آموزش تعمیر ات کولر گازی و نصب کولر گازی

آموزش تعمیر ات کولر گازی

شرکت در دوره آموزش تعمیر کولر گازی، به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های عملی و دانش علمی خود را در این زمینه تقویت کنید و از مبتدی تا حرفه‌ای در آموزش تعمیر کولر گازی پیشرفت کنید.

آموزشگاه مجتمع فنی تهران پایتخت، با سابقه‌ای برجسته، دوره آموزش تعمیر کولر گازی را در تهران برگزار می‌کند و همچنین امکان شرکت در کلاس‌های آموزشی آنلاین برای افرادی که به دلیل شرایط خاص امکان حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند، وجود دارد.

این آموزشگاه تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می‌کند و پس از پایان دوره، به شرکت‌کنندگان مدرک معتبر در زمینه تعمیرات اسپلیت و کولر گازی اعطا می‌شود.

فارسی
حضوری
تماس-واتساپ
مبتدی تا پیشرفته
داخلی-دوزبانه-بین المللی

معرفی دوره

آموزش تعمیر کولرگازی و نصب کولرگازی

دوره‌ی آموزش نصب کولر گازی در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش تعمیرات کولر گازی | مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش تعمیرات کولرگازی

با توجه به موقعت کشورمان در منطقه گرم و خشک و دارا بودن هوای گرم در بهار و تابستان، نیاز به کولر گازی و اسپلیت در ساختمان های مختلف احساس می شود. استفاده از کولر گازی در چند سال اخیر به دلیل مزایایی که داراست رشد زیادی داشته است اما نصب این سیستم ها نیاز به تخصص بالایی دارد و در صورت نصب یا تعمیر آن توسط خودتان، احتمال بروز مشکل در عملکرد و کاهش عمر مفید آن ها وجود خواهد داشت. بنابراین جهت نصب و تعمیر کولر گازی نیاز به افراد متخصص است و کار نصب و تعمیر کولر گازی به این افراد سپرده می شود و می توان از تخصص این افراد در نصب و تعمیر این دستگاه ها استفاده کرد. روش های مختلفی برای کسب مهارت در حرفه تعمیر کولر گازی وجود دارد. یکی از بهترین راه ها برای یادگیری نکات مختلف مربوط به نصب و تعمیر کولر گازی شرکت در دوره آموزش تعمیرات کولرگازی می باشد. آموزشگاه هایی مانند تهران پایتخت هستند که زیر نظر سازمان های فنی و حرفه ای در زمینه نصب و تعمیر کولر گازی و اسپیلت آموزش می بینند و پس از گذراندن دوره، گواهینامه های فنی و حرفه ای معتبر به کارآموزان ارائه می کنند. در این روش مهارت های لازم به صورت تئوری، علمی و عملی به کارآموزان آموزش داده می شود و پس از پایان دوره افراد توانایی ورود به بازار کار و کسب تجربه را پیدا می کنند.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات کولرگازی

آموزش تعمیر کولر گازی و اسپلیت توسط اساتید مجرب فنی در کارگاه های آموزشکده فنی و حرفه ای تهران پاینخت آموزش داده می شود و با شرکت در این دوره شما قطعا توانایی لازم جهت تعمیرات و نصب کولر گازی اسپلیت را می توانید پیدا کنید. مجتمع آموزشی تهران پایتخت با بهره گیری از اساتید مجرب و تجهیزات به روز این فرصت را برای کارآموزان عزیز فراهم کرد تا با کسب مهارت های لازم در زمینه نصب و سرویس کولر گازی به صورت عملی و تئوری در بازار کار موثر واقع شوند. علاقه مندان به شرکت در دوره آموزشی نصب کولرگازی می توانند سرفصل های آموزش داده شده در این دوره را در همین صفحه مطالعه کرده و پس از کسب اطلاعات کامل در این دوره ثبت نام کنند. در پایان دوره آموزش تعمیرات کولرگازی و پس از قبولی در آزمون مهارت فنی و حرفه ای، سازمان فنی و حرفه ای به شما گواهینامه ای می دهد تا بتوانید مجوز راه اندازی نمایندگی دریافت کرده و وارد بازار پرهیجان و جذاب این رشته شوید و یا این گواهی را ترجمه کرده و برای کار به خارج از کشور اعزام شوند. در پایان دوره، مشروط بر اینکه در تمامی جلسات شرکت کرده باشید، اما به هر دلیلی مطالب را به طور کامل یاد نگرفته باشید، مجاز به شرکت در جلسات اضافی بدون پرداخت هزینه برای یادگیری کامل آن هستید.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات کولرگازی

برای ورود به بازار کار نصب کولر گازی باید در مورد انواع مدل های کولر گازی، نحوه نصب، لوله کشی و سیم کشی و بسیاری موارد دیگر و طبیعتاً هر آنچه که دارید آگاهی داشته باشید. تخصص و تجربه شما در این زمینه در بازار کار حرف های بیشتری برای گفتن خواهد داشت. بهترین و سریع ترین راه برای به دست آوردن این حرفه، شرکت در دوره های تعمیر کولر گازی در  مراکز فنی معتبر می باشد. زیرا در این دوره ها تمامی نکات لازم و مراحل نصب صحیح انواع کولر گازی به صورت تخصصی آموزش داده خواهد شد. البته برای گذراندن دوره آموزش تعمیرات کولرگازی باید دقت کرد و آموزشگاه تخصصی نصب و تعمیر کولر گازی را انتخاب کرد. آموزشگاه تهران پایتخت با ارائه تجهیزات روز دنیا زیر نظر اساتید حرفه ای و مجرب و برگزاری دوره آموزشی تعمیرات کولر گازی به صورت تخصصی و کاربردی به موفقیت های زیادی در این زمینه دست یافته است. جهت ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات کولرگازی تهران پایتخت می توانید به صورت حضوری در تهران در 3 شعبه شرق رسالت | مرکزی: انقلاب| غرب: صادقیه و به صورت ثبت نام در دفاتر مدارس و یا به صورت آنلاین در سایت ما ثبت نام خود را انجام دهید.

شهریه دوره آموزش تعمیرات کولرگازی

آموزشگاه تهران پایتخت یکی از بهترین آموزشگاه های نصب کولر گازی می باشد که دوره های آموزشی تعمیر و نصب کولر گازی را با فاکتورهای ذکر شده و بهترین شهریه برگزار می کند. هدف تهران پایتخت از برگزاری این دوره تربیت نیروهای متخصص و ماهر برای ورود به بازار کار کولر گازی می باشد. درآمد این حرفه مانند سایر حرفه های فنی به عوامل مختلفی از جمله میزان دانش و تجربه، زمان و کیفیت پیشنهاد شغلی، تبلیغات مناسب، مشتری مداری و … بستگی دارد. با توجه به تمام دلایل ذکر شده، میانگین درآمد این شغل می تواند از 15 تا 20 میلیون در ماه متغیر باشد. شهریه دوره آموزش تعمیرات کولرگازی و اسپلیت بر اساس تعرفه های مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و به دو صورت نقد و اقساط از داوطلبان اخذ می شود. بنابراین می توانید قضاوت کنید که پرداخت این مقدار شهریه در برابر درامدی که در آینده خواهید داشت بسیار ناچیز است.

دوره آموزش تعمیرات کولرگازی مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش تعمیر کولر گازی با هدف ارائه آموزش تخصصی تعمیر کولر گازی به کلیه افرادی که قصد آموزش تعمیرات کولر گازی را دارند برگزار می گردد. مخاطبین دوره آموزش مجازی تعمیر و نصب کولر گازی تهران پایتخت آن دسته از عزیزانی هستند که به دلیل محدودیت زمانی و مشکلات مالی و مسافت نمی توانند در دوره های موسسه شرکت کنند. این دوره برای افرادی مناسب است که به طور جدی می خواهند به آن به عنوان یک کار تخصصی نگاه کنند و این حرفه را برای همیشه در زندگی دنبال کنند. این دوره عملاً همه چیز را از صفر تا صد به کارآموزان آموزش می دهد و ادامه کار را برای آنها آسان تر می کند. بنابراین با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات کولرگازی می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید. همچنین اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، شرکت در این دوره و اخذ گواهینامه بین المللی قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای می تواند در این مسیر به شما کمک زیادی کند.

بازار کار تعمیرات کولرگازی چگونه است؟

نبود نیروی متخصص کافی در زمینه تعمیرات و سرویس کولر گازی و اسپیلت ، بستر کار و فعالیت در این زمینه را فراهم کرده است. موسسه تهران پایتخت پس از آموزش کامل و حرفه ای در زمینه تعمیر و نصب کولر گازی در صورت تمایل شرکت های اجرایی در این زمینه را به شما معرفی می کند تا بتوانید فعالیت خود را در بازار کار آغاز کنید. امروزه با تحصیلات غیر کاربردی و ناکارآمدی نظام آموزشی، داشتن موقعیت شغلی مناسب و کسب درآمد رضایت بخش برای زندگی بسیار مشکل شده است. اما ما حرفه ای را به شما آموزش می دهیم تا با مهارت های عملی خوبی که کسب می کنید، کسب و کار خود را داشته باشید و درآمد بالایی کسب کنید. این حرفه در فصل تابستان و همچنین در ماه های گرم سال بازار بسیار خوبی دارد و در این 6 ماه به راحتی می توانید یک سال درآمد کسب کنید. همچنین با توجه به اینکه امروزه از کولر گازی بیشتر از کولر آبی استفاده می شود این حرفه بازار کار بسیار خوبی را به دست آورده است و مشتریان خوب زیادی دارد. اگر به این حرفه علاقه دارید می توانید به راحتی در دوره آموزش تعمیرات کولرگازی تهران پایتخت شرکت کنید و برای این کار وارد بازار شوید.

درآمد شغل تعمیرات کولرگازی چقدر است؟

کلیه کارهای فنی اعم از نصب و تعمیر کولر گازی با توجه به مهارت و تخصص که فرد دارد قادر به کسب درآمد است. در واقع هر چه کیفیت کار فرد بالاتر باشد و دانش او در این کار بیشتر باشد، حقوق ماهیانه او نیز بیشتر خواهد شد. میانگین درآمد افراد شاغل در این حوزه حدود 7 تا 15 میلیون تومان و حتی بیشتر در ماه است که با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. به روز بودن و آشنایی با انواع مدل ها و برندهای کولر گازی و اسپلیت و اطلاع از نحوه تعمیر آنها در میزان درآمد دریافتی در این شغل نقش بسزایی دارد. برای افزایش دانش و مهارت خود در نصب و تعمیر کولر گازی می توانید در دوره آموزش تعمیرات کولرگازی تهران پایتخت که به همین منظور برگزار می شود شرکت نمایید. تبلیغات در این حرفه نیز مانند سایر مشاغل می تواند در افزایش درآمد و جذب مشتری موثر باشد. برخورد مناسب با مشتریان و تحویل کار به موقع و عدم دریافت هزینه های بالا از مشتریان می تواند در افزایش درآمد افراد شاغل در این حرفه موثر باشد. زمان و کیفیت ارائه خدمات نیز از مهم ترین عواملی است که موفقیت در این حرفه را تضمین می کند. بنابراین با ارائه بهترین خدمات ممکن رضایت مشتری نیز جلب خواهد شد. یکی دیگر از عوامل موثر بر درآمد شما در این حرفه سرعت کار و خوش قولی است.

مدرک پایان دوره فنی حرفه ای آموزش تعمیرات کولرگازی

آموزشگاه های فنی برتر، دوره تعمیرکولرگازی را به صورت عملی زیر نظر اساتید مجرب و سازمان فنی حرفه ای برگزار می کنند و در پایان به دانشجویان گواهینامه رسمی فنی و حرفه ای اهدا می کند. گواهی پایان دوره آموزش تعمیرات کولرگازی تهران پایتخت به دانشجویانی اعطا می شود که پس از گذراندن دوره، امتحان نهایی سازمان فنی حرفه ای را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند. این گواهی برای اخذ جواز کسب و مجوز ثبت نمایندگی الزامی است.

آیا دوره آموزش تعمیرات کولرگازی نیاز به پیش نیاز دارد؟

اگر یک تعمیرکار دوره تعمیر کولر گازی را در یک آموزشگاه معتبر بگذراند، خواهید توانست در این حرفه متخصص شوید. ما آموزش تعمیر کولر گازی را به صورت کارآموزی توصیه نمی کنیم زیرا در این روش یادگیری تمامی مهارت ها و تکنیک ها به کارآموز آموزش داده نمی شود. در دوره تعمیرات کولر گازی در آموزشگاه تهران پایتخت، مشکلات مختلف مربوط به کولر گازی و نحوه رفع آنها به بهترین شکل آموزش خواهد داده شد. در این دوره یک کارآموز ماهر می آموزد که چگونه کولر گازی را از ابتدا نصب و تعمیر کند و می تواند مشکلات مربوط به کولر گازی را حل کند.
مزیت دوره آموزش تعمیرات کولرگازی تهران پایتخت این است که افرادی که تجربه ای در زمینه الکترونیک و برق ندارند نیز می توانند در این دوره ها شرکت کنند. مباحثی که در این دوره های آموزشی تهران پایتخت آموزش داده می شود کامل و جامع  به معرفی کولر گازی و قطعات مختلف آن و نحوه نصب و تعمیر آن می پردازد و برای ورود به این کلاس ها مدرک تحصیلی خاصی و یا گذراندن پیش نیازی لازم نیست.

آموزش نصب کولر گازی (اسپیلت) جزو دوره های پرطرفدار دپارتمان تاسیسات مجتمع فنی تهران پایتخت میباشد که درآمد چشمگیری دارد. بسیاری از مردم کولر های گازی اسپیلت را برای اماکن خود ترجیح میدهند به منظور نصب یا تعمیر آن نیاز به یک استادکار ماهر دارند. این موضوع  بازار کار بسیار خوب و پرسود شغل دوره‌ی آموزش نصب کولرگازی و تعمیر آن را میدهد. هنرجویانی که به تعمیر و نصب کولر گازی علاقه مند هستند میتوانند در دوره‌ی آموزش تعمیر کولر گازی ثبت نام کنند. این دوره توسط مجتمع فنی تهران پایتخت در کارگاه های مجهز و توسط اساتید با تجربه به صورت عملی و مبتنی بر بازار کار تدریس میشود. هنرجویان پس از به پایان رساندن دوره نصب کولر گازی فنی حرفه ای به راحتی می توانند وارد بازار کار نصب کولر گازی شوند. لازم به ذکر است که شما در حین کار نیز میتوانید از خدمات پشتیبانی به صورت نامحدود و رایگان استفاده کنید. لازم به ذکر است که مجتمع فنی تهران پایتخت زیر نظر  سازمان فنی حرفه ای میباشد و این موضوع خیال شما را از کیفیت آموزش راحت خواهد کرد.

چگونه تعمیرکار کولر گازی ماهر شویم؟

در صورتیکه قصد دارید در شغل تعمیر کولر گازی تبدیل به یک متخصص ماهر شوید، باید در عیب یابی، رفع عیوب و یا تعویض قطعات و در نهایت راه اندازی کولر متخصص شوید. یک تعمیرکار متخصص و ماهر باید به ایراد های محتمل برای کولر گازی آشنا باشد و بتواند ایراد ها را برطرف کند. مشکلاتی مانند ایراد کمپرسور، نشتی گاز، ایراد خازن ها و تعویض آن‌ها، عیب یابی اپراتور و… بخش کوچک از مواردی هستند که باید یاد بگیرید. در دوره آموزش تعمیر کولر گازی به صورت حرفه ای و کاملا عملی این مباحث را فرا می‌گیرید و می‌توانید در مدت زمان کوتاه به متخصص این حرفه تبدیل شوید.

دوره آموزش تعمیر کولر گازی برای چه کسانی مناسب است؟

 • کلیه افراد علاقه‌مند به تعمیرات و نصب کولر گازی.
 • افرادی که از قبل تجربه کار کردن در این حوزه را داشته و قصد حرفه‌ای شدن و توسعه در این کسب و کار را دارند.
 • اشخاص علاقه مند به مشاغل تاسیساتی و فنی.
 • عزیزانی که قصد دارند به صورت آزاد وارد بازار کار تعمیر و نصب کولر گازی شوند.
 • علاقه مندان به فعالیت در یک بازار کار با فرصت‌های مناسب و پولساز علاقه دارند.
 • صاحبان کسب و کار فروش کولر گازی و نصب و تعمیر آن.
آموزش تعمیرات کولر گازی | مجتمع فنی تهران پایتخت

درآمد شغل تعمیر کولر گازی چقدر است؟

درآمد تعمیرات کولر گازی به عوامل متعددی وابسته است . داشتن دانش ضمن دارا بودن مهارت های فنی یکی از این موارد است. میزان دانش و مهارت شما با مقدار درآمدتان رابطه مستقیم دارد. میزان تجربه و سابقه کاری، تبلیغات، رقابت در قیمت خدمات، سرعت عمل در انجام کار و اخلاق حرفه‌ای کار، کیفیت خدمات بعضی دیگر از این عوامل هستند. درآمد تعمیرکار کولر گازی را میتوان 7 تا 10 میلیون تخمین زد که با تقویت مهارت های ذکر شده می‌توان این درآمد را افزایش داد.

 

آشنایی با دوره ی آموزش تعمیر کولرگازی و نصب کولرگازی

معرفی دوره‌ی آموزش نصب کولر گازی

رضایت هنرجویان دوره‌ی آموزش نصب کولر گازی

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

آموزش تعمیر کولر گازی و نصب کولر گازی در هلدینگ آموزشی تهران پایتخت

لیست سرفصل های دوره‌ی آموزش نصب کولر گازی

در پایان دوره ی آموزش تعمیر کولر گازی و نصب کولر گازی شما دارای چه مهارت هایی هستید

در پایان این دوره شما قادر به انجام کارهای زیر می باشید:

 • توانایی اندازه گیری ، علامت گذاری و خط کشی قطعه کار
 • تسلط بر نقشه خوانی معماری و تاسیسات تهویه مطبوع
 • قادر به جوش کاری به وسیله قوس الکتریکی
 • توانایی آزمایش و تعویض کردن قطعات الکتریکی در همه مدل های کولر گازی
 • مسلط بر سوهان کاری ، اره کاری و سوراخ کاری قطعه کار
 •  توانایی جوشکاری با گاز اکسی استیلن
 • یادگیری کابل کشی و سیم کشی مدارهای ابتدایی الکتریکی
 • تسلط بر ایراد یابی و رفع ایراد مدار های برقی در مدل های مختلف کولر گازی
 • توانایی استفاده از لوله های مسی

سوالات متداول

پاسخ: دوره های آموزشی ویژه بازار کار است و کارآموزان پس از گذراندن دوره به راحتی می توانند وارد بازار شوند.

پاسخ: خیر، طبق برنامه ریزی کارشناسان آموزشی تهران پایتخت، افراد پس از گذراندن دوره آموزشی و پروژه ها و قبولی در آزمون سنجش مهارت بدون نیاز به دوره کارورزی آماده ورود به بازار کار خواهند بود.

پاسخ: با توجه به اینکه افراد مختلف با دانش متفاوت در این دوره ها شرکت می کنند، مطالب به گونه ای تنظیم شده است که از ابتدایی تا پیچیده ترین مباحث را پوشش می دهد. از صفر تا صد تکنیک ها و نکات تعمیر کولر گازی توضیح داده شده است و در نتیجه نیاز به پیش نیاز خاصی نخواهید داشت.

پاسخ: بله، اگر پس از اتمام دوره سوالاتی در مورد رشته و بازار کار دارید که نیاز به راهنمایی دارد، می توانید از پشتیبانی و خدمات نامحدود کادر مشاور و کارشناسان آموزشی آموزشگاه تهران پایتخت استفاده کنید.

پاسخ: از آنجایی که تعمیر کولرگازی یک حرفه کاملا تخصصی است، بنابراین برای ورود به بازار کار نصب و تعمیر کولرگازی و فعالیت در این شغل، ابتدا باید مهارت نصب و تعمیر کولر گازی را به طور کامل فرا بگیرید.

پاسخ: با توجه به افزایش تقاضا برای نصب و تعمیر کولر گازی بدون شک درآمد حاصل از نصب کولر گازی افزایش می یابد و در چنین شرایطی نیاز به متخصصی است که شرایط و مهارت های لازم جهت نصب و تعمیر انواع مدل ها و انواع کولر گازی را داشته باشد.

پاسخ: برای ورود به این حرفه و ورود به بازار کار برای نصب کولر گازی باید از انواع و مدل های کولر گازی، نحوه نصب، نحوه اتصال لوله و سیم و بسیاری موارد دیگر آگاهی داشته باشید. تجربه شما در این زمینه در بازار کار و توانایی جذب مشتری همانطور که در بالا  به آن اشاره شد سهم مهمی در مدفقیت شما در این حوزه دارد.

پاسخ:  ارائه بهترین خدمات ممکن، سرعت انجام کار و خوش قولی از فاکتورهایی است که اعتبار و قدرت کسب و کار شما را تضمین می کند.

تماس با ما

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش نصب کولر گازی در تهران

آموزش نصب کولر گازی شعبه صادقیه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیر ات کولر گازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 نفر، با این دوره مهارت کسب کرده اند
   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره