آموزش تعمیرات بردهای الکترونیک

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیک انستیتو ایز ایران

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی ایزایران در تهران پایتخت

دوره شامل تجدید دوره رایگان و آموزش صفر تا صد تعمیرات برد های الکترونیکی است.

همچنین مدرک آموزش تعمیرات برد مدرک معتبر فنی حرفه ای میباشد

دوستان شهرستانی میتوانند از امکانات خوابگاه بهره مند شوند.

فارسی
حضوری
تماس-واتساپ
مبتدی تا پیشرفته
داخلی-دوزبانه-بین المللی

معرفی دوره

آموزش تعمیرات برد الکترونیک | جامع

دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات برد الکترونیک

آشنایی با دوره ی آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

کارگاه عملی دوره ی آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

آموزش تعمیرات برد الکترونیک در هلدینگ آموزشی تهران پایتخت

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

برد الکترونیک قطعه ای است که به عنوان پایه و نگهدارنده در اکثر وسایل الکترونیکی هم به عنوان تکیه گاه فیزیکی و هم به عنوان بستری برای سیم کشی و اتصال قطعات روی سطح و سوکت استفاده می شود.

بردهای الکترونیکی از یک ورق پلاستیکی تقویت شده تشکیل شده است و خطوط مسی بر روی برد وجود دارد که این خطوط با همدیگر وصل هستند.

 این خطوط مسی اجازه می دهد تا بارهای الکتریکی در برد جریان داشته باشد و جریان الکتریکی را به اجزای مختلف که به طور سیستماتیک و منظم در برد قرار دارند، برساند. این خطوط مسی به جای سیم ها اجرا می شوند و انرژی الکتریکی را به مقصد صحیح هدایت می کنند. برد مدار قطعات سخت افزاری هستند که به طور خاص در دستگاه های الکترونیکی استفاده می شوند.

در دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی مجتمع تهران پایتخت تمام آموزش ها در این زمینه ارائه خواهد شد.

تعمیر بردهای الکترونیکی به دلیل نیاز زیاد امروز به استفاده از آن در اکثر وسایل برقی از شغل های آینده دار و سود آور در ایران و کل جهان است.

اگر به دنبال داشتن شغل فنی پردرآمد و مطمئن هستید شرکت در دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی مجموعه تهران پایتخت که در این زمینه تجربه حدوداً ۲۴ساله دارد را به شما پیشنهاد می کنیم.

از آنجایی که تعداد زیادی آموزشگاه تعمیر برد وجود دارد، یکی از چالش هایی که کارآموزان با آن روبرو هستند همیشه انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیر برد است. یکی از مهم ترین ویژگی های کلاس آموزش تعمیرات برد کارامد که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند، استفاده از اساتیدی است که در پروژه های عملی شرکت کرده و از تجربه کافی برای ارائه آموزش به صورت کاملا کاربردی و تخصصی برخوردارند. همچنین ارائه گواهینامه فنی حرفه ای معتبر دو زبانه، تمدید آموزش غیر رایگان در صورت عدم موفقیت در آزمون، پشتیبانی نامحدود از کارآموزان پس از پایان دوره و… است.

آموزشگاه تهران پایتخت در دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی با دارا بودن تمامی این موارد شما را برای داشتن تخصص در تعمیرات بردهای الکترونیکی یاری خواهد کرد.

ما شما را در این دوره شما را با مفاهیم اصلی و پایه تعمیر برد الکترونی به صورت تئوری و عملی آشنا خواهیم کرد.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران پایتخت به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزشی تعمیر برد در تهران، آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی را با هدف ارائه مهارت های حرفه ای و کاربردی در این زمینه برگزار می کند. این دوره برای افراد علاقه مند به صنعت الکترونیک که به دنبال کار در زمینه تعمیر برد الکترونیک می گردند مناسب است.

در این دوره شرکت کنندگان با مفاهیم اولیه الکترونیک، عملکرد و ساختار بردهای الکترونیکی، انواع قطعات و اجزای الکترونیکی و نحوه تشخیص و تعمیر عیوب در بردهای الکترونیکی آشنا می شوند. همچنین در این دوره تمرینات عملی بر روی بردهای واقعی به منظور افزایش دانش و تجربه عملی دست اندرکاران تعمیر بردهای الکترونیکی انجام می شود.

مزیت های دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی در آموزشگاه تهران پایتخت دارای مزایای ویژه ای است که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

تجهیزات پیشرفته:

مرکز آموزش فنی و حرفه ای ما مجهز به تجهیزات پیشرفته و مدرن است تا بتوانید با استفاده از آن ها در تعمیر بردهای الکترونیکی استفاده کنید.

استادان با تجربه:

اساتید ماهر در زمینه تعمیر بردهای الکترونیکی در مجتمع تهران پایتخت تدریس می کنند. آنها تجربه زیادی در علم الکترونیک دارند و تکنیک ها و روش های موثر در تعمیر بردهای الکترونیک را به شما آموزش می دهند.

گواهی معتبر:

پس از اتمام دوره، کارآموزان گواهینامه فنی حرفه ای معتبر دو زبانه را دریافت می کنند که برای تایید مهارت و دانش کسب شده در تعمیر بردهای الکترونیکی استفاده می شود.

با شرکت در دوره تعمیرات پنل الکترونیک در تهران پایتخت گامی بلند در جهت شروع و یا ارتقاء شغلی خود در زمینه تعمیرات پنل الکترونیک برمی دارید. با کسب مهارت و اطمینان لازم در این زمینه می توانید به عنوان یک تکنسین موفق و پردرآمد در صنعت الکترونیک فعالیت کنید.

تجربه عملی:

در دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی تمرینات بر روی برد به صورت عملی انجام خواهد شد که سبب کسب تجربه در زمینه تعمیر برد می شود.

کلاس های رایگان جبرانی:

در صورت عدم موفقیت در آزمون، تجدید دوره رایگان تضمینی تا یادگیری کامل برگزار خواهد شد.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

جهت ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی می توانید به دو صورت حضوری در شهر تهران که در 3 شعبه شرق: رسالت| مرکز: آزادی | غرب: اشرفی اصفهانی و حضور در دفاتر آموزشگاه و یا به صورت آنلاین در سایت تهران پایتخت نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

شهریه دوره آموزش دوره تعمیرات بردهای الکترونیکی

برای شروع به کار در زمینه آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی نیاز به هزینه زیادی ندارید، اما آنچه در ابتدا مهم است این است که متقاضی باید در دوره حضور داشته باشد، بنابراین پرداخت شهریه این کلاس برای شما کافی است.

مهمترین سرمایه ای که یک متقاضی برای فعالیت در زمینه مهم و کاربردی تعمیر برد الکترونیک در صنعت نیاز دارد علم و دانش است. اگر دانشجوی مهندسی مکانیک با دانش پایه در مورد بردها و قطعات الکترونیکی هستید یک قدم جلوتر هستید در غیر این صورت بهتر است با مطالعه مقالات و کتاب های علمی مرتبط اطلاعات اولیه لازم را کسب کنید.

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار در بازار کسب و کار تعمیر بردهای مدار مهندسی معکوس علاوه بر پول، علم و دانشی است که با تلاش و پشتکار به دست خواهد آمد. مجتمع فنی پایتخت تهران دوره های ویژه آموزش تعمیر برد را با ارائه مدرک فنی و حرفه ای در تهران برگزار می کند .

در آموزشگاه تهران پایتخت شما می توانید شهریه را به دو صورت پرداخت نقدی و اقساطی پرداخت کنید.

دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی  برای کسانی است که علاقمند به کار با قطعات الکترونیکی مانند برد و چگونگی کار با آن ها هستند .کسانی که خودشان تجربه آسیب برد دستگاه های الکتریکی را در منزل یا محیط کار دیده اند بیشتر از سایر مردم علاقه‌مند به آموزش در این زمینه هستند.

برد های الکتریکی هر روز پیشرفته تر و پیچیده تر می شوند. طراحی برد ها روزانه تغییر می کند و برند های مختلف وسایل الکتریکی مدل های جدیدتری وارد بازار می کنند.

بنابراین کسانی که قصد شرکت در دوره های آموزش تعمیرات برد الکتریکی را دارند باید علاقمند به این رشته باشند و در این زمینه دانش اولیه ای داشته باشند. در این صورت شما می توانید خیلی زود در این رشته موفق شوید.

بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی چگونه است؟

مشاغل فنی معمولا با توجه به استفاده روز افزون از دستگاه های الکتریکی، بازار کاری خوبی دارند. تعمیر برد الکترونیک نیز از آنجایی که در انواع دستگاه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، تقاضای بالایی دارد. افزایش تقاضا باعث رونق بازار کار برای این شغل شده است و معمولا افراد بیکار را در این زمینه نمی بینید.

امکان کار در شرکت های مختلف به عنوان کارمند و همچنین کار مستقل برای افراد ماهر در این حرفه وجود دارد. شرکت ها و نمایندگی های تعمیرات برد الکترونیک از جمله انواع فعال لوازم خانگی و صنعتی ساده و پیچیده هستند که با ارسال رزومه برای این شرکت ها در قسمت های مختلف قابل استفاده می باشند.

همچنین وب سایت های زیادی وجود دارند که می توانید با معرفی خود در این وب سایت ها مشتریان خود را جذب کنید. با توجه به اینکه دستگاه های مختلف روز به روز در حال بهبود و دیجیتالی شدن هستند، می توان از بردهای الکترونیکی پیشرفته تری در انواع دستگاه ها استفاده کرد و به همین دلیل می توان آینده شغلی بسیار خوبی را برای این حرفه انتظار داشت.

ما در آموزشگاه تهران پایتخت با آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی شما را تا دریافت شغل مناسب همراهی خواهیم کرد و یا خودمان شما را به مراکز کاری معتبر معرفی خواهیم کرد.

درآمد شغل تعمیرات برد الکتریکی چقدر است؟

از آنجا که مشاغل فنی نیاز به کسب مهارت بالایی دارند، معمولاً پردرآمد هستند. این مهارت ها را می توان به روش های مختلف مانند شرکت در آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی آموخت.

 بردهای الکترونیکی یکی از قطعات مورد استفاده در انواع وسایل الکترونیکی است. درآمد حاصل از تعمیر بردهای الکترونیکی به عوامل زیادی بستگی دارد. تجربه بالا در این تجارت و تعمیرات با کیفیت می تواند به گرایش مشتری و بالارفتن درآمد افراد کمک کند.

تبلیغات مناسب کلید افزایش درآمد در هر کسب و کاری است و شما می توانید با انجام کارهایی مانند چاپ بروشور و کارت ویزیت، تبلیغات در فضای مجازی و تبلیغات کسب و کار خود در سایت های مختلف مانند دیوار، درآمد خود را در این شغل افزایش دهید.

مدرک پایان دوره فنی حرفه ای آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

شرکت کنندگان پس از گذراندن آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی ، گواهینامه فنی حرفه ای آموزشگاه را به صورت قانونی و مناسب جهت استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و اخذ جواز کسب برای راه اندازی تجارت تخصصی تعمیر بردهای الکترونیکی اخذ می کنند.

گواهینامه تکنسین تعمیرات برد حرفه ای یکی از مهمترین عوامل پیشرفت شغلی در صنعت تعمیر برد الکترونیک است. این مدرک اعتبار و شناخت صنعت تجارت الکترونیک، تسلط شما بر مهارت ها، دانش فنی و توانایی های مورد نیاز برای تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیکی را نشان می دهد.

آیا دوره ای آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی نیاز به پیش نیاز دارد؟

با توجه به استفاده از برد در دستگاه های پیچیده الکتریکی امروزه، آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی یکی از سودمندترین و پرسودترین مشاغل می باشد. آموزشگاه تهران پایتخت با برگزاری دوره آموزشی کاربردی و کاربردی با روش های نوین آموزشی و استفاده از مربیان حرفه ای آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی را ارائه می دهد.

شرکت در کلاس های آموزشی تعمیر برد الکتریکی نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد و کلاس ها از صفر یا پایه تا تسلط کامل شروع و به پایان می رسد. با شرکت در دوره های تعمیر بردهای الکترونیکی مهارت هایی مانند تسلط بر قطعات بردهای الکترونیکی، تعمیر انواع بردهای صنعتی و عمومی، استفاده از دفترچه راهنمای خدمات، کسب دانش در مورد تعمیر برد و در نهایت می توانید گواهی فنی حرفه ای در تعمیر برد الکترونیک راکسب نمایید.

لیست سرفصل های دوره ی آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

در پایان دوره ی آموزش تعمیرات برد الکترونیکی شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به تعمیر ایرادات مختلف در انواع برد های الکترونیکی خواهید بود. این دوره کامل و جامع توانایی کامل تعمیرات را به شما می دهد.

سوالات متداول

پاسخ: بعد از تمام شدن دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی ما شما را برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای معرفی می کنیم .

پاسخ: بله شما می توانید در کلاس های آنلاین و به صورت مجازی شرکت کنید. در دوره مجازی هم مدرک به شما داده خواهد شد.

پاسخ: خیر احتیاجی به یادگیری مبحثی از قبل ندارید ما تمام مباحث را از صفر تا صد به شما آموزش می دهیم.

پاسخ: بله در صورت عدم تسلط کافی شما در آموزش های تعمیرات برد و مردود شدن در آزمون می توانید جهت تسلط بیشتر به طور رایگان مجدد در این دوره شرکت کنید.

پاسخ: بله در کنار کلاس های عمومی و آنلاین برای کسانی که تایم فشرده ای دارند و یا زمان خاصی می توانند در کلاس شرکت کنند، کلاس های خصوصی برگزار می شود.

پاسخ: هیچ تفاوتی به لحاظ ارائه  مطالب وجود ندارد و تمام فصل های کلاس های حضوری با دوربین های پیشرفته فیلم برداری شده و در کلاس های آنلاین می توانید از آن استفاده کنید.

پاسخ: بله شهریه ها به صورت نقدی و اقساطی قابل پرداخت است.

پاسخ: بازار کاری در این زمینه بسیار پررونق است. در این بازار سازندگان برد اغلب خدمات تعمیراتی را ارائه نمی دهند و معمولا آن را به شرکت های تعمیرات واگذار می کنند. این شرکت های تعمیرات دارای مهارت فنی هستند و در زمینه الکترونیک و مخابرات برای تعمیر برد مدارها تخصص دارند.

تماس با ما

دوره ی آموزش تعمیرات برد الکترونیک در تهران

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

دوره ی آموزش تعمیرات برد الکترونیک شعبه صادقیه

دوره ی آموزش تعمیرات برد الکترونیک شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیرات بردهای الکترونیک انستیتو ایز ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره