کارگاه ها و امکانات

کارگاه ها و امکانات مجتمع فنی تهران پایتخت

کارگاه ها و امکانات تهران پایتخت

کارگاه های تهران پایتخت چه امکاناتی دارند؟

  • مجتمع فنی تهران پایتخت
  • 22سال سابقه درخشان
  • آموزش تضمینی ویژه ورود به بازار کار
  • ارائه مدرک بین المللی
  • 2شعبه فعال در صادقیه و انقلاب
  • افتخار آفرینی برای هزاران جوان ایرانی
  • بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای از نظر کارآموزان

با کارگاه ها و امکانات مجتمع فنی تهران پایتخت بیشتر آشنا شوید

خیالتان از کارگاه ها و امکانات راحت!

کارگاه های  مجتمع فنی تهران پایتخت، از به روز ترین امکانات برخوردار هستند. شما در طول آموزش خود نیازی به لوازم اضافی نخواهید داشت. در صورتیکه جهت تمرین شخصی خود نیاز به تجهیزات داشته باشید توسط اساتید به شما معرفی خواهد شد.

کارگاه ها و لابراتوار های مجتمع فنی تهران پایتخت  از به روز ترین تجهیزات روز بهره میبرد تا هنرجویان بتوانند به بهترین شکل آموزش ببینند و در رقابت بازار کار پیروز شوند.

کارگاه ها و امکانات
اطلاعات بیشتر

مجتمع فنی تهران پایتخت را بهتر بشناسید

کارگاه ها و تجهیزات مجتمع فنی در چه حد است؟

مجتمع فنی تهران پایتخت، برگزار کننده دوره های متنوع در دپارتمان های متعدد است. برگزاری این دوره ها نیاز به امکانات و تجهیزات مناسب دارد. شما میتوانید با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات دوره ی آموزشی خود را تکمیل کنید. لوازم و تجهیزات کارگاه های برد الکترونیک، پکیج، کولز گازی، تعمیرات موبایل، برق خودرو، IT و… وابسته به دوره ی آموزشی شما در اختیارتان قرار میگیرد.

چرا باید به مجتمع فنی تهران پایتخت اعتماد کنم؟

مجتمع فنی تهران پایتخت، از درخشان ترین و با سابقه ترین مراکز آموزشی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای است که دارای 23 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش تضمینی مهارت های پول ساز جهت ورود به بازار کار می ­باشد.  مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای دو شعبه فعال در انقلاب و صادقیه می باشد و رضایت هزاران کارآموز کوشا و فعال را در دستاوردهای خود دارد. در این مجتمع، پس از پایان دوره آموزشی و گذراندن امتحان تئوری و عملی توسط کارآموز از سوی سازمان فنی و حرفه­ای کشور، مدرک معتبر بین­‌المللی به وی اعطا می­شود.

این مدرک قابلیت ترجمه را دارد، دارای هولوگرام، شماره ثبت و تأیید رسمی از سوی سازمان می­باشد و قابلیت استعلام گیری را نیز دارد. این مدرک همچنین مورد تأیید سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد. تمامی رشته های مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای مدارک بین المللی می باشد و در صورتی که قصد مهاجرت از کشور را داشته باشید دارا اعتبار و قابل استفاده است. در صورت درخواست کارآموز، مجتمع فنی تهران پایتخت نیز می تواند برای وی مدرک داخلی 2زبانه و تک زبانه صادر کند. البته این مدرک پس از تایید شما توسط اساتید تهران پایتخت و قبولی در آزمون داخلی است.

تماس با ما

شعبه صادقیه

شعبه انقلاب

(جهت تماس روی شماره کلیک کنید)

شعبه انقلاب:    ۰۲۱۶۶۹۰۴۸۴۶           09125079029

شعبه صادقیه:    ۰۲۱۴۴۹۲۷۰۱۵          09925079029

شماره تماس موبایل : ۰۹۱۹۷۳۲۱۶۸۸

info@tehranpaytakht.net

فرم پیش‌ثبت‌نام

    تماس با ما