آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

دوره ی آموزشی تعمیر و نگهداری انژکتور و دیاگ خودرو، یکی از جذاب ترین و ارزشمند ترین دوره های آموزشی در زمینه خودروسازی است، که در آن شما با تمام جزییات و اصول این حرفه آشنا می شوید. این دوره به شما کمک می کند تا با مفاهیم و تجهیزات مربوط به دیاگ و انژکتوری خودرو آشنا شوید و به شما نحوه کارکرد سیستم های الکترونیکی، برقراری ارتباط با کامپیوتر خودرو، خواندن و پاک کردن کدهای خطا، تنظیم و تعویض انژکتورها، تشخیص و رفع مشکلات رایج و … را آموزش می دهد.

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

آموزش عملی و نظری دیاگ و انژکتوری خودرو با حضور استادان مجرب برگزار می‌شود. در این دوره، شما از تجربه‌ی اساتید برتر بهره‌مند خواهید شد و پس از پایان آن، گواهینامه‌ای معتبر دریافت خواهید کرد که به شما کمک می‌کند در حوزه‌ی حرفه‌ای این زمینه فعالیت کنید. اگر به یادگیری و تسلط بر دیاگ و انژکتوری خودرو علاقه‌مند هستید، این فرصت را از دست ندهید و همین الان با ما تماس بگیرید تا در این دوره شرکت کنید.

لیست سرفصل های دوره ی آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش انژکتور و دیگ خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

"تهران پایتخت" ،بهترین آموزشگاه آموزش انژکتور و دیاگ خودرو در تهران

آشنایی با دوره ی آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

معرفی دوره ی آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان دوره ی آموزش انژکتور و دیاگ خودرو، شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به تعمیر ایرادات مختلف در انواع انژکتور و دیاگ خودرو خواهید بود. این دوره کامل و جامع توانایی کامل تعمیرات را به شما می دهد.

سوالات متداول

دوره انژکتور و دیاگ خودرو به‌صورت عملی و تئوری آموزش داده می‌شود که کلاس‌های تئوری این دوره به دلیل افزایش اطلاعات کارآموز بوده و کلاس‌های عملی این دوره هم در کارگاه مجهز آموزشگاه به منظور ارتقای مهارت شرکت کنندگان برگزار می‌شود.

در آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو تمامی سرفصل‌های مربوط به این دوره توسط مدرسین مجرب مجموعه به شما تدریس خواهد شد که شامل مواردی مانند اصول دیاگ، تعمیر و تنظیم انژکتور، برطرف کردن ایرادات الکترونیکی و نرم افزاری خودرو و… می‌باشد.

آموزش این دوره به‌صورت عملی بر روی خودروهای واقعی و مطابق بازار کار آموزش داده می‌شود تا کارآموزان پس از اتمام دوره به راحتی بتوانند کسب و کار خود را راه‌ اندازی نمایند.

مزیت آموزشگاه فنی تهران پایتخت ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای، پشتیبانی نامحدود، کلاس‌های عملی، اساتید با تجربه و… می‌باشد.

همه اساتید در مجتمع فنی تهران پایتخت تحصیل کرده، متخصص و باتجربه هستند و دارای سال‌ها تجربه تدریس در این زمینه می‌باشند.

بله. ریست ایسیو با دیاگ در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو به کارآموزان آموزش داده خواهد شد.

بله. نحوه تشخیص و برطرف کردن عیوب با دستگاه دیاگ به کارآموزان این حوزه آموزش داده می‌شود.

بله. تمامی اجزای تشکیل دهنده سیستم‌های انژکتوری که شامل واحد ایسیو، سیستم سوخت رسانی، سیستم جرقه زنی و سیستم هوارسانی است در آموزشگاه تهران پایتخت آموزش داده خواهد شد.

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو : انژکتور یک قطعه الکترونیکی- مکانیکی می‌باشد که در ابتدای سیلندر خودرو واقع است و وظیفه آن کنترل و نظارت سوخت رسانی به محفظه احتراق خودرو است. دیاگ نیز قادر بوده اطلاعات را از ایسیوی خودرو استخراج کرده و با بررسی کدهای خطا ایرادهای مختلف در خودرو را نمایان ‌سازد.

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

با توجه به جایگزین شدن انژکتور به‌جای کاربراتور در خودروها و احساس نیاز به نیروی کار در این زمینه مجتمع فنی پایتخت تهران آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را به‌صورت کامل، جامع و کاربردی برای همه افراد علاقه‌مند به این رشته برگزار می‌نماید. شما با شرکت در این دوره و یادگیری آن می‌توانید کسب و کار خود را راه ‌اندازی نموده و همچنین موفق به اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای هم از این دوره شوید. برای آشنایی و دریافت اطلاعات بیشتری در مورد این دوره با تهران پایتخت تا انتهای این مطلب همراه باشید.

معرفی دوره انژکتور و دیاگ خودرو

در معرفی این دوره می‌توان گفت که کارآموزان شرکت کننده در این دوره کاربردی و مفید پس از اتمام دوره به توانایی‌های خارق‌العاده‌ای در رابطه با شناسایی و ارزیابی خودروها دست پیدا می‌کنند. برخی از مواردی که در این دوره به کارآموزان آموزش داده می‌شود، شامل آموزش مبانی و اصول برقی در خودروها، سیکل احتراق خودرو، آموزش رفع کوبش موتور خودرو، نحوه تنظیم سیستم پیش جرقه و… می‌باشد.

کارآموزان این دوره مطمئن باشند که در مجتمع فنی تهران پایتخت تمامی سرفصل‌های دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو زیر نظر اساتید با تجربه و مجرب به آن‌ها آموزش داده خواهد شد و پس از پایان این دوره کارآموزان به راحتی می‌توانند وارد بازار کار شوند و از پشتیبانی نامحدود اساتید خود حتی پس از پایان دوره بهره‌مند هستند.

نحوه برگزاری آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

کارآموزان شرکت کننده در این دوره مباحثی مانند کار با دستگاه دیاگ، عیب‌یابی و بر طرف کردن سیستم سوخت رسانی خودرو، پاک کردن خطاهای ایسیو و… را به‌صورت کامل و جامع و در کارگاه‌های مجهز آموزشگاه تهران پایتخت و به‌صورت عملی زیر نظر مدرسین ماهر و متخصص مرکز ما آموزش می‌بینند.

وجه تمایز تهران پایتخت با آموزشگاه‌های دیگر در اهدای گواهی‌نامه رسمی معتبر، تمدید رایگان دوره در صورت عدم موفقیت در یادگیری دوره و پشتیبانی نامحدود شرکت کنندگان این دوره می‌باشد که توسط کارشناسان و اساتید این دوره پس از اتمام آن ادامه خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه می‌توانید با ما در تهران پایتخت تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

آموزشگاه فنی تهران پایتخت یکی از بهترین آموزشگاه‌های در زمینه برگزاری دوره آموزش دیاگ خودرو و انژکتور در سراسر کشور شمرده می‌شود. این روزها انتخاب یک آموزشگاه مناسب برای آموزش این دوره پرسود و کاربردی تقریبا کاری دشوار است و ما قصد داریم در ادامه به برخی از مزایای آموزشگاه تهران پایتخت اشاره نماییم تا شما بتوانید به راحتی و با خیالی آسوده اقدام به ثبت نام نمایید.

ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای، تجدید تمدید دوره در صورت عدم یادگیری کارآموز به‌صورت رایگان، پشتیبانی نامحدود شرکت کنندگان این دوره حتی پس از اتمام دوره و… از مزایای آموزشگاه فنی تهران پایتخت شمرده می‌شوند که توانسته این مجموعه فنی را به بهترین آموزشگاه در شهر تهران تبدیل نماید.

اگر قصد شرکت در این دوره با ارزش و پول‌ساز را دارید می‌توانید از طریق ثبت نام در سایت تهران پایتخت اقدام نموده و یا حضوری به شعب ما در تهران مراجعه نموده و در این دوره ثبت نام نمایید.

شهریه دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

به هیچ تردیدی می‌توان گفت دوره آموزشی انژکتور و دیاگ خودرو یکی از پربازده‌ترین رشته‌های مکانیک خودرو شمرده شده و این رشته تخصصی در دو بخش آموزش انژکتور خودرو و آموزش دیاگ خودرو در کارگاه‌های مجهز مجتمع فنی تهران پایتخت برگزار می‌شود.

شما عزیزان با شرکت در دوره انژکتور و دیاگ خودرو در آموزشگاه تهران پایتخت از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • برگزاری کلاس‌ها به‌صورت عملی در کارگاه‌های مجهز مجتمع فنی تهران پایتخت
  • پشتیبانی نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره انژکتور و دیاگ خودرو
  • معرفی کارآموزان شهرستانی با یک قیمت مناسب به خوابگاه
  • حضور اساتید متخصص و با تجربه
  • و…

این دوره ارزشمند و مفید در مجتمع فنی تهران پایتخت و زیر نظر اساتید برجسته با هزینه بسیار مناسب و منصفانه برگزار می‌شود.

برای اطلاع دقیق از هزینه آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید.

دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو مناسب چه کسانی است؟

آموزشگاه پایتخت تهران یکی از برترین آموزشگاه‌های کشور در عرصه برگزاری آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو در تهران می‌باشد. شما با شرکت در دوره‌های مجتمع فنی تهران پایتخت از مزایای زیاد مجموعه فنی ما که شامل آموزش صفر تا صد انژکتور و دیاگ خودورو، ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای، شهریه مقرون به‌صرفه و مناسب، کارگاه‌های مجهز، اساتید مجرب و حرفه‌ای و… می‌باشد، بهره‌مند خواهید شد.

این دوره به علاقه‌مندان مکانیک خودرو، تکنسین‌های خودرو و همچنین اشخاصی که در زمینه تعمیرات و نگهداری خودرو در حال فعالیت هستند، توصیه می‌شود و همچنین برای افرادی که توانایی حل مسایل را دارند و به یک شغل آینده‌دار و پردرآمد علاقه‌مند می‌باشند، مناسب است.

اگر در زمینه این دوره بی‌نظیر نیاز به راهنمایی بیشتری دارید ما در تهران پایتخت در خدمت شما عزیزان هستیم. با ما تماس بگیرید.

بازار کار آموزش انژکتور و دیاگ خودرو چگونه است؟

امروزه با توجه به افزایش وسایل نقلیه و اینکه هر خانواده ایرانی حتی ممکن است چند خودرو داشته باشند و با توجه به اینکه استفاده از سیستم‌های انژکتوری به‌جای سیستم قدیمی کاربراتوری در خودروها بسیار افزایش پیدا کرده است و حتی به‌نظر می‌آید که اشباع شدنی نباشد، هر فردی می‌تواند با شرکت در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو و اتمام و دریافت مدرک معتبر این دوره به آسانی جذب بازار کار شده و کسب درآمد کند.

در حال حاضر یکی از مشاغل پر درآمد در حوزه مکانیک خودرو شغل انژکتور و دیاگ خودرو بوده که از بازار کار بسیار خوبی برخوردار است و شما با آموزش در دوره و کلاس‌های این رشته آینده شغلی درخشانی را تجربه خواهید کرد. بنابراین اگر به‌دنبال یک شغل با درآمد عالی هستید، پیشنهاد ما به شما این است که همین حالا با ما تماس بگیرید و در دوره آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو شرکت نمایید.

درآمد شغل آموزش انژکتور و دیاگ خودرو چقدر است؟

اگر به تعداد خودروهای موجود و در حال افزایش کشور دقت نماییم، متوجه می‎‌شویم که بازار کار این حرفه روز به روز درحال رشد روز افزون است و این رشد چشمگیر سبب شده است که آموزشگاه‌هایی زیادی در سراسر کشور اقدام به آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو در آموزشگاه‌های خود نمایند؛ اما آنچه در این میان بسیار مهم است، این می‌باشد که بهترین آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو آموزشگاهی است که دارای اساتید بسیار با تجربه و متخصص بوده و دارای تجهیزات به‌روز در زمینه این حرفه باشد.

درآمد حاصل از این شغل نیز مانند بسیاری دیگر از حرفه‌های مکانیک خودرو به پارامترهای گوناگونی وابسته بوده و نمی‌توان درآمد ثابتی برای آن تعیین نمود؛ اما می‌توان گفت که درآمد در این حرفه بسیار به مهارت فرد و مشتری مداری او بستگی دارد و به‌طور کلی درآمد حاصل از این شغل چندین برابر حقوق اداره کار بوده و به توانایی‌ها و مهارت‌های فرد بستگی مستقیم دارد.

مدرک پایان دوره فنی و حرفه‌ای آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

در آموزشگاه تهران پایتخت آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو از صفر تا صد و از مبتدی تا پیشرفته بوده و تمامی مباحث ابتدایی تا پیشرفته در این دوره به کارآموزان آموزش داده می‌شود. تعمیرات انژکتور و آموزش دیاگ زنی در مجتمع فنی تهران پایتخت به‌صورت کاملا عملی و در کارگاه‌های مجهز مجموعه ما و زیر نظر اساتید برجسته و متخصص این حوزه برای شرکت کنندگان محترم برگزار خواهد شد.

این دوره به‌صورت حضوری در تهران برگزار می‌شود و به همین دلیل به کارآموزان شهرستانی خوابگاهی نزدیک به محل کارگاه معرفی خواهد شد تا این عزیزان به راحتی بتوانند در دوره شرکت نمایند.

پس از اتمام آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو در مجتمع فنی تهران به کارآموزان عزیز مدرک فنی و حرفه‌‌ای ارائه خواهد شد که این مدرک معتبر ضامن اشتغال و دریافت پروانه کسب در این حوزه کاری برای شرکت کنندگان محترم این دوره خواهد بود.

آیا دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو نیاز به پیش نیاز دارد؟

ما در مجتمع فنی تهران پایتخت به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر علاقمند به شرکت در این دروه هستید، با مکانیک خودرو آشنایی داشته باشید، اما اگر در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارید، اصلا نگران نباشید، زیرا تمامی پیش‌ نیازها و موارد ضروری در آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو به کارآموزان آموزش داده می‌شود و کارآموزان عزیز با کسب مهارت‌های لازم در این حوزه می‌توانند به راحتی جذب بازار کار شوند و یا به‌صورت مستقل خود اقدام به کار نمایند.

در آموزشگاه فنی تهران پایتخت آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو شامل همه مواردی که مربوط به تعمیرات انژکتور و عیب‌یابی با دیاگ می‌شود به شرکت کنندگان آموزش داده خواهد شد و افراد بعد از اتمام این دوره می‌توانند مشغول به کار شده و از این راه کسب درآمد نمایند.

برای شرکت در این دوره می‌توانید با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما بهره‌مند شوید.

در ادامه این مطلب سوالاتی را مطرح کرده‌ایم که شما با مطالعه این سوال و جواب‌ها به خوبی با آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو آشنا شوید و به راحتی و بدون تردید بتوانید در دوره شرکت نمایید و تمامی ابهامات شما در این حوزه برطرف شود.

نتیجه گیری

در حال حاضر شاهد افزایش روز به روز خودروهای مختلف جدید در کشورمان هستیم و این بدان معناست که نیاز به افراد متخصص در زمینه همه حوزه‌های مکانیک و به‌ویژه آموزش تعمیرات انژکتور و دیاگ خودرو بسیار احساس می‌شود. بنابراین شرکت در دوره‌های آموزشی به شما کمک می‌کند که درآمد بسیار خوبی از این حوزه کسب نمایید.

یکی از بهترین‌ راه‌ها برای کسب درآمد عالی شرکت در دوره‌های آموزشی مبتنی بر مهارت است که در آموزشگاه‌های معتبری مانند آموزشگاه تهران پایتخت برگزار می‎شود. آموزشگاه تهران پایتخت یکی از بهترین آموزشگاه‌های فوق تخصصی در زمینه مکانیک خودرو و آموزش دوره انژکتور و دیاگ خودرو می‌باشد که سالانه نیروی متخصص و زبده زیادی را در این حوزه کاری روانه بازار کار می‌کند.

جهت کسب اطلاعات و مشاوره بیشتر در مورد آموزش انژکتور و دیاگ خودرو با ما در تهران پایتخت تماس حاصل نمایید.

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو در تهران

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو شعبه صادقیه

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش انژکتور و دیاگ خودرو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره