آموزش حسابداری ویژه ورود به بازار کار

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری ویژه بازار کار در مجتمع فنی تهران پایتخت، به دانشجویان کمک می‌کند تا با مفاهیم اساسی و پیشرفته حسابداری آشنا شوند و مهارت‌های لازم برای کار در بازار کار را کسب کنند. این دوره آموزشی به صورت عملی و با استفاده از نرم‌افزارهای مالی معروف ارائه می‌شود و شامل مباحثی از جمله حسابداری مالی، مالیات، حسابداری هزینه، حسابداری مدیریت و … می‌باشد. با گذراندن این دوره آموزشی، دانشجویان به عنوان حسابداران حرفه‌ای در سطح بالایی در بازار کار قرار می‌گیرند و می‌توانند در شرکت‌ها، سازمان‌ها و موسسات مختلف به عنوان حسابداران، کارشناسان مالی و مدیران مالی فعالیت کنند. همچنین، این دوره آموزشی برای افرادی که قصد راه‌اندازی کسب‌وکار خود را دارند، نیز بسیار مفید است زیرا با آموزش مفاهیم حسابداری، می‌توانند به بهترین شکل از منابع مالی خود استفاده کنند و کارآیی و سودآوری کسب‌وکار خود را بهبود بخشند.

معرفی دوره

آموزش حسابداری جامع ویژه ورود به بازار کار

آموزش حسابداری ویژه ورود به بازار کار

دوره‌­ی آموزش حسابداری جامع مجتمع فنی تهران پایتخت ، آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند به عنوان حسابدار، جذب بازار کار شوند. در وافع، افرادی که هیچ آشنایی قبلی با علم حسابداری ندارند، برای آموزش حسابداری می­توانند اقدام کنند. این دوره­ی آموزشی، حتی برای برخی از دانشجویان رشته‌های حسابداری، مدیریت و اقتصاد که احساس می‌کنند آنچه در دانشگاه آموخته‌اند برای جذب بازار کار کافی نمی­باشد، نیز می­تواند راهگشا باشد. شما پس از اتمام این دوره آموزشی می‌توانید به عنوان حسابدار در یک شرکت یا سازمان استخدام شوید؛ البته نه به عنوان رئیس حسابداری؛ بلکه صرفاً به عنوان حسابدار. لازم به ذکر است که مجتمع فنی تهران پایتخت زیر مجموعه  سازمان فنی حرفه ای میباشد. به همین خاطر خیالتان از کیفیت آموزش راحت باشد.

چرا در دوره‌ی آموزش جامع حسابداری ویژه ورود به بازار کار شرکت کنم؟

در هر سازمان، بنگاه اقتصادی، فروشگاه، شرکت یا… که در آن داد و ستد و یا تراکنش مالی و اعتباری اتفاق می­افتد نیاز به شفاف‌­سازی میزان درآمدها و هزینه ­ها، سود و زیان و تشخیص انواع مختلف آن­ها احساس می­شود. کسب اطلاعات تخصصی لازم به منظور کنترل این امور، نیاز به گذراندن دوره­‌ی آموزش حسابداری را دارد. پس از اینکه شخص با مفاهیم حسابداری و تخصص های مورد نیاز آن آشنا شد، برای تسهیل در ورود اطلاعات، نگهداری، پردازش و تجزیه و تحلیل آن­ها نقش نرم افزارها­ی کاربردی در حسابداری پر رنگ‌تر خواهد شد. از جمله این نرم­ افزارهای رایج، می­توان به نرم افزار­های هلو و سپیدار سیستم و دوره­‌ی اِکسل در حسابداری اشاره داشت.

حسابداران حرفه ای

مدرک معتبر پس از پایان دوره

یکی از ویژگی های دوره‌­ی آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران پایتخت، اعطاء مدرک فنی حرفه‌­ای به کارآموزان این دوره­، یا به عبارت دیگر، آموزش حسابداری با مدرک فنی حرفه­‌ای در این مجتمع می­باشد.. تمام سرفصل‌­های آموزشی در دوره­­‌ی حسابداری، مطابق با سرفصل‌­های استاندارد سازمان فنی حرفه‌­ای کشور بوده و آموزش­های ما با بالاترین کیفیت و تضمین، به شما ارائه می­شود. مجتمع ما علاوه بر آموزش سرفصل­‌های استاندارد فنی حرفه‌­ای، کلاس را به صورت پروژه محور در نظر میگیرد. تلاش ما از این نحوه­‌ی آموزش، کسب آمادگی لازم برای ورود به بازار کار می­باشد.

آموزش حسابداری با مدرک فنی حرفه‌­ای، موجب می­شود که پس از پایان دوره، نگرانی­ از جهت بیکار ماندن خود نداشته باشید.شما میتوانید با مدرک معتبر بین­‌المللی فنی حرفه­‌ای، رزومه خود را قوی کرده وارد شغل حسابداری شوید. شما با این مدرک بین­‌المللی حسابداری، می­توانید جهت مهاجرت به کشور­های خارجی نیز اقدام کنید. در غیر اینصورت با مهارت­‌های کسب شده­‌ی خود در این زمینه، در خارج از ایران نیز درآمد لازم را داشته باشید.

حسابدار شرکت

اشتغال در حوزه حسابداری پس از اتمام دوره آموزش جامع حسابداری

برای اشتغال در حوزه‌­ی حسابداری، لازم است علوم کاربردی و مورد نظر کارفرما آموخته شود. رشته­‌ی حسابداری از نظر میزان اشتغال پذیری، وضعیت رضایت بخشی را دارد. به این دلیل که همه‌­ی شرکت‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، ارگان‌ها و حتی فروشگاه‌ها، به حسابدار با دانش و تجربه­‌ی لازم، نیاز دارند. از این رو آینده­‌ی شغلی رشته حسابداری، بسیار روشن به نظر می­رسد.

اگر فرد حسابدار با حسابداری کاربردی آشنا باشد، به راحتی می­تواند جذب بازار کار شود. مشکل افرادی که در رشته‌­ی حسابداری جذب بازار کار نمی­شوند، عدم بهره‌مندی از دانش کاربردی است. از آنجا که فاصله­‌ی دانش تئوری و دانشگاهی با مهارت عملی بسیار زیاد است، بنابراین تنها با اکتفا به آموخته­‌های دانشگاه، به راحتی نمی‌توان وارد باز کار شد.

تیم حسابداری تهران پایتخت

آینده شغلی رشته‌ی حسابداری

امروزه، تعداد شرکت­‌هایی که ثبت می­شوند، همواره رو به رشد است و هریک از این شرکت­ها، نیاز به حداقل یک فرد حسابدار دارند. از همین رو، به راحتی می­توان این برداشت را داشت که چه تعداد موقعیت شغلی کارآموزان حسابداری بعد از گذراندن این دوره، تا حد زیادی تضمین شده است. همچنین، شرکت‌­هایی که در حال توسعه هستند، به جمع تقاضا کنندگان حسابدار اضافه می­شوند. در نتیجه این بازار آنقدر ظرفیت دارد که اگر فرد حسابدار، با دانش حسابداری عملی و ویژه‌­ی بازار کار آشنا باشد، هیچ وقت بیکار نخواهد ماند.

آموزش حسابداری:حسابداری یکی از رشته های مهم؛ حیاتی و نیاز به داشتن تخصص و تجربه و مهارت کافی در این زمینه میباشد ، امروزه این رشته کاربردی در سطح جهان نقش کلیدی و حیاتی در پیش بردن و حل مسائل و انواع مشکلات اقتصادی ، سیاسی ، ملیتی و … دارد.

آموزش حسابداری

حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود. زیرا از طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص قرار می دهد.افراد علاقه مند و دانشجویان رشته حسابداری می توانند با بهره بردن از آموزش های حیطه حسابداری به ویژه آموزش حسابداری ویژه ورود به بازار کار ؛ از این طریق وارد بازار کار مربوطه شده و به کسب درآمد پرداخته و به تسلط کافی در زمینه درک و فهم مباحث اقتصادی و حسابداری برسند.

البته باید توجه کنیم که آموزش در هر حیطه ای ، اگر صرفا آموزش مجازی یا کلامی باشد؛ آنچنان که باید؛ تاثیر گذار نخواهد بود و بهتر است آموزش در هر زمینه ای ، هم به صورت کلامی ،مجازی یا توضیح نکات و هم تئوری باشد ، تا کارآموزان و علاقه مندان بتوانند علاوه بر یادگیری نکات و مطالب ، از طریق تمرین و تکرار، به درک و فهم عمیق مطالب دست یابند.آموزش حسابداریبه طور کلی چنانچه افرادی که به یک حرفه وارد می شوند از استانداردها و آموزش های لازم برخوردار نباشند، کیفیت حرفه حفظ نمی شود. بنابراین ، دوره آموزشی حسابداری ؛ یک راه مناسب و آسان برای یادگیری و برخورداری از اطلاعات لازم حسابداری است.دوره های آموزش حسابداری برای افراد جهت کسب تجربه بیشتر ، نکات کلیدی تر،و یک پیش زمینه جهت استارت برای ورود به بازار کار مناسب میباشد.

افراد می توانند پس از گذراندن دوره های آموزشی مربوطه و کسب مهارت و نکات مربوطه ؛ و پس از اخذ مدرک از موسسه آموزش دهنده ؛ به بازار کسب و کار در این حیطه وارد شوند و ایفای نقش کنند.

معرفی دوره آموزش حسابداری

دوره حسابداری ؛ دوره آموزش اصول و فنون و مفاهیم مهم و کاربردی در حوزه حسابداری برای افراد علاقه مند میباشد؛ که با گذراندن این دوره و اخذ مدرک مربوطه علاقه مندان و کار آموزان می توانند درآمد زایی کنند.حسابداری رشته ی همه گیر و کاربردی و دربرگیرنده طیف وسیعی از موضوعات میباشد ؛ از جمله : حسابداری اجتماعی؛ حسابداری بین المللی، حسابداری مدیریت، حسابداری هزینه و تعهدو…این دوره آموزشی، شامل مفاهیم پایه و نکات کلیدی در حوزه حسابداری میباشد؛

 برای مثال _آموزش اکسل_ترازنامه _سود و زیان _اموزش اهمیت پردازش اطلاعات _آموزش تجزیه و تحلیل قیمت تمام شده، حجم فعالت و سود آوری CVP_آموزش مفاهیم و به کارگیری آن در محاسبات _آموزش قوانین انواع مالیات _اموزش قوانین وزارت کار _اموزش و یادگیری معاملات فصلی _اموزش موارد اصلاحی _اموزش تخلف ها و جرائم مالیاتی و…

دوره آموزش حسابداری با در نظر گرفتن این موضوع که رشته حسابداری یک رشته و علم تخصصی میباشد و نیاز به مهارت و تجربه خاص خود دارد ؛ می تواند برای دانشجویان و علاقه مندان بسیار اثر بخش باشد و نکات کلیدی و جزئی مهم در این رشته را بازگو کند.یادگیری علم حسابداری ، صرفا از طریق گوش دادن به مطالب ؛ بصورت کاربردی امکان پذیر نیست و کارآموزان علاوه بر درک و دیدن آموزش های لازم ، باید تمرین و تکرار مفاهیم را داشته باشند.افراد علاقه مند به این رشته می توانند با شرکت در این دوره آموزشی اطلاعات مد نظر خود را فرا بگیرند.

 افراد دارای مهارت ارتباطی بالا ، افراد دارای مهارت ساماندهی و افراد دارای علاقه و درک برای راه حل مناسب مسائل ؛ افراد علاقه مند به مسائل مالی و افراد علاقه مند و ماهر در ریاضیات و محاسبه علاقه مندان و دنبال کنندگان مسائل اقتصادی و… البته رشته حسابداری برای تمامی افراد وعلاقه مندان مناسب میباشد و طیف وسیعی از موضوعات گوناگون و مسائل را در بر می گیرد .

آموزش حسابداری در مراحل و سطوح مختلف میباشد و از آموزش ابتدایی و اولیه تا آموزش پیشرفته و اصول کاربردی حسابداری ادامه دارددر دوره آموزش حسابداری؛ کلیه مفاهیم ک نکات کاربردی و لازم جهت ورود به بازار کار در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت.کلاس های آموزش حسابداری ، با حضور و تدریس اساتید باتجربه ،در ساعات مقرر شده بصورت مجازی یا حضوری برگزار میشوددردوره های آموزش حسابداری اصول و مفاهیم حسابداری را بصورت پایه و با زبانی ساده و مفهوم کارآموزان بیان می شود.

نحوه برگزاری دوره آموزشی حسابداری

دسترسی به اطلاعات و مطالب حسابداری باید در هر زمانی در دسترس کارآموزان قرار گیرد ؛ به گونه ای که کارآموزان بتوانند تمرین و تکرار داشته باشند و بتوانند اطلاعات را در ذهن و حافظه خود ثبت کنند.بنابراین دوره آموزشی حسابداری ، می تواند این امکان را به افراد و کارآموزان بدهد که در صورت نیاز یا برای تفهیم بیشترهر زمان به نکات و مطالب دسترسی داشته باشند .هر زمان به نکات و مطالب دسترسی داشته باشند .این دوره آموزشی حسابداری ، با توجه به هزینه آموزشی ، اساتید حرفه ای ، سطح کارآموزان و امکانات و شرایط برای افراد در نظر گرفته می‌شود.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش حسابداری

برای شرکت در دوره آموزش حسابداری ، باید شرایط فرد و هر موسسه ای را در نظر گرفت . برای ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی، با جستجو و تحقیق می توانید ، دوره متناسب با خودتان را یافته و از طریق وب‌سایت یا صفحه موسسه مربوطه ، برای ثبت نام اقدام کنید.البته دوره های آموزشی طبیعتا هزینه ای به عنوان هزینه ثبت نام و شرکت در دوره دارند که افراد با توجه به بودجه و شرایط می توانند موسسه های مختلفی را برای آموزش انتخاب کنند.برای ثبت نام در دوره آموزش حسابداری شما می توانید از طریق اینترنت اقدام کنید ؛ یعنی وارد سایت آموزشگاه مربوطه شده و فرم ثبت نام مربوطه را تکمیل فرمایید تا کارشناسان مرکز با شما تماس بگیرند. یا می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مورد نظر رجوع کنید و در آموزشگاه ثبت نام کنید و به صورت حضوری از راهنمایی های لازم توسط کارشناسان ، مطلع شوید.

شهریه دوره آموزش حسابداری

طبیعتا شهریه به عنوان حق الزحمه و یکی از اصول برگزاری کلاس آموزشی با حضور استاد می باشد.آموزشگاه و موسسه های گوناگون ، شهریه و هزینه های مختلفی ، بسته یه شرایط، امکانات و خدمات ارائه شده دارند که شامل سطح مقدماتی یا پیشرفته یا به حضوری بودن و مجازی بودن و.. می باشد.

دوره آموزش حسابداری مناسب جه کسانی است؟

 در دوره های آموزش حسابداری حرفه حسابداری به صورت مرحله ای و از سطح ابتدایی تا پیشرفته ، تدریس خواهد شد .اساتید ، ابتدا باید مفاهیم حسابداری مقدماتی را برای کارآموزان ، شفاف سازی کنند و در ادامه مفاهیم پیچیده تر تا در آخر نکات حسابداری اشتغال را برای کارآموزان قابل اجرا سازند.این آموزش تخصصی باید به صورت فشرده و مدت جلسات تعیین شده برگزار گردد تا کارآموزان در مدت زمان کمتری بتوانند به حرفه مورد نظر دست یابند.دوره آموزش حسابداری ، تمام مفاهیم و نکات مربوط به حسابداری و حسابرسی ، از مفاهیم اولیه و مقدماتی تا نکات و مطالب پیچیده و پیشرفته را در بر می گیرد.افراد علاقه مند درصورت داشتن اطلاعات ابتدایی و اولیه نیز می توانند با بررسی شرایط آموزشگاه، از این دوره ها استفاده کنند .افراد علاقه مند به حرفه های فنی ، افراد با مهارت های مدیریت ، ریاضی، حساب، فنی، ساماندهی و…. در آموزش حسابداری از سایر افراد دیگر موفق تر خواهند بود.

بازار کار دوره اموزش حسابداری چگونه است ؟

امروزه نبرد اقتصادی تنگاتنگی بین کشورهای جهان در حال وقوع میباشد و بطور کلی چرخه داد و ستد و ارتباطات کشور ها باهم از طریق مسائل اقتصادی ، سیاسی ، حقوقی و… رخ می دهد.در این میان رشته حسابداری به عنوان علم ارائه دهنده راه حل برای مسائل و مشکلات در انواع زمینه های مالی و….

 ایفای نقش کرده و برجسته می شود. از آنجا که برای بقای ارتباط با سایر کشور ها ، ناگزیر می شویم در انواع زمینه های سیاسی و مالی و…. با آنها معامله کنیم ؛ علم حسابداری به کمک ما می آید و می تواند باعث مدیریت و ساماندهی ارتباطات ، ارائه مناسب ترین راه حل برای مسائل ، توانمندی برای معامله و…‌

شود و از این جهت یک علم کاربردی و حائز اهمیت می باشد.بنابراین نیاز به رشد و توسعه علم حسابداری در عرصه های مختلف احساس می شود .امروزه این رشته کاربردی خواهان و طرفدار انبوهی پیدا کرده و لازم به ذکر است که درآمد بالا و مناسب این رشته هم بی تاثیر نیست.

اما در رابطه با بازار کار رشته حسابداری می توان گفت که ، این علم در هر زمان و مکانی برای رفع مشکلات باید پدیدار شود . و ازاین جهت در دنیای مدرن و پیشرفته امروزه بازار به اصطلاح داغ و خوبی دارد و افراد مشغول درآمد بالا و مناسبی دارند.و خوشبختانه می توان گفت بازار کار حسابداری هیچ وقت با افت یا رکود مواجه نمی شود و نخواهد شد.

درآمد شغل حسابداری

یکی از مباحث مالی که تمامی افراد با آن سر و کار دارند درآمد در حسابداری است. در حسابداری بیشتر شرکت ها و موسسات درآمد خود را از طریق فروش کالا و ارائه خدمات به دست می آورند و یا در سرمایه گذاری هایی همچون سهام، املاک و غیره مشارکت دارند. اهمیت درامد را می‌توانید در برنامه حسابداری شرکتی خود مشاهده کنیدهمچنین لازم به ذکر است درآمد حاصل از این فعالیت ها مشمول مالیات می گردد، به گونه ای که مالیات دریافتی از درآمد موسسات، درآمد دولت محسوب می گردد.انواع درآمد در حسابداری عبارتند از:

مدرک پایان دوره آموزش حسابداری

در پایان دوره با اخذ مدرک معتبر حسابداری می توانید وارد بازار کسب و کار شوید.برای حرفه حسابداری، باید مهارت کافی برای اقنای دیگر افراد و سازمان ها داشته باشید و برای این منظور باید از نکات و جزئیات مهم و کلیدی در روابط حسابداری آگاهی داشته باشید، بنابراین شرکت در دوره های آموزش حسابداری، می تواند در این زمینه به شما کمک کند و در حل مسائل حسابداری و مدیریت به شما یاری رساند.

مدرک معتبر فنی و حرفه ای قابل ترجمه ، به شما این امکان را می دهد که فعالیت قانونی و رسمی در بازار کسب و کار داشته باشید و به رسمیت شناخته شوید.

از آنجایی که رشته حسابداری، یک رشته کاربردی با خواهان فراوان می باشد و جزئیات و نکات ورود به بازار این رشته هم فراوان و مستمر میباشد ، همواره درخواست زیادی برای دوره های آموزشی وجود دارد.اساتید دوره آموزش حسابداری ، با کمترین هزینه و امکان تدریس به صورت مجازی ، می توانند درآمدزایی کنند.در طول سال های اخیر، حسابداری یک حرفه کاربردی در انواع شرکت ها و کارخانجات ، موسسات، و حتی در حل مسائل اقتصادی ، سیاسی، مدیریت ، ریاضی و…. به شمار می رود ، و از آنجایی که جهان امروز ، سراسر رقابت و مبارزه کشورها برای پیشرفت میباشد، مدیریت مسائل و توانمندی ساماندهی اوضاع ، یک اپشن مثبت برای کشورهاست که این مهارت ، همان حسابداری میباشد.آموزش حسابداری ، یک فعالیت آموزشی حساس است، از لحاظ اینکه همواره نکات و مطالب به روز و تجدید می شوند و مطالب پیچیده تری مطرح می شود.

پیش نیاز های دوره آموزشی حسابداری

اما یادگیری علم حسابداری و قواعد مالی ، تابع علوم زیادی میباشد از جمله ریاضی ، محاسبه ، اقتصاد وکار با کامپیوتر و نرم افزار و….برای مهارت و حرفه ی حسابداری ، باید پیشینه ای از ریاضی ، اطلاعات اقتصادی ، توانایی ساماندهی و هماهنگی و مدیریت مسائل را به نحوی که بتوان به اقنای موسسه یا شرکت دیگر رسید، داشت و در دوره آموزش حسابداری ، شما می توانید نکات ریز و جزئیات رابطه موفق با دیگر افراد و سازمان ها را یاد بگیرید.

حسابداری در ایران

 امروزه حرفه حسابداری ، برای مدیریت و ساماندهی مسائل در زمینه های مختلف اقتصادی ، سیاسی و… بسیار مهم تلقی می شود ، به گونه ای که در سطح بین المللی و حتی در سطوح داخلی و شرکت ها هم ، مراکز با این حرفه به نظم و ساماندهی می رسند . کشور ما ایران نیز در زمینه این حرفه پیشرفت چشمگیری داشته و امروزه حسابداری به عنوان یک حرفه و رشته مهم تلقی می‌شود و در آموزشگاه های فنی و حرفه ای ، به آموزش تخصصی این رشته به کارآموزان پرداخته می شود.

لیست سرفصل های دوره ی آموزش حسابداری جامع

در پایان دوره ی آموزش حسابداری جامع شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان این دوره‌ی آموزشی، شما یک حسابدار همه فن حریف خواهید که آماده ورود به بازار کار هستید. شما قادر هستید مانند یک استاد با نرم افزار های هلو، سپیدار و اکسل کار کنید و نیاز سازمان های کوچک و بزرگ را به طور کامل برطرف کنید.

سوالات متداول

شما در طول دوره،تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را کسب میکنید،ضمنا شما در طول دوره آموزشی میتوانید از مشاوره اساتید با تجربه خود برای ورود به بازار کار بهره مند شوید.

بخش قابل توجهی از دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت را مراجعان غیر تهرانی تشکیل میدهند.

جهت رزرو خوابگاه یک هفته الی 10روز جلوتر از ثبت نام با منشی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید

بله.حتی پس از اتمام دوره های آموزشی خود میتوانید با اساتید خود در تماس باشید و درخواست پشتیبانی کنید.

مدارک ارائه شده توسط مجتمع فنی تهران پایتخت معتبر،رسمی و قابل ترجمه هستند.

تمامی اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت،با تجربه و تحصیلکرده هستند که پس از بررسی های فراوان گزینش شده اند تا خیال دانشجویان از بابت آموزش و سطح کیفی دوره ها راحت باشد.

تماس با ما

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش حسابداری در تهران

آموزش حسابداری میدان صادقیه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش حسابداری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره