آموزش مالتی پلکس خودرو

آموزش مالتی پلکس خودرو

یکی از مباحث مهم دوره آموزشی مالتی پلکس، شامل عیب یابی و تعمیر دسته راهنما و دسته برف پاک کن (KM2000 و com 2000)، شناخت قطعات و تجهیزات مرتبط با سیستم مالتی پلکس، تشخیص کامل سیم کشی شبکه و سیستم مالتی پلکس و آموزش نقشه خوانی و شناخت ترمینال ها است. با آموزش این مطالب و موارد تخصصی دیگر، همراه با دریافت مدرک معتبر، می توانید به عنوان یک تکنسین حرفه ای در زمینه تعمیرات خودرو فعالیت کنید و درآمد زیادی کسب کنید.

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، سیستم های برق شبکه ای در خودروها به یک حد پیچیده تر رسیده است. این پیچیدگی باعث ایجاد فناوری مالتی پلکس شده است که با کاهش تعداد سیم ها، پیچیدگی را کاهش می دهد و عیب یابی را ساده تر می کند. این فناوری مدرن بازار کار خوبی را برای کارشناسان فنی ایجاد کرده است. آموزشگاه فنی با برگزاری دوره های تخصصی مالتی پلکس تحت نظارت اساتید ماهر، آموزش و مدرک فنی و حرفه ای ارائه می دهد تا کمک به داشتن یک شغل پر درآمد و موفق برای دانش آموزان کند. این دوره ها به شرکت کنندگان امکان می دهد تا به عنوان یک فرد متخصص در حوزه برق شبکه ای خودروها وارد بازار کار شوند و درآمد خوبی کسب کنند.

در این حرفه، محدودیت سنی وجود ندارد و تخصصی که در طول دوره آموزشی به دست می آورید، سرمایه اصلی شما برای ورود به بازار کار است. همچنین باید به یاد داشت که پس از اتمام دوره، از پشتیبانی ویژه ای بهره مند خواهید شد.

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش مالتی پلکس خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش مالتی پلکس خودرو

"تهران پایتخت" ،بهترین آموزشگاه آموزش مالتی پلکس خودرو خودرو در تهران

آشنایی با دوره ی آموزش مالتی پلکس خودرو

معرفی دوره ی آموزش مالتی پلکس خودرو

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش مالتی پلکس خودرو

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان دوره ی آموزش مالتی پلکس خودرو، شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما یک استادکار ماهر در زمینه ی مالتی پلکس خودرو خواهید بود .

سوالات متداول

 این دوره به‌صورت تئوری و عملی و کار با خودروهای واقعی به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد.

در این دوره با دستگاه دیاگ، شبیه سازه‌ها، تسترها و… کار آموزش انجام می‌شود.

بله. در این مورد بهتر است با ما تماس بگیرید و از این شرایط آگاه شوید.

این دوره به‌صورت حضوری در آموزشگاه تهران پایتخت برگزار می‌شود که می‌توانید با ما تماس گرفته و از مشاوره همکاران ما بهره‌مند شوید.

ما برای عزیزان شهرستانی خوابگاهی نزدیک به برگزاری کلاس‌ها و با هزینه مناسب در نظر داریم تا این افراد بدون دغدغه در دوره شرکت کنند.

این دوره از مقدماتی‌ترین مباحث شروع شده و به پیشرفته‌ترین آن‌ها خواهد رسید.

در این دوره استانداردهای  can و van آموزش داده می‌شود.

ارائه مدرک معتبر، آموزش عملی و مطابق با بازار کار، پشتیبانی نامحدود دوره، اساتید با تجربه و متخصص از ویژگی‎‌های بارز آموزشگاه تهران پایتخت است.

آموزش مالتی پلکس خودرو

امروزه با پیشرفت صنعت علم و تکنولوژی شاهد امکانات بیشتر و متنوع‌تری در خودروهای جدید هستیم که بیشتر این امکانات برقی بوده و کنترل و مدیریت این آپشن‌ها بسیار پیچیده شده است و قابل قیاس با سیستم‌های قدیمی در خودرو نمی‌باشد.

آموزش مالتی پلکس خودرو

سیستم مالتی پلکس خودرو یک فناوری پیشرفته جدید در صنعت خودرو سازی شمره می‌شود که برای بهینه سازی انتقال داده‌ها و کاهش تعداد کابل‌ها در خودرو روی کار آمده است و با خود دنیای کاری پر رونقی را هم به همراه آورده که در حال حاضر آموزش مالتی پلکس خودرو یکی از دوره‌های پرطرفدار آموزشگاه تهران پایتخت شده است که به شرکت کنندگان این دوره آموزشی این فرصت را می‌دهد تا با آموزش این مهارت فنی بتوانند به خوبی از این راه کسب درآمد کنند. برای آشنایی بیشتر با این دوره آموزشی پول‌ساز با تهران پایتخت تا انتهای این مطلب همراه باشید.

معرفی دوره مالتی پلکس خودرو

یکی از دوره‌های تخصصی آموزشی آموزشگاه فنی تهران پایتخت دوره مالتی پلکس خودرو یا همان برق شبکه‌ای است که به بهترین شیوه ممکن و زیر نظر اساتید مجرب و حرفه‌ای برگزار می‌شود. در حال حاضر با توجه به پیشرفت و به‌روز شدن تکنولوژی در خودرو سیستم سیم کشی خودروها روز به روز در حال پیچیده‌تر شدن بوده و حجم بالای کابل‌های موجود در خودرو سبب شده که خودروسازان در این حرفه به فکر یک چاره برای این مشکل باشند و در نهایت این فکر به ابداع فناوری مالتی پلکس ختم شد. سیستم مالتی پلکس خودرو با کم کردن سیم‎‌ها باعث کم شدن پیچیدگی و سهولت عیب یابی خودرو می‌شود.

از آنجایی که این تکنولوژی برای خودروها بسیار کاربردی و مفید است، افراد علاقه‌مند به این دوره آموزشی می‌توانند با آموزش این دوره وارد بازار کار شده و برای خود کسب درآمد داشته باشند

نحوه برگزاری دوره آموزش مالتی پلکس خودرو

برق شبکه‌ای یا مالتی پلکس خودرو از دوره‌های تخصصی مکانیک خودرو است که در آموزشگاه فنی تهران پایتخت سرفصل‌های این دوره به‌صورت کامل و جامع به کارآموزان تدریس خواهد شد و هدف از آموزش این دوره کاهش پیچیدگی سیم کشی و در نتیجه عیب یابی ساده‌تر خودرو می‌باشد.

همچنین در این دوره آموزشی کارآموزان با شبکه‌های کن و ون، نقشه خوانی سیستم برق شبکه‌ای خودرو، نحوه عملکرد سیستم برق خودرو، آموزش تست و عیب یابی با دستگاه‌ دیاگ و… آشنا خواهند شد و این دوره به‌صورت تئوری و عملی برگزار شده که کلاس‌های عملی این رشته در کارگاه‌های مجهز تهران پایتخت و زیر نظر اساتید حرفه‌ای این رشته آموزش داده خواهد شد. در ضمن کارآموزان آموزش مالتی پلکس خودرو می‌توانند بعد از پایان دوره مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای دریافت کنند که دارای اعتبار در سراسر دنیا می‌باشد.

نحوه ثبت نام دوره آموزش مالتی پلکس خودرو

در مجتمع فنی تهران پایتخت آموزش دوره مالتی پلکس خودرو با توجه به نیاز و استاندارد روز دنیا برنامه ریزی شده است تا کارآموزان این دوره آموزشی با گذراندن کلاس‌های تئوری و عملی این دوره در آموزشگاه تهران پایتخت و با دریافت مدرک معتبر و بین المللی سازمان فنی و حرفه‌ای که در پایان دوره و پس از قبولی در این آزمون به کارآموزان اعطا خواهد شد، بتوانند برای جواز کسب، وام اشتغال زایی و ترجمه مدرک جهت مهاجرت به کشورهای دیگر استفاده نمایند.

شما با شرکت در این دوره آموزشی آموزشگاه تهران پایتخت از مزایای فراوان آموزشگاه ما که شامل پشتیبانی نامحدود کارآموزان این دوره بوده و از تمدید رایگان دوره در صورت عدم یادگیری کارآموز، ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای، تدریس توسط استادان متخصص در این حوزه و زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای و… بهره‌مند خواهید شد.

برای شرکت در دوره آموزشگاه تهران پایتخت کافی است در سایت ما به روش غیر حضوری ثبت نام نمایید و یا برای ثبت نام حضوری به شعب ما در شهر تهران مراجعه نموده و حضوری اقدام به ثبت نام نمایید.

شهریه دوره آموزش مالتی پلکس خودرو

در حال حاضر این دوره مفید و کاربردی آموزشی در جاهای مختلفی و حتی با قیمت ارزان‌تر ممکن است ارائه شود، اما برای آموزش دوره‌هایی مانند دوره مالتی پلکس خودرو که آینده شغلی درخشانی دارد، بهتر است که کمی بیشتر هزینه کنید و در یک آموزشگاه معتبر که زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای در حال آموزش به کارآموزان خود است، ثبت نام نمایید تا در هزینه و وقت خود صرفه‌جویی کنید و در نهایت به یک نتیجه دلخواه از آموزش خود برسید.

شرکت در این دوره در آموزشگاه فنی تهران پایتخت دارای مزایا و ویژگی‌های زیادی است که یکی از آن‌ها این است که شما می‌توانید به‌صورت نقد و اقساط در این دوره ثبت نام نمایید و حتی اگر بعد از اتمام دوره نیاز به آموزش دوباره داشته باشید، می‌توانید در دوره رایگان ما شرکت نموده و از نو دوره را آغاز نمایید.

بنابراین اگر علاقه‌مند به یک شغل آینده‌دار و پول‌ساز هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید و در دوره مالتی پلکس خودروی آموزشگاه ما شرکت نمایید.

دوره آموزش مالتی پلکس خودرو مناسب چه کسانی است؟

افرادی که در دوره مالتی پلکس خودروی آموزشگاه تهران پایتخت شرکت می‌کنند در این دوره با مفاهیم شبکه برق خودرو آشنا شده و تمامی سرفصل‌های این دوره به این عزیزان آموزش داده خواهد شد، سرفصل‌هایی که مطابق با بازار کار است و زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای طراحی شده است تا کارآموزان این دوره بعد از اتمام بتوانند به راحتی در عرصه کاری وارد شوند و کسب درآمد نمایند.

این روزها بازار رشته‌های مرتبط با خودرو و مکانیک خودرو بسیار داغ است و این دوره‌ها تبدیل به دوره‌های پرطرفداری در آموزشگاه‌ها شده‌اند و افرادی که در این دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند با دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه‌ای حتی قادرند که در خارج از ایران نیز کار کنند. بنابراین درنگ نکنید و در دوره آموزشی مالتی پلکس خودروی آموزشگاه تهران پایتخت شرکت کنید.

اما این دوره برای افرادی که در صنایع خودروسازی در حال فعالیت هستند و دوست دارند که ارتقای شغلی داشته باشند بسیار مناسب است. همچنین برای افرادی که قصد مهاجرت دارند، افرادی که به برق خودرو و مهارت‌های فنی خودرو علاقه دارند، نیز یک گزینه عالی محسوب می‌شود.

بازار کار آموزش مالتی پلکس خودرو چگونه است؟

در حال حاضر روزانه شاهد ورود خودروهای خارجی و ایرانی زیادی به کشور هستیم، خودروهایی که اکنون از سیستم مالتی پلکس در آن‌‌ها استفاده شده است. به‌صورت عادی بازار کار این شغل بسیار عالی و درخشان است و چون ما ساکن ایران هستیم این آینده شغلی درخشان‌تر هم خواهد شد؛ زیرا عمر مفید یک خودرو در خارج از ایران بر اساس استاندارد جهانی 7 الی 10 سال است که این عمر در ایران چیزی در حدود 15 الی 25 سال است. در نتیجه به این نتیجه می‌رسیم که سرانه تعمیرات سیستم مالتی پلکس در کشورمان به نسبت جهان بسیار بالاتر است و این یعنی اینکه بازار کار این کار که در حال حاضر بسیار پر رونق است در آینده اشباع نخواهد شد.

بنابراین مالتی پلکس یکی از اجزای مهم سیستم برق هر خودرویی شمرده می‌شود که از بازار کار بسیار خوبی بهره‌مند است و هر فردی با وارد شدن به این حرفه می‌تواند درآمدی عالی به همراه فرصت‌های شغلی خوبی را از آن خود کند.

درآمد شغل آموزش مالتی پلکس خودرو چقدر است؟

امروزه خودروهایی که تولید می‌شوند دیگر دارای سیم کشی سابق نیستند و از سیستم مالتی پلکس برخوردارند، پس نیاز به نیروی متخصص در این زمینه بسیار وجود دارد و افرادی که در دوره آموزشی مالتی پلکس خودرو شرکت می‌کنند به نوعی آیند شغلی خود را گارانتی می‌نمایند.

در ضمن بیشتر خودروهای وارداتی به کشور دارای سیستم مالتی پلکس هستند و از طرفی دیگر بسیاری از تعمیرکاران قدیمی با این سیستم هیچ آشنایی ندارند و این عرصه کار را برای افرادی که دوره آموزشی مالتی پلکس شرکت می‌کنند، بسیار باز می‌گذارد و سبب افزایش درآمد بسیار از این حرفه خواهد شد.

این حوزه کاری نیاز به تجهیزات گران قیمتی هم ندارد و اتحادیه تعمیرکاران باتری سازی و برق خودرو درآمد ماهانه این شغل را 5 برابر حقوق مصوب اداره کار اعلام کرده است.

مدرک پایان دوره فنی و حرفه‌ای آموزش مالتی پلکس خودرو

اگر قصد دارید در دوره آموزشی مالتی پلکس خودرو شرکت کنید، به یاد داشته باشید که حتما در یک مرکز آموزش معتبر ثبت نام نمایید تا وقت و سرمایه شما هدر نرود و در پایان بتوانید یک مدرک معتبر بین المللی داشته باشید که اگر قصد خروج از ایران هم داشتید، بتوانید از این دوره آموزشی خود نهایت استفاه را بکنید.

با شرکت در دوره مالتی پالکس خودروی آموزشگاه فنی تهران پایتخت که یکی از بهترین آموزشگاه‌های موجود در تهران است، آینده شغلی خود را تضمین نماید و مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای هم دریافت کنید.

شما با داشتن این مدرک برای وام اشتغال زایی و جواز کسب هم می‌توانید اقدام نمایید تا کسب و کار خود را راه اندازی نموده و از درآمد عالی این حرفه لذت ببرید.

آیا دوره آموزش مالتی پلکس خودرو نیاز به پیش نیاز دارد؟

سیستم مالتی پلکس خودروها یک پیشرفت جدید تکنولوژی در خودروها شمرده می‌شود که اخیرا در صنعت خودروسازی وارد شده و وظیفه این سیستم کنترل و مدیریت همزمان چندین عملکرد و ویژگی خودرو است و این در واقع یکی از مزایا این سیستم است. در ادامه قرار است به برخی از مزایای دیگر این سیستم اشاره کنیم:

  • بهبود ایمنی خودرو
  • بهبود راحتی و کنترل خودرو
  • بهبود کارایی سوخت خودرو
  • افزایش سهولت استفاده از خودرو
  • و…

با مشاهده مزایای بالا به این نتیجه می‌رسیم که این دوره آموزش بسیار پرکاربرد است؛ اما برای آموزش آن نیاز است که کارگاه‌های آموزش برق خودروها، سیستم انژکتور خودروها را گذرانده باشید. طی کردن هر کدام از کارگاه‌های ذکر شده سبب می‌شود که شما با آمادگی بیشتری در این دوره شرکت نمایید.

آموزش مالتی پلکس خودرو شعبه صادقیه

آموزش مالتی پلکس خودرو شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مالتی پلکس خودرو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره