آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر خودرو

پس از پایان یافتن دوره آموزشی، آموزشگاه مجتمع فنی تهران پایتخت اطمینان می‌دهد که شاگردان قادرند سیستم‌های امنیتی مختلفی را بر روی خودروها نصب کنند، از جمله دزدگیرهای پراید، تیبا، ساینا، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، سمند، ماشین‌های خانواده‌ای و ماشین‌های مالتی‌پلکس مانند کوئیک و کوتئیک، با مهارت و تجربه کامل.

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

تمام مطالبی که توسط خود کارآموز ارائه می‌شود، به صورت عملی بر روی واقعیت ماشین‌ها اجرا می‌شود. مباحث نظری نیز به منظور همراهی کارآموزان در دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای نصب دزدگیر خودرو و آشنایی با آزمون‌های کتبی توضیح داده می‌شود. جزئیات کامل دوره آموزشی دزدگیر ماشین، که جزء دوره جامع آموزش برق خودرو است و توانایی‌هایی که پس از اتمام این کلاس به دست خواهید آورد، می‌توانید در ادامه این صفحه مشاهده کنید. در پایان دوره، در صورت عدم یادگیری، امکان بازآموزی رایگان برای کارآموزان وجود دارد.

لیست سرفصل های دوره ی آموزش نصب دزدگیر خودرو

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش نصب دزدگیر خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش نصب دزدگیر خودرو

آشنایی با دوره ی آموزش نصب دزدگیر خودرو

معرفی دوره ی آموزش نصب دزدگیر خودرو

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش نصب دزدگیر خودرو

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان دوره ی آموزش نصب دزدگیر خودرو، شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به نصب دزدگیر خودرو خواهید بود. این دوره کامل و جامع توانایی کامل نصب دزدگیر را به شما میدهد .

سوالات متداول

شما در طول دوره،تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را کسب میکنید،ضمنا شما در طول دوره آموزشی میتوانید از مشاوره اساتید با تجربه خود برای ورود به بازار کار بهره مند شوید.

بخش قابل توجهی از دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت را مراجعان غیر تهرانی تشکیل میدهند.

جهت رزرو خوابگاه یک هفته الی 10روز جلوتر از ثبت نام با منشی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید

بله.حتی پس از اتمام دوره های آموزشی خود میتوانید با اساتید خود در تماس باشید و درخواست پشتیبانی کنید.

مدارک ارائه شده توسط مجتمع فنی تهران پایتخت معتبر،رسمی و قابل ترجمه هستند.

تمامی اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت،با تجربه و تحصیلکرده هستند که پس از بررسی های فراوان گزینش شده اند تا خیال دانشجویان از بابت آموزش و سطح کیفی دوره ها راحت باشد.

آموزش نصب دزدگیر خودرو در تهران

آموزش نصب دزدگیر خودرو

آمار روز افزون استفاده از خودروهای داخلی و افزایش تعداد سرقت در این زمینه، باعث شده تا صاحبان خودرو به دنبال روش های ضد سرقت کاربردی بیفتند تا بتوانند از مال خود محافظت کنند. یکی از قدیمی ترین روش های توصیه شده در این مسیر، استفاده از دزدگیر خودروست که با پیشرفت تکنولوژی، شاهد به روز شدن سیستم های دزدگیر خودرو و معرفی مدل های متنوع دزدگیر خودرو معمولی و تصویری هستیم.

چطور در تعمیرات نصب دزدگیر خودرو حرفه ای شویم؟

دزدگیرهای خودرو نقش مهمی در افزایش امنیت خودروها ایفا می کنند، از این رو معمولا با استقبال ازسوی خریداران خودرو مواجه می شوند. نصب دزدگیر ماشین نیاز به انجام مراحلی دارد و انجام این مراحل مستلزم آموزش نصب دزدگیر ماشین است.

برای آموزش نصب دزدگیر خودرو می توان مدت زمانی را در کنار یک نصاب دزدگیر بود و با شاگردی کردن، نحوه نصب دزدگیر را آموخت. اما یادگیری به این روش معمولا به زمان زیادی نیاز دارد و نحوه نصب دزدگیر به صورت اصولی و از پایه آموزش داده نمی شود. روش دیگر شرکت در دوره نصب دزدگیر خودرو است. در دوره های آموزشی نصب دزدگیر ماشین شیوه آموزش به صورت عملی است و نصب دزدگیر خودرو از پایه به شما گفته می شود. بنابراین حتی اگر هیچ دانشی در رابطه با نصب دزدگیر نداشته باشید، در مدت زمان کوتاهی می توانید مباحث را یاد گرفته و در این شغل حرفه ای شوید.

چگونه به عنوان نصاب حرفه ای دزدگیر خودرو وارد بازار کار شویم؟

یکی از پیش فرض های اصلی برای این که به عنوان نصاب دزدگیر خودرو وارد بازار کار شوید، این است که آموزش ببینید و بر نحوه سیم کشی خودروهای ایرانی و خارجی و نصب سنسورها و آژیر روی خودرو تسلط کامل پیدا کنید. در طی دوره های آموزشی نصب دزدگیر خودرو، کارآموزان با انواع دزدگیرها و قطعات تشکیل دهنده آن ها به همراه طریقه نصب هر یک از دزدگیرها آشنا می شوند. داشتن مهارت لازمه موفقیت در مشاغل فنی است به همین دلیل کارآموزان باید تلاش کنند که کلاس های عملی را با دقت کامل سپری کنند و با تجربه و مشاهده مستقیم مهارت لازم را کسب کنند.

در این کلاس ها سیم کشی انواع خودروهای داخلی و خارجی، نصب سنسورها، نصب آژیر، نصب ردیاب (در صورت استفاده از دزدگیرهای مجهز به GPS) و نصب سایر تجهیزات دزدگیر به همراه نحوه استفاده از انواع تسترها و ابزارهای ضروری به طور کامل آموزش داده می شود. بعد از اتمام دوره تخصصی نصب دزدگیر خودرو و أخذ مدرک می توانید به عنوان یک نصاب حرفه ای دزدگیر وارد بازار کار شوید.

بازار کار نصب دزدگیر خودرو چگونه است؟

وضعیت بازار کار و درآمد نصاب دزدگیر خودرو، یکی از رایج ترین سوالاتی است که افراد هنگام آموزش نصب دزدگیر ماشین می پرسند. اگر بخواهیم یک جواب کلی به این سوال بدهیم، باید بگوییم که این شغل بازار کار خوبی دارد. کمااینکه به دلیل افزایش آمار سرقت و بالا رفتن قیمت خودرو، همچنین نقش دزدگیر در امنیت بیشتر خودرو، تقاضا برای خرید و نصب دزدگیر خودرو افزایش یافته است. همان طور که می دانید در سال های اخیر قیمت انواع خودرها حتی خودروهای ایرانی به شدت افزایش یافته است و همین مهمترین علت گسترش استفاده از انواع دزدگیرها است. مردم حاضرند برای حفظ امنیت خودروی خود کمی هزینه کنند تا بعدها با از دست دادن آن دچار پشیمانی نشوند. این افراد نمی توانند خودشان روی خودرو دزدگیر نصب کنند در نتیجه جامعه به وجود افراد ماهری که شغلشان نصب انواع دزدگیر خودرو است به شدت نیاز دارد.

این موضوع به خوبی نشان می دهد که بازار کار نصب دزدگیر عالی و درآمدزاست. در عین سادگی، نصب دزدگیر خودرو امری تخصصی است و امکان نصب آن توسط صاحب خودرو امکان پذیر نیست و لذا باید از متخصص نصب دزدگیر خودرو استفاده کرد.

همچنین نصب دزدگیر نیاز به سرمایه و تجهیزات گران قیمتی ندارد، بنابراین با آموزش نصب دزدگیر ماشین می توانید در یک بازه زمانی کوتاه و چند روزه، صفر تا صد نصب دزدگیر ماشین آشنا شوید.

