آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی نسبت به سایر رشته های تعمیرات تجهیزات پزشکی به اطلاعات گسترده تری نیاز دارد.

به همین دلیل آموزشگاه تهران پایتخت این دوره را با بهترین اساتید کشور برگزار می کند. تمرکز ما در  دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی بر روی آموزش های کاربردی و تخصصی است. علاوه بر این، این دوره شامل جلساتی برای آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار است.

معرفی دوره

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

امروزه اهمیت بالای سلامت دهان و دندان، ضرورت ارائه خدمات تخصصی به بیمار را دوچندان کرده است و اهمیت این فاکتور اصلی بهداشتی باعث پیشرفت روزافزون فناوری تجهیزات دندانپزشکی و ایجاد تجهیزات های دندانپزشکی مدرن شده است.

تجهیزات های دندانپزشکی از چندین قسمت از جمله کنسول دندانی، سینی ابزار، بازوها، پایه، ستون، جعبه الکترونیکی و مدارهای تهویه مطبوع ساخته شده اند.

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

 از آنجا که تجهیزات دندانپزشکی یکی از بخش های کلیدی و مهم هر کلینیک دندانپزشکی است، خرابی یا ضعف عملکردی این تجهیزات می تواند بر سرعت و عملکرد دندانپزشک تأثیر نامطلوبی بگذارد و در نتیجه رضایت بیمار را از روند درمان کاهش می دهد و منجر به کاهش درآمد پزشک می شود.

با توجه به قیمت بالای تجهیزات دندانپزشکی، لازم است این تجهیزات به طور مرتب و بر اساس چک لیست های استاندارد در دوره های روزانه، هفتگی، ماهانه بررسی شود و در صورت بروز هر گونه نقص یا خرابی، تجهیزات دندانپزشکی در اسرع وقت تعمیر شود ممکن و به بهترین شکل انجام شود. واضح است که نگهداری به موقع این تجهیزات باعث افزایش دوام دستگاه می شود.

تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی شامل قطعات الکتریکی، مکانیکی و پنوماتیکی می باشد که احتیاج به آموزش دارد.

به همین دلیل برای افزایش شناخت قطعات مختلف این دستگاه کاربردی در دندانپزشکی و همچنین افزایش مهارت در تعمیرات این دستگاه، دوره آموزش تعمیرات در آموزشگاه های مختلف به وجود آمده است.

دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی نسبت به سایر رشته های تعمیرات تجهیزات پزشکی به اطلاعات گسترده تری نیاز دارد.

 به همین دلیل آموزشگاه تهران پایتخت این دوره را با بهترین اساتید کشور برگزار می کند. تمرکز ما در  دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی بر روی آموزش های کاربردی و تخصصی است. علاوه بر این، این دوره شامل جلساتی برای آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار است.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

این دوره کاربردی و تخصصی برای افرادی که در زمینه تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی فعالیت می کنند مناسب است و با معرفی مباحث کاربردی مهارت نگهداری و تعمیر تجهیزات های دندانی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

 شرکت کنندگان با شرکت در دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی می توانند در تعمیرات تجهیزات و  به عنوان تعمیرکار ماهر در این زمینه مهارت کسب کنند.

همچنین در این دوره به شرکت کنندگان مهارت های ارتباطی و مدیریتی آموزش داده می شود تا بتوانند به خوبی با مشتریان و سایر تیم ها همکاری کنند و کار خود را به بهترین نحو انجام دهند.

این دوره که توسط اساتید مجرب در زمینه تعمیر تجهیزات دندان در آموزشگاه پایتخت تهران برگزار می شود با استفاده از روش های نوین آموزشی شرکت کنندگان را به بهترین نحو آماده می کند تا بتوانند در این زمینه کار کنند.

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در پایتخت تهران یکی از معروف ترین دوره های آموزشی در زمینه تجهیزات پزشکی در ایران است و به شرکت کنندگان کمک می کند تا با درآمد بالا و فرصت های شغلی مناسب در این زمینه مواجه شوند.

نحوه ثبت نام دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

تجهیزات دندانپزشکی یکی از تجهیزات گران قیمت در زمینه دندانپزشکی است، به همان اندازه نیز تعمیرات آن نیز با هزینه های بالایی همراه است.

در ایران، متخصصان تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در حال حاضر بازار مناسبی برای خدمات خود دارند و با توجه به افزایش تعداد مراکز تخصصی دندانپزشکی در کشور، تقاضا برای خدمات تعمیرات تجهیزات دندان به شدت افزایش یافته است.

با توجه به اینکه تجهیزات پزشکی در کشور  وارداتی است، قیمت تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در ایران نیز با توجه به نرخ ارز و قیمت قطعات یدکی بسته به دلار متغیر است.

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تهران پایتخت می توانید به شعبه سه گانه  تهران مراجعه و در دفاتر آموزشگاه ثبت نام کنید و یا در سایت اینترنتی ما ثبت نام کنید.

شهریه دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی(یونیت دندانپزشکی)

دوره تجهیزات دندانپزشکی به منظور ارائه یک نمای کلی از جنبه های مختلف دندانپزشکی طراحی شده است.

از طریق دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی ، کارآموزان با سرفصل های اصول اولیه در دندانپزشکی مدرن و آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی آشنا خواهند شد.

با شرکت در این دوره، نحوه استفاده از آخرین تکنولوژی دندانپزشکی مانند رادیوگرافی دیجیتال استفاده کنید. با استفاده از این مهارت ها، می توانید به بهبود نتایج درمان و رضایت بیماران کمک کنید.

هزینه تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تهران پایتخت به نوع خدماتی که انتخاب می کنید بستگی دارد. برخی از دانش آموزان تصمیم می گیرند به صورت حضوری در کلاس عمومی شرکت کنند و برخی از دوستان به دلیل مشغله کاری و شرایط خاص ترجیح می دهند در کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی شرکت کنند. در این میان عزیزانی هستند که به دلیل مسافت یا شرایط دیگر تمایل به شرکت در کلاس های آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی به صورت غیر شخصی و مجازی دارند. بدیهی است که هر درس متفاوت است.

ضمناً شهریه کلاس های تهران پایتخت به صورت نقد و اقساط قابل پرداخت می باشد.

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی+یونیت دندانپزشکی مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزشی عیب یابی و تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی معمولا مناسب افرادی با شرایط زیر است:

  • دانشجویان مهندسی پزشکی
  • فارغ التحصیلان رشته مهندسی پزشکی
  • مهندسین پزشکی بیمارستان ها و مراکز درمانی
  • پرسنل فروش، تجهیزات فنی و تجهیزات دندانپزشکی
  • و سایر تکنسین های علاقمند به طراحی، تولید، توزیع و تجهیز مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی

مهارت های دانشجویان این دوره می توانند در زمینه فروش تجهیزات و ملزومات دندانپزشکی فعالیت کنند و یا این دو رشته را برای شغل خود انتخاب کنند.

دانشجو در پایان دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تهران پایتخت به آزمون مؤسسه آموزش فنی و حرفه ای معرفی می شود و پس از کسب نمره قبولی می تواند گواهینامه معتبر بین المللی از موسسه آموزش فنی و حرفه ای اخذ کند.

بازار کار تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی چگونه است؟

رشته تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در ایران یکی از پردرآمدترین رشته ها در صنعت دندانپزشکی می باشد. با توجه به اینکه تجهیزات پزشکی در ایران معمولا وارداتی هستند، همواره نیاز به تعمیر و نگهداری این تجهیزات در کشور وجود دارد. با توجه به تعداد زیاد مراکز و کلینیک های تخصصی دندانپزشکی در ایران، نیاز به متخصصان نگهداری تجهیزات دندان به شدت افزایش یافته است.

بازار کار در زمینه تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در ایران به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد. اگر فردی در زمینه تعمیر وسایل پزشکی تجربه داشته باشد و در دوره های آموزش تعمیرات تجهیزات شرکت کرده باشد، می تواند مستقیما با مراکز دندانپزشکی و کلینیک های تخصصی ترمیم دندان ارتباط برقرار کرده و خدمات خود را به آنها ارائه دهد. همچنین بعد از گرفتن مدرک این دوره در تهران پایتخت می توانید به طور غیرمستقیم با شرکت های توزیع تجهیزات های دندانپزشکی تماس بگیرید و به عنوان متخصص تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی به آنها خدمت کنید.

به طور کلی با توجه به نیاز همیشگی به خدمات نگهداری تجهیزات دندانپزشکی در ایران، بازار کار در این زمینه پایدار و سودآور است.

درآمد شغل تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی چقدر است؟

تجهیزات دندانپزشکی یکی از تجهیزات گران قیمت در زمینه دندانپزشکی است، نگهداری آن نیز با هزینه های بالایی همراه است. در ایران، متخصصان تعمیر و نگهداری تجهیزات دندانپزشکی در حال حاضر بازار مناسبی برای خدمات خود دارند و با توجه به تعداد زیاد مراکز و کلینیک های تخصصی دندانپزشکی در کشور، تقاضا برای خدمات تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی بعد از آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تهران پایتخت به شدت افزایش یافته است.

همانطور که می دانیم معمولا تجهیزات پزشکی درکشور وارداتی است، قیمت نگهداری تجهیزات دندانپزشکی در ایران نیز با توجه به نرخ ارز و قیمت قطعات یدکی بسته به دلار متغیر است.  هزینه تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در ایران برای هر سرویس معمولا بین 6 تا 12 میلیون تومان است که بسته به نوع سرویس و نیاز به تعویض قطعات تجهیزات می تواند افزایش یابد.

مدرک پایان دوره فنی حرفه ای آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی یک دوره مهارت محور برای ورود به بازار کار تجهیزات دندانپزشکی است که کاری بسیار پردرآمد است. تمامی علاقه مندان به رشته های فنی فارغ از رشته و گرایش می توانند آموزش های مهارتی در این زمینه کسب کرده و وارد بازار کار شوند.

این دوره نیاز به شرایط خاصی ندارد و تمامی موارد لازم برای ورود به بازار کار در این دوره آموزش داده خواهد شد. البته افرادی که در زمینه برق و الکترونیک تجربه دارند و یا دوره جامع الکترونیک را گذرانده اند می توانند از نظر سیستم های الکترونیکی و برقی بهتر عمل کنند.

پس از اتمام دوره گواهی دو زبانه و تک زبانه و نمره قبولی در آزمون داخلی دریافت خواهید کرد. از این مدارک برای تایید مهارت های خود استفاده کنید و آنها را به موسسه ای که در آن تحصیل کرده اید برگردانید. آموزشگاه فنی تهران پایتخت با 21 سال سابقه مدارک معتبر صادر می کند و شما می توانید از این مدارک برای بهبود وضعیت استخدامی خود استفاده کنید.

آیا دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی نیاز به پیش نیاز دارد؟

دوره عیب یابی و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی یک دوره مهارت محور برای ورود به بازار کار تجهیزات دندانپزشکی است که کاری بسیار سودآور است. تمامی علاقه مندان به رشته های فنی فارغ از رشته و گرایش می توانند آموزش های مهارتی در این زمینه کسب کرده و وارد بازار کار شوند.

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تهران پایتخت نیاز به شرایط خاصی ندارد و تمامی موارد لازم برای ورود به بازار کار در این دوره از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

این دوره نیاز به گذراندن پیش نیازی ندارد البته افرادی که در زمینه برق و الکترونیک تجربه دارند و یا دوره جامع الکترونیک را گذرانده اند می توانند از نظر سیستم های الکترونیکی و برقی بهتر عمل کنند.

آموزش تعمیرات تجهیزات یونیت دندانپزشکی در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در هلدینگ آموزشی تهران پایتخت

لیست سرفصل های دوره ی آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

در پایان دوره ی آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، شما دارای چه مهارت هایی هستید

تحریم ایران و نبود پشتیبانی کارخانه جات سازنده تجهیزات دندانپزشکی وقیمت بالای تجهیزات،بازار تعمیر تجهیزات بیار خوب است. این دوره با بررسی تعمیر قطعات اصلی الکترونیک، تست آنها، مونتاژ و دمونتاژ قطعات DIP و SMD، ولتاژگیری و … آشنا می شوید.

 

سوالات متداول

پاسخ: با توجه به اینکه تجهیزات پزشکی در کشور معمولا وارداتی هستند، هزینه نگهداری تجهیزات دندانپزشکی در ایران نیز با توجه به نرخ ارز و قیمت قطعات یدکی بسته به دلار متفاوت است.

پاسخ: بازار کار در زمینه تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در ایران به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم  است. اگر فردی در زمینه تعمیر وسایل پزشکی تجربه داشته باشد می تواند مستقیما با مراکز دندانپزشکی و کلینیک های تخصصی ارتباط برقرار کرده و خدمات خود را به آنها ارائه دهد. همچنین می توانید به طور غیرمستقیم با شرکت های توزیع تجهیزات های دندانپزشکی تماس بگیرید و به عنوان متخصص تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی به آنها خدمت کنید.

پاسخ: بله کلیه دوره های موجود در تهران پایتخت با توجه به مصوبات سازمان فنی و حرفه ای و بسیار مناسب است . این هزینه به دو صورت نقد و اقساط قابل پرداخت است.

پاسخ: دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی به 3 صورت ؛ عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.

پاسخ: پس از گذراندن دوره های خود در مجتمع فنی تهران پایتخت، 3نوع مدرک برای شما قابل درخواست میباشد: مدرک فنی و حرفه ای، گواهینامه 2 زبانه داخلی و مدرک تک زبانه داخلی

پاسخ: بله، کارآموزان می توانند به دلایل مختلف بدون داشتن مدرک در دوره ها شرکت کنند. از ویژگی های مهم دوره های  تمدید رایگان دوره های مختلف است که می تواند دغدغه کارآموزان را برطرف کند.

پاسخ: با توجه به اینکه تجهیزات پزشکی در کشور معمولا وارداتی هستند، هزینه نگهداری تجهیزات دندانپزشکی در ایران نیز با توجه به نرخ ارز و قیمت قطعات یدکی بسته به دلار متفاوت است.

پاسخ: این دوره شامل سر فصل هایی مانند آشنایی با نحوه عملکرد تجهیزات دندانپزشکی، شناخت قطعات و اجزای تجهیزات و روش های نگهداری و عیب یابی است.

تماس با ما

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تهران

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی شعبه صادقیه

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره