آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل انستیتو ایز ایران در تهران پایتخت

شامل دوره های آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

آموزش تعمیرات اندروید و آیفون

آموزش تعمیرات نرم افزار و سخت افزار

برای همکاران شهرستانی شامل خوابگاه میباشد.

فارسی
حضوری
تماس-واتس آپ
مبتدی تا پیشرفته
داخلی | دوبازنه | بین المللی

معرفی دوره

آموزش تعمیرات موبایل

دوره‌ی آموزش تعمیرات موبایل

دوره طلایی تعمیرات موبایل(اندروید+آیفون)

80 میلیون تومان

دوره ویژه

دوره نقره ای تعمیرات موبایل(اندروید + اپل)

30 میلیون تومان

دوره ویژه

دوره نقره ای پلاس تعمیرات موبایل(اندروید + اپل)

60 میلیون تومان

دوره ویژه

دوره برنزی تعمیرات موبایل

15 میلیون تومان

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

 آموزش تعمیرات موبایل در هلدینگ آموزشی تهران پایتخت

دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

با تجربه‌ی 21 ساله ی خود در زمینه ارائه آموزش مهارت های پولساز، به ویژه آموزش تعمیرات موبایل و تبلت، آماده خدمت رسانی به شما هستیم. این دوره به شما یاد خواهد داد چگونه یک تلفن همراه را با کمترین امکانات عیب یابی و تعمیر کنید. گوشی موبایل با برندهای مختلف را باز و بسته کنید بدون اینکه کیفیت گوشی از حالت استاندارد خارج شود. به دانشجو جدا کردن قطعات حساس مانند آی سی از مدار اصلی را آموزش میدهیم.

آموزشگاه آموزش تعمیرات موبایل

مجتمع فنی تهران پایتخت تنها آموزشگاهی است که تعمیرات انواع برند های موبایل (اندروید و آیفون) را به شما آموزش میدهد. توجه کنید که دوره های ما صرفا “آشنایی” نیست، بلکه “شناخت” و “تعمیر” تلفن های همراه است. ما مفتخریم به اطلاع برسانیم که بهترین در ایران هستیم. مدرک معتبر تهران پایتخت باعث تقویت رزومه شما و اثبات توانایی شما به کارفرما میشود. پس زمان را از دست ندهید و در دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل و تبلت تهران پایتخت شرکت کنید و منتظر ایجاد تغییر در مسیر شغلی خود باشید.

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت از مهمترین محورهای آموزشی تهران پایتخت می باشد. ما در دوره ی جامع آموزش تعمیرات موبایل، قصد داریم تا دو هدف مهم را دنبال کنیم. هدف اول و مهم تر، ارتقاء سطح علمی کارآموزان و هدف دوم کمک به خود اشتغالی یا کاریابی فارغ التحصیلان. این رسالت ها هرگز عملی نمیشود مگر با وجود اساتید و مدرسان خبره و با تجربه. اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت شما را در طول دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل و پس از این دوره جهت کاریابی و سوالات احتمالی پشتیبانی خواهند کرد.

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

 

دوره آموزش تعمیرات موبایل در مجتمع فنی تهران پایتخت

دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل، به صورت کاملا عملی و ویژه ورود به بازار کار طراحی شده. لازم به ذکر در این دوره به مباحث تئوری هم در حد نیاز پرداخته میشود. تمام مواردی که استاد به شما درس میدهد روی قطعات واقعی است و به هیچ وجه از فیلم ها یا عکس ها جهت شبیه سازی استفاده نمیکنیم. شما در طول دوره خود روی موبایل های خراب و آسیب دیده کار میکنید و نهایتا آن ها را تعمیر میکنید.

نحوه برگزاری دوره  آموزش تعمیرات موبایل مجتمع فنی تهران پایتخت

دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل، به صورت کاملا عملی و ویژه ورود به بازار کار طراحی شده. لازم به ذکر در این دوره به مباحث تئوری هم در حد نیاز پرداخته میشود. تمام مواردی که استاد به شما درس میدهد روی قطعات واقعی است و به هیچ وجه از فیلم ها یا عکس ها جهت شبیه سازی استفاده نمیکنیم. شما در طول دوره خود روی موبایل های خراب و آسیب دیده کار میکنید و نهایتا آن ها را تعمیر میکنید. کارگاه ها و لابراتوار های مجتمع فنی تهران پایتخت از به روز ترین تجهیزات جهت آموزش شما استفاده میکند. اساتید ما به شما تجهیزات شخصی  مورد نیاز خود جهت انجام تمرین ها و یا شروع کسب و کار را معرفی میکنند.

آموزش تعمیرات موبایل انستیتو ایز ایران

به دنبال روند رو به افزایش استفاده از موبایل در دنیا، نیاز به نگه داری و تعمیر این وسیله ارتباط جمعی نیز بیشتر شده است. امروزه یکی از پر طرفدارترین رشته های فنی تعمیرات موبایل است. اگر به رشته های فنی علاقه دارید و می خواهید یک کسب و کار مستقل برای خود راه اندازی کنید، آموزش تعمیرات موبایل می تواند کمک زیادی به شما کند. دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه تهران پایتخت از طریق استفاده از اساتید ماهر به صورت عملی ارائه می شود. دوره کسب مهارت تعمیرات موبایل یک دوره کاربردی و جامع است که مهارت های لازم برای تعمیرات موبایل را به شما آموزش می دهد.

آموزش تعمیرات موبایل چیست؟

برخلاف آنچه تصور می شود، تعمیر تلفن همراه فقط به تعویض صفحه نمایش، صفحه نمایش لمسی یا سوکت شارژ نیست. توانایی برنامه ریزی مجدد موبایل  و رفع خطاهای نرم افزاری یکی دیگر از مهارت های تکنسین تعمیرات موبایل است. از طرفی تعمیرکار موبایل تنها در صورتی می تواند درآمد بالایی در بازار پر رونق تعمیرات موبایل و تبلت کسب کند که اصول اولیه تعمیرات موبایل را از مبتدی تا پیشرفته بیاموزد. اگر علاقه مند به شغل تعمیرات موبایل هستید، با شرکت در کلاس تعمیرات موبایل در آموزشگاه تهران پایتخت (مرکز تعمیرات موبایل) یک تعمیرکار حرفه ای موبایل خواهید شد.

دوره حضوری آموزشی تعمیرات موبایل

دوره آموزش تعمیرات موبایل یکی از پرطرفدارترین دوره های فنی است. کلاس تعمیرات موبایل شامل آموزش سخت افزار و آموزش نرم افزار موبایل می باشد که به صورت حضوری در مرکز آموزشگاه تهران پایتخت انجام می شود. علاقه مندان به حرفه تعمیرات موبایل می توانند با توجه به شرایط خود در این دوره ها شرکت کنند. این مجموعه با داشتن اساتید مجرب و کارآزموده و موضوعات آموزشی جامع و همچنین فضای کارگاهی مجهز به طیف وسیعی از گوشی های هوشمند، محیط بسیار مساعدی را برای یادگیری شما فراهم کرده است. آموزشگاه تهران پایتخت گوشی شما را پس از آموزش تعمیر موبایل تنها نخواهد گذاشت. پس از اتمام دوره می توانید در صورت نیاز با اساتید خود تماس بگیرید، حتی اگر مشکل تعمیر موبایل دارید، می توانید با کمک استاد خود آن را حل کنید. در پایان دوره توانایی عیب یابی و تعمیر انواع گوشی های اندروید و IOS را به صورت کاملا تخصصی خواهید داشت و برای ورود به بازار تعمیرات موبایل آماده می شوید.

آموزش تعمیرات موبایل آنلاین

کلاس های آموزش آنلاین تعمیر موبایل مانند کلاس های حضوری می باشد و کارآموزان آموزش های لازم را توسط اساتید  مجرب می بینند و پس از پایان دوره گواهی فنی معتبر زیر نظر فنی و حرفه ای دریافت می کنند. یکی از مزایای استفاده از آموزش تعمیرات موبایل به صورت آنلاین و مجازی این است که افراد دیگر برای شرکت در کلاس ها نیازی به طی مسافت طولانی ندارند و علاوه بر صرفه جویی در زمان، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای سفر خود ندارند. آموزش تعمیرات آنلاین موبایل برای علاقه مندانی که در شهرهای مختلف زندگی می کنند و شرایط سفر را ندارند بسیار مناسب است و کافی است تا زمانی که در منزل هستند در کلاس های آنلاین با استفاده از اینترنت و کامپیوتر شرکت کنند.

آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

تعمیر سخت افزار موبایل پس از مشخص شدن عیب یابی مناسب و شناسایی ایرادات شروع شده و تا زمان بازیابی کامل دستگاه ادامه می یابد. استفاده از پیشرفته ترین روش های عیب یابی، کار با پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی و اورجینال شرکتی دارای برچسب (پس از کسب مجوز از صاحب دستگاه) پارامترهای فعلی در آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه تهران پایتخت موجود است که منجر به پیشرفت شما خواهد شد.

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش دیدن در زمینه نرم افزار موبایل می تواند درآمد بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد زیرا مشکلات نرم افزاری یکی از رایج ترین مشکلات گوشی های اندروید و iOS است. داغ شدن بیش از حد تلفن، سرعت شارژ باتری، نصب نشدن برنامه ها، قطع شدن تلفن، سرعت پایین گوشی، عدم اتصال به Wi-Fi یا بلوتوث و غیره نمونه هایی از مشکلات نرم افزاری هستند که ممکن است با آن ها مواجه شده باشید. اگر قصد دارید در زمینه کار تعمیر نرم افزار گوشی همراه مشغول به کار شوید، توصیه می کنیم دوره آموزشی نرم افزار موبایل را در دوره آموزش تعمیرات موبایل تهران پایتخت بگذرانید. با شرکت در این دوره تعمیر نرم افزار موبایل را در کمترین زمان فرا خواهید گرفت. گواهی معتبری که در پایان دوره اعطا می شود موفقیت شما را در بازار پر رونق تعمیر نرم افزار موبایل تضمین می کند.

 درآمد یادگیری تعمیر موبایل

میزان درآمد یک تعمیرکار موبایل بستگی به تقاضای آن بازار دارد. امروزه همه افراد حداقل یک گوشی موبایل دارند و بازار خرید، فروش و تعمیر گوشی موبایل بسیار گسترده است. این گسترش بازار تعمیرات موبایل باعث شده است که تعداد سفارشات روزانه تعمیرکاران موبایل بسیار بیشتر از سایر حوزه های فنی باشد. تعمیر موبایل یک زمینه کاملاً تخصصی است و هزینه تعمیر آن به عنوان شغل قابل قبول و رضایت بخش است. از طرفی در مراکز تعمیرات علاوه بر تعمیر موبایل، لوازم جانبی موبایل نیز به فروش می رسد و همین دلایل باعث شده است که آموزش تعمیرات موبایل به یک تجارت بسیار سودآور تبدیل شود.

دوره آموزش تعمیرات موبایل تهران پایتخت شامل چه مواردی است؟

معمولا بسته های آموزش تعمیرات موبایل شامل نرم افزار و سخت افزار می باشد. بخش نرم افزار آن شامل عیب یابی اولیه دستگاه های اندروید و آیفون، آموزش باکس و دانگل مربوط به تعمیرات موبایل برای تمامی برندها، آموزش فلش زدن برای تمامی برندهای موبایل، ساخت اکانت گوگل و اپل آیدی، آموزش حذف FRP از دستگاه های اندروید و سایر کلاس ها می باشد. بخش سخت افزار شامل مبانی الکترونیک، آشنایی با ابزار، قرار دادن مدارهای مجتمع کوچک و غیر تماسی، آموزش مقدماتی نقشه خوانی، آشنایی با بلوک های مختلف برد موبایل، باز و بسته شدن گوشی ها به ویژه نمایشگرهای کریستال مایع، تحقیقات پایه موبایل ایرادات گوشی است که در این جلسات آموزش داده می شود. ضمنا تمامی موضوعات علمی و تخصصی با جدیدترین متدهای روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

کلام آخر

هر چه بیشتر در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنید، تجربه بیشتری خواهید داشت و درآمد بیشتری خواهید داشت. شرکت در دوره های تعمیرات موبایل آموزشگاه تهران پایتخت بهترین سرمایه گذاری است که می توانید خودتان به عنوان معلم یا صاحب کسب و کار انجام دهید.

شناخت کلیه ی اجزای موبایل

  • شما به طور کامل، پس از دوره میتوانید بخش های مختلف موبایل را از جمله LCD، برد، UIF، باتری و… را بشناسید.

شناخت قطعات برد الکترونیک موبایل

  • پس از پایان دوره، شما میتوانید قطعات الکترونیکی روی برد موبایل را به طور کامل بشناسید و وظیفه ی هر قطعه را بدانید.

تسلط کامل بر تعمیرات سخت افزاری و نحوه ی باز و بسته کردن موبایل

  • پس از پایان دوره، شما میتوانید مشکلات سخت افزاری موبایل را تشخیص داده و گوشی های آب خورده و خاموش را تعمیر نموده و یا عیب های مربوط به اسپیکر، میزان آنتن دهی، عدم شارژ، خرابی سوکت های شارژ و صدا و… را تشخیص داده و به طور کامل تعمیر نمایید. در عین حال، تعویض قطعاتی چون تاچ و LCD را انجام دهید. در ضمن شما میتوانید به طور صحیح با چگونگی نحوه ی باز و بسته کردن گوشی موبایل آشنا شده و این کار را به راحتی انجام دهید.

تسلط کامل بر نحوه ی تعمیر نرم افزاری موبایل

  • پس از پایان دوره، شما میتوانید با انواع برنامه های نرم افزاری کار کرده و مشکلات مختلفی که مربوط به نرم افزار موبایل میباشد از جمله هنگ کردن گوشی، روشن نشدن بلوتوث و وای فای، عدم اجرای برخی از برنامه ها، بالا نیامدن گوشی ها، فراموشی رمز و غیره را عیب یابی و برطرف کنید. ضمنا با باکس های تعمیرات نرم افزاری کار کنید.

تسلط کامل به تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون

  • در دوره ی فوق تخصصی گوشی های اپل، شما نحوه ی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های آیفون را یاد میگیرید و میتوانید مشکلات آن ها را رفع کنید.(ویژه ی کارآموزانی که در دوره ی فوق تخصصی آیفون شرکت میکنند)

تسلط کامل بر تعمیرات و رفع عیب فوق تخصصی نرم افزار موبایل

  • پس از گذراندن دوره ی فوق تخصصی تعمیرات موبایل، شما میتوانید ایرادات خاص و پیچیده مثل برداشتن قفل موبایل، بک آپ گیری، عیوب خاص که مربوط به بخش نرم افزاری میباشد را انجام دهید (ویژه ی کارآموزانی که در دوره ی فوق تخصصی نرم افزار شرکت میکنند)

تعمیرات گوشی های لمسی و دکمه ای

  • امروزه گوشی های موبایل لمسی بیشترین کاربرد را نسبت به گوشی های دکمه ای دارند از این رو مجتمع آموزش تهران پایتخت بر این هدف است تا تعمیرات جدیدترین گوشی ها و بروزترین

تعمیرات گوشی اندروید و آیفون

  • بیشترین گوشی هایی که در اختیار کاربران ایرانی می باشد گوشی هایی با سیستم عامل اندورید و IOS هستند تعمیرات کامل و تخصصی برندهای Samsung، Huawei، Apple، HTC، Sony و … در دوره تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی تهران پایتخت بیان خواهد شد.

نرم افزارها و باکسهای برندهای مختلف موبایل

  • برای انجام تعمیرات نرم افزاری بر روی موبایل ها نیاز به ابزارهای مختلفی است که باکس های نرم افزار از جمله آنها هستند که هر باکس نرم افزار معمولا مخصوص برند خاص یا بصورت اشتراکی استفاده می شود.

لیست سرفصل های دوره ی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

معرفی دوره آموزشی تعمیرات تخصصی موبایل :

سرفصل های تخصصی آموزش تعمیرات موبایل:

سرفصل های عملی آموزش تعمیرات موبایل :

آموزش ایرادیابی تخصصی انواع موبایل بر اساس برندها:

آموزش تعویض انواع قطعات معیوب:

در پایان دوره ی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان دوره شما قادر به تعمیر ایرادات مختلف در انواع موبایل و تبلت ها خواهید بود. این دوره کامل و جامع توانایی کامل تعمیرات را به شما می دهد.

سوالات متداول

شما در طول دوره،تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را کسب میکنید،ضمنا شما در طول دوره آموزشی میتوانید از مشاوره اساتید با تجربه خود برای ورود به بازار کار بهره مند شوید.

بخش قابل توجهی از دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت را مراجعان غیر تهرانی تشکیل میدهند.

جهت رزرو خوابگاه یک هفته الی 10روز جلوتر از ثبت نام با منشی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید

بله.حتی پس از اتمام دوره های آموزشی خود میتوانید با اساتید خود در تماس باشید و درخواست پشتیبانی کنید.

مدارک ارائه شده توسط مجتمع فنی تهران پایتخت معتبر،رسمی و قابل ترجمه هستند.

تمامی اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت،با تجربه و تحصیلکرده هستند که پس از بررسی های فراوان گزینش شده اند تا خیال دانشجویان از بابت آموزش و سطح کیفی دوره ها راحت باشد.

تماس با ما

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در تهران

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت شعبه صادقیه

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیرات موبایل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

115 نفر، با این دوره مهارت کسب کرده اند
   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره