کاریابی و معرفی به بازار کار

کاریابی و استخدام را برای شما آسان میکنیم

متخصصان ما شما را جهت کاریابی همراهی خواهند کرد.

کاریابی و استخدام پس از اتمام دوره چطور خواهد بود؟

تضمین کاریابی و استخدام؟

تیم مشاوره کسب و کار  مجتمع فنی تهران پایتخت،افرادی با تجربه در و تحصیل کرده در زمینه کسب و کار هستند.

تضمین کاریابی و استخدام پس از اتمام دوره توسط بسیاری از موسسه ها و مجتمع های آموزشی به عنوان ترفندی جهت بازاریابی استفاده میشود. اما واقعیت این است که ورود شما به بازار کار به مهارت های فردی خودتان بستگی دارد. کاری که از دست ما بر می‌آید این است که کیفیت آموزش را برای شما تضمین کنیم و شما را در جهت توسعه فردی و یافتن جایگاه شغلی خوب راهنمایی کنیم. در نهایت خود شما هستید که باعث پیشرفت خود میشوید.

لیست تمام دپارتمان های آموزشی ما

مجتمع فنی تهران پایتخت را بهتر بشناسید

ما چطور به کاریابی و استخدام شما کمک میکنیم؟

مجتمع فنی تهران پایتخت، یکی از رسالت های خود را توانمندسازی سازی کارآموزان برای آماده سازی کامل این عزیزان جهت ورود به بازار کار می داند. آموزش های فنی و حرفه ای ارائه شده در این مجتمع، مطابق بر سرفصل های ویژه سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و در تدوین آنها، نیازهای بازار کار، همواره در اولویت قرار داشته است.

کارآموزان پس از قبولی در آزمون فنی و حرفه ای کشور، با مدرک اعطاء شده از سوی این سازمان، می توانند وام کارآفرینی دریافت کنند، به منظور راه اندازی کسب و کار مخصوص به خود، اقدام به اخذ نمایندگی کنند یا جواز کسب دریافت کنند. اساتید ارائه کننده دوره های آموزشی نیز در صورت قابلیت و توانایی لازم کارآموزان دوره های خود، در پروژه های کاری در دست خودشان، در صورت لازم از آنها بهره گیری می کنند و همچنین می توانند آنها را به موقعیت های شغلی و کاری موجود، معرفی نمایند.

 

چرا باید به مجتمع فنی تهران پایتخت اعتماد کنم؟

مهم­ترین سرمایه و اعتبار هر مؤسسه یا مجتمع آموزشی، به کادر یا نیروی آموزشی یا به عبارت دیگر، اساتید آن برمی­گردد. ما مفتخر هستیم که با بهره گیری از بهترین اساتید در هر یک از رشته­های مورد آموزش در این مجتمع، بهترین دوره­ های آموزشی و عَملی ویژه بازار کار را تا حد امکان برای کارآموزان علاقمند فراهم آوریم.

با توجه به موقعیت های مکانی مختلف آموزشگاه­ های تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور، طبیعتاً یک استاد نمی تواند در تمامی مراکز و مجتمع های فنی و حرفه ای، تدریس کند؛ ولی امر مهم، این است که اساتید یک مجتمع فنی و حرفه ای، همه زیر نظر یک مدیریت واحد، تأیید شوند و صلاحیت علمی، آموزشی و فنی و حرفه­ای آنها محرز گردد. امیدواریم با شرکت در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران پایتخت، نیازهای شما را در زمینه آموزش های فن و حرفه ای، مرتفع نماییم و در نتیجه، رضایت خاطر شما را در این زمینه بخوبی فراهم آوریم.

تماس با ما

شعبه صادقیه

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

تماس جهت مشاوره