آموزش جوشکاری برق(SMAW)

آموزش جوشکاری برق

آموزش جوشکاری برق SMAW، یکی از دوره های فنی محبوب در آموزشگاه جوشکاری تهران پایتخت است. این دوره بازار کار خوبی دارد و جوشکاران معمولا از درآمد بالایی برخوردارند. نیاز جوامع به صنعت و تولید باعث شده که تقاضا برای آموزش جوشکاری برق SMAW افزایش یابد. این حرفه نیازمند زمان و تجربه است و بسیاری ترجیح می دهند که به این شغل ورود نکنند. شرکت در دوره های آموزشی توسط آموزشگاه های معتبر توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور، یکی از بهترین راه های آموزش جوشکاری است.

 

آموزش حضوری
صدرصد عملی
پیش نیاز ندارد
پشتیبانی نامحدود
مبتدی تا پیشرفته
مدرک فنی حرفه ای (بین المللی)

معرفی دوره

آموزش جوشکاری برق  صفر تا صد با ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای جهت مهاجرت 

آموزش جوشکاری در مجتمع فنی تهران پایتخت، یکی از برترین مراکز آموزشی در این حوزه محسوب می‌شود. این آموزشگاه دوره‌های آموزش جوشکاری را در کارگاه‌های پیشرفته و با رویکرد عملی برگزار می‌کند.

در مرکز آموزشی SMAW در پایتخت، هنرجوها با انواع ابزارها و روش‌های جوشکاری آشنا می‌شوند و فرایندهای مختلف جوشکاری را از مبتدی تا پیشرفته یاد می‌گیرند. با گذراندن دوره آموزش جوشکاری، آن‌ها می‌توانند با مدرک معتبر و حرفه‌ای از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور وارد بازار کار شوند و به عنوان یک جوشکار ماهر شناخته شوند.

آموزشگاه جوشکاری به تعهد خود اعلام می کند که از هنرجویان حمایت خواهد کرد و از آنها پشتیبانی خواهد داد تا سالها پس از فارغ التحصیلی. این آموزشها به صورت کارگاه های تخصصی جوشکاری برگزار خواهد شد.

سرفصل های دوره ی آموزش جوشکاری برق

درخواست مشاوره

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش جوشکاری برق(SMAW) در مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش جوشکاری برق(SMAW)

آشنایی با دوره ی آموزش جوشکاری برق(SMAW)

معرفی دوره ی آموزش جوشکاری برق(SMAW)

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

در پایان دوره ی آموزش جوشکاری برق شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به جوشکاری برق(SMAW) خواهید بود. این دوره کامل و جامع توانایی کامل تعمیرات را به شما می دهد.

سوالات متداول

شما در طول دوره،تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را کسب میکنید،ضمنا شما در طول دوره آموزشی میتوانید از مشاوره اساتید با تجربه خود برای ورود به بازار کار بهره مند شوید.

بخش قابل توجهی از دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت را مراجعان غیر تهرانی تشکیل میدهند.

جهت رزرو خوابگاه یک هفته الی 10روز جلوتر از ثبت نام با منشی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید

بله.حتی پس از اتمام دوره های آموزشی خود میتوانید با اساتید خود در تماس باشید و درخواست پشتیبانی کنید.

مدارک ارائه شده توسط مجتمع فنی تهران پایتخت معتبر،رسمی و قابل ترجمه هستند.

تمامی اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت،با تجربه و تحصیلکرده هستند که پس از بررسی های فراوان گزینش شده اند تا خیال دانشجویان از بابت آموزش و سطح کیفی دوره ها راحت باشد.

آموزش جوشکاری برق(SMAW)

آموزش جوشکاری برق فنی حرفه‌ای

در جوشکاری برق یاSMAW  ، دو قطعه فلزی که می خواهیم آنها را به هم وصل کنیم، به یکدیگر متصل شده و جریان الکتریکی از نقطه اتصال آنها عبور می کند. این جریان الکتریکی نقطه تماس را گرم می‌کند و باعث ذوب شدن فلزات اتصال می شود. سپس پس از سرد شدن دو قطعه فلزی به هم چسبیده و اتصال دائمی بین آنها به وجود می آید.

داشتن مهارت‌ در زمینه جوشکاری برق، نیازمند شرکت در کلاس‌های آموزشگاه های معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای است. این کلاس‌ها به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در آینده ای نزدیک به عنوان یک جوشکار برق حرفه‌ای کاربلد عمل کرده و با رعایت کامل موارد ایمنی و کاملا حرفه ای قطعات فلزی را به یکدیگر متصل کنند.

حرفه جوشکاری برق در صنایع مختلفی مانند صنعت ساختمانی.صنعت خودروسازی، صنایع هوا فضا، صنعت نفت و گاز، صنعت صنایع دریایی، تولید و ساخت ماشین آلات صنایع الکترونیک، صنعت کامپیوتر، صنعت انرژی به عنوان یک فرایند مهم و اساسی در اتصالات فلزات و تعمیرات و تولیدات مختلف به کار می‌رود. بنابراین شرکت در دوره‌ جوشکاری برق تهران پایتخت زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای، می‌تواند به علاقمندان و کارآموزان کمک کند تا با افزایش مهارت خود زیر نظر اساتید با تجربه، مفاهیم عملی و نظری این رشته را یاد بگیرند همچنین فرصت‌های شغلی خود را ارتقا دهند. در کلاس‌های آموزش جوشکاری زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای، کارآموزان با تجهیزات جوشکاری مانند دستگاه‌های جوشکاری، الکترودها، کابل‌ها و سایرلوازم مورد نیاز برای انجام عملیات جوشکاری آشنا می‌شوند و در پایان دوره، به کاراموزان مدرک بین المللی فنی حرفه ای داده می‌شود.

آموزشگاه جوشکاری برق

یکی از شغل‌های پرطرفدار در زمینه تاسیسات، شغل جوشکاری است. زیرا این شغل به دلیل نیاز کشور به تخصص و مهارت‌های لازم در زمینه جوشکاری برق همیشه متقاضی بالایی دارد و در صنایعی مانند صنعت ساختمان نفت و گاز خودروسازی و دیگر صنایع مهم کشور کاربرد فراوانی دارند.

علاقمندان به شرکت در دوره آموزش جوشکاری برق با مراجعه به آموزشگاه‌های وابسته به سازمان فنی حرفه‌ای می‌توانند در کلاس‌های ۱۰۰ عملی و کارگاه‌های مجهز، مهارت علمی و عملی خود را در زمینه جوشکاری برق بالا ببرند. یکی از بهترین و با سابقه‌ترین آموزشگاه‌های فنی برگزار کننده دوره جوشکاری برق در سطح تهران، آموزشگاه فنی تهران پایتخت می‌باشد. شما با شرکت در این کلاس‌ها می‌توانید با انجام  تمرین‌های عملی زیر نظر اساتید با سابقه این آموزشگاه برای رسیدن به یک شغل پردرآمد و پرطرفدار، مهارت‌های خود را بالا برده و در آخر، با دریافت گواهینامه دو زبانه فنی حرفه‌ای در صورت مهاجرت نیز شغل مناسبی در کشور میزبان داشته باشید.

شرکت در دوره آموزش جوشکاری برق مناسب چه کسانی است؟

-شرکت در کلاس های آموزش جوشکاری برق تهران پایتخت، برای افرادی که علاقه مند به یادگیری مهارت های جوشکاری برق هستند و می خواهند به عنوان یک جوشکار برق حرفه ای فعالیت کنند می‌توانند مناسب باشد.

-کسانی که در رشته های فنی و حرفه ای تحصیل می کنند و می خواهند مهارت جوشکاری برق را هم یاد بگیرند، شرکت در این دوره می تواند برای آنها نیز مفید است.

-کارگران صنعتی که دوست دارند مهارت‌های جوشکاری برق خود را افزایش دهند، شرکت در این کلاس‌ها می‌تواند به آنها کمک کند تا مهارت‌های جدید را در این حرفه یاد بگیرند و به عنوان یک جوشکار برق حرفه‌ای فعالیت کنند.

– اگر به صنعت فلزات و جوشکاری برق علاقه دارید و می خواهید مفاهیم اولیه و پیشرفته جوشکاری برق را یاد بگیرید، شرکت در این کلاس ها می تواند به شما کمک کند.

-همچنین اگر شما یک کارآفرین هستید و می خواهید مهارت جوشکاری برق را یاد بگیرید تا از این مهارت در کسب و کار خود استفاده کنید، شرکت در این کلاس ها برای شما بسیار مناسب است

. به طور کلی شرکت در کلاس های آموزش جوشکاری برق برای تمامی علاقه مندان به یادگیری و ارتقای مهارت های جوشکاری برق مناسب است.

دوره حضوری آموزش جوشکاری برق

شما عزیزان با شرکت در کلاس‌های حضوری آموزش جوشکاری برق در آموزشگاه تهران پایتخت، می‌توانید تمامی مهارت‌های لازم مانند: آشنایی با تجهیزات جوشکاری، تشخیص و انتخاب مواد، آشنایی با فرایندهای مختلف جوشکاری غیر ذوبی و ذوبی، آشنایی با انواع دستگاه‌های جوشکاری برق، تمرین و انجام جوشکاری پوششی به صورت خطی و بسیاری از مفاهیم مهم موجود در این دوره بهره‌مند شوید.

از مزایای شرکت در دوره آموزش جوشکاری برق در آموزشگاه فنی تهران پایتخت می‌‌توان به پشتیبانی مادام العمر توسط اساتید برجسته کشور، ارائه خوابگاه به عزیزان شهرستانی نزدیک آموزشگاه  با شرایط ویژه، دریافت مدرک معتبر فنی حرفه‌ای بین‌المللی دو زبانه، امکان تجدید دوره رایگان و امکان پرداخت اقساطی شهریه اشاره کرد.

به طور کلی رشته جوشکاری برق از پردرآمدترین و سخت‌ترین رشته‌های تاسیساتی می‌باشد که در مجموعه تهران پایتخت، با زیر مجموعه‌های برق الکترونیک، co۲ و آرگون برگزار می‌شود. برای شرکت در دوره آموزش جوشکاری برق احتیاج به گذراندن پیش نیازی نیست و تمامی سرفصل‌ها و مفاهیم اولیه به طور کامل از صفر تا صد توسط اساتید دلسوز ما به کارآموزان آموزش داده خواهد شد.

برگزاری کلاس‌های مجازی (آنلاین) آموزش جوشکاری برق

آموزش آنلاین جوشکاری برق در آموزشگاه تهران پایتخت به صورت آنلاین نیز برگزار می‌شود. شرکت در دوره‌های آنلاین می‌تواند مزایا و امکانات زیادی را برای کارآموزان داشته باشد. از جمله این ویژگی‌ها می‌توانیم به دسترسی آسان به منابع درسی، شرکت در کلاس‌ها در هر زمان و مکانی که خودتان می‌خواهید مادام که به اینترنت متصل هستید، همچنین کاهش هزینه‌های حمل و نقل برای شرکت در کلاس‌های حضوری اشاره کرد. شما با شرکت در کلاس‌های آنلاین و مجازی آموزش جوشکاری برق آموزشگاه فنی تهران پایتخت، می‌‌توانید در طول دوره با استاد خود در تعامل باشید و هرگونه پرسش و مشکلات خود در زمینه دوره را با آنها در میان بگذارید. لازم به ذکر است که تمامی سرفصل‌های کلاس‌های آنلاین، مانند کلاس‌های حضوری آموزشگاه تهران پایتخت خواهد بود و در پایان دوره نیز می‌توانید به طور مادام العمر با اساتید آموزشگاه در ارتباط باشید.

هزینه شرکت در کلاس‌های آموزش جوشکاری برق چقدر است؟

شرکت در کلاس‌های مختلف دوره آموزش جوشکاری برق با توجه به نوع کلاس و آموزشگاه، سرفصل‌ها، مدت دوره و بسیاری از ویژگی‌های دیگر می‌تواند متفاوت باشد. به طور مثال معمولاً هزینه شرکت در کلاس‌های حضوری که به صورت عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود از دوره آنلاین گرانتر است. مکان جغرافیایی آموزشگاه و ویژگی‌هایی که هر آموزشگاه برای دانش آموزان ارائه می‌دهد نیز می‌تواند بر روی قیمت هر دوره تاثیرگذار باشد. برای اطلاعات بهتر و کامل‌تر جهت میزان هزینه شرکت در کلاس‌های آموزش جوشکاری برق تهران پایتخت، می‌توانید با همکاران ما در بخش آموزش تماس گرفته و یا به وب سایت ما مراجعه نمایید.

سرمایه مورد نیاز برای شغل جوشکاری برق چقدر است؟

میزان سرمایه ای که برای راه اندازی کسب و کار جوشکاری برق مورد نیاز است، بستگی به عوامل زیادی مانند موقعیت مکانی، اندازه کسب و کار، تجهیزات مورد نیاز، نیروی انسانی، تبلیغات و بازاریابی بستگی دارد. اگر کار جوشکاری برق خود را در منطقه ای با قیمت اجاره مناسب راه اندازی کنید، سرمایه کمتری می‌خواهد. سرمایه مورد نیاز برای خرید تجهیزات جوش برقی، ابزار دستی، وسایل حفاظت ایمنی و دستگاه های اندازه گیری و آزمایش نیز باید در نظر بگیرید. شما باید جوشکار برق حرفه ای هم استخدام کنید.هزینه های مربوط به  دستمزد این نیروها را هم باید حساب کنید و برای معرفی کسب و کار خود به بازار به هزینه های تبلیغات و بازاریابی هم احتیاج دارید. حتما قبل از راه اندازی شغل جوشکاری برق، از افراد با تجربه در این کار مانند مدرسین ما در آموزشگاه تهران پایتخت مشورت کنید.

درآمد جوشکاری برق چقدر است؟

اگر در زمینه جوشکاری برق تجربه و مهارت بالایی داشته باشیم، همیشه بازار کار آن به شدت فعال و پررونق است. زیرا با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به استفاده مواد جدید و پیشرفته در صنایع مختلف نیاز به جوشکاران متخصص و با تجربه همواره رو به افزایش است و جوشکاران برق به راحتی می‌توانند شغلی مناسب با درآمد بالا پیدا کنند. بنابراین می‌توان گفت که بازار کار جوشکاران برق بسیار خوب است و تکنسین‌های این شغل از درآمد بالایی در صنایع مختلف مانند خودروسازی، صنایع دریایی و هوایی، صنعت نفت و گاز، صنایع فلزی، ساخت و ساز ساختمان و صنایع الکترونیکی برخوردارند. بنابراین با شرکت در دوره آموزش جوشکاری برق آموزشگاه تهران پایتخت، قدم مهمی برای به دست آوردن یک شغل پردرآمد برداشته اید.

تماس با ما

آموزش جوشکاری برق در تهران

آموزش جوشکاری برق در صادقیه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش جوشکاری برق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره