آموزش تعمیرات پکیج و آب گرمکن انستیتو ایز ایران

آموزش نصب و تعمیرات پکیج

آموزش تعمیرات پکیج انستیتو ایز ایران در تهران پایتخت که شامل تعمیرات پکیج دیواری و زمینی ، آبگرمکن دیواری و زمینی و نصب انها با اساتید مجرب انجام میشود که زیر نظر فنی حرفه ای میباشد.

مدرک بین المللی و دوربانه همراه با تجدید دوره رایگان

تعداد نفرات بالای ۱۲ نفر

فارسی
حضوری
تماس-واتساپ
مبتدی تا پیشرفته
داخلی-دوزبانه-بین المللی

معرفی دوره

آموزش نصب و تعمیرات پکیج

آموزش تعمیرات پکیج و آب گرمکن در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش نصب و تعمیرات پکیج

اگر نگاهی به خانه خود و نزدیکانتان بیندازید متوجه خواهید شد که چه پتانسیل عظیمی برای خدمات تعمیر و نصب پکیج در ایران وجود دارد. داشتن خانه بدون داشتن حداقل یک پکیج  اجتناب ناپذیر است.

پکیج ها معمولا در فصل سرما بیشتر نیاز به تعمیر و یا سرویس دارند بنابراین هنگام زمستان میزان درآمد این حرفه افزایش می یابد. اما اگر با آژانسی کار کنید و یک شرکت معتبر استخدام کنید، حقوق مورد نیاز را به صورت ثابت به شما پرداخت می کنند.

تعمیرات پکیج به یکی از پردرآمدترین مشاغل فنی تبدیل شده است که نیاز به دانش فنی و مهارت بالایی دارد. بنابراین نیاز به افراد متخصص  در این زمینه به شدت احساس می شود. بسیاری از مردم به دنبا  یادگیری تعمیر پکیج هستند تا کار آینده خود را تضمین کنند. یکی از راه های دریافت آموزش های مربوط به تعمیرات پکیج شرکت در دوره های آموزشگاه فنی می باشد.

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری یکی از پرطرفدارترین دوره های فنی در بین افراد جویای کار می باشد. نیاز مبرم مردم به تعمیرکاران ماهر باعث شده است که شماره تلفن تعمیرکاران خوب مانند یک شناسنامه ارزشمند بین افراد رد و بدل شود. شماره تماسی که حاصل تجربه و مهارت در تعمیر پکیج دیواری می باشد. بنابراین درآمد تعمیر پکیج دیواری با توجه به حوصله کارآموز در یادگیری فنون کار به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت پاسخ داده می شود.

تهران پایتخت اولین مجتمع آموزشی دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است که با رویکرد کارآفرینی زیر نظر کارشناسان ارشد بازرگانی و کارآفرینی فعالیت می کند. اساتید این گروه از تخصص و دانش بالایی برخوردار بوده و با استفاده از به روزترین سیستم آموزشی، مهارت های فنی مختلفی را در مورد آموزش تعمیرات پکیج در اختیار کارآموزان قرار می دهند.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات پکیج

دوره آموزش تعمیرات پکیج شامل نصب و تعمیر انواع پکیج ایرانی و از 0 تا 100 می باشد. در پایان دوره آموزشی نیز گواهینامه معتبر سازمان فنی و حرفه ای دو زبانه به کار آموز اهدا خواهد شد. با این مدرک می توانید مجوز بگیرید، نماینده بگیرید، مدرک خود را ترجمه کنید یا برای کار به خارج از کشور اعزام شوید.

آموزش تعمیر پکیج دیواری آموزشگاه تهران پایتخت شامل سرویس، تعمیر و نگهداری انواع پکیج می باشد. در این دوره کارآموزان مراحل تعمیر را به صورت عملی در کارگاه انجام می دهند و با اصول اولیه عیب یابی پکیج آشنا خواهند شد. این دوره توسط اساتید مجرب تدریس می شود و پس از اتمام دوره در صورت داشتن هرگونه مشکل یا سوال می توانید از این اساتید پشتیبانی بگیرید.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات پکیج

با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه های پکیج در منازل و ادارات مسکونی و متعاقب آن نیاز این بازار به متخصصان و صنعتگران، این صنعت مهم به دلیل نبود نیروی متخصص کافی در زمینه نصب و تعمیر پکیج ها با چالش مواجه شده است. بنابراین آشنایی با این فناوری و حرفه می تواند به رشد کمی و کیفی بخش گرمایش ساختمان کمک کند.

آشنایی با نصب پکیج به صورت تئوری و عملی از موارد مهمی است که در دوره های آموزشی نصب و تعمیر پکیج گرمایش دیواری مطرح می شود. نصب پکیج دیواری یکی از موارد بسیار مهم برای اخذ نمایندگی از ایران رادیاتور یا بوتان می باشد به همین دلیل شرایط نصب و راه اندازی پکیج ها نیز در گواهی پایان دوره ذکر شده است.

با توجه به اهمیت کیفیت آموزشی، مجموعه آموزشی تهران پایتخت با بهره گیری از گروهی از اساتید مجرب و مجرب سعی در ارتقای سطح کیفی دوره ها دارد. اساتید منتخب فصول علاوه بر برخورداری از پشتوانه علمی لازم، دارای تجربه کافی در زمینه های اجرایی و عملی می باشند.

جهت ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات پکیج تهران پایتخت می توانید به دو صورت حضوری در شهر تهران که در 3 شعبه شرق: رسالت| مرکز: انقلاب | غرب: صادقیه و حضور در دفاتر آموزشگاه و یا به صورت آنلاین در سایت تهران پایتخت نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

شهریه دوره آموزش دوره آموزش تعمیرات پکیج

تعمیر پکیج کاری تخصصی است و کسانی که تجربه ای در این زمینه ندارند نمی توانند آن را انجام دهند. دستگاه های پکیج پیچیده هستند و به همین دلیل تعمیرکاران باید دوره های آموزشی مربوطه را بگذرانند. برای  کسب مهارت در زمینه تعمیرات پکیج راه های زیادی وجود دارد. یکی از آنها آموزش تعمیرات پکیج دیواری و دیگری شرکت در کلاس های حضوری و پرداخت هزینه آموزش تعمیر پکیج می باشد.

در دوره های آموزشی رایگان که معمولا به صورت فیلم آموزشی برگزار می شود، تمامی نکات آموزش داده نمی شود و این بزرگترین ایراد این دوره هاست.

هزینه ای که برای شرکت در دوره تعمیرات پکیج می کنید در واقع سرمایه گذاری است که روی خودتان کرده اید. با این هزینه کم می توانید یک حرفه و شغل را به طور کامل یاد بگیرید و شغل خوبی به خصوص در شهرهای بزرگ داشته باشید. بنابراین درآمد تعمیرات پکیج دیواری تا حدود زیادی به انتخاب شما باز خواهد گشت. انتخاب کار با نمایندگی یا انجام تعمیرات پکیج دیواری به صورت شخصی و مستقل هر کدام  نقاط قوت خود را دارند. هزینه های تعمیر پکیج دیواری در مدت زمان کوتاهی به دانشجو عودت داده می شود. شهریه پرداختی معادل یک یا دو فاکتور برای کار تعمیرکار نیمه حرفه ای می باشد.

شهریه دوره آموزشی تعمیر پکیج بر طبق تعرفه سازمان آموزش فنی و حرفه ای تعیین و از کارآموزان گرفته می شود.

دوره آموزش تعمیرات پکیج مناسب چه کسانی است؟

آموزش پکیج برای افرادی که سواد بیشتری دارند و به کارهای فنی و تعویض قطعات علاقه دارند مناسب تر و راحت تر است. همچنین افراد دارای تحصیلات عالی به دلیل تجربه قبلی آموزش آسان تری دارند و سریعتر وارد بازار کار می شوند. در واقع افرادی که در همه مشاغل کار می کنند می توانند این شغل را بیاموزند، اما هر چه شاگرد به حرفه نصب حرارتی نزدیکتر باشد، یادگیری آسانتر و سریعتر خواهد بود همچنین افرادی که علاقه مند به مشاغل فنی هستند و در زمینه فروش پکیج و … فعالیت می کنند برای حرفه تعمیر پکیج مناسب تر است.

 دوره آموزش تعمیرات پکیج جای خود را در میان مشاغل دیگر برای ایجاد شغل مناسب برای جوانان باز کرده است و هر ساله تعداد زیادی از کارآموزان آموزشگاه نصب توان به جمع بزرگ تعمیرکاران پکیج می پیوندند تا مسیر زندگی را برای خود هموار کنند.

در مورد کار تعمیر پکیج نیز باید در نظر داشت که تعداد کسانی که تصمیم به خرید پکیج دارند در حال افزایش است. همچنین تا این لحظه تعداد افرادی که از پکیج در منازل خود (حدود 70 درصد واحدهای مسکونی) استفاده می کنند زیاد است. با توجه به این روند صعودی افزایش استفاده از پکیج ها و با توجه به اینکه هر دستگاهی به مرور زمان دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد، به این نتیجه می رسیم که بازار کار تکنسین پکیج وضعیت خوبی دارد.

توجه داشته باشید که تعداد متخصصان این رشته بسته به نیاز بازار کم است. در نتیجه اگر بتوانید در دوره های تخصصی فنی و حرفه ای تعمیرات پکیج شرکت کنید، می توانید مهارت و تجربه لازم برای ورود به بازار کار را کسب کنید مطمئن باشید که در آینده درآمد قابل توجهی خواهید داشت.

بازار کار تعمیرات پکیج چگونه است؟

تعمیر پکیج های دیواری و گرمایشی آینده روشنی خواهد داشت. تغییر سیستم های گرمایشی از آبگرمکن به پکیج، حضور برندهای مختلف در بازار ایران، سرویس سالانه پکیج های دیواری و خرابی های احتمالی این دستگاه ها، مصرف کنندگان را وادار می کند تا با تعمیرکاران مجرب پکیج دیواری تماس بگیرند. در نتیجه اگر کارتان را حرفه ای انجام دهید بازار کار بسیار خوبی خواهید داشت.

از طریق تبلیغات و بازاریابی محلی، منطقه و شهر خود را معرفی خواهید کرد. چالش های ورود به بازار کار تعمیر پکیج دیواری، نصب و تعمیر پکیج دیواری امروزه با بازار کار مناسب به یکی از پر رونق ترین مشاغل تبدیل شده است و این به این دلیل است که بسیاری از افراد پکیج را به سایر سیستم های گرمایشی ترجیح می دهند.

افرادی که در این زمینه تخصص دارند و مشغول به کار هستند درآمد بالایی دارند و می توان آینده شغلی تضمینی برای آن در نظر گرفت.

با توجه به تولید و فروش سالانه 500 تا 600 هزار دستگاه پکیج در کشور، به راحتی می توان به بازار پر رونق و تقاضای گسترده آن پی برد و البته نیاز به افراد متخصص در زمینه نصب و تعمیر پکیج نیز بسیار واضح است. باعث شده بازار کار این حرفه داغ تبدیل به شغلی پردرآمد شود.

مجتمع تهران پایتخت دوره آموزش تعمیرات پکیج را زیر نظر اساتید با تجربه برگزار می کند.

درآمد شغل تعمیرات پکیج چقدر است؟

تعمیرکاران پکیج دیواری علاوه بر تعمیرات، بر نصب و سرویس پکیج دیواری نیز مسلط هستند. خدمات پکیج دیواری با هماهنگی نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش تضمین کننده درآمد این کار در تمام فصول سال خواهد بود.

اما اگر می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید، باید در آن مهارت داشته باشید. مردم توجه ویژه ای به تخصص و خوش رویی شما خواهند داشت. زیرا معمولا افرادی که با تعمیرکار تماس می گیرند، کسانی هستند که باید خیلی سریع پکیج دیواری خود را تعمیر کنند.

ثانیا اگر می خواهید با تعمیر پکیج دیواری درآمد زیادی کسب کنید، حتما حرفه ای عمل کنید. ابتدا با گذراندن آموزش تعمیرات پکیج به طور حرفه ای این شغل را فرا گیرید تا اعتماد نمایندگی ها و مراکز فروش را جلب کنید و برای تعویض قطعات شکسته دستگاه پکیج دیواری از قطعات خوب استفاده کنید و از همه مهمتر به قول ها و قرارهای خود پایبند باشید.

در صورت تمایل به کار در نمایندگی های فروش پکیج با برندهای تضمینی باید طبق نرخ اتحادیه مربوطه به شما پرداخت شود. این درآمد بین 15 تا 30 میلیون در ماه متغیر است. اما اگر بتوانید مغازه یا مکانی را برای تعمیر پکیج در نظر بگیرید و رئیس خود باشید، این درآمد بسیار بیشتر خواهد بود.

در شهرهایی که ساخت و ساز رونق دارد، درآمد تعمیرات پکیج به 50 میلیون در ماه می رسد. این رقم با توجه به هزینه آموزش تعمیر پکیج توسط شخص قابل توجه است.

مدرک پایان دوره فنی حرفه ای آموزش تعمیرات پکیج

در سالهای اخیر پکیج جایگزین سایر تجهیزات گرمایشی شده است و به ندرت می توان ساختمان های جدیدی را یافت که به یکی از انواع پکیج ها مجهز نباشند. بنابراین نیاز به نصاب و تعمیرکار پکیج افزایش یافته و همین امر باعث داغ شدن بازار کار این حرفه و تبدیل به یک شغل پردرآمد شده است. به همین دلیل افراد زیادی هستند که می خواهند مدرک نصب و تعمیر پکیج را بگیرند و وارد بازار کار شوند.

 سازمان فنی حرفه ای پس از گذراندن دوره های آموزشی و گذراندن آزمون های کتبی و عملی برای دانشجویان گواهینامه مهارت صادر می کند. این گواهینامه دارای اعتبار ملی و بین المللی است و به متقاضیان کمک می کند تا شغل مناسب خود را راحتتر بیابند. بنابراین دریافت این مدرک تاثیر زیادی در آینده شغلی شما دارد.

در آموزشگاه تهران پایتخت پس از پایان دوره، آزمون ها در دو مرحله تئوری و عملی برگزار می شود. در آزمون کتبی کارآموز بعد از گرفتن نمره قبولی وارد آزمون عملی خواهد شد و باید مهارت هایی را که آموخته است را به طور عملی نشان دهد.

گواهی پایان دوره آموزشی به دانشجویانی اعطا می شود که پس از گذراندن دوره با تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور ، امتحان نهایی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

آیا دوره آموزش تعمیرات پکیج نیاز به پیش نیاز دارد؟

در صورتی که علاقه مند به شرکت در دوره های آموزشی پکیج هستید و قصد دریافت نمایندگی از این شرکت معتبر را دارید، قبل از هر اقدامی باید ابتدا گواهی دوره آموزشی تعمیر پکیج را از موسسه دوره های آموزشی حرارتی و برودتی اخذ نمایید.

دوره آموزش تعمیر پکیج  این امکان را  می دهد که با توجه به نیاز بازار، اصول تعمیرات پکیج دیواری را در یک کارگاه مجهز فرا گیرد. متاسفانه فضای آموزشی هنرستان ها و دانشگاه ها به حدی پیش نرفت که هر دانش آموزی بتواند با آزمون و خطا حرفه خود را به طور کامل یاد بگیرد. فرصت آزمون و خطا که این روزها در برخی از مدارس معتبر به کارآموزان داده می شود.

 آموزش تعمیرات پکیج از صفر تدریس می شود و احتیاج به هیچ پیش نیازی ندارد. آموزش های ارائه شده کاربردی و مختص بازار کار بوده و در پایان دوره کارآموزان بر مهارت تعمیر پکیج مسلط خواهند شد.

دوره آموزش تعمیرات پکیج از کاربردی ترین دوره های تعمیرات لوازم خانگی و رفاهی می‌باشد. در عصر جدید بیشتر خانه‌ها به جای استفاده از بخاری های گازی و قدیمی از پکیج‌هایی استفاده میکنند که ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به سرویس کاری داشته باشند. این دلایل میتواند افت فشار گاز در لوله ها، یا سوراخی در منبع انبساط آن و یا … دچار ایراد شوند و نیاز به تعمیرات یا سرویس کاری داشته باشند. این تعمیرات باید توسط متخصصانی انجام شود که در این کار مهارت لازم را دارند. شرکت در دوره آموزش تعمیرات پکیج می‌تواند به شما کمک کند تا جایگاه خود را در این بازار پیدا کنید. در دوره آموزش تعمیرات پکیج شما می‌توانید زیر نظر استاتید مجرب و با سابقه مجتمع فنی تهران پایتخت و به صورت عملی عیب یابی و تعمیر قطعات پکیج و … را به طور کامل فرا بگیرید. بعد از شرکت در دوره آموزش تعمیرات پکیج در مجمتع فنی تهران پایتخت (زیر نظر  سازمان فنی حرفه ای) ، شما مهارت لازم برای سرویس کاری و تعمیر انواع پکیج‌ها را پیدا می‌کنید و حتی در حین کار نیز می‌توانید از پشتیبانی و کمک مجتمع فنی تهران استفاده کنید. شما علاوه بر شرکت در دوره آموزش تعمیرات پکیج میتوانید در دوره  شرکت کرده و در زمینه نصب و تعمیرات پکیج به متخصصی با مهارت تبدیل شوید.

آموزش تعمیرات پکیج مجتمع فنی تهران پایتخت

افزایش تقاضا برای نصب و تعمیر پکیج و کولر گازی در ایران و جهان به دلیل مزایای بسیار این لوازم، بازار کار این محصولات را بسیار پررونق و درآمدزا کرده است. از طرفی ورود به بازار کار شغل تعمیرات پکیج، نیازمند مدرک دانشگاهی نبوده و تنها کافی است که فرد متقاضی، مهارت‌های مورد نیاز خود در این مشاغل را ازطریق شرکت در دوره‌های آموزش پکیج فنی حرفه‌ای به دست آورد تا بتواند وارد بازار کار شود.

مساله عدم نیاز به مدرک دانشگاهی سبب شده که آموزشگاه‌های متعددی، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات پکیج کنند. لذا اگر می‌خواهید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کرده و در مدت زمان کوتاهی صفر تا صد فرایند نصب و تعمیرات پکیج و کولر را فرا بگیرید، می‌بایست زمان مناسبی را به تحقیق و یافتن یک آموزشگاه عالی بپردازید، تمام تلاش خود را به کار گیرید تا بهترین کلاس تعمیرات پکیج را انتخاب کنید و بهترین آموزش را فرا بگیرید.

آموزشگاه تعمیرات پکیج در تهران

تا این لحظه چندین آموزشگاه پکیج در تهران مشغول فعالیت هستند که هریک ویژگی‌های خاص خود را دارند. اما یک آموزشگاه حرفه‌ای تعمیرات پکیج می‌بایست برخی شاخصه‌ها ازجمله بهره‌مندی از اساتید متخصص و با تجربه، فضای آموزشی مناسب، سرفصل‌های آموزشی کامل و جدید، مشاوره و پشتیبانی مناسب، قیمت مناسب، مدرک معتبر، امکان بازآموزی دوره، دسترسی مناسب و زمان‌بندی مناسب را داشته باشد.

توجه به این نکته ضروری است که در موسسه‌های مختلف، کلاس آموزشی تعمیرات پکیج، به صورت عملی و تئوری برگزار و به صورت متفاوتی تدریس می‌شود. چراکه فعالیت در این حرفه از اهمیت بالایی برخوردار است و غیرحرفه‌ای بودن فرد می‌تواند آسیب مالی زیادی را متوجه او کند. لذا اینکه دوره آموزشی تعمیرات پکیج در کدام آموزشگاه گذرانده شود، خیلی مهم است.

بهترین آموزشگاه پکیج در تهران

حالا که با ویژگی‌های لازم برای یک آموزشگاه تعمیرات پکیج در تهران آشنا شدیم، بهتر می‌توانیم بهترین آموزشگاه پکیج در تهران  را معرفی کنیم. مجتمع فنی تهران پایتخت یکی از آموزشگاه‌هایی است که با داشتن سه شعبه فعال، آموزش تعمیرات پکیج در شرق، غرب و مرکز تهران را بر عهده دارد. این آموزشگاه تعمیرات پکیج را در کارگاه و با بهترین و مجهزترین ابزارها، با کمک اساتید حرفه‌ای و به طور عملی آموزش می‌دهد، به شکلی که هنرجویان بعد از گذراندن این دوره، با صفر تا صد تعمیرات پکیج به خوبی آشنا می‌شوند و می‌توانند در این زمینه مشغول به کار شوند و فعالیت خود را در بازار کار آغاز کنند.

آموزش تعمیرات پکیج در مجمتع فنی تهران پایتخت، مناسب برای کلیه افرادی است که علاقه‌مند به داشتن درآمد هستند و اعتماد به نفس بالایی دارند. هر فردی با حداقل تحصیلات، می‌تواند در دوره‌های تخصصی تعمیرات پکیج مجمتع فنی تهران پایتخت در شرق، غرب و مرکز تهران شرکت کند. در این میان دانشجویان رشته‌های فنی مانند مکانیک، برق، الکترونیک و … از مزیت‌های بیشتری در بازار کار تعمیرات پکیج برخوردارند. داشتن ذهنیتی مکانیکی و فنی برای این شغل بسیار عالی است. تعمیرکار باید به جزئیات دقت کند و از دانش ساختمانی برخوردار باشد تا بتواند از عهده این کار برآید. دانشجویان فنی با شرکت در این دوره‌ها، در فضای کارگاه مجتمع فنی تهران پایتخت، تجربیات عملی را به صورت تخصصی می‌آموزند و با ابزارها آشنایی پیدا می‌کنند.

همان‌طور که گفته شد، دوره تعمیرات پکیج دیواری برای کسانی که علاقه‌مند به کارهای فنی، تعمیر قطعات، تعویض و راه‌اندازی یک وسیله برقی هستند، مناسب است. این شغل همچنین به افرادی که به حرفه‌های تاسیساتی علاقه دارند و در زمینه فروش پکیج دیواری فعالیت می‌کنند نیز توصیه می‌شود.‌ مجتمع فنی تهران پایتخت، تمامی تکنیک‌های دوره تعمیر پکیج دیواری را از صفر تا صد به علاقه‌مندان آموزش می‌دهد.

آموزش تعمیرات پکیج در شرق، غرب و مرکز تهران

شرکت در دوره‌های آموزشی تعمیرات پکیج مجمتع فنی تهران پایتخت از مزایای زیادی برخوردار است که یکی از آنها دارا بودن سه شعبه فعال در شرق، غرب و مرکز تهران و آموزش دوره تعمیرات پکیج به صورت عملی است. در این دوره مراحل آموزشی زیر نظر اساتید بسیار دانا و توانا به هنرجویان ارائه می‌شود. هزینه مناسب و کیفیت بالا یکی دیگر از نقاط تمایز این دوره‌هاست. با مقایسه دوره‌های آموزشی آموزشگاه‌های مختلف، به این نکته پی خواهید برد که امکان شرکت در دوره‌های با کیفیت بالا و البته قیمت مناسب در مجمتع فنی تهران پایتخت فراهم است و به راحتی می‌توانید با صرف هزینه‌ای پایین، وارد بازار کار شوید.

آموزش کامل تعمیرات پکیج یکی دیگر از مزایای شرکت در دوره‌های آموزش تعمیرات پکیج در مجتمع فنی تهران پایتخت است. کمااینکه تمامی ابزارهای مورد نیاز، نحوه کار با آنها، انواع تعمیرات و … آموزش داده می‌شود. همچنین این آموزش‌ها توسط اساتید با تجربه و متخصص ارائه می‌شود. تا جایی که اساتید شناخت کامل از بازار کار و درآمدزایی آن دارند و می‌توانند بهترین مشاوره‌ها را برای ورود به بازار کار، ارائه کنند.

افراد پس از گذراندن دوره‌های آموزش تعمیرات پکیج، چه توانایی‌هایی خواهند داشت؟

افراد دوره‌دیده برای ورود به بازار کار تعمیرات پکیج می‌توانند در اپلیکیشن‌هایی مانند دیوار یا شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام برای خود تبلیغ کنند، با فروشنده‌های تجهیزات انواع پکیج‌ها همکاری داشته باشند، به‌عنوان مدرس در آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای به تدریس تعمیرات پکیج بپردازند و با ارسال رزومه برای نمایندگی‌های پکیج‌ها و شرکت‌های فعال در این زمینه، به استخدام آنها در بیایند.

آموزش تعمیرات پکیج در هلدینگ آموزشی تهران پایتخت

آموزش تعمیرات پکیج | مجتمع فنی تهران پایتخت

چگونه تعمیرکار پکیج ماهر شویم؟

اگر می خواهید در شغل تعمیرات پکیج موفق شده و تعمیرکاری ماهر شوید باید کلیه تخصص های لازم برای پیدا کردن ایراد پکیج، رفع یا تعویص قطعات را فرا بگیرید. یک تعمیرکار متخصص و ماهر باید به برد انواع پکیج ها آشنا باشد و توانایی تعمیر آن‌ها را داشته و بتواند مشکلاتی مانند افت فشار در پکیج، اشکال در مخزن انبساط، روشن نشدن شعله پکیج، سرد و گرم شدن آب در پکیج، کار نکردن پمپ، زرد شدن شعله پکیج و سوختن ناقص آن و مشکلاتی ازین دست را رفع نماید. در دوره آموزش تعمیر پکیج به صورت حرفه ای و کاملا عملی این مباحث را فرا می‌گیرید و می‌توانید در مدت زمان کوتاه به متخصص این حرفه تبدیل شوید.

 

دوره تعمیر پکیج برای چه کسانی مناسب است؟

  • کلیه افراد علاقه‌مند به تعمیرات پکیج.
  • افرادی که از قبل تجربه کار کردن در این حوزه را داشته و قصد حرفه‌ای شدن و توسعه در این کسب و کار را دارند.
  • افراد علاقه مند به مشاغل تاسیساتی و فنی
  • افرادی که قصد دارند به صورت آزاد وارد بازار کار نصب و تعمیرات پکیج شوند.
  • افرادی که به فعالیت در یک بازار کار با فرصت‌های مناسب و پولساز علاقه دارند.
  • صاحبان کسب و کار فروش پکیج و نصب و تعمیرات آن.

بازار کار تعمیرات پکیج

  • حتما میدانید که امروزه در اکثر منازل به جای استفاده از سیستم های گرمایشی قدیمی از پکیج‌ها نسل جدید استفاده میشود و کمتر خانه‌ای میتوان پیدا کرد که ازین قضیه مسثتنا باشد. با افزایش مشتری‌های این بازار، نیاز به متخصص برای نصب و راه اندازی و همچنین تعمیرات آن پررنگ تر میشود. با توجه به این قضیه و افزایش تقاضا و همچینن رشد تولید پکیج‌های گوناگون می‌توان به بازار کار این حوزه امیدوار بود. شما می‌توانید با هزینه‌ای اندک خود را وارد این بازار کنید و با شرکت در دوره آموزش تعمیرات پکیج به این مهارت دست پیدا کند.

آموزش تعمیر پکیج های دیواری و زمینی

میزان درآمد شغل تعمیر پکیج چقدر است؟

عوامل گوناگونی در میزان درآمد تعمیرات پکیج تاثیر دارند. یکی از موثرترین این عوامل دانش و مهارت فنی در این حوزه است. هرچقدر دانش و مهارت یک تعمیرکار بیشتر باشد به طبع آن درآمد بیشتری هم کسب میکند. میزان تجربه و سابقه کاری، تبلیغات، رقابت در قیمت خدمات، سرعت عمل در انجام کار و اخلاق حرفه‌ای کار، کیفیت خدمات بعضی دیگر از این عوامل هستند. به طور میانگین یک تعمیرکار پکیج درآمد بین ۷ تا ۱۵ میلیون در ماه را به دست می‌آورد که با بالا بردن موارد گفته شده می‌توان این درآمد را افزایش داد.

 

شغل تعمیرات پکیج و نصب آبگرمکن به درد من میخورد؟

در صورتیکه شما شخصی فنی یا به اصطلاح دست به آچار باشید و به این شغل علاقه داشته باشید، پاسخ یک “بله” قاطع است. اما در صورتیکه خیلی ذست به آچار نیستید اما از انگیزه کافی برخوردارید نگران نباشید. اساتید به قدری حرفه ای و فضای کلاس ها به قدری دوستانه هستند که شما با کلاس هم سطح میشوید و میتوانید وارد بازار کار شوید.

آشنایی با دوره ی آموزش تعمیرات پکیج و آب گرمکن

معرفی دوره ی آموزش تعمیرات پکیج و آب گرمکن

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش تعمیرات پکیج و آب گرمکن

سرفصل های دوره ی آموزش تعمیرات پکیج و آب گرمکن

نظرات کارآموزان آموزش تعمیرات پکیج و آب گرمکن

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان دوره ی آموزش تعمیرات پکیج شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به تعمیر ایرادات مختلف در انواع پکیج های دیواری و زمینی در انواع برند ها خواهید بود. این دوره کامل و جامع توانایی کامل تعمیرات را به شما می دهد.

سوالات متداول

پاسخ: آموزش ها مختص بازار کار است و کارآموز پس از گذراندن دوره به راحتی می تواند وارد بازار شود.

پاسخ: خیر نیازی به گذراندن کلاس یا درسی نیست و ما تمام مباحث را از صفر تا صد به شما آموزش می دهیم.

پاسخ: 10 ساعت زمان تدریس نصب پکیج و 20 ساعت زمان تدریس تعمیرات پکیج می باشد.

جهت رزرو خوابگاه یک هفته الی 10روز جلوتر از ثبت نام با منشی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید

پاسخ: بله شهریه دوره به صورت نقد و اقساطی قابل پرداخت است.

پاسخ: بله در این دوره علاوه بر تعمیر انواع برند های پکیج مانند بوتان و ایران رادیاتور آموزش داده می شود و به صورت رایگان نصب و تعمیر آبگرمکن نیز آموزش داده می شود.

پاسخ: شما با شرکت در آزمون رسمی فنی و حرفه ای مدرک رسمی و معتبر فنی و حرفه ای دو زبانه اعطا می شود.

پاسخ: بله جهت سهولت آموزش برای دوستان شهرستانی خوابگاه ارائه می شود.

پاسخ: بله به صورت تلفنی و حضوری اساتید ما شما رو پشتیبانی می کنند.

تماس با ما

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش تعمیرات پکیج در تهران

آموزش تعمیرات پکیج شعبه صادقیه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش نصب و تعمیرات پکیج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره