آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

دستگاه لیزر موهای زائد با تمرکز پرتوهای لیزر موهای زائد و طولانی مدت را از بین می برد. بنابراین تعمیر و نگهداری تجهیزات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در صورت بروز مشکل باید آن را به متخصصان تعمیر لیزر سپرد.

گاهی اوقات استفاده نادرست یا نوسانات ناشی از برق باعث اختلال در عملکرد دستگاه می شود. اگر مشکل حل نشد، از تعمیر خود اجتناب کنید. این دستگاه‌ها از قطعات حساسی تشکیل شده‌اند که در صورت دست‌کاری ناشیانه می‌توانند آسیب‌های جدی وارد کنند.

معرفی دوره

دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

دستگاه لیزر موهای زائد با تمرکز پرتوهای لیزر موهای زائد و طولانی مدت را از بین می برد. بنابراین تعمیر و نگهداری تجهیزات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در صورت بروز مشکل باید آن را به متخصصان تعمیر لیزر سپرد.

آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

گاهی اوقات استفاده نادرست یا نوسانات ناشی از برق باعث اختلال در عملکرد دستگاه می شود. اگر مشکل حل نشد، از تعمیر خود اجتناب کنید. این دستگاه‌ها از قطعات حساسی تشکیل شده‌اند که در صورت دست‌کاری ناشیانه می‌توانند آسیب‌های جدی وارد کنند.

به دلیل وجود این مشکلات و کمبود تکنیسین ماهر در کشور مراکز آموزش فنی بسیاری مانند تهران پایتخت به فکر ارائه دوره آموزش تعمیرات لیزر پزشکی افتادند. این دوره های معمولا به دو صورت حضوری و انلاین برگزار می شود.

 آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی  شامل عیب یابی ، تعمیر قطعات مکانیکی و عیب یابی و تعمیر برد آن می باشد. امروزه به دلیل استفاده گسترده از ، این حرفه از اهمیت بالایی برخوردار است. درآموزشگاه تهران پایتخت علاوه بر آموزش مقدماتی و تعمیرات تخصصی ماشین دستگاه لیزر پزشکی  توسط اساتید با تجربه در بازار، در پایان دوره گواهینامه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برای کارآموز صادر می شود.

در دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی آموزشگاه تهران پایتخت با نحوه صحیح نصب ماشین دستگاه لیزر پزشکی  و انجام خدمات  سرویس وماهانه و سالانه و تعمیر آن آشنا می شوید.

آموزش تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد مزایای زیادی برای شما خواهد داشت که یکی از آنها درآمد بالا است، در ادامه با ما باشید تا در این مورد بیشتر توضیح دهیم.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

شرکت کنندگان در دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی مجموعه تهران پایتخت  با تئوری موضوعات، نحوه کار و عملکرد دستگاه های پزشکی و آرایشی به صورت عملی آشنا می شوند و همچنین نحوه تعمیر و کشف عیوب دستگاه های آرایشی و لیزری را فرا می گیرند و برای ورود به بازار کار آماده می شوند. آنها می توانند تجارت خود را به عنوان تعمیرکاران تجهیزات پزشکی و آرایشی شروع کنند.

در قسمت اول این دوره جامع، یک دوره الکترونیکی کامل با موضوعات مربوط به تعمیرات الکترونیک و مهندسی معکوس در تجهیزات پزشکی [شامل تست تمامی اجزای مدارهای خارجی و داخلی، تحلیل رفتاری قطعات در یک مدار، آموزش خواندن اطلاعات حرفه ای مقالات، خواندن شماتیک ها، شما یاد خواهید گرفت که تمام مدارهای انرژی را به صورت کاملا تخصصی، چه به صورت تئوری و چه به صورت عملی، تجزیه و تحلیل کنید.

پس از تسلط بر این مباحث وارد قسمت دوم دوره می شوید که تعمیر و آنالیز کلیه ریز مدارهای دستگاه می باشد.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه دستگاه را به درستی تعمیرکنید، اجزای مدار داخلی و خارجی را تست و تعمیر کنید.

نحوه ثبت نام دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

تعمیر انواع دستگاه لیزر به دلیل داشتن دقیق و حساس بودنشان نیاز به مهارت کافی در این زمینه دارد. دارا بودن دانش و اطلاعات کافی در مورد مبحث لیزر و دستگاه های لیزر  منجر به عیب یابی دقیق تری می شود و نتیجه عیب یابی دقیق تعمیرات بی نقص خواهد بود.

بنابراین نیاز به مراجعه به تعمیرکار حرفه ای از یک سو به دلیل حساسیت بالای دستگاه ها و قیمت بالای آنها و از سوی دیگر به دلیل استقبال از خدمات زیبایی روز به روز بیشتر نمایان می شود.

جهت ثبت نام در دوره آموزشی تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی آموزشگاه تهران پایتخت به صورت تلفنی با مشاورین ما در ارتباط باشید و یا به شعب مختلف ما که داخل سایت مشخص شده مراجعه نمایید.

شهریه دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

تیم تخصصی تهران پایتخت  با توجه به چندین دهه تجربه در زمینه تعمیر و تولید مدارهای الکترونیکی و تجهیزات پزشکی، فرآیندی آموزشی ایجاد کرده است که تمامی نیازهای افراد حرفه ای را برای ورود به این بازار کار برآورده می کند.

شهریه تمام دوره های آموزشی آموزشگاه تهران پایتخت به دو صورت نقد و اقساط قابل پرداخت است.

کلاس ها به صورت عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. بدیهی است شهریه هر کدام متفاوت است و با تماس تلفنی و یا مراجعه به دفتر آموزشگاه می توانید به طور کامل از شهریه دوره انتخابی خود مطلع شوید.

دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی  مناسب چه کسانی است؟

مخاطبان این دوره آموزشی تعمیر تجهیزات پزشکی دانشجویان مهندسی به ویژه مهندسی پزشکی، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، علاقه مندان به تعمیر تجهیزات دندانپزشکی و مسائل فنی، کلیه پزشکان، دندانپزشکان، متخصصان و صنایع می باشند.

و افراد دیپلم و بالاتر – رشته های الکترونیک – مهندسی پزشکی – کلیه گرایش ها – مهندسی برق – مهندسی کامپیوتر

مهمترین هدف آموزش تعمیر ماشین دستگاه لیزر پزشکی ، تعمیرات برد ماشین دستگاه لیزر پزشکی  می باشد. با تعمیر پنل ماشین دستگاه لیزر پزشکی  در کارگاه های تخصصی لوازم خانگیآموزشگاه تهران پایتخت مهارت های حرفه ای و عملی کسب خواهید کرد.

اصولا دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی  توسط تعمیرکاران و نصابان لوازم خانگی و الکتریکی ها برای بالا بردن دانش فنی خود استفاده می شود. زیرا وقتی الکترونیک و تعمیر برد لوازم خانگی را یاد بگیرید چند برابر کار نصب مکانیکی و عیب یابی درآمد خواهید داشت. البته پیشنهاد مشاورآموزشگاه تهران پایتخت این است که الکترونیک و مکانیک را با هم یاد بگیرید.

بازار کار تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی چگونه است؟

دستگاه های زیبایی و لیزر از جمله تجهیزاتی هستند که روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و از طرفی عدم توانایی شرکت ها در ارائه خدمات پس از فروش و تحریم کشور از سوی کشور های سازنده و طرف قرارداد باعث شده است تا نیروهای متخصص و آموزش دیده برای ارائه خدمات به مراکز زیبایی نیاز داشته باشند.

امروزه با آموزش ناکافی و سیستم آموزشی ناکارآمد، دستیابی به شغل مناسب و کسب درآمد رضایت بخش برای زندگی بسیار دشوار است. اما درآموزشگاه تهران پایتخت، شما یاد می گیرید که چگونه کسب و کار آزاد خود را بر اساس مهارت های فنی که یاد می گیرید ایجاد کنید.

بنابراین پس از این دوره فرصتی برای کار در شرکت های فروش تجهیزات پزشکی با حقوق بالا خواهید داشت.

از سوی دیگر، بسیاری از تولیدکنندگان هیچ اطلاعاتی در مورد سخت افزار ارائه نمی دهند. بنابراین، برای اینکه بتوانید به عنوان یک متخصص در این زمینه کار کنید، این دوره یک گزینه عالی برای متخصص شدن شما است.

این رشته قطعا یکی از بهترین رشته های فنی است و با توجه به تخصصی که دارد بازار کار خوبی دارد. برای کار در این شعبه محدودیت درآمدی وجود ندارد و ما پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی آموزشگاه تهران پایتخت از طریق مشاوره بازار کار و آموزش هایی که در این آموزشگاه دریافت می کنید به شما کمک می کنیم تا شغلی پردرآمد داشته باشید.

علاوه بر موارد گفته شده، این روزها که بازار مهاجرت از ایران بسیار داغ است و افراد زیادی تصمیم به خروج می گیرند، تجربه یکی از موارد مهم به خصوص برای پیشنهادهای کاری است. تجهیزات پزشکی یکی از پیشرفته ترین تجهیزات در دنیاست و شرکت های بین المللی علاقه زیادی به جذب متخصص در این زمینه دارند.

درآمد شغل تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی چقدر است؟

با توجه به گسترش بازار کار در زمینه مهندسی پزشکی و استفاده از جدیدترین تجهیزات در این زمینه، نیاز به خدمات و پشتیبانی از این تجهیزات افزایش یافته است.

حتی اگر هر کلینیک و مطب پزشکی بهترین تجهیزات لیزر موهای زائد و زیبایی را داشته باشد، پس از مدتی قطعاً نیاز به خدمات دوره ای یا حتی شاید تعمیرات گاه به گاه و دوره ای خواهد داشت که بسیاری از متخصصان نمی توانند این کار را انجام دهند.

در نظر داشته باشید که ایران یکی از کشورهایی است که جراحی پلاستیک در آن طرفداران زیادی دارد و این تنها مختص تهران نیست بلکه در سراسر کشور به خصوص شهرهای بزرگ گسترش یافته است.

شرکت در دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی آموزشگاه تهران پایتخت به خودی خود نمی تواند درآمد خوبی برای شما بیاورد، اما اگر در این زمینه تجربه کسب کنید نگران درآمد نخواهید بود. از آنجایی که تعداد بسیار کمی از تعمیرکاران حرفه ای در این زمینه فعال هستند و از این رو فرصت خوبی برای کسب درآمد زیاد خواهد بود.

مدرک پایان دوره فنی حرفه ای آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

کارآموز پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی  تعمیر انواع دستگاه لیزر پزشکی  را به طور تخصصی یاد می گیرد و پس از موفقیت در آزمون عملی و تئوری معتبر موفق به گرفتن مدرک بین المللی دو زبانه سازمان فنی و حرفه ای خواهند شد و آماده ورود به بازار کار می باشد.

اگر می خواهید در مورد مشاغلی که پس از گذراندن این دوره ها می توانید انجام دهید بیشتر بدانید، کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید.

مقررات فنی و شغلی کشور تحت نظارت سازمان بین المللی کار است و این گواهینامه در سراسر جهان قابل درخواست است. پس از گذراندن این دوره مدرک تعمیر تجهیزات پزشکی فنی و حرفه ای از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور اخذ می شود.

این آزمون از دو بخش نظری و عملی تشکیل شده است. یکی از مزیت های فنی و حرفه ای تهران پایتخت، امکان آشنایی با مراکز معتبر کاری در این زمینه و پشتیبانی مستمر کارشناسان ما می باشد.

آیا دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی نیاز به پیش نیاز دارد؟

خیر، هیچ پیش نیازی احتیاج نیست و در دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی آموزشگاه تهران پایتخت همه چیز از ابتدا آموزش داده می شود و از آنجایی که آموزش تخصصی دوره توسط اساتید حرفه ای با سابقه کار بالا انجام می شود، آموزش از ابتدا خواهد بود. البته تیم و همکاران تا اخذ گواهینامه بین المللی گام به گام در کنار هنرجویان و کارآموزان می مانند. لذا تمامی مخاطبین علاقه مند می توانند در گروه فوق تخصصی رادمان به راحتی حرفه مورد نظر را بیاموزند.

بدیهی است که برای ورود به حرفه تعمیر دستگاه لیزر پزشکی  داشتن دانش کافی در الکترونیک و تعمیر برد ضروری است، اما اگر علم آن را ندارید نگران نباشید. ما درآموزشگاه تهران پایتخت تمام فصول را از صفر تا صد به شما آموزش خواهیم داد.

دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

در هلدینگ آموزشی تهران پایتخت

لیست سرفصل های دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی، شما دارای چه مهارت هایی هستید

تحریم ایران و نبود پشتیبانی کارخانه جات سازنده تجهیزات لیزر پزشکی وقیمت بالای تجهیزات،بازار تعمیر تجهیزات بیار خوب است. این دوره با بررسی تعمیر قطعات اصلی الکترونیک، تست آنها، مونتاژ و دمونتاژ قطعات DIP و SMD، ولتاژگیری و … آشنا می شوید.

 

سوالات متداول

بله به منظور رفاه دوستان شهرستانی، خوابگاه هایی با شرایط ویژه نزدیک آموزشگاه تدارک دیده شده است.

بله کلاس ها به 3 دسته عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی دسته بندی می شوند و در کلاس های خصوصی می توانید با توجه به تایم آزاد خود زمان برگزاری کلاش را با استاد هماهنگ کنید.

دستگاه لیزر  یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در سالن های زیبایی، مراکز تخصصی رفع موهای زائد و حتی برخی مطب های پزشکان می باشد و تعمیر دستگاه لیزر  به دلیل قیمت و پیچیدگی بالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  این کار باید در اسرع وقت توسط افراد ماهر در مراکز تخصصی انجام شود.

بله در تمامی دوره های موجود در آموزشگاهآموزشگاه تهران پایتخت ما پشتیبانی به صورت حضوری و تلفنی داریم.

اگر به هر دلیلی موفق به قبولی در آزمون های آموزشگاه و یا سازمان فنی و حرفه ای نشدید برای شما کلاس های جبرانی رایگان برگزار خواهد شد تا صد در صد در این دوره موفق شوید.

بله در صورت گرفتن مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای بین المللی دو زبانه بر روی مدرک شما وام تعلق می گیرد .

در آموزش لیزر موهای زائد، زیبایی و تعمیر تجهیزات پزشکی که توسط مدرسان حرفه ای آموزش داده شده است، تمامی تجهیزات لیزر و زیبایی دنیا بر روی تمامی مدارها و بردهای الکترونیکی به طور کامل بررسی و مهندسی معکوس شده است، تمامی نکات تعمیر به صورت کاملا حرفه ای به شما ارائه می شود.

بله جهت همراهی کار آموزان عزیز ما شهریه را هم به صورت نقد و هم اقساط دریافت می کنیم.

تماس با ما

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش تعمیرات دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی شعبه صادقیه

دوره آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره