آموزش تعمیرات آسانسور

آموزش نصب و تعمیرات آسانسور

آموزش تعمیرات آسانسور یک دوره کاملا تخصصی است که برای آموزش آن نیاز است فقط با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید و در دوره شرکت نمایید. دوره تعمیرات آسانسور دوره‌ای جامع و کامل است که دانش‌ها و مهارت‌های لازم برای کار در صنعت آسانسور و کمک به عملکرد و کار ایمن این وسیله در ساختمان‌ها و سازه‌ها را برای فرد کارآموز به ارمغان خواهد آورد و زمینه مشاغل زیادی در صنعت آسانسور را برای افراد فراهم می‌نماید

فارسی
حضوری
تماس-واتساپ
داخلی- دوزبانه-بین المللی

معرفی دوره

آموزش تعمیرات آسانسور

آموزش تعمیرات آسانسور : امروزه در بیشتر ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری شهرها شاهد استفاده از آسانسور هستیم و با توجه به استفاده زیاد از این وسیله مهم، حفظ، تعمیر و نگهداری آن بسیار اهمیت دارد و لازم است که در زمان بروز مشکل سریع اقدام به تعمیر آن نموده تا دچار خطرات احتمالی نشویم. اما انتخاب یک تعمیرکار مناسب چندان کار راحتی نیست و نیاز است که مشکل آسانسور حتما به یک فرد با تجربه و متخصص سپرده شود تا خطرات جانی و مالی به همراه نداشته باشد.

آموزش تعمیرات آسانسور

آموزش تعمیرات آسانسور کاری بسیار پر اهمیت و پیچیده است که باید زیر نظر متخصصین این رشته و در آموزشگاه‌های معتبر آموزش داده شود؛ زیرا هرگونه خطایی در این کار ممکن است حادثه آفرین بوده و دیگر قابل جبران نباشد. برای آشنایی بیشتر با آموزش این دوره مهم و کاربردی با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

معرفی دوره تعمیرات آسانسور

این دوره یک دوره کاملا تخصصی است که برای آموزش آن نیاز است فقط با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید و در دوره شرکت نمایید. دوره تعمیرات آسانسور دوره‌ای جامع و کامل است که دانش‌ها و مهارت‌های لازم برای کار در صنعت آسانسور و کمک به عملکرد و کار ایمن این وسیله در ساختمان‌ها و سازه‌ها را برای فرد کارآموز به ارمغان خواهد آورد و زمینه مشاغل زیادی در صنعت آسانسور را برای افراد فراهم می‌نماید که برخی از این مشاغل عبارتند از: نصب آسانسور: کارآموزان دوره تعمیرات آسانسور می‌توانند از دانش و مهارت خود در مورد سیستم‌های الکتریکی و مکانیکی که برای نصب و آزمایش آسانسور نیاز است، استفاده نمایند. بازرس ایمنی: افرادی که در دوره تعمیرات آسانسور به‌صورت جامع و کامل شرکت کرده‌اند، می‌توانند به عنوان بازرس ایمنی آسانسور نیز مشغول به کار شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتری در زمینه آموزش تعمیر این وسیله کاربردی و مهم با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات آسانسور

در آموزشگاه فنی تهران پایتخت کلاس‌های شرکت در دوره تعمیرات آسانسور به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که همه بتوانند به راحتی در این دوره‌های شرکت نمایند و حتی ما برای افراد شاغل روزهای تعطیل و آخر هفته را در نظر گرفته‌ایم تا این عزیزان هم بتوانند به راحتی در این دوره ثبت نام کنند. اگر پس از پایان دوره نیاز به تجدید دوره آموزشی داشته باشید، باز هم ما در خدمت شما هستیم و می‌توانید مجددا در دوره شرکت کنید. در ضمن تهران پایتخت برای ارتقای کیفی آموزش دوره آسانسور کلاس‌های آموزشی خود را با تعداد نفرات کمتر برگزار می‌نماید تا بدین گونه سطح کیفی کلاس و یادگیری کارآموزان دوره افزایش یابد. یکی دیگر از مزایای آموزشگاه تهران پایتخت این است که کارآموزان پس از پایان دوره آموزشی به سازمان فنی و حرفه‌ای معرفی خواهند شد تا بتوانند اقدام به اخذ این مدرک معتبر نمایند.

نحوه ثبت نام دوره آموزش تعمیرات آسانسور

دوره تعمیرات آسانسور یکی از پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی است و ما در تهران پایتخت بر آن هستیم تا نیروی کار و تکنسین‌های متخصص و با تجربه‌ای را در زمینه تعمیرات آسانسور روانه بازار کار نماییم. برای این کار فقط نیاز است که با ما تماس بگیرید و از نحوه ثبت نام مرکز ما اطلاع کسب نمایید و با خیال آسوده در دوره شرکت نمایید. تعمیرات آسانسور در آموزشگاه تهران پایتخت به‌صورت کاملا حرفه‌ای و جامع و کامل و به دو صورت عملی و تئوری و زیر نظر اساتید مجرب در کارگاه‌های مجهز تدریس خواهد شد و کارآموزان این دوره پس از پایان می‌توانند به‌عنوان متخصص این حرفه جذب بازار کار شوند. شما می‌توانید هم به‌صورت حضوری و هم غیر حضوری در این دوره ثبت نام نمایید؛ اما بهتر است برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام دوره تعمیرات آسانسور با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید.

شهریه دوره آموزش تعمیرات آسانسور

هزینه دوره تعمیرات آسانسور به عوامل مختلفی مانند مکان تدریس، زمان طول کشیدن تدریس و خصوصی یا عمومی بودن کلاس و… می‌تواند متفاوت باشد. البته این هزینه به پارامترهای مختلف دیگی نیز می‌تواند وابسته باشد که قبل از اقدام به ثبت نام بهتر است از همه این شرایط اطلاع کسب نمایید. توجه به این نکته هم حائز اهمیت است که هزینه‌های اضافه‌تری مرتبط با دوره تعمیرات آسانسور مانند کتاب‌های درسی، ابزارهای نیاز در این رشته و آزمون‌های مربوط به گواهینامه ممکن است وجود داشته باشد که بهترین کار این می‌باشد که قبل از اقدام به ثبت نام با ما تماس گرفته و در مورد شهریه این دوره و هزینه‌های دوره تعمیرات آسانسور آگاهی لازم را پیدا کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در زمینه دوره تعمیرات آسانسور دارید، با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

دوره آموزش تعمیرات آسانسور مناسب چه کسانی است؟

این دوره قطعا در درجه اول مناسب کسانی است که به این رشته علاقه خاصی دارند و تا حدودی به مهارت‌های فنی هم علاقه دارند و هم با این مهارت‌ها آشنا می‌باشند و همچنین این دوره برای کسانی که دوست دارند تا کارهای چالش برانگیز را تجربه کنند، یک گزینه عالی محسوب می‌شود. در ضمن دوره تعمیرات آسانسور مناسب افرادی است که از حل مشکلات پیچیده و کمک به ایمنی ساختمان‌ها و سازه‌ها لذت می‌برند و به این مدل کارها علاقه خاصی دارند. اما در کل نمی‎‌‌توان گفت که دوره آموزش تعمیرات آسانسور مختص به قشر خاصی است و بقیه افراد نمی‌توانند در این حرفه موفق شوند. برای اینکه بیشتر با این دوره آموزشی آشنا شوید و ببینید که مناسب شما هست یا خیر. کافی است با تهران پایتخت همراه باشید و این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

بازار کار آموزش تعمیرات آسانسور چگونه است؟

امروزه با توجه به کاربرد آسانسور و استفاده حتمی از آن در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری بازار کار تعمیرات آسانسور بسیار گسترده بوده و افراد تحت آموزش می‌توانند در زمینه‌های مختلفی مشغول به کار شوند که عبارتند از:
  • شرکت‌های تعمیر و نگهداری آسانسور
  • شرکت‌های ساخت و نصب آسانسور
  • شرکت‌های تولید قطعات آسانسور
  • شرکت‌های مشاوره و طراحی
  • شرکت‌های مدیریت ساختمان
کارآموزانی که در دوره‌های آموزش تعمیرات آسانسور تهران پایتخت شرکت می‌کنند، پس از پایان دوره و دریافت مدرک خود می‌توانند در هریک از شرکت‌های بالا مشغول به‌کار شوند. اکنون با توجه به رشد ساخت و ساز در کشور ما و نیاز هر چه بیشتر آسانسور در سازه‌ها به این نتیجه می‌رسیم که بازار کار این رشته همچنان در حال گسترش است و افراد شرکت کننده در این دوره به راحتی می‌توانند فرصت‌های شغلی خوبی برای خود فراهم آورند.

درآمد شغل آموزش تعمیرات آسانسور چقدر است؟

طبق آمار بدست آمده استخدام تعمیرکاران آسانسور از سال 2020 با رشد 6 درصدی مواجه بوده است و درآمد از این شغل به گزینه‌های بسیاری وابسته است که ما قرار است در ادامه به آن‌ها اشاره کنیم: افزایش ساختمان سازی: با افزایش صنعت ساخت و ساز نیاز به خدمات نصب و تعمیر آسانسور افزایش خواهد یافت. نوسازی ساختمان‌: در بازسازی و نوسازی ساختمان‌ها قطعا به تکنسین تعمیر آسانسور نیاز است، زیرا این ساختمان‌ها باید برای ارتقاء آسانسورهای خود اقدام نمایند. افزایش تقاضا برای تجهیزات دسترسی: با بیشتر شدن سن جمعیت موجود، تقاضا برای این تجهیزات مانند بالابر  پله و بالابر ویلچر افزایش خواهد داشت که این خود نیازمند تکنسین‌های تعمیر آسانسور می‌باشد. جدای همه موارد بالا با پیچیده‌تر شدن آسنسورها در طول زمان نیاز به نیروی متخصص در زمینه تعمیرات آسانسور افزایش خواهد یافت. به‌طور کلی می‌توان گفت که درآمد تعمیرات آسانسور چند برابر حقوقی است که وزارت کار تعیین کرده است. بنابراین همین حالا با ما در تهران پایتخت تماس بگیرید و در دوره تعمیرات آسانسور آموزشگاه ما شرکت نمایید تا بتوانید درآمد عالی و خوبی را در این حرفه تجربه کنید.

مدرک پایان دوره فنی و حرفه‌ای آموزش تعمیرات آسانسور

یکی از رشته‌های پردرآمد و پرکاربرد در کشورمان تعمیرات آسانسور است که با توجه به افزایش صنعت ساخت و ساز و نیاز به انواع آسانسور بازار بسیار خوبی برای این رشته شغلی فراهم است. از این رو ما در مجتمع فنی تهران پایتخت برای کارآموزان اساتید بسیار توانمند و متخصص در این حوزه را در نظر گرفته‌ایم و با استفاده از دانش و تجهیزات به‌روز دنیا برای علاقه‌مندان این دوره آموزشی امکانی را فراهم آورده‌ایم تا کارآموزان در طول دوره با تعمیر انواع آسانسور آشنا شده و به راحتی جذب بازار کار شوند. کارآموزانی که تمایل به دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای دارند می‌توانند پس از گذراندن مراحل مربوط به این کار، معرفی نامه دریافت نموده و در امتحان سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت نمایند تا پس از قبولی در این امتحان مدرک فنی و حرفه‌ای برای آنان صادر گردد.

آیا دوره آموزش تعمیرات آسانسور نیاز به پیش نیاز دارد؟

در دنیای امروز و با وجود استفاده زیاد از آسانسور این وسیله یکی از تجهیزات مهم در جابه‌جایی افراد شمرده می‌شود و ایمنی آن بسیار اهمیت دارد؛ زیرا هر گونه خطا در آن با جان انسان‌ها در ارتباط است. بنابراین اگر قصد شرکت در دوره تعمیرات آسانسور را دارید، حتما به یک آموزشگاه معتبر مراجعه نمایید. در آموزشگاه تهران پایتخت صفر تا صد تعمیرات آسانسور به شما آموزش داده خواهد شد و اگر شما در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارید، اصلا نگران نباشید؛ زیرا دوره تعمیرات آسانسور از مقدماتی‌ترین مطالب شروع می‌شود و به پیشرفته‌ترین مباحث تعمیرات این وسیله پرکاربرد خواهد رسید. بنابراین با خیال راحت در دوره تعمیرات آسانسور تهران پایتخت شرکت نمایید و خیالتان راحت باشد که پس از پایان دوره می‌توانید به‌عنوان یک تکنسین تعمیر آسانسور وارد بازار کار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه با ما تماس بگیرید. سخن پایانی آموزش تعمیرات آسانسور یکی از دوره‌های بسیار پرکاربرد تعمیرات این وسیله است. هر دستگاهی مانند آسانسور که در ساختمان‌ها نصب شود، حتما نیاز به نگهداری و تعمیرات پیدا خواهد کرد و آسانسور هم از این قاعده مستثنی نیست. در ضمن با توجه به افزایش رو به رشد ساختمان سازی در کشور و در نتیجه استفاده آسانسور در این سازه‌ها نیاز به متخصص در زمینه تعمیرات آسانسور روز به روز افزایش خواد داشت. شما می‌توانید با شرکت در دوره جامع و کاربردی تهران پایتخت به‌عنوان یک تعمیرکار متخصص و خبره آسانسور وارد بازار کار شوید و در ضمن می‌توانید پس از اتمام دوره مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای هم دریافت نمایید که مدرکی معتبر در سراسر دنیا می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتری در زمینه دوره تعمیرات آسانسور و مشاوره در این مورد با ما تماس بگیرید. در این مطلب به موارد مهمی که ممکن است برای شرکت در دوره تعمیرات آسانسور نیاز داشته باشید، پرداخته شده است و در ادامه این مطلب قصد داریم تا سوالات احتمالی شما را پاسخگو باشیم. با ما همراه باشید.

آموزش تعمیرات آسانسور در مجتمع فنی تهران پایتخت

آشنایی با دوره ی آموزش تعمیرات آسانسور

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش تعمیرات آسانسور

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش تعمیرات آسانسور

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره‌های آموزشی تهران پایتخت

Previous
Next

لیست سرفصل های دوره ی آموزش تعمیرات آسانسور

در پایان دوره ی آموزش تعمیرات آسانسور شما دارای چه مهارت هایی هستید

آسانسور در ساختمان ها به شدت پرکاربرد شده است. و بیشتر ساختمان ها آسانسور دارند. آسانسور پس از ساخت باید به محل نصب انتقال داده شود و نصاب قطعات مختلف را مونتاژ کند و در چال آسانسور نصب کند. این شغل نیازمند دقت عمل بالایی است چون کوچکترین ایرادی در نصب آسانسور می تواند خطرات متعددی را برای ساکنین ساختمان ایجاد کند. فرصت های شغلی زیادی برای نصابان و تعمیرکاران آسانسور وجود دارد.

 

سوالات متداول

پس از تمام شدن دوره آموزش تعمیرات آسانسور به شما یک مدرک ارائه خواهد شد و اگر دوست داشته باشید که مدرک فنی و حرفه‌ای هم داشته باشید، می‌توانید به راحتی برای این مدرک معتبر اقدام نمایید.

ما شرایط شرکت در کلاس‌ها را به نحوی تنظیم کرده‌ایم تا همگان بتوانند به راحتی در این دوره ثبت نام کنند و برای عزیزان شاغل هم روزهای تعطیل و آخر هفته را در نظر گرفته‌ایم تا این افراد هم بتوانند در دوره شرکت نمایند.

بله. ما سرفصل‌های دوره تعمیرات آسانسور را به‌گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که دقیقا مطابق با نیاز بازار کار این رشته باشد تا کارآموزان با آمادگی کامل و دانش روز در این زمینه به راحتی جذب بازار کار شوند.

شما در این دوره تمامی مهارت‌های لازم جهت تعمیر آسانسور را پیدا می‌کنید و همچنین می‌توانید از مشاوره مدرسین این دوره که دارای تجربه فراوانی هستند برای ورود به بازار کار استفاده نمایید.

برای این افراد خوابگاه در نظر گرفته شده است تا این عزیزان با یک هزینه مناسب به این خوابگاه‌ها معرفی شوند.

همه اساتید و مدرسین تهران پایتخت دارای تحصیلات و تجربه کافی در این زمینه بوده و سطح کیفی دوره‌ آموزش تعمیرات آسانسور در مجتمع فنی ما بسیار بالاست.

بله. قسمت‌های مکانیکی و الکتریکی آسانسور در این دوره‌ها بررسی می‌شود.

بله. تمامی مراحل تعمیرات آسانسور مرحله به مرحله به کارآموزان این رشته به‌صورت عملی و تئوری آموزش داده خواهد شد.

تماس با ما

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

آموزش تعمیرات آسانسور در تهران

آموزش تعمیرات آسانسور شعبه صادقیه

آموزش تعمیرات آسانسور شعبه انقلاب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش نصب و تعمیرات آسانسور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   همین الان ثبت نام کن

تماس جهت مشاوره