اساتید و مدرسان مجتمع فنی تهران پایتخت

اساتید تهران پایتخت

اساتید تهران پایتخت را بهتر بشناسید…

  • مجتمع فنی تهران پایتخت
  • 22سال سابقه درخشان
  • آموزش تضمینی ویژه ورود به بازار کار
  • ارائه مدرک بین المللی
  • 2شعبه فعال در صادقیه و انقلاب
  • افتخار آفرینی برای هزاران جوان ایرانی
  • بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای از نظر کارآموزان

اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت چه کسانی هستند؟

با اساتید تهران پایتخت ، خیالتان راحت!

تمام اساتید تهران پایتخت در  مجتمع فنی تهران پایتخت،افرادی با تجربه در حوزه ی کاری خود هستند که با فیلتر های متعدد گزینش میشوند تا خیال شما از یادگیری و دریافت مطالب راحت باشد.

تقریبا همه ی دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت .از اساتید دوره های آموزشی خود کمال رضایت را داشته اند و در صورت گزارش کوچکترین نارضایتی،به سرعت مشکل توسط مدیریت برطرف شده است.

کلاس درس

مجتمع فنی تهران پایتخت را بهتر بشناسید

چرا مدرسان تهران پایتخت بهترین هستند؟

مهم­ترین سرمایه و اعتبار هر مؤسسه یا مجتمع آموزشی،علاوه بر اعتماد مراجعان و کارآموزان، به پرسنل و نیروی آموزشی و به عبارت دیگر، اساتید آن برمی­گردد. اساتید تهران پایتخت پس از بررسی های کارشناسی و عبور از فیلتر های متفاوت عضوی از مجموعه ما میشوند.ما مفتخر هستیم که با بکارگیری بهترین اساتید در هر یک از رشته­ های مورد آموزش در این مجتمع، بهترین دوره­ های آموزشی و عملی ویژه بازار کار را تا حد امکان فراهم آوریم.

با توجه به موقعیت­های مکانی مختلف آموزشگاه­های تحت نظر سازمان فنی و حرفه­ای کشور، طبیعتاً یک استاد نمی تواند در تمامی مراکز و مجتمع­های فنی، تدریس کند؛ ولی امری مهم این است که اساتید یک مجتمع فنی، همه زیر نظر یک مدیریت واحد، تأیید شوند و صلاحیت علمی، آموزشی و فنی و حرفه­ای آنها محرز گردد. اساتید تهران پایتخت نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

امیدواریم با شرکت در دوره­ های آموزشی مجتمع فنی تهران پایتخت، نیازهای شما را در زمینه آموزش های فن و حرفه ای، مرتفع نماییم و در نتیجه، رضایت خاطر شما را فراهم آوریم.به اساتید تهران پایتخت و مجتمع ما اعتماد کنید.تا انتهای مسیر همراه شما هستیم…

اطلاعات بیشتر

چرا باید به مجتمع فنی تهران پایتخت اعتماد کنم؟

مجتمع فنی تهران پایتخت، از درخشان ترین و با سابقه ترین مراکز آموزشی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای است که دارای 23 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش تضمینی مهارت های پول ساز جهت ورود به بازار کار می ­باشد.  مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای دو شعبه فعال در انقلاب و صادقیه می باشد و رضایت هزاران کارآموز کوشا و فعال را در دستاوردهای خود دارد. در این مجتمع، پس از پایان دوره آموزشی و گذراندن امتحان تئوری و عملی توسط کارآموز از سوی سازمان فنی و حرفه­ای کشور، مدرک معتبر بین­‌المللی به وی اعطا می­شود.

این مدرک قابلیت ترجمه را دارد، دارای هولوگرام، شماره ثبت و تأیید رسمی از سوی سازمان می­باشد و قابلیت استعلام گیری را نیز دارد. این مدرک همچنین مورد تأیید سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد. تمامی رشته های مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای مدارک بین المللی می باشد و در صورتی که قصد مهاجرت از کشور را داشته باشید دارا اعتبار و قابل استفاده است. در صورت درخواست کارآموز، مجتمع فنی تهران پایتخت نیز می تواند برای وی مدرک داخلی 2زبانه و تک زبانه صادر کند. البته این مدرک پس از تایید شما توسط اساتید تهران پایتخت و قبولی در آزمون داخلی است.

تماس با ما

شعبه صادقیه

شعبه انقلاب

(جهت تماس روی شماره کلیک کنید)

شعبه انقلاب:    ۰۲۱۶۶۹۰۴۸۴۶           09125079029

شعبه صادقیه:    ۰۲۱۴۴۹۲۷۰۱۵          09925079029

شماره تماس موبایل : ۰۹۱۹۷۳۲۱۶۸۸

info@tehranpaytakht.net

فرم پیش‌ثبت‌نام

    تماس با ما