کاریابی و معرفی به بازار کار

کاریابی و ورود به بازار کار پس از اتمام دوره

کاریابی و استخدام را برای شما آسان میکنیم

متخصصان ما شما را جهت کاریابی همراهی خواهند کرد.

  • مجتمع فنی تهران پایتخت
  • 22سال سابقه درخشان
  • آموزش تضمینی ویژه ورود به بازار کار
  • ارائه مدرک بین المللی
  • 2شعبه فعال در صادقیه و انقلاب
  • افتخار آفرینی برای هزاران جوان ایرانی
  • بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای از نظر کارآموزان

کاریابی و استخدام پس از اتمام دوره چطور خواهد بود؟

تضمین کاریابی و استخدام؟

تیم مشاوره کسب و کار  مجتمع فنی تهران پایتخت،افرادی با تجربه در و تحصیل کرده در زمینه کسب و کار هستند.

تضمین کاریابی و استخدام پس از اتمام دوره توسط بسیاری از موسسه ها و مجتمع های آموزشی به عنوان ترفندی جهت بازاریابی استفاده میشود. اما واقعیت این است که ورود شما به بازار کار به مهارت های فردی خودتان بستگی دارد. کاری که از دست ما بر می‌آید این است که کیفیت آموزش را برای شما تضمین کنیم و شما را در جهت توسعه فردی و یافتن جایگاه شغلی خوب راهنمایی کنیم. در نهایت خود شما هستید که باعث پیشرفت خود میشوید.

کاریابی

مجتمع فنی تهران پایتخت را بهتر بشناسید

ما چطور به کاریابی و استخدام شما کمک میکنیم؟

مجتمع فنی تهران پایتخت، یکی از رسالت های خود را توانمندسازی سازی کارآموزان برای آماده سازی کامل این عزیزان جهت ورود به بازار کار می داند. آموزش های فنی و حرفه ای ارائه شده در این مجتمع، مطابق بر سرفصل های ویژه سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و در تدوین آنها، نیازهای بازار کار، همواره در اولویت قرار داشته است.

کارآموزان پس از قبولی در آزمون فنی و حرفه ای کشور، با مدرک اعطاء شده از سوی این سازمان، می توانند وام کارآفرینی دریافت کنند، به منظور راه اندازی کسب و کار مخصوص به خود، اقدام به اخذ نمایندگی کنند یا جواز کسب دریافت کنند. اساتید ارائه کننده دوره های آموزشی نیز در صورت قابلیت و توانایی لازم کارآموزان دوره های خود، در پروژه های کاری در دست خودشان، در صورت لازم از آنها بهره گیری می کنند و همچنین می توانند آنها را به موقعیت های شغلی و کاری موجود، معرفی نمایند.

اطلاعات بیشتر

چرا باید به مجتمع فنی تهران پایتخت اعتماد کنم؟

مجتمع فنی تهران پایتخت، از درخشان ترین و با سابقه ترین مراکز آموزشی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای است که دارای 23 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش تضمینی مهارت های پول ساز جهت ورود به بازار کار می ­باشد.  مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای دو شعبه فعال در انقلاب و صادقیه می باشد و رضایت هزاران کارآموز کوشا و فعال را در دستاوردهای خود دارد. در این مجتمع، پس از پایان دوره آموزشی و گذراندن امتحان تئوری و عملی توسط کارآموز از سوی سازمان فنی و حرفه­ای کشور، مدرک معتبر بین­‌المللی به وی اعطا می­شود.

این مدرک قابلیت ترجمه را دارد، دارای هولوگرام، شماره ثبت و تأیید رسمی از سوی سازمان می­باشد و قابلیت استعلام گیری را نیز دارد. این مدرک همچنین مورد تأیید سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد. تمامی رشته های مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای مدارک بین المللی می باشد و در صورتی که قصد مهاجرت از کشور را داشته باشید دارا اعتبار و قابل استفاده است. در صورت درخواست کارآموز، مجتمع فنی تهران پایتخت نیز می تواند برای وی مدرک داخلی 2زبانه و تک زبانه صادر کند. البته این مدرک پس از تایید شما توسط اساتید تهران پایتخت و قبولی در آزمون داخلی است.

تماس با ما

شعبه صادقیه

شعبه انقلاب

(جهت تماس روی شماره کلیک کنید)

شعبه انقلاب:    ۰۲۱۶۶۹۰۴۸۴۶           09125079029

شعبه صادقیه:    ۰۲۱۴۴۹۲۷۰۱۵          09925079029

شماره تماس موبایل : ۰۹۱۹۷۳۲۱۶۸۸

info@tehranpaytakht.net

فرم پیش‌ثبت‌نام

    تماس با ما