اساتید و مدرسان مجتمع فنی تهران پایتخت

اساتید تهران پایتخت

  • مجتمع فنی تهران پایتخت
  • 22سال سابقه درخشان
  • آموزش تضمینی ویژه ورود به بازار کار
  • ارائه مدرک بین المللی
  • 2شعبه فعال در صادقیه و انقلاب
  • افتخار آفرینی برای هزاران جوان ایرانی
  • بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای از نظر کارآموزان

اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت چه کسانی هستند؟

خیالتان راحت!

تمام اساتید تهران پایتخت در  مجتمع فنی تهران پایتخت،افرادی با تجربه در حوزه ی کاری خود هستند که با فیلتر های متعدد گزینش میشوند تا خیال شما از یادگیری و دریافت مطالب راحت باشد.

تقریبا همه ی دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت .از اساتید دوره های آموزشی خود کمال رضایت را داشته اند و در صورت گزارش کوچکترین نارضایتی،به سرعت مشکل توسط مدیریت برطرف شده است.

کلاس درس

چرا تهران پایتخت ؟

مهم­ترین سرمایه و اعتبار هر مؤسسه یا مجتمع آموزشی،علاوه بر اعتماد مراجعان و کارآموزان، به پرسنل و نیروی آموزشی و به عبارت دیگر، اساتید آن برمی­گردد. اساتید تهران پایتخت پس از بررسی های کارشناسی و عبور از فیلتر های متفاوت عضوی از مجموعه ما میشوند.ما مفتخر هستیم که با بکارگیری بهترین اساتید در هر یک از رشته­ های مورد آموزش در این مجتمع، بهترین دوره­ های آموزشی و عملی ویژه بازار کار را تا حد امکان فراهم آوریم. با توجه به موقعیت­های مکانی مختلف آموزشگاه­های تحت نظر سازمان فنی و حرفه­ای کشور، طبیعتاً یک استاد نمی تواند در تمامی مراکز و مجتمع­های فنی، تدریس کند؛ ولی امری مهم این است که اساتید یک مجتمع فنی، همه زیر نظر یک مدیریت واحد، تأیید شوند و صلاحیت علمی، آموزشی و فنی و حرفه­ای آنها محرز گردد. امیدواریم با شرکت در دوره­های آموزشی مجتمع فنی تهران پایتخت، نیازهای شما را در زمینه آموزش های فن و حرفه ای، مرتفع نماییم و در نتیجه، رضایت خاطر شما را فراهم آوریم.به اساتید تهران پایتخت و مجتمع ما اعتماد کنید.تا انتهای مسیر همراه شما هستیم…

اطلاعات بیشتر

مجتمع فنی تهران پایتخت، از درخشان ترین و با سابقه ترین مراکز آموزشی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای است که دارای 23 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش تضمینی مهارت های پول ساز جهت ورود به بازار کار می ­باشد.  مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای دو شعبه فعال در انقلاب و صادقیه می باشد و رضایت هزاران کارآموز کوشا و فعال را در دستاوردهای خود دارد. در این مجتمع، پس از پایان دوره آموزشی و گذراندن امتحان تئوری و عملی توسط کارآموز از سوی سازمان فنی و حرفه­ای کشور، مدرک معتبر بین­‌المللی به وی اعطا می­شود. این مدرک قابلیت ترجمه را دارد، دارای هولوگرام، شماره ثبت و تأیید رسمی از سوی سازمان می­باشد و قابلیت استعلام گیری را نیز دارد. این مدرک همچنین مورد تأیید سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد. تمامی رشته های مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای مدارک بین المللی می باشد و در صورتی که قصد مهاجرت از کشور را داشته باشید دارا اعتبار و قابل استفاده است. در صورت درخواست کارآموز، مجتمع فنی تهران پایتخت نیز می تواند برای وی مدرک داخلی 2زبانه و تک زبانه صادر کند.

تماس با ما

شعبه صادقیه

شعبه انقلاب

(جهت تماس روی شماره کلیک کنید)

شعبه انقلاب:    ۰۲۱۶۶۹۰۴۸۴۶           09125079029

شعبه صادقیه:    ۰۲۱۴۴۹۲۷۰۱۵          09925079029

شماره تماس موبایل : ۰۹۱۹۷۳۲۱۶۸۸

Tehran.Paytakht@gmail.com

فرم پیش‌ثبت‌نام