یکی دیگر از علل پررونق بودن بازار نصب دزدگیر خودرو، افزایش میزان استفاده از خودروهای شخصی است. در گذشته بسیاری از خانواده ها خودرو نداشتند یا یک خودرو برای حمل و نقل تمام افراد خانواده خریداری می شد، اما امروزه با گسترش میزان استفاده بانوان از خودرو، بسیاری از خانواده ها دو یا سه خودرو دارند که هرکدام متعلق به یکی از افراد خانواده است. از این رو تعداد خودروهای موجود در شهرها نسبت به سال های گذشته بسیار بیشتر شده است و با توجه به گرانی ها و افزایش آمار سرقت از خودروها، بیشتر مالکان خودرو نسبت به نصب دزدگیر اقدام می کنند. علاوه بر این، زمانی که این دزدگیرها مشکلی پیدا کنند نیز مردم باید به همین متخصصان مراجعه کنند تا آن ها مشکل را برطرف نمایند.

 

میزان درآمد نصاب دزدگیر خودرو چقدر است؟

میزان درآمد در حرفه نصب دزدگیر خودرو به تخصص و مهارت، میزان تبلیغات، سطح ارتباطات، نحوه ارتباط با مشتری، کیفیت کار و غیره بستگی دارد. اگر بخواهیم متوسط درآمد نصاب دزدگیر ماشین در ماه را بدانیم، می توانیم به رقم 22 تا 30 میلیون در ماه اشاره کنیم، البته با افزایش تجربه و تخصص، این درآمد افزایش خواهد یافت. این درآمد با استفاده از اقداماتی نظیر انجام تبلیغات یا بالا بردن مهارت و به دست آوردن شهرت و اعتبار قابل افزایش است. این درحالی است که نداشتن سرعت عمل و مهارت کافی برای نصب دزدگیر موجب کمتر شدن مشتریان شما و کاهش میزان درآمدتان می شوند.

از آنجا که دزدگیرها انواع مختلفی دارند و نصب هر یک از آن ها مراحل متفاوتی دارد، در نتیجه دستمزد نصب برخی از آن ها بیشتر و برخی کمتر است. همچنین برخی خودروها پیشرفته تر و پیچیده تر هستند در نتیجه نصب دزدگیر بر روی آن ها کمی دشوارتر است، لذا نوع خودرو نیز در میزان دستمزد دریافتی اثرگذار است.

توجه به این نکته ضروری است که استفاده از دزدگیر خودرو هرگز متوقف نمی شود و شغل نصب انواع دزدگیرهای خودرو در آینده نیز رونق زیادی خواهد داشت، چرا که نه تنها از ارزش خودروها کاسته نمی شود، بلکه روز به روز بر قیمت آن ها افزوده می شود و مردم برای محافظت از دارایی خود، نسبت به نصب دزدگیر اقدام خواهند کرد. لذا برای این که بتوانید در آینده نیز درآمد خوبی از نصب دزدگیر به دست آورید، باید تلاش کنید که اطلاعات خود را به روز نگه دارید و هر زمان که دزدگیر جدید و پیشرفته ای وارد بازار شد، طریقه نصب و عیب یابی آن را به طور کامل یاد بگیرید. در این صورت همواره از بسیاری از همکاران خود جلوتر خواهید بود و مشتریان زیادی خواهید داشت

دوره نصب دزدگیر خودرو برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به بازار کار بسیار خوبی که دوره نصب دزدگیر خودرو دارد، این دوره برای هر کسی که به شغلی مرتبط با ماشین علاقه دارد، برقکاران خودرو که می‌خواهند مهارت‌های خود را توسعه دهند، افرادی که سرمایه بالایی برای ورود به بازار کار ندارند، افرادی که به دنبال شغل فنی پردرآمد هستند، افرادی که اطلاعی از نحوه نصب دزدگیر خودرو ندارند، افرادی که می‌خواهند نحوه نصب دزدگیر خودرو را از ابتدا یاد بگیرند، افرادی که می‌خواهند گواهی نصب دزدگیر خودرو معتبر دریافت کنند و افرادی که می‌خواهند نحوه نصب دزدگیر ماجیکار، استیل میت، رابین و سایر برندها را یاد بگیرند، مناسب است.

چگونه وارد بازار کار نصب دزدگیر ماشین شویم؟

اگر قصد ورود به بازار کار نصب دزدگیر خودرو را دارید، پیش از هر کاری باید صفر تا صد نحوه نصب دزدگیر را یاد بگیرید. تمرین و تکرار موضوع مهم بعدی است. بعد از کسب مهارت ها باید روش ورود به بازار کار را انتخاب کنید. اگر از سرمایه کافی برخوردار هستید، کافی است که یک مغازه نصب دزدگیر خودرو راه اندازی کنید و اگر سرمایه ای ندارید، نگران نباشید؛ با شرکت در دوره های نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه ها، یک مدرک فنی حرفه ای به شما ارائه می شود که با این مدرک می توانید برای شرکت ها رزمه ارسال کرده و درآمدزایی کنید. علاوه بر این می توانید در اپلیکیشن های دیوار و شیپور آگهی درج کنید و از این طریق به جذب مشتری بپردازید.

سرمایه مورد نیاز برای شروع کار نصب دزدگیر خودرو چقدر است؟

سرمایه لازم برای شرکت در دوره های آموزشی نصب دزدگیر خودرو، مبلغ زیادی نیست. پس از آن لازم است که ابزارهای مورد نیاز را تهیه کنید و در طول دوره، نحوه استفاده از آنها را نیز یاد بگیرید. بعد از به اتمام رساندن دوره، باید کار خود را شروع کنید. در این شرایط دو راه وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. اگر سرمایه کافی در دست دارید یک مغازه برای خود اجاره کنید تا مشتریان، خودرو خود را به آن جا بیاورند و شما کارهای نصب دزدگیر را برایشان انجام دهید. بهتر است مغازه شما در محلی پرتردد و در مجاورت مغازه هایی که با شغل شما مرتبط هستند، باشد تا تعداد مراجعین شما بیشتر باشد. این که برای اجاره مغازه مجبور به پرداخت چه مبلغی بشوید به شهر و خیابانی که مغازه در آن جا قرار گرفته است، بستگی دارد.

اگر به اندازه اجاره کردن مغازه سرمایه ندارید، می توانید به عنوان نصاب دزدگیر در مغازه افرادی که کارشان نصب ضبط و باند یا تعمیرات خودرو است، کار کنید. همچنین می توانید برای خود کارت چاپ کنید و با تعدادی از فروشندگان دزدگیر همکاری کنید تا شما را به خریداران خود معرفی کنند.

برای آموزش نصب دزدگیر خودرو به کدام آموزشگاه مراجعه کنیم؟

به دلیل بازار کار مناسب نصب دزدگیر خودرو، امروزه بسیاری از آموزشگاه ها دوره های آموزش نصب دزدگیر خودرو را برگزار می‌کنند. متاسفانه در برخی از این مراکز فقط یک کتاب درسی به کارآموزان داده می‌شود و هیچ آموزش عملی ارائه نمی‌شود. بنابراین انتخاب آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو موضوع مهمی است که نباید از آن غافل شوید و حتما آموزشگاهی را انتخاب کنید که روش آموزش نصب دزدگیر خودرو را به صورت عملی داشته باشد و نحوه نصب و راه اندازی انواع مارک دزدگیر را به شما آموزش دهد. اگر قصد دارید که در دوره نصب دزدگیر خودرو دیپلم بگیرید، توصیه می‌کنیم به اعتبار آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو و فعالیت تحت نظارت فنی و حرفه‌ای آن توجه کنید.

دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به صورت کاملا جامع و عملی زیر نظر مدرسین با تجربه در کارگاه های آموزشی پیشرفته برگزار می شود.

آموزش صفر تا صد آشنایی با اجزای دزدگیر خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت شامل سیم بندی، نصب آژیر، کد دادن به ریموت دزدگیر و نصب سنسور درب باعث شده است تا شرکت کنندگان مبتدی تا پیشرفته این دوره بتوانند در پایان دوره انواع دزدگیرهای معمولی و تصویری را بر روی خودروهای پراید، پژو 206، پژو 405 و خودروهای خارجی نصب کنند.

پشتیبانی نامحدود و ارائه مشاوره های ورود به بازار کار، امکان تجدید دوره رایگان، در نظر گرفتن خوابگاه برای کارآموزان ساکن شهرستان، دسترسی عالی به محل آموزشگاه، ارائه مدرک فنی و حرفه ای معتبر و دو زبانه از مزیت های شرکت در دوره نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت است.

 

بهترین آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو کجاست؟

یکی از پردرآمدترین مشاغل مرتبط با خودرو، نصب دزدگیر ماشین است. یکی از ویژگی های حرفه نصب دزدگیر خودرو این است که ورود به آن به سرمایه اولیه بالایی نیاز ندارد و درواقع مهم‌ترین فاکتورهای فعالیت در حرفه نصب دزدگیر خودرو، دانش و مهارت هستند. برای یادگیری مهارت‌های مورد نیاز این شغل و نصب و اجرای دزدگیر بر روی انواع خودرو، می‌توانید به یکی از دو روش شاگردی و ثبت نام در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو اقدام کنید. کارآموزی نزد یک نصاب دزدگیر ماهر و با تجربه به حداقل 4 ماه زمان برای یادگیری نیاز دارد. ضمن اینکه معمولا نصابان حرفه‌ای دزدگیر از پذیرش شاگرد و آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر ماشین خودداری می‌کنند.

روش دیگر یادگیری نصب دزدگیر خودرو ثبت نام در آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو است. امروزه به دلیل بازار کار خوبی که دوره نصب دزدگیر خودرو دارد، آموزشگاه‌های بسیاری این دوره آموزشی را برگزار می‌کنند. اما سوال اینجاست که بهترین آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو کجاست؟

ویژگی های یک آموزشگاه استاندارد نصب دزدگیر خودرو چیست؟

 یک آموزشگاه استاندارد نصب دزدگیر خودرو، به صورت عملی نحوه نصب دزدگیر خودرو را به شما یاد می‌دهد. همچنین آموزش‌ها در این دوره به صورتی است که شما بتوانید انواع برند دزدگیر از جمله نصب دزدگیر ماجیکار، رابین، استیل میت و غیره را بر روی انواع خودرو یاد بگیرید. یک آموزشگاه استاندارد برای آموزش سرفصل‌های دوره نصب دزدگیر خودرو، از اساتید متخصص بهره می گیرد و سرفصل‌های آموزشی آن جامع و با توجه به نیازهای بازار کار است.

آموزش سیم کشی دزدگیر ماشین، آموزش نصب دزدگیر ماجیکار، استیل میت، آموزش نصب جی پی اس ، آموزش نصب سنسور عقب برخی از سرفصل‌هایی است که در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو به شما آموزش داده می‌شود.

آموزش نصب دزدگیر خودرو را از کجا شروع کنیم؟

اگرچه برای آموزش نصب دزدگیر خودرو می‌توانید نزد یک نصاب حرفه‌ای دزدگیر خودرو که تجربه کاری زیادی دارد، کارآموزی کنید و از او بخواهید که نحوه نصب دزدگیر خودرو را به شما آموزش دهد، اما اگر قصد دارید که دوره نصب دزدگیر خودرو را در مدت زمان کوتاهی فرا بگیرید، بهترین راه شرکت در دور‌ه های آموزش نصب دزدگیر خودرو در یک آموزشگاه نصب دزدگیر خودروی معتبر و تخصصی است.

شرکت در دوره‌های آموزش نصب دزدگیر خودرو به شما این امکان را می‌دهد که در مدت زمان کوتاهی نحوه نصب دزدگیر را بیاموزید. آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید وارد بازار کار شوید و پس از پایان دوره نصب دزدگیر خودرو کسب درآمد کنید.

چگونه می‌توان با شرکت در دوره نصب دزدگیر خودرو، درآمدزایی کرد؟

نصب دزدگیر خودرو یکی از مشاغل فنی مرتبط با خودرو است. بعد از آن که طریقه نصب دزدگیر را در آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو یاد گرفتید، نوبت آن است که با کار عملی تجربه کسب کنید. اگر دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو را در آموزشگاه معتبر سپری کرده باشید، ضمن یادگیری از فرصت تمرین نیز برخوردار هستید. دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در یک آموزشگاه معتبر نصب دزدگیر خودرو به صورت عملی بوده و شما کلیه مراحل سیم کشی و دوره نصب دزدگیر خودرو را به صورت عملی یاد می‌گیرید. همچنین می‌توانید ارتباط همیشگی با استاد داشته باشید و سوالات خود را با او در میان گذاشته و چالش‌ها را رفع کنید.

امروزه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های بسیاری در زمینه خدمات آنلاین تعمیرات خودرو مشغول فعالیت هستند. از آنجا که فعالیت در این مراکز مستلزم ارائه مدرک معتبر است، با شرکت در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو ضمن یادگیری مهارت‌‎های این رشته از یک مدرک معتبر دوره نصب دزدگیر خودرو بهره‌مند هستید که می توانید آن را ارائه کنید. این مدرک دو زبانه بوده و اعتبار بالایی در کشور دارد. در صورت ارائه این مدرک به سرعت می‌توانید به استخدام این مراکز درآیید. همچنین از طریق این مدرک می‌توانید برای دریافت مجوز کسب اقدام کرده و مغازه نصب دزدگیر خودرو راه اندازی کنید. در صورتی که علاوه بر نصب دزدگیر خودرو بتوانید ضبط و باند خودرو را هم نصب کنید یا انواع دزدگیرها را به فروش برسانید، درآمد شما در این شغل چندین برابر خواهد شد.

پیش نیازهای دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو چیست؟

خبر خوب اینکه دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو، فاقد هرگونه پیش نیازی است. در واقع برای شرکت در کلاس های این دوره آموزشی تنها باید سواد خواندن و نوشتن معمولی را تا حد قابل قبول داشته باشید و دیگر به هیچ پیش نیازی برای شرکت در آن احتیاج نخواهید داشت.

آموزش نصب دزدگیر خودرو مناسب چه کسانی است؟

افرادی که قادرند به مدت یک هفته از کسب و کار خود دور باشند یا به دنبال تغییر شغل هستند، گزینه های مناسبی برای گذراندن دوره نصب دزدگیر خودرو به شمار می روند. دوره آموزشی نصب دزدگیر خودرو برای کسانی ایده ‌آل است که می ‌خواهند در این تجارت با سطح استثنایی شروع کرده و به بهترین جایگاه شغلی برسند. این شغل نیازمند دقت و ظرافت حین انجام کار بوده و توصیه می شود افراد دقیق و مسلط به ریزه کاری های سیم کشی خودرو در این دوره شرکت کنند.

دوره نصب دزدگیر خودرو همچنین برای افرادی که به رشته های مرتبط با برق خودرو علاقه دارند، علاقه مندان به کسب تجربه فنی بیشتر در زمینه برق خودرو، افراد علاقه مند به ورود به زمینه کاری فروش دزدگیر ماشین و افراد علاقه مند به انجام امور رفع عیب، تعمیرات و آموزش نصب دزدگیر خودرو مناسب است.

چنانچه به عنوان یک تازه کار وارد بازار نصب دزدگیر خودرو شوید، حداقل دستمزدی برابر با پایه حقوق وزارت کار دریافت خواهید کرد. این در حالی است که شرکت در دوره های آموزش نصب دزدگیر خودرو سازمان فنی حرفه ای و دریافت مدرک، شما را از همان ابتدای کار به یک فرد حرفه ای یا حداقل نیمه حرفه ای تبدیل خواهد کرد. قرار داشتن در این موقعیت مسیر شما برای کسب در آمد بیشتر را هموار خواهد کرد. شما با داشتن مدرک رسمی این دوره می توانید از مزیت هایی مثل امکان دریافت جواز کسب، راه اندازی مغازه تعمیرات و نصب دزدگیر و کسب در آمد بالاتر، راه اندازی مغازه فروش و نصب و دزدگیر خودرو، شراکت برای راه اندازی مغازه خدمات دزدگیر ماشین، دریافت وام خود اشتغالی برای شروع کسب و کار دزگیر و ارائه خدمات به مالکین خودروها و امکان استفاده از مدرک برای کار کردن در شرکت های داخلی و خارجی برخوردار شوید.

سرفصل های دوره نصب دزدگیر خودرو چه چیزهایی هستند؟

سرفصل های دوره نصب دزدگیر خودرو شامل پیاده و سوار کردن سیم کشی و راه اندازی مدار الکتریکی قفل مرکزی خودروها، نصب سیستم دزدگیر معمولی خودرو، نصب سیستم دزدگیر تصویری خودرو، عیب یابی و رفع عیب مدار دزدگیر خودرو، باز و بست مدار قفل مرکزی خودرو، شناسایی مدارالکتریکی مدار قفل مرکزی ماشین، بستن دزدگیر روی ماکت آموزشی، سیم کشی مدار دزدگیر، راه اندازی و رفع عیب دزدگیر، نصب دزدگیر روی خودرو، تحلیل مدار الکتریکی شیشه بالابر برقی، آشنایی با سیستم شیشه بالابر برقی و باز و بست شیشه بالابر برقی هستند.

برای آموزش نصب دزدگیر خودرو به کدام آموزشگاه مراجعه کنیم؟

به دلیل بازار کار مناسب نصب دزدگیر خودرو، امروزه بسیاری از آموزشگاه ها دوره های آموزش نصب دزدگیر خودرو را برگزار می‌کنند. متاسفانه در برخی از این مراکز فقط یک کتاب درسی به کارآموزان داده می‌شود و هیچ آموزش عملی ارائه نمی‌شود. بنابراین انتخاب آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو موضوع مهمی است که نباید از آن غافل شوید و حتما آموزشگاهی را انتخاب کنید که روش آموزش نصب دزدگیر خودرو را به صورت عملی داشته باشد و نحوه نصب و راه اندازی انواع مارک دزدگیر را به شما آموزش دهد. اگر قصد دارید که در دوره نصب دزدگیر خودرو دیپلم بگیرید، توصیه می‌کنیم به اعتبار آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو و فعالیت تحت نظارت فنی و حرفه‌ای آن توجه کنید.

دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به صورت کاملا جامع و عملی زیر نظر مدرسین با تجربه در کارگاه های آموزشی پیشرفته برگزار می شود.

آموزش صفر تا صد آشنایی با اجزای دزدگیر خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت شامل سیم بندی، نصب آژیر، کد دادن به ریموت دزدگیر و نصب سنسور درب باعث شده است تا شرکت کنندگان مبتدی تا پیشرفته این دوره بتوانند در پایان دوره انواع دزدگیرهای معمولی و تصویری را بر روی خودروهای پراید، پژو 206، پژو 405 و خودروهای خارجی نصب کنند.

پشتیبانی نامحدود و ارائه مشاوره های ورود به بازار کار، امکان تجدید دوره رایگان، در نظر گرفتن خوابگاه برای کارآموزان ساکن شهرستان، دسترسی عالی به محل آموزشگاه، ارائه مدرک فنی و حرفه ای معتبر و دو زبانه از مزیت های شرکت در دوره نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت است.

آموزش نصب دزدگیر خودرو شعبه صادقیه

آموزش نصب دزدگیر خودرو شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش نصب دزدگیر خودرو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره