آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

با شرکت در دوره‌های آموزشی سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو در آموزشگاه مجتمع فنی تهران پایتخت، می‌توانید به سرعت مهارت‌های لازم برای انجام این کارها را یاد بگیرید و در بازار کار موفق شوید. این دوره شامل معرفی ابزارهای سرامیک، آموزش استفاده از پدهای پولیش، تکنیک‌های رنگ‌آمیزی، رفع آفتاب‌سوختگی و دیتیلینگ می‌باشد. همچنین از مزایای شرکت در این دوره، بازآموزی رایگان، آموزش عملی مفاهیم، پشتیبانی نامحدود و دریافت مدرک معتبر است.

 

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

اگر علاقه‌مند به کسب و کارهای مرتبط با خودروها، به خصوص صافکاری و نقاشی هستید، می‌توانید بهترین شغل مرتبط با این حوزه را با داشتن مهارت در سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو داشته باشید.

دوره آموزش سرامیک خودرو یک دوره آموزشی متخصصانه است که به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک تکنسین حرفه‌ای در زمینه سرامیک خودرو فعالیت کنید. این دوره شامل آموزش‌های عملی و نظری در زمینه انواع مواد سرامیکی، تکنیک‌های برش و اندازه‌گیری، روش‌های نصب و تعمیر، و تکنیک‌های تمیز کردن و نگهداری می‌باشد. با حضور در این دوره، می‌توانید مهارت‌های لازم برای تعمیر و نگهداری خودروهای سرامیکی را به دست آورید و به یک تکنسین ماهر تبدیل شوید. این دوره مناسب برای علاقه‌مندان به صنعت خودرو و تعمیرات آن می‌باشد.

 

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش تعمیرات کامپیوتر در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

آشنایی با دوره ی آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

معرفی دوره ی آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان دوره ی آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو، شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به شروع به فعالیت در زمینه سرامیک  ریکاوری رنگ خودرو خواهید کرد.

سوالات متداول

شما در طول دوره،تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را کسب میکنید،ضمنا شما در طول دوره آموزشی میتوانید از مشاوره اساتید با تجربه خود برای ورود به بازار کار بهره مند شوید.

بخش قابل توجهی از دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت را مراجعان غیر تهرانی تشکیل میدهند.

جهت رزرو خوابگاه یک هفته الی 10روز جلوتر از ثبت نام با منشی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید

بله.حتی پس از اتمام دوره های آموزشی خود میتوانید با اساتید خود در تماس باشید و درخواست پشتیبانی کنید.

مدارک ارائه شده توسط مجتمع فنی تهران پایتخت معتبر،رسمی و قابل ترجمه هستند.

تمامی اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت،با تجربه و تحصیلکرده هستند که پس از بررسی های فراوان گزینش شده اند تا خیال دانشجویان از بابت آموزش و سطح کیفی دوره ها راحت باشد.

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو در تهران

امروزه با رشد عجیب و چشمگیر صنعت خودرو سازی در سراسر جهان، زیبایی و تمیزی بدنه خودروها برای بسیاری از افراد علاقه‌مند به خودرو به یک موضوع بسیار با اهمیت تبدیل شده است و این طبیعی است که رنگ تمیز و براق و بدنه بدون خط و خش خودرو زیبایی آن را چندین برابر خواهد کرد.

آموزش سرامیک خودرو

به همین منظور هر ساله محصولاتی برای درخشان کردن بدنه خودرو برای جلب رضایت علاقه‌مندان این حوزه وارد بازار می‌شود که در حال حاضر یکی از این محصولات و روش جدید برای داشتن بدنه خودرویی درخشان و براق اجرای سرامیک خودرو بوده که نیاز می‌باشد توسط یک فرد حرفه‌ای این کار انجام شود و برای حرفه‌ای بودن در این شغل لازم است که در دوره آموزش سرامیک خودرو آموزشگاه معتبری مانند آموزشگاه تهران پایتخت ثبت نام کنید و در کنار مربیان و اساتید با تجربه خود کار عملی بر روی خودروهای واقعی را تجربه نمایید تا بتوانید به راحتی در این حرفه ماهر شوید و کسب درآمد داشته باشید. برای آشنایی با این دوره شگفت‌انگیز با تهران پایتخت تا انتهای این مطلب همراه باشید.

معرفی دوره سرامیک خودرو

یکی دیگر از دوره‌های مرتبط با نقاشی و صافکاری خودرو دوره سرامیک خودرو یا آموزش دیتیلینگ است که در این دوره فرد با صفر تا صد سرامیک خودرو و نحوه ریکاوری رنگ انواع خودروها آشنا شده و به‌صورت عملی در کارگاه‌های مجهز و به‌روز آموزشگاه فنی تهران پایتخت آموزش خواهد دید. با شرکت در این دوره آموزشی کارآموز ابتدا با ابزارهای لازم برای انجام کار سرامیک خودرو آشنا شده و سپس هر آنچه برای سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو مورد نیاز است به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

آموزش کار بر روی رنگ سفید، آموزش کار با دستگاه‌های اوربیتال، آموزش کار با پدهای پولیش، آموزش رفع آفتاب سوختگی و… از مراحل آموزش در دوره سرامیک خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت است که یکی از بهترین آموزشگاه‌های برای برگزاری این دوره در سطح تهران محسوب می‌شود.

نحوه برگزاری دوره آموزش سرامیک خودرو

آموزش دوره سرامیک خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به‌گونه‌ای طراحی شده است که همه علاقه‌مندان به این رشته شرایط شرکت را داشته باشند. بنابراین اگر هیچ پیش زمینه‌ای در این حرفه ندارید، اصلا نگران نباشید؛ زیرا صفر تا صد این حرفه در آموزشگاه فنی تهران پایتخت و از پایه به کارآموزان این رشته آموزش داده خواهد شد.

از سرفصل‌های این دوره می‌توان به آشنایی با نحوه کار ابزارهای سرامیک خودرو، آموزش مرحله به مرحله اجرای سرامیک خودرو، آموزش رفع آفتاب سوختگی خودرو، آموزش رفع خط و خش‌های روی بدنه خودرو، آموزش چگونگی کارکردن در زیر نور سفید و … اشاره کرد که در این دوره آموزش هم به‌صورت تئوری برای ارتقای دانش کارآموزان و هم به‌صورت عملی و تجربی در کارگاه‌های مجهز آموزشگاه فنی تهران پایتخت به کارآموزان تدریس خواهد شد.

نحوه ثبت نام دوره آموزش سرامیک خودرو

در حال حاضر آموزش دوره سرامیک خودرو از بازار کار خوبی برخوردار است و آموزشگاه‌های بسیاری اقدام به برگزاری این دوره نموده‌اند؛ اما چون این حرفه بسیار ظریف و با دقت است، لازم است که در انتخاب آموزشگاه برای یادگیری این دوره بسیار دقت نمایید و قبل از ثبت نام در مورد آموزشگاه مورد نظرتان تحقیق کنید.

آموزشگاه فنی تهران پایتخت یکی از بهترین آموزشگاه‌ها برای آموزش این دوره کاربردی در سطح تهران است و دوره سرامیک خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به‌صورت عملی و کارگاهی برگزار می‌شود تا کارآموزان با کار عملی آشنا شده و صفر تا صد این حرفه را به‌صورت عملی تجربه کنند که بتواند به آسانی جذب بازار کار شوند.

آموزش دوره سرامیک خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به‌صورت تضمینی بوده و این یعنی اگر در طی این کلاس‌ها سرفصلی را به‌خوبی یاد نگرفتید، می‌توانید به‌صورت رایگان در دوره دیگر سرامیک خودروی آموزشگاه ما شرکت نمایید.

برای ثبت نام در این دوره می‌توانید به‌صورت حضوری و مراجعه به شعب ما در تهران و یا غیر حضوری در سایت تهران پایتخت اقدام به ثبت نام نمایید.

شهریه دوره آموزش سرامیک خودرو

بیشتر افراد تنها به هزینه دوره سرامیک خودرو اهمیت داده و بدون در نظر گرفتن کیفیت دوره و شیوه برگزاری آن در آموزشگاه فقط به دلیل پایین بودن قیمت در دوره ثبت نام می‌کنند که در نهایت سرمایه و وقت خود را از دست داده و تخصص لازم در این حرفه را کسب نمی‎‌کنند.

اجرای سرامیک زدن بر روی بدنه خودرو کار آسانی نیست و برای انجام آن لازم است مراحل گوناگونی را سپری کنید. مراحلی که باید به‌صورت عملی و تجربی در کارگاه‌های آموزشگاه کسب کرده‌ باشید تا در زمان ورود به بازار کار از تخصص کافی برخوردار باشید. بنابراین قبل از ثبت نام از شیوه برگزاری دوره مطلع شوید و اطمینان حاصل کنید که در آموزشگاه کار به‌صورت عملی به شما آموزش داده خواهد شد. در ضمن باید مطمئن شوید که تمامی سرفصل‌ها به‌صورت جامع و کامل به شما تدریس می‌شوند.

با یک تماس با ما در آموزشگاه فنی تهران پایتخت هم از هزینه دوره اطلاع پیدا کنید و هم از کیفت سطح آموزش دوره‌های ما در آموزشگاه آگاهی یابید.

دوره آموزش سرامیک خودرو مناسب چه کسانی است؟

برخی از دروه‌های آموزشی مرتبط با خودرو نیاز به ظرافت و دقت بیشتری دارند که لازم است در حین کار این نکات رعایت شوند تا نتیجه درستی از زحمات خود بگیرید. یکی از این دوره‌ها، دوره سرامیک خودرو می‌باشد که امروزه درآمد عالی و بازار کار بسیار خوبی برای این حرفه وجود دارد.

و اما ببینیم این دوره برای چه کسانی مناسب است:

 • افراد آشنا با نقاشی خودرو
 • افراد آشنا با صافکاری خودرو
 • افراد آشنا با پولیش و ایربراش خودرو
 • افراد علاقه‌مند به مشاغل خودرو
 • افرادی که علاقه‌مند به یک شغل با درآمد بالا هستند
 • و…

در کل دوره سرامیک خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به‌گونه‌ای طراحی شده است که شرکت برای همگان ممکن باشد و تمام کسانی که علاقه‌مند به این حرفه هستند، بتوانند به راحتی در این دوره آموزشی شرکت کنند و با دارا بودن مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای وارد بازار کار شوند.

بازار کار آموزش سرامیک خودرو چگونه است؟

رنگ بدنه خودرو به مرور زمان و بر اثر عوامل مختلفی مانند تابش نور خورشید، باران اسیدی، ایجاد خط و خش و… خراب خواهد شد و سرامیک خودرو به مانند یک سپر قدرتمند از بدنه خودرو در برابر این عوامل محافظت خواهد کرد و زیبایی خاصی به بدنه خودرو خواهد بخشید.

در حال حاضر با توجه به مزایای فراوانی که سرامیک خودرو برای بدنه یک خودرو دارد و با انجام این کار می‌توان باعث براق و نو شدن خودرو شد، انجام سرامیک و ریکاوری رنگ بدنه خودرو طرفدارن زیادی پیدا کرده است و افراد بسیاری هستند که علاقه‌مند به سرامیک بدنه خودرو خود می‌باشند و این مطلب نشان از بازار کار پر رونق و داغ این حرفه در تمامی سال دارد. البته این زمانی ممکن است که فرد مهارت لازم در این حرفه را با گذراندن دوره سرامیک خودرو در یک آموزشگاه معتبر مانند آموزشگاه فنی تهران پایتخت گذرانده باشد و آماده کار در این رشته پردرآمد باشد.

درآمد شغل آموزش سرامیک خودرو چقدر است؟

اجرای سرامیک بر روی بدنه خودرو در واقع یک سپری در برابر نور خورشید و اشعه فرا بنفش، جاماندگی رد فضولات پرندگان، خط و خش، گرد و غبار، لکه‌های آب و باران و… می‌باشد و از بدنه خودرو در برابر این عوامل محافظت می‌کند. اجرای سرامیک خودرو بر روی بدنه خودرو کاری تخصصی است و هر صافکار و نقاش خودرویی قادر به انجام این کار نیست و این یعنی به فردی متخصص در زمینه سرامیک خودرو نیاز بوده و می‌توان نتیجه گرفت که بازار کار خوبی برای این حرفه فراهم است.

بنابراین اگر شما صفر تا صد سرامیک خودرو را در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به‌صورت عملی و تخصصی آموزش ببینید و با تمام مراحل این کار آشنا شوید، می‌توانید وارد یک شغل با بازار کار فوق‌العاده و درآمدی چند برابر درآمد مصوب اداره کار شوید.

پس همین حالا با ما در آموزشگاه فنی تهران پایتخت تماس گرفته و در دوره پول‌ساز سرامیک خودرو شرکت کنید.

مدرک پایان دوره فنی و حرفه‌ای آموزش سرامیک خودرو

شما با شرکت در دوره سرامیک خودرو آموزشگاه فنی تهران پایتخت از مزایای فراوان آموزشگاه برخوردار خواهید بود که عبارتند از:

 • اساتید مجرب و با تجربه
 • آموزش عملی و مرحله به مرحله سرامیک خودرو در کارگاه‌های مجهز آموزشگاه
 • پشتیبانی نامحدود دوره حتی پس از اتمام دوره
 • آموزش رایگان مجدد، در صورت عدم یادگیری کارآموز
 • معرفی کارآموزان شهرستانی به یک خوابگاه نزدیک آموزشگاه با قیمت مناسب
 • دسترسی سریع به وسایل نقلیه عمومی
 • و…

و در نهایت دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای که پس از اتمام دوره برای تمامی کارآموزان امکان‌ پذیر است. برای اینکه بتوانید در این دوره آموزشی به خوبی کسب مهارت نمایید و سریع وارد بازار کار شوید، بهترین کار این است که در آموزشگاهی معتبر ثبت نام نمایید تا چم و خم کار را در کلاس‌های عملی آموزشگاه با کار بر روی خودروهای واقعی بیاموزید تا بتوانید با اعتماد به نفس وارد کار شوید و این کار در آموزشگاه فنی تهران پایتخت برای تمامی کارآموزان شرکت کننده میسر است.

آیا دوره آموزش سرامیک خودرو نیاز به پیش نیاز دارد؟

تقریبا تمامی افراد به‌دنبال آن هستند که تحت آموزش صفر تا صد دوره سرامیک خودرو قرار بگیرند و بتوانند هر آنچه برای ورود به بازار کار لازم است را آموخته و فوری کار خود را آغاز نمایند. یکی از بهترین راه‌ها برای آموزش این دوره مفید و کاربردی این می‌باشد که در یکی از بهترین آموزشگاه‌ها ثبت نام کنید و در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی نموده و سریع با آموزش این حرفه شروع به کار کنید.

در شهر تهران آموزشگاه فنی تهران پایتخت یکی از بهترین آموزشگاه‌های آموزش دوره سرامیک خودرو در سطح تهران است که توانسته بهترین اساتید در این زمینه را گرد هم آورد و به‌صورت تئوری و عملی نکات و سرفصل‌های سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را به همراه هر چیزی که کارآموز در بازار کار به آن نیاز خواهد داشت، به کارآموزان خود تدریس کند تا افراد متخصص به آسانی وارد بازار کار این حرفه شوند.

همچنین این دوره آموزشی به پیش نیاز خاصی نیاز نداشته و صفر تا صد مراحل سرامیک خودرو از ابتدا به کارآموزان محترم شرکت کننده در این دوره آموزش داده خواهد شد.

در این مطلب سعی کردیم شما را با دوره سرامیک خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت بیشتر آشنا کنیم و اکنون قصد داریم تا به سوالات احتمالی شما پاسخ دهیم.

 1. آیا برای شرکت در این دوره به ابزار خاصی نیاز داریم؟

خیر. تمامی ابزار و تجهیزات لازم برای آموزش این دوره در آموزشگاه فنی تهران پایتخت وجود دارد.

 1. آیا خانم‌ها می‌توانند کار سرامیک خودرو را انجام دهند؟

بله. این دوره آموزشی جنسیت خاصی ندارد و همه علاقه‌مندان این رشته می‌توانند بعد از سپری کردن دوره در این شغل به فعالیت بپردازند.

 1. آیا آموزش کار با دستگاه اوربیتال و روتاری در این دوره آموزش داده می‌شود؟

بله. آموزش کار با دستگاه اوربیتال و روتاری از سرفصل‌های این دوره آموزشی است.

 1. نحوه رنگ زیر نور سفید هم در این دوره آموزشی تدریس خواهد شد؟

بله. نحوه رنگ زیر نور سفید در دوره آموزش سرامیک خودرو آموزشگاه فنی تهران پایتخت تدریس می‌شود.

 1. آیا رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ هم در سرفصل‌های این دوره وجود دارد؟

بله. این موضوع در سرفصل‌های این دوره آموزش داده می‌شود.

 1. چه برنامه‌ای برای شرکت کنندگان شهرستانی دارید؟

این عزیزان به یک خوابگاه نزدیک آموزشگاه با یک قیمت مناسب معرفی خواهند شد.

 1. آیا اساتید این دوره دارای تجربه و سابقه کار هستند؟

بله. تمامی اساتید آموزشگاه فنی تهران پایتخت با تجربه و مهارت بالا هستند و دارای مدرک دانشگاهی می‌باشند.

 1. آیا پس از پایان این دوره می‌توانم جذب بازار کار شوم؟

بله. سرفصل‌های این دوره در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به‌گونه‌ای طراحی شده است که مطابق بازار کار باشد تا کارآموزان پس از پایان دوره به آسانی و سریع جذب بازار کار شوند.

کلام آخر

هدف آموزشگاه فنی تهران پایتخت از آموزش صفر تا صد دوره سرامیک خودرو پرورش و تقویت دانش علمی و عملی کارآموزان در این دوره آموزشی است و برای ارتقا سطح علمی و کیفی این نوع خدمات ما این دوره را در آموزشگاه خود برگزار می‌کنیم. در این دوره آموزشی نگران اینکه با این موضوعات آشنایی ندارید، نباشید. شما از در هر سطحی که باشید می‌توانید بدون هیچ پیش نیازی در دوره آموزش سرامیک خودرو آموزشگاه فنی تهران پایتخت شرکت کنید و از آینده درخشان این حرفه لذت ببرید.

در ضمن در پایان دوره می‌توانید مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کنید و با این مدرک برای مهاجرت، جواز کسب و وام اشتغال زایی اقدام نموده و حتی کسب و کار خود را راه اندازی نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتری در مورد دوره سرامیک خودرو ما در آموزشگاه فنی تهران پایتخت در خدمت شما هستیم. با ما در تماس باشید.

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو شعبه صادقیه

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره