کار شوند.

7.      آیا برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه وجود دارد؟

بله. این عزیزان به یک خوابگاه نزدیک آموزشگاه با یک قیمت مناسب معرفی خواهند شد.

8.       آیا آموزش ترکیب رنگ لیسه کشی در این دوره آموزشی تدریس می‌شود؟

بله. آموزش ترکیب رنگ لیسه کشی از سرفصل‌های دوره آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش است.

سخن پایانی

با توجه به افزایش چشمگیر خودروها در این بازه زمانی، مشاغل مرتبط با خودرو از بازار کار بسیار خوبی بهره‌مند هستند و لیسه گیری خودرو با ایربراش نیز یکی از این مشاغل مرتبط با خودروست که به بخش نقاشی و صافکاری خودرو مربوط بوده و درآمد فوق‌العاده خوبی برای فرد به همراه خواهد داشت.

اما این به شرطی است که بسیار خوب و عالی آموزش ببینید و مهارت لازم در این کار ظریف را کسب کنید و برای این لازم است که در یک آموزشگاه معتبر مانند آموزشگاه فنی تهران پایتخت ثبت نام کنید و به‌صورت عملی بر روی خودروهای واقعی کار لیسه کشی با ایربراش را تجربه کنید که این در آموزشگاه ما برای شما کارآموزان عزیز امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتری در مورد آموزش لیسه گیری خودرو با ایربراش با ما در آموزشگاه فنی تهران پایتخت در تماس باشید.

آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو شعبه صادقیه

آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره