آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

آموزش تجهیزات فیزیوتراپی  :در جهان امروز ، شاهد پیشرفت سریع و چشمگیر فناوری و مهندسی  در هر زمینه ای به ویژه در زمینه پزشکی می‌باشیم.  چرا که علم و دانش بشری همواره در حال توسعه و گسترش در زمینه های گوناگون می باشد و نتیجه این توسعه و گسترش ، ایجاد تجهیزات پیشرفته فناوری در زمینه های مختلف می باشد. تجهیزاتی که به کمک انسان ها آمده و مشکلات زمان گذشته را حل نموده و باعث سهولت کار ها و حرفه‌ های مختلف می شود .

معرفی دوره

آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

آموزش تجهیزات فیزیوتراپی  :در جهان امروز ، شاهد پیشرفت سریع و چشمگیر فناوری و مهندسی  در هر زمینه ای به ویژه در زمینه پزشکی می‌باشیم.  چرا که علم و دانش بشری همواره در حال توسعه و گسترش در زمینه های گوناگون می باشد و نتیجه این توسعه و گسترش ، ایجاد تجهیزات پیشرفته فناوری در زمینه های مختلف می باشد. تجهیزاتی که به کمک انسان ها آمده و مشکلات زمان گذشته را حل نموده و باعث سهولت کار ها و حرفه‌ های مختلف می شود .

آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

به عبارت دیگر ؛ جهان امروز ، همواره با پیشرفت و توسعه به سمت ماشینی شدن حرکت می کند.  وضعیتی که در انواع زمینه ها نقش انسان ها را به عنوان کنشگر ، کمرنگ کرده و آنها صرفا به عنوان یک نظاره گر و کارگردان عمل می‌کنند. باقی کنش ها و انجام کارهای دشوار ، توسط تجهیزات پیشرفته ، فناوری و دستگاه ها صورت می گیرد‌.

همانطور که گفتیم ، این پیشرفت فناوری در زمینه پزشکی ، باسرعت زیادی در جریان می باشد . به گونه ای که امروزه ، در صنعت پزشکی و پیرا پزشکی ، شاهد حضور تجهیزات پزشکی و دستگاه هایی هستیم که اعمال حیاتی پزشکی را انجام داده و باعث سهولت کار پزشکان و متخصصان زمینه های مختلف شده ، به گونه ای که جراحی های دشوار و کارهایی که از انسانها بر نمی آید،  به راحتی توسط دستگاه ها و تجهیزات در زمینه های مختلف پزشکی انجام می یابد و در نهایت به کمک بشریت می آید.

فیزیوتراپی،  یکی از رشته های حیاتی پزشکی در شاخه ی ارتوپدی ومفاصل واستخوان ها می باشد .

در واقع فیزیوتراپی ، باعث کاهش درد بیماران ، حرکت آسان و نرمال مفاصل و استخوان ها ، کاهش آسیب های ارتوپدی و… می شود و وقتی که فردی دچار آسیب دیدگی، بیماری و یا ناتوانی جسمی می‌شود درمان فیزیوتراپی به او کمک می‌کند تا حرکات و عملکرد طبیعی بدنش را دوباره بازیابی کند همچنین فیزیوتراپی به او کمک می‌کند تا خطر آسیب دیدگی یا تشدید بیماری در آینده کاهش پیدا کند .

فیزیوتراپی از دو کلمه “فیزیو به معنای فیزیولوژیک، جسمانی و طبیعی” و “تراپی به معنای درمان” ساخته شده ‌است. فیزیوتراپی شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-عضلانی-اسکلتی است که از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرین درمانی، نور، لیزر، ماوراء صوت، پرتوهای ماوراء بنفش، مادون قرمز، میدان مغناطیسی و عوامل فیزیکی دیگر استفاده می کند و هدف آن، پیشگیری از بیماری‌ها، درمان، توانبخشی و بالا بردن سطح سلامت می‌باشد.

تا سال ۱۹۴۵ میلادی افرادی به عنوان تکنسین فیزیوتراپی و جزئی از توانبخشی، در بخشهای بازپروری و بازتوانی فعالیت می کردند. اما بعد از آن فیزیوتراپی مدرن شکل گرفت و فعالیت ها شامل درمان هم شد. روند تغییر ادامه یافت و بعد از سال ۲۰۰۰ میلادی، در بسیاری از کشورها مانند آمریکا، استرالیا، هند، پاکستان، انگلستان، کانادا، هلند و …. بصورت دکترای حرفه ای فیزیوتراپی درآمد. واقعیت این است که فیزیوتراپی به دلیل دیدگاه های جدید خود از قالب توانبخشی محض نیز خارج شده و به عنوان عضوی در انواع گروه‌های چندرشته‌ای شناخته می‌شود.

با توجه به ارتباط بین سیستم های بدن، درمان های فیزیوتراپی مستقیم یا غیر مستقیم، باعث بهبود عملکرد فیزیولوژیک سیستم های مختلف بدن نیز می‌شود. به عنوان مثال فیزیوتراپی دستگاه تنفسی، موجب بهبود درصد گازهای خون و تغییر میزان اسیدیته آن شده و به دنبال آن بهبود سطح هشیاری می شود.

در علم فیزیوتراپی، تسلط بر آناتومی، کینزیولوژی ( حرکت‌شناسی) و فیزیولوژی حرکت از اهمیت بیشتری برخوردار است. برهمین اساس فیزیوتراپی به عنوان درمان علمی و بر پایه تحصیلات عالی و بالینی بوده و همزمان با توسعه دانش پزشکی به یکی از ارکان درمان های نوین پزشکی تبدیل شده است.

اصلی ترین هنر و تخصص فیزیوتراپیست توانایی انجام مهارتهای دستی و حرکت درمانی است که در جهت پیشگیری از بسیاری بیماریها و درمان و توانبخشی افراد جامعه بکارگرفته می شود. همراه با این تکنیک ها از خواص مدالیته های مختلف، امواج صوتی، میدان های مغناطیسی، لیزر، شاک ویو، امواج رادیویی و خواص درمانی آب، سرما و گرما نیز استفاده می شود تا دستیابی به این اهداف آسانتر گردد.

این نوع از درمان ها منحصراً توسط فیزیوتراپیست های فارغ التحصیل از دانشکده های توانبخشی انجام می شود که آموزشهای علمی را طی کرده و درمانهای بالینی را بخوبی فراگرفته اند. دیدگاه منحصربه فرد فیزیوتراپیست از بیمار و شناخت ویژه اش از عملکرد و ساختار طبیعی بدن در کنار معاینه و ارزیابی دقیق، به وی این توانایی را می دهد تا بیماران را در جهت رسیدن به اهدافی مانند پیشگیری از بیماریها, تطابق افراد با محیط کار, افزایش سطح کیفیت زندگی افراد, کاهش نیاز به برخی جراحی ها و درمانهای دارویی طولانی مدت که عوارضی نیز درپی دارند سوق دهند.

روشهای درمانی فیزیوتراپی دارای شواهد و پایه علمی و تحقیقاتی تخصصی بوده و با درمان هایی مانند طب فیزی

کی، کایروپراکتیک، طب سنتی، ورزش درمانی و ماساژدرمانی، اگرچه در برخی موارد جزئی نقاط مشترکی دارند، متفاوت می باشد.

فیزیوتراپی،  شامل دستگاه های پیشرفته ای می باشد که این دستگاه ها ، با تولید جریان الکتریکی به صورت امواج بسیار خفیف ، باعث تسکین درد بیماران می شوند.

اما این دستگاه ها ، تجهیزات پیشرفته پزشکی هستند که استفاده و به کار بردن آنها، فقط برای متخصصان و پزشکان رشته فیزیوتراپی امکان دارد و کار کردن با این تجهیزات پیشرفته ، با درجه های مختلف ، دشوار و تخصصی می باشد‌ . البته اغلب افرادی که صلاحیت استفاده و تجربه و مهارت کافی برای استفاده و کار با دستگاه های فیزیوتراپی را دارند ، می توانند وارد کلینیک های فیزیوتراپی شده و به عنوان فرد دستیار یا کمک پزشک در استفاده دستگاه ها به بیماران کمک کنند‌‌.

بنابراین صحبت از آموزش تجهیزات فیزیوتراپی به میان می آید که کاری کاملا تخصصی ، فنی و نیازمند مهارت های بالا می باشد.

دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی ، این امکان را به افراد علاقه مند و دانشجویان می دهد تا بتوانند تجهیزات به کار رفته در فیزیوتراپی را بشناسند و مهارت های لازم برای کار با تجهیزات فیزیوتراپی را داشته باشند .

معرفی دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

رشته فیزیوتراپی شاخه ای از علوم توانبخشی است که دانش آموختگان آن با برقراری ارتباط مناسب با بیماران،  به ارزیابی و شناخت اختلالات و ناتوانی های جسمانی آنها پرداخته ، و با بهره گیری از عوامل فیزیکی و دستگاه ها و تجهیزات مثل نور ، گرما ، الکتریسیته و..‌ ، د مکانیکی به درمان توانبخشی و رفع آن مشکلات می پردازند.

با توجه به ورود مدالیتی های جدید درمانی در حوزه فیزیوتراپی، ضرورت دانش افزایی و قابلیت های مهارتی استفاده از این تجهیزات کاملا محسوس می باشد و برای کار و اشتغال در حوزه فیزیوتراپی لازم است شما تمامی تجهیزات موجود در کلینیک های فیزیوتراپی را بشناسید تا بتوانید در صورت مواجهه با هر فرد و بیماری،  دستگاه متناسب با وی را معرفی و آماده کنید . همچنین ؛ برای شناخت تجهیزات فیزیوتراپی و نحوه عملکرد آنها،  لازم است اطلاعات کامل و مفیدی در اختیار بیماران قرار دهید . شما می توانید در صورت علاقه به فنی و این رشته ی جالب ، با شرکت در دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی ، نکات مرتبط با زمینه تجهیزات فیزیوتراپی را یاد بگیرید .

در دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی شما معمولا اطلاعات لازم در زمینه های زیر را آموزش خواهید دید :

  • آشنایی کامل با تجهیزات موجود فیزیوتراپی
  • فیزیک امواج رادیوفرکانسی
  • آشنایی با تمرینات و برنامه های فیزیوتراپی
  • نحوه پذیرش
  • نحوه گزارش نویسی در فیزیوتراپی
  • انواع تکارتراپی، روش های استفاده و اصول مرتبط با مکانیزم های اثرات درمانی تکارتراپی

و سایر اطلاعات لازم و مرتبط در این زمینه

علاقه مندان می توانند با شرکت در این دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی ، از نکات و اطلاعات لازم در این زمینه مطلع شوند و در انتهای دوره نیز مدرک یا گواهینامه ی قابل استعلام با مهر و هولوگرام از آموزشگاه مربوطه دریافت کرده و در کلینیک های فیزیوتراپی مشغول به کار شوند .

البته ذکر این نکته به کارآموزان کمک زیادی خواهد کرد که ، اسلاید ها و فیلم های آموزشی،  معمولا تا بازه ی زمانی مشخصی در اختیار مهارت جویان قرار خواهد داشت و آنان می‌توانند در صورت نیاز به ویدئو و اسلاید های آموزشی رجوع کنند.

نحوه برگزاری دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

علاقه مندان این رشته،  پس از تحقیق و ثبت نام در دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی مورد نظر ، می توانند در دوره ی آموزشی تجهیزات فیزیوتراپی آموزشگاه شرکت کنند . این دوره آموزشی،  اغلب به صورت کلاس های مجازی و ویدئو و اسلاید های آموزشی برای مهارت جویان وجود داردو دانشجویان می توانند با تماشای این ویدئو ها به فهم مطالب و نکات تجهیزات فیزیوتراپی دست پیدا کنند . این ویدئوها معمولا از انواع دستگاه و تجهیزات به کار رفته در فیزیوتراپی ها ، انواع جریان الکتریسیته و سطح و شدت و کارایی آنها،  انواع وسیله ها و تجهیزات ورزشی فیزیوتراپی اعم از دستگاه های الکتریسیته ، گرما و نور و… و آموزش سایر تجهیزات فیزیوتراپی می باشد .

کلاس ها طبق برنامه آموزشگاه برگزار خواهد شد و دانشجویان با اطلاع از زمان و نحوه برگزاری کلاس های آموزشی می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

اسلاید ها و فیلم مباحث تئوری دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی اغلب تا یک ماه یا مدت زمان تعیین شده آموزشگاه ، پس از اتمام دوره از طریق LMS یا برنامه مطرح شده در سایت آموزشگاه مربوطه فقط برای شرکت کنندگان قابل مشاهده میباشند. فیلم کلاس عملی از طریق آموزشگاه و اساتید مربوطه در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

از آن جایی که امروزه تعداد مراکز معتبر آموزشی ارائه دهنده دوره دستیاری فیزیوتراپی بیشتر از قبل شده است، برخورداری از اطلاعات کافی از این مراکز که مرتبط با ویژگی های هر مرکز و اعتبار مدرک آن است، امری مهم در این زمینه است.

در این دوره ها معمولا مهارت هایی که یک فرد برای انجام امور مورد انتظار متخصص فیزیوتراپ لازم است تا بداند، آموزش داده می شود.

در انتهای دوره نیز متناسب با سیاست گذاری های هر مرکز آموزشی، مدرک معتبری به فارغ التحصیلان ارائه می شود.

علاقه مندان و دانشجویان می توانند با مراجعه به یکی از شعب آموزشگاه و یا با ثبت نام در وبسایت آموزشگاه مد نظر ، در دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی شرکت کنند. با تحقیق و مطالعه دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی ، می توانید مؤسسه ای را که شرایط قابل قبولی برای شما دارد یا یافته و از طریق صفحه اینترنتی یا وب‌سایت آن آموزشگاه،  برای ثبت نام اقدام کنید .

برای ثبت نام در دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی از طریق وب‌سایت آموزشگاه مورد نظر ، پس از تکمیل فرم های اطلاعات شخصی و مورد نیاز آموزشگاه،  کارشناسان مرکز مرتبط با شما تماس خواهند گرفت و شما می توانید از سایر اطلاعات لازم در زمینه شرکت در کلاس های دوره آموزشی تجهیزات فیزیوتراپی ، مطلع شوید و در صورت نیاز به راهنمایی و سوال ، با کارشناسان در ارتباط باشید.

شهریه دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

رشته های پزشکی ، اغلب به دلیل اینکه اصطلاحا پول ساز هستند. در بین مردم خواهان زیادی دارند . فعالیت در رشته های مختلف پزشکی همانند جراحی های قلب و عروق تا عمل های جراحی ارتوپدی و همچنین رشته فیزیوتراپی ، علاوه بر اینکه کمک زیادی به بهبودی و زیست سالم مردم می کند ، درآمد بالایی نیز برای پزشکان و صاحبان این مشاغل به حساب می آیند. بنابراین ، طبیعی است که اکثر دانش آموزان و قشر جوان که هنوز شغلی ندارند و وارد بازار کسب و کار نشدند ، تمایل داشته باشند که در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی همانند فیزیوتراپی تحصیل و درآمد زایی کنند.

دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی ، یکی از روش های مناسب و کم هزینه برای علاقه مندان به رشته فیزیوتراپی می باشد که ، افراد می توانند با شرکت در این دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی و اخذ مدرک مربوطه ، در این حیطه فعالیت کنند.

البته منطقی است که این دوره ها همانند سایر مشاغل و آموزش ها هزینه ای تحت عنوان شهریه برای حق الزحمه اساتید و آموزشگاه مربوطه دارد .

لکن هزینه شهریه دوره آموزشی تجهیزات فیزیوتراپی،  چندان مبلغ گرانی نمی باشد و علاقه مندان می توانند با هزینه معقول و مناسبی ، مهارت استفاده و به کار گرفتن تجهیزات فیزیوتراپی را بیاموزند.

هزینه شهریه دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی،  در آموزشگاه های مختلف ، با توجه به شرایط مختلف و منحصر به فرد هر آموزشگاه مانند مکان ، مدت زمان دوره آموزشی،  اساتید و ‌‌… متفاوت می باشد . اما به طور کلی می توان گفت که حدود 5000000 یا کمی بیشتر یا کمتر می باشد.

دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی مناسب چه کسانی است؟

  • دانشجویان رشته فیزیوتراپی
  • دستیاران فیزیوتراپیست
  • پزشکان فیزیوتراپی
  • وتمامی علاقه مندان به این حرفه می توانند با شرکت در این دوره های آموزشی تجهیزات فیزیوتراپی و اخذ گواهی نامه معتبر ، در این حیطه فعالیت کنند .

بازار کار دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

فیزیوتراپی ، یکی از حرفه های پزشکی است که عملاً  توسط جریان الکتریسیته دستگاه ها و ابزار هایی مانند نور و گرما تاثیر گذار می باشد و نقش تجهیزات و دستگاه ها در این زمینه بسیار پررنگ و قابل توجه می باشد . اما استفاده و به کار گرفتن این تجهیزات فیزیوتراپی نیز ، عملی کاملا تخصصی و حرفه‌ ای و نیازمند به مهارت های دقیق است و برای فعالیت در این زمینه ، باید مهارت و تجربه کافی برای استفاده از تجهیزات فیزیوتراپی را داشته باشید.

یکی از راه های کسب مهارت و دانش تجهیزات فیزیوتراپی ، دوره های آموزشی در این زمینه است.

به عبارتی دیگر ، دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی،  یک میانبر جهت فراگیری اطلاعات و نکات مربوط به این حیطه می باشد که علاقه مندان می توانند با شرکت در این دوره ها در زمینه فیزیوتراپی در بیمارستانها وکلینیک ها فعالیت کنند.

با توجه به نیاز روزافزون جامعه و تعداد علاقه مندان به این حرفه ، می‌توان گفت که بازار کسب و کار دوره های آموزش تجهیزات پزشکی بسیار گرم است و به سبب درخواست زیاد این حرفه ، همواره کارآموزان زیادی در این دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی شرکت می کنند.

درآمد حرفه فیزیوتراپی

فردی که در حوزه فیزیوتراپی کار می کند، با همه افراد از جمله کودکان ، جوانان ، سالمندان ، نوزادان ، زبان باردار ، افراد معلول و … در ارتباط است و برنامه های درمانی را برای رفع مشکلات بیماران و توانبخشی آن ها به اجرا در میاورد.

دانشجویان رشته فیزیوتراپی و مهارت جویان دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی در دوران تحصیل خود مهارت های زیادی را یاد می گیرند که در آینده شغلی و درآمدی که خواهند داشت ، تاثیر گذار است .برای کسب درآمد فیزیوتراپی می توان در بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، سازمان بهزیستی ، هلال احمر ، کلینیک های توانبخشی ، مراکز سالمندان ، باشگاه های ورزشی  و … مشغول به کار شد.

البته به جز موارد گفته شده ، تاسیس کلینیک خصوصی نیز یکی از مزیت های تحصیل در این رشته است زیرا در اکثر رشته های پیراپزشکی مانند پرستاری ، مامایی ، هوشبری ، اتاق عمل و … امکان تاسیس مطب شخصی فراهم نیست و این یک فرصت شغلی ویژه برای دانش آموختگان  فیزیوتراپی محسوب می شود.

بنابراین،  کسب درآمد دراین زمینه می تواند یک فرصت شغلی آینده دار و پولساز برای افراد باشد و با توجه به نیاز ها و صنعت پزشکی این حرفه همواره یکی از نیاز های جوامع بوده و پابرجاست .

در یک جمع بندی کلی ، آینده شغلی و میزان درآمد فیزیوتراپی برای فارغ التحصیلان آن تضمین شده است و حتی این شغل ، یکی از پردرآمد ترین مشاغل ایران و جهان می باشد و جای نگرانی در خصوص بازار کار آن وجود ندارد.

مدرک دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

در سال های اخیر، رشته فیزیوتراپی جایگاه خاصی بین داوطلبان مایل به ورود به دانشگاه پیدا کرده است. این رشته به دلیل آینده و جایگاه شغلی مناسبی که دارد، مورد استقبال داوطلبان قرار گرفته است . یکی از راه های آموزش،  یادگیری و اشتغال در این رشته ، دوره های آموزش تجهیزات فیزیوتراپی می باشد که دانشجویان و علاقه مندان به این رشته ، می توانند با شرکت در این دوره های آموزش تجهیزات پزشکی،  در این زمینه فعالت کنند .

چرا که در پایان دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی،  گواهی نامه یا مدرک معتبر به مهارت جویان اهدا می گردد که به مهارت جویان و کارآموزان این امکان را می دهد که وارد کلینیک های فیزیوتراپی شده و در این زمینه فعالت کنند .

پیش نیاز / آیا دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی پیش نیاز دارد ؟

در این دوره ها اغلب مطالب و نکات عمده و مهم تجهیزات فیزیوتراپی،  بصورت دقیق و پایه از صفر تا صد تدریس و توضیح داده می شود.  بنابراین علاقه مندان می توانند با شرکت در این دوره های آموزشی تجهیزات فیزیوتراپی ، در این زمینه فعالیت کنند و لازم نیست نگران باشند . اما ذکر این نکته حائز اهمیت است که برای فعالیت در چنین رشته حساس و حیاتی ای بهتر است پیش زمینه و اطلاعاتی داشته باشیم . برای مثال دانشجویان رشته فیزیوتراپی ، با شرکت در این دوره ها با موفقیت می توانند خود در کلینیک ها فعالیت کنند.

بازار کار  فیزیوتراپیست در ایران

ثبت نام دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی در مراکز معتبر آموزشی، یکی از اقداماتی است که هر فرد علاقمند به فعالیت در این زمینه می بایست نسبت به آن اطلاعات کافی داشته باشد.

فیزیوتراپی یک شاخه خاص پزشکی است که به رفع اختلالات حرکتی کمک می کند و کیفیت زندگی بیماران را از طریق مداخله جسمی برای بهبود تحرک و عملکرد بهبود می بخشد. رشته فیزیوتراپی را به عنوان رشته های توانبخشی می شناسند، فیزیوتراپیست ها از طریق حرکت و ورزش، ماساژ درمانی، آموزش و مشاوره به افراد آسیب دیده به بیمار کمک می کنند از لحاظ جسمی به استقلال برسد

میزان درآمد این حرفه با توجه به تایم کاری و نوع محیط کاری که خصوصی یا دولتی باشد، تعیین می شود. فیزیوتراپیست معمولی که در مراکز فیزتوتراپی کار می کند می تواند حقوق بین 4 میلیون تا 10 میلیون دریافت کند. اما افرادی که مراکز فیزیوتراپی دارند میزان درآمد بیشتری هم دارند.

آموزش تجهیزات فیزیوتراپی در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

آموزش تجهیزات فیزیوتراپی در هلدینگ آموزشی تهران پایتخت

لیست سرفصل های دوره ی آموزش تجهیزات فیزیوتراپی

در پایان دوره ی آموزش تجهیزات فیزیوتراپی پزشکی، شما دارای چه مهارت هایی هستید

تحریم ایران و نبود پشتیبانی کارخانه جات سازنده تجهیزات فیزیوتراپی   وقیمت بالای تجهیزات،بازار تعمیر تجهیزات بیار خوب است. این دوره با بررسی تعمیر قطعات اصلی الکترونیک، تست آنها، مونتاژ و دمونتاژ قطعات DIP و SMD، ولتاژگیری و … آشنا می شوید.

 

سوالات متداول

پاسخ 1: دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی  شامل مهارت‌ها و دانشی است که برای استفاده از تجهیزات لاپاراسکوپی در زمینه پزشکی لازم است. 

پاسخ 3: فارغ التحصیلان این دوره می‌توانند به عنوان متخصصان تجهیزات چشم پزشکی در بیمارستان‌ها، مراکز جراحی، کلینیک‌ها یا شرکت‌های تولید تجهیزات پزشکی مشغول به کار شوند.

پاسخ 3: با توجه به پیشرفت فناوری و افزایش جراحی‌های کم تهاجمی، تقاضا برای کارشناسان تجهیزات فیزیوتراپی  در حال رشد است. این بدان معناست که فرصت‌های شغلی مناسب وجود دارد. با شرکت در دوره آموزش تجهیزات فیزیوتراپی  ، می‌توانید مهارت‌های لازم را بدست آورده و رقابت‌پذیری خود را افزایش دهید.

پاسخ 8: با توجه به مهارت‌ها و تجربه مورد نیاز در این حوزه، می‌توان بهبود درآمد کارهای مرتبط با تجهیزات فیزیوتراپی را داشت. با توانایی و تخصص لازم در این زمینه، می‌توانید به مراتب پیشرفت کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

تماس با ما

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش تعمیرات تجهیزات فیزیوتراپی در تهران

آموزش تعمیرات تجهیزات فیزیوتراپی شعبه صادقیه

آموزش تعمیرات تجهیزات فیزیوتراپی شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تجهیزات فیزیوتراپی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره