آموزش کارشناسی خودرو

آموزش کارشناسی خودرو

آموزش حرفه‌ای کارشناسی خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت، یک دوره تخصصی و حرفه‌ای در زمینه خودروسازی و صنعت خودرو است که به افراد علاقمند به این صنعت، مهارت‌ها و دانش لازم را آموزش می‌دهد. مجتمع فنی و حرفه‌ای آریا تهران، بهترین دوره آموزش کارشناسی خودرو را برگزار می‌کند که از سطح مقدماتی تا پیشرفته، همراه با اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای قابل ترجمه می‌باشد.

 

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

کارشناسی رنگ خودرو یک حرفه بسیار مهم در صنعت خودرو است. افرادی که در آموزش کارشناسی رنگ خودرو تهران پایتخت این مهارت را کسب می کنند، می توانند خودروهای آسیب دیده را دوباره رنگ کرده و آنها را به حالت اولیه خود برگردانند. همچنین تشخیص دهند که خودرو بر اثر تصادف رنگ شده است. این مهارت در تعمیرات پس از تصادف و حتی در دکوراسیون خودرو نقش بسزایی دارد.

 

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش کارشناسی خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش کارشناسی خودرو

"تهران پایتخت" ،بهترین آموزشگاه آموزش کارشناسی خودرو در تهران

آشنایی با دوره ی آموزش کارشناسی رنگ خودرو

معرفی دوره ی آموزش کارشناسی رنگ خودرو

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش کارشناسی رنگ خودرو

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان دوره ی آموزش کارشناسی خودرو، شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به کارشناسی کامل رنگ و تعمیرات خودرو خواهید بود.

سوالات متداول

این دوره برای شما این امکان را فراهم می‌آورد که پس از اتمام آن و دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای در زمانی کوتاه وارد بازار کار شوید.

مدت زمان این دوره آموزشی یک هفته به‌صورت یکسره می‌باشد و ساعات شرکت در این دوره طوری تنظیم شده است که برای کارآموزان شاغل و محصل نیز امکان شرکت در آن فراهم باشد.

پس از شرکت در دوره کارشناسی خودرو و قبول شدن در آزمون آموزشگاه، دو مدرک از آموزشگاه ما برای تأیید به اینکه شما در دوره آموزشی شرکت کرده‌اید، به همراه کارت هوشمند و یک مدرک معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت به شما داده خواهد شد و در پایان در آزمون فنی و حرفه‌ای برای دریافت این گواهی معتبر شرکت خواهید کرد.

آموزش این دوره شامل بدنه، رنگ و ایرادات و اشکالات فنی خودرو می‌باشد که در طول یک هفته به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد. این دوره بسیار کامل و جامع بوده و تمامی مباحث مربوط به خودرو به شما آموزش داده می‌شود.

سرفصل‌هایی که در این دوره به کارآموزان تدریس می‌شود، کاملا مطابق با سر فصل‌های ارائه شده توسط سازمان فن و حرفه‌ای کشورمان می‌باشد.

به دلیل افزایش آگاهی و اطلاعات خریداران در زمان خرید و فروش خودروهای کارکرده و برای اینکه متحمل ضرر و زیان مالی نشوند نیاز به یک کارشناس خودرو بسیار ضروری است و به همین دلیل می‌توان گفت که بازار کار بسیار خوبی برای این حرفه برای کارآموزان این دوره وجود دارد.

خیر. در گارگاه آموزشگاه تهران پایتخت تجهیزات لازم برای دوره کارشناسی خودرو وجود دارد و نیاز نیست که شما به همراه خود تجهیزاتی را داشته باشید.

با مدرک فنی و حرفه‌ای دوره آموزش کارشناسی خودرو که پس از دو مرحله از آزمون به شما اهدا خواهد شد، شما می‌توانید اقدام به جواز کسب نمایید و همچنین این مدرک قابلیت ترجمه برای مهاجرت را داراست.

آموزش کارشناسی خودرو در تهران

آموزش کارشناسی خودرو :در حال حاضر یکی از صنایع مهم و اصلی در کشورمان صنعت خودروسازی است. مشاغل زیادی وجود دارند که به‌صورت مستقیم و غیر مستقیم با این صنعت در ارتباط بوده و درآمد و سود خوبی هم در این مشاغل یافت می‌شود.

آموزش کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو یکی از این مشاغل است و ما به همین دلیل این مطلب را به آموزش کارشناسی خودرو اختصاص دادیم تا شما را با این شغل ایده آل و آینده دار بیشتر آشنا کنیم. این شغل در واقع آموزش بازرسی کردن خودرو قبل از خریدن آن است. زیرا اگر یک خودرو تصادف کرده باشد از قیمت آن کم شده و احتمالا دچار ایرادات و اشکالات فنی هم شده است که لازم است از همه این نظرها خودرو بررسی شود. اگر قصد ورود به این شغل را دارید در ابتدا نیاز است که در دوره کارشناسی خودرو در یک آموزشگاه معتبر شرکت نمایید. برای آشنایی بیشتر با این دوره تا انتهای این مطلب جالب و مفید با تهران پایتخت همراه باشید.

معرفی دوره کارشناسی خودرو

همان‌طور که عنوان شد کارشناسی خودرو جهت تعیین معایب و خسارات خودرو در هنگام خرید و فروش آن صورت می‌گیرد و شامل کارشناسی رنگ خودرو، بدنه خودرو، مشکلات فنی و موتور خودرو می‌باشد. این شغل از مشاغل جدید و پر استقبال در کشورمان است و دارای بازار کار بسیار خوبی بوده و در واقع به‌قدری این شغل مفید و کاربردی تلقی می‌شود که آگاهی از آن برای همگان بسیار مفید بوده و حتی الزامی به‌نظر می‌رسد. کارآموزان دوره کارشناسی خودرو می‌توانند با آموزش در این دوره به راحتی جذب بازار کار شوند.

در طول دوره آموزش کارشناسی خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت کامل‌ترین و جامع‌ترین فصل‌های آموزش این شغل به کارآموزان این رشته آموزش داده خواهد شد تا بتوانند به راحتی بعد از آن مشغول به کار شوند.

ما در تهران پایتخت در خدمت شما عزیزان هستیم. برای مشاوره بیشتر در زمینه شرکت در دوره کارشناسی خودرو با ما تماس بگیرید.

نحوه برگزاری دوره آموزش کارشناسی خودرو

در دوره کارشناسی خودرو نیاز است که ابتدا قبل از آغاز آموزش عملی، برخی از موارد تئوری آموزش داده شوند که تمامی اطلاعات تئوری در چند جلسه به کارآموزان عزیز منتقل و آموزش داده خواهد شد. بعد از گذراندن چندین جلسه تئوری کلاس به دو قسمت تقسیم شده و برای هر قسمت از این کلاس‌ها چند روز کلاس کامل و جامع عملی در نظر گرفته شده است تا کارآموزان در این کلاس‌ها فرصت یاد گیری و پرسش و پاسخ داشته باشند و در پایان کلاس عملی یک تست سنجش یادگیری از دروس ارائه داده شده به کارآموزان از آن‌ها گرفته خواهد شد.

البته نحوه برگزاری دوره آموزش کارشناسی خودرو برای خودرو استاندارد با خودرو رویال و خودرو ویژه در تعداد جلسات و روزهای کارآموزی با هم متفاوت است.

دوره تعمیرات کارشناسی خودرو یکی از دوره‌های آموزشی پرطرفدار در آموزشگاه تهران پایتخت است که در سال افراد زیادی به دلیل بازار کار خوب این شغل در دوره‌های مجتمع فنی ما شرکت می‌کنند و در نهایت به راحتی جذب بازار کار می‌شوند.

نحوه ثبت نام دوره آموزش کارشناسی خودرو

ما برای شما ثبت نام این دوره را هم به‌صورت حضوری و هم به‌صورت غیرحضوری فراهم آورده‌ایم تا شما با توجه به شرایط خود به راحتی بتوانید گزینه مورد نظر خود را برای ثبت نام انتخاب نمایید. برای رفاه حال و راحتی کارآموزان راه دور ثبت نام غیرحضوری را در نظر گرفته‌ایم تا شما عزیزان در هر کجای ایران که هستید، بتوانید به راحتی در این دوره شرکت نمایید.

دوره تعمیرات کارشناسی خودرو در آموزشگاه تهران پایتخت و زیر نظر اساتید برجسته این آموزشگاه و به‌صورت کامل و جامع به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد و حتی شما می‌توانید از پشتیبانی نامحدود این دوره به‌صورت رایگاه بهره ببرید.

جهت ثبت نام در این دوره می‌توانید به‌صورت غیر حضوری در سایت تهران پایتخت ثبت نام نمایید و یا به‌صورت حضوری به ما مراجعه نموده و اقدام نمایید.

شهریه دوره آموزش کارشناسی خودرو

پارامترهای زیادی در تعیین شهریه این دوره مؤثر هستند که برخی از این پارامترها شامل مدت زمان دوره، نوع دوره، حضوری و یا غیر حضوری بودن دوره، تخصص اساتید این دوره، سرفصل‌های ارائه شده در این دوره، زمان برگزاری دوره، ارائه مدرک معتبر و… می‌باشد.

البته شهریه دوره‌های مقدماتی و کوتاه‌تر نسبت به شهریه دوره‌های پیشرفته‌تر و جامع‌تر به مراتب کمتر است. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از شهریه دوره کارشناسی خودرو و ثبت نام در این دوره با کارشناسان ما تماس بگیرید و شرایط لازم برای ثبت نام در این دوره مفید و کاربردی را از این عزیزان دریافت نمایید.

به یاد داشته باشید که با شرکت در دوره کارشناسی خودرو در تهران پایتخت می‌توانید برای مدرک فنی و حرفه‌ای هم اقدام نمایید.

دوره آموزش کارشناسی خودرو برای چه کسانی مناسب است؟

همان‌طور که در این مطلب عنوان شد، کارشناسی خودرو مربوط به بررسی خودرو قبل از خرید و فروش آن است و افرادی که به‌دنبال درآمد بالایی در شغل خود هستند و قصد دارند که برای خود مرکز تشخیص رنگ تأسیس نمایند و یا دوست دارند که کارشناس خودرو شوند و همه کسانی که علاقه‌مند به آموزش کارشناسی خود هستند و یا حتی در زمینه خرید و فروش خودرو در حال حاضر در حال فعالیت می‌باشند، کارشناسی خودرو یک گزینه عالی و فرصت شغلی بسیار خوبی محسوب می‌شود.

البته این دوره مختص به افراد خاصی نیست و همه افرادی که به این رشته علاقه‌مند هستند، می‌توانند با ما در تهران پایتخت تماس گرفته و در دوره شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتری در زمینه کارشناسی خودرو می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما در این زمینه بهره‌مند شوید.

بازار کار آموزش کارشناسی خودرو چگونه است؟

در حال حاضر بازار خرید و فروش خودرو و به‌ویژه خودروهای کارکرده هر روز در حال افزایش بوده و همچنین با توجه به افزایش اطلاعات و آگاهی خریداران در زمینه ضرر و زیان مالی در زمان خرید خودرو نیاز به نیروی ماهر و متخصص در زمینه کارشناسی خودرو رو به رشد است و به همین دلیل برای این شغل بازار کار خوبی در کشورمان وجود دارد و شما با ورود به این حرفه می‌توانید یک شغل عالی در کنار درآمد بالا داشته باشید.

برای این منظور فقط کافی است که در دوره کارشناسی خودرو شرکت نمایید و آموزش‌های لازم در زمینه این حرفه را به‌صورت کامل فرا بگیرید.

بنابراین اگر قصد ورود به این حرفه را دارید، اولین اقدام این است که در یک آموزشگاه معتبر مانند آموزشگاه تهران پایتخت در دوره کارشناسی خودرو شرکت نمایید و مهارت لازم را کسب کنید تا بتوانید وارد بازار کار شده و برای خود کسب درآمد نمایید.

درآمد شغل آموزش کارشناسی خودرو چقدر است؟

امروزه ما با افزایش قیمت خودرو بیشتر شاهد خرید و فروش خودروهای دست دوم هستیم و در زمان خرید و فروش این خودروها نیاز است که کارشناس خودرو در زمان معامله حضور داشته باشد و خودرو را بررسی نمایید تا جلوی ضرر و زیان مالی در این کار گرفته شود.

با توجه به افزایش آگاهی مردم نسبت به این ضرر و زیان‌ها در زمان خرید و فروش خودرو، افراد حتما از یک کارشناس خودرو در زمان معامله خود بهره می‌برند که این نشان از این مطلب است که کارشناسی خودرو شغلی بسیار حساس است و بنابراین دستمزد خوبی با خود به همراه دارد.

در آمد یک کارشناس خودرو در شهرهای بزرگ کشورمان می‌تواند ماهیانه چیزی بین 5 تا 30 میلیون تومان و حتی بیشتر باشد که این مبلغ با توجه به تخصص، مهارت و مشتری مداری فرد متغییر خواهد بود.

مدرک پایان دوره فنی و حرفه‌ای آموزش کارشناسی خودرو

یکی از مزایای مهم دوره کارشناسی خودرو این است که پس از پایان این دوره به شما مدرک فنی و حرفه‌ای اهدا خواهد شد که این مدرک دارای اعتبار در سراسر دنیا می‌باشد و از این جهت خیال شما آسوده خواهد بود که بعد از پایان این دوره در هر کجا که بخواهید، می‌توانید مشغول به کار شوید.

شما با داشتن مدرک این دوره می‌توانید برای وام خود اشتغالی اقدام نمایید و از جمله ویژگی‌های دیگر این دوره تبدیل مدرک فنی و حرفه‌ای به سابقه کار طبق رشته به 2 تا 8 سال هم می‌باشد و همچنین شما می‌توانید با داشتن این مدرک اقدام به دریافت کارت مربیگری نموده و به تدریس در آموزشگاه‌های‌ معتبر مشغول شوید.بنابراین همین حالا با ما تماس بگیرید و در دوره ارزشمند آموزشی کارشناسی خودرو شرکت نمایید.

آیا دوره آموزش کارشناسی خودرو نیاز به پیش نیاز دارد؟

همان‌طور که در این مطلب عنوان شد، امروزه آموزش کارشناسی خودرو یکی از زیرشاخه‌های صنعت خوردو شمرده می‌شود که نیاز به سرمایه چندانی برای راه ‌اندازی آن نبوده و کارآموزان این رشته می‌توانند به راحتی با دارا بودن مدرک این دوره مشغول به کار شوند، برای این کار فقط کافی است که در دوره کارشناسی خودرو که نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد شرکت نموده و مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت نمایند.

امروزه با افزایش قیمت خودرو و خرید و فروش خودروهای دست دوم نیاز به یک فرد متخصص در زمینه بررسی خودرو در زمان معامله آن به شدت مورد نیاز است، شخصی که مورد اعتماد طرفین باشد و در مورد مسایل فنی خودرو دانش و تجربه کافی داشته باشد. بنابراین اگر هیچ اطلاعاتی در مورد خودرو ندارید، نگران نباشید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید و در دوره‌های آموزشی کارشناسی خودرو آموزشگاه ما شرکت نمایید.

تا اینجا در مورد دوره کارشناسی خودرو مطالبی را با شما به اشتراک گذاشتیم و در ادامه قرار است به چند سوال در مورد این دوره مفید و کاربردی بپردازیم تا اگر ابهامی در مورد شرکت در مورد این دوره دارید، با این پرسش و پاسخ‌ها برطرف شود. با ما همراه باشید.

آموزش کارشناسی خودرو شعبه صادقیه

آموزش کارشناسی خودرو شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش کارشناسی خودرو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره