آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

آموزش تعمیرات موبایل انستیتو ایز ایران در تهران پایتخت

شامل دوره های آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

آموزش تعمیرات اندروید و آیفون

آموزش تعمیرات نرم افزار و سخت افزار

برای همکاران شهرستانی شامل خوابگاه میباشد.

فارسی
حضوری
تماس-واتس آپ
مبتدی تا پیشرفته
داخلی | دوبازنه | بین المللی

معرفی دوره

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

 آموزش تعمیرات موبایل در هلدینگ آموزشی تهران پایتخت

معرفی دوره آموزش جامع تعمیرات موبایل و تبلت

با تجربه‌ی 21 ساله ی خود در زمینه ارائه آموزش مهارت های پولساز، به ویژه آموزش تعمیرات موبایل و تبلت، آماده خدمت رسانی به شما هستیم. این دوره به شما یاد خواهد داد چگونه یک تلفن همراه را با کمترین امکانات عیب یابی و تعمیر کنید. گوشی موبایل با برندهای مختلف را باز و بسته کنید بدون اینکه کیفیت گوشی از حالت استاندارد خارج شود. به دانشجو جدا کردن قطعات حساس مانند آی سی از مدار اصلی را آموزش میدهیم.

مجتمع فنی تهران پایتخت تنها آموزشگاهی است که تعمیرات انواع برند های موبایل (اندروید و آیفون) را به شما آموزش میدهد. توجه کنید که دوره های ما صرفا “آشنایی” نیست، بلکه “شناخت” و “تعمیر” تلفن های همراه است. ما مفتخریم به اطلاع برسانیم که بهترین در ایران هستیم. مدرک معتبر تهران پایتخت باعث تقویت رزومه شما و اثبات توانایی شما به کارفرما میشود. پس زمان را از دست ندهید و در دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل و تبلت تهران پایتخت شرکت کنید و منتظر ایجاد تغییر در مسیر شغلی خود باشید.

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت از مهمترین محورهای آموزشی تهران پایتخت می باشد. ما در دوره ی جامع آموزش تعمیرات موبایل، قصد داریم تا دو هدف مهم را دنبال کنیم. هدف اول و مهم تر، ارتقاء سطح علمی کارآموزان و هدف دوم کمک به خود اشتغالی یا کاریابی فارغ التحصیلان. این رسالت ها هرگز عملی نمیشود مگر با وجود اساتید و مدرسان خبره و با تجربه. اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت شما را در طول دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل و پس از این دوره جهت کاریابی و سوالات احتمالی پشتیبانی خواهند کرد.

 

 آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

 

سبک آموزش در مجتمع فنی تهران پایتخت

دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل، به صورت کاملا عملی و ویژه ورود به بازار کار طراحی شده. لازم به ذکر در این دوره به مباحث تئوری هم در حد نیاز پرداخته میشود. تمام مواردی که استاد به شما درس میدهد روی قطعات واقعی است و به هیچ وجه از فیلم ها یا عکس ها جهت شبیه سازی استفاده نمیکنیم. شما در طول دوره خود روی موبایل های خراب و آسیب دیده کار میکنید و نهایتا آن ها را تعمیر میکنید.

نحوه برگزاری کلاس ها در مجتمع فنی تهران پایتخت

دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل، به صورت کاملا عملی و ویژه ورود به بازار کار طراحی شده. لازم به ذکر در این دوره به مباحث تئوری هم در حد نیاز پرداخته میشود. تمام مواردی که استاد به شما درس میدهد روی قطعات واقعی است و به هیچ وجه از فیلم ها یا عکس ها جهت شبیه سازی استفاده نمیکنیم. شما در طول دوره خود روی موبایل های خراب و آسیب دیده کار میکنید و نهایتا آن ها را تعمیر میکنید. کارگاه ها و لابراتوار های مجتمع فنی تهران پایتخت از به روز ترین تجهیزات جهت آموزش شما استفاده میکند. اساتید ما به شما تجهیزات شخصی  مورد نیاز خود جهت انجام تمرین ها و یا شروع کسب و کار را معرفی میکنند.

شناخت کلیه ی اجزای موبایل

 • شما به طور کامل، پس از دوره میتوانید بخش های مختلف موبایل را از جمله LCD، برد، UIF، باتری و… را بشناسید.

شناخت قطعات برد الکترونیک موبایل

 • پس از پایان دوره، شما میتوانید قطعات الکترونیکی روی برد موبایل را به طور کامل بشناسید و وظیفه ی هر قطعه را بدانید.

تسلط کامل بر تعمیرات سخت افزاری و نحوه ی باز و بسته کردن موبایل

 • پس از پایان دوره، شما میتوانید مشکلات سخت افزاری موبایل را تشخیص داده و گوشی های آب خورده و خاموش را تعمیر نموده و یا عیب های مربوط به اسپیکر، میزان آنتن دهی، عدم شارژ، خرابی سوکت های شارژ و صدا و… را تشخیص داده و به طور کامل تعمیر نمایید. در عین حال، تعویض قطعاتی چون تاچ و LCD را انجام دهید. در ضمن شما میتوانید به طور صحیح با چگونگی نحوه ی باز و بسته کردن گوشی موبایل آشنا شده و این کار را به راحتی انجام دهید.

تسلط کامل بر نحوه ی تعمیر نرم افزاری موبایل

 • پس از پایان دوره، شما میتوانید با انواع برنامه های نرم افزاری کار کرده و مشکلات مختلفی که مربوط به نرم افزار موبایل میباشد از جمله هنگ کردن گوشی، روشن نشدن بلوتوث و وای فای، عدم اجرای برخی از برنامه ها، بالا نیامدن گوشی ها، فراموشی رمز و غیره را عیب یابی و برطرف کنید. ضمنا با باکس های تعمیرات نرم افزاری کار کنید.

تسلط کامل به تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون

 • در دوره ی فوق تخصصی گوشی های اپل، شما نحوه ی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های آیفون را یاد میگیرید و میتوانید مشکلات آن ها را رفع کنید.(ویژه ی کارآموزانی که در دوره ی فوق تخصصی آیفون شرکت میکنند)

تسلط کامل بر تعمیرات و رفع عیب فوق تخصصی نرم افزار موبایل

 • پس از گذراندن دوره ی فوق تخصصی تعمیرات موبایل، شما میتوانید ایرادات خاص و پیچیده مثل برداشتن قفل موبایل، بک آپ گیری، عیوب خاص که مربوط به بخش نرم افزاری میباشد را انجام دهید (ویژه ی کارآموزانی که در دوره ی فوق تخصصی نرم افزار شرکت میکنند)

تعمیرات گوشی های لمسی و دکمه ای

 • امروزه گوشی های موبایل لمسی بیشترین کاربرد را نسبت به گوشی های دکمه ای دارند از این رو مجتمع آموزش تهران پایتخت بر این هدف است تا تعمیرات جدیدترین گوشی ها و بروزترین

تعمیرات گوشی اندروید و آیفون

 • بیشترین گوشی هایی که در اختیار کاربران ایرانی می باشد گوشی هایی با سیستم عامل اندورید و IOS هستند تعمیرات کامل و تخصصی برندهای Samsung، Huawei، Apple، HTC، Sony و … در دوره تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی تهران پایتخت بیان خواهد شد.

نرم افزارها و باکسهای برندهای مختلف موبایل

 • برای انجام تعمیرات نرم افزاری بر روی موبایل ها نیاز به ابزارهای مختلفی است که باکس های نرم افزار از جمله آنها هستند که هر باکس نرم افزار معمولا مخصوص برند خاص یا بصورت اشتراکی استفاده می شود.

لیست سرفصل های دوره ی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

معرفی دوره آموزشی تعمیرات تخصصی موبایل :

سرفصل های تخصصی :

سرفصل های عملی :

آموزش ایرادیابی تخصصی بر اساس برندها:

آموزش تعویض انواع قطعات معیوب:

در پایان دوره ی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به تعمیر ایرادات مختلف در انواع موبایل و تبلت ها خواهید بود. این دوره کامل و جامع توانایی کامل تعمیرات را به شما می دهد.

سوالات متداول

شما در طول دوره،تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را کسب میکنید،ضمنا شما در طول دوره آموزشی میتوانید از مشاوره اساتید با تجربه خود برای ورود به بازار کار بهره مند شوید.

بخش قابل توجهی از دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت را مراجعان غیر تهرانی تشکیل میدهند.

جهت رزرو خوابگاه یک هفته الی 10روز جلوتر از ثبت نام با منشی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید

بله.حتی پس از اتمام دوره های آموزشی خود میتوانید با اساتید خود در تماس باشید و درخواست پشتیبانی کنید.

مدارک ارائه شده توسط مجتمع فنی تهران پایتخت معتبر،رسمی و قابل ترجمه هستند.

تمامی اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت،با تجربه و تحصیلکرده هستند که پس از بررسی های فراوان گزینش شده اند تا خیال دانشجویان از بابت آموزش و سطح کیفی دوره ها راحت باشد.

تماس با ما

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در تهران

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت شعبه صادقیه

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

 1. profile avatar

  Reza Jenabi(مدیریت)

  خیلی دوره خوبی بود

 2. profile avatar

  محمد پورعلی

  سلام من میخوام از شهرستان بیام برای دوره سخت افزار دوره هارد و پروگرام جدا هست یا داخل همین دوره آموزش داده میشه؟

  • profile avatar

   Reza Jenabi(مدیریت)

   داخل همین دوره است.میتونید برای راهنمایی بیشتر با مشاورین تماس بگیرید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

115 نفر، با این دوره مهارت کسب کرده اند
   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره