خوابگاه و اقامتگاه

خوابگاه و اقامتگاه ویژه کارآموزان شهرستان

اگر از شهرستان تشریف می‌آورید، نگران خوابگاه خود نباشید!

خدمات خوابگاه مجتمع فنی تهران پایتخت به چه صورت است؟

خیالتان از خوابگاه و اقامتگاه راحت!

یکی از خدمات  مجتمع فنی تهران پایتخت، ارائه سرویس خوابگاه به هنرجویانی است که از شهرستان مهمان ما هستند.

بخش زیادی از دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت  از سایر شهر ها هستند. این کاراموزان پس از اتمام دوره به شهر خود بازگشته و کسب و کار خود را شروع میکنند.

لیست تمام دپارتمان های آموزشی ما

مجتمع فنی تهران پایتخت را بهتر بشناسید

خدمات خوابگاه و اقامتگاه تهران پایتخت به چه صورت است؟

مجتمع فنی تهران پایتخت، مختفر است که به تمامی کارآموزان علاقمند در سرتاسر ایران، برای تمامی رشته­ های آموزشی مورد تأیید سازمان فنی و حرفه ای کشور، خدمات آموزشی و فنی ارائه نماید. این مجتمع می تواند تا حد امکان دوره های آموزشی را بر اساس نیازهای شخصی این کارآموزان، برنامه ریزی و پیاده سازی کند.

برای راحتی و رفاه حال این کارآموزهای شهرستانی، برای آنها از قبل، خوابگاه در نظر می گیریم و رزرو قبلی این خوابگاه ها، می تواند بر اساس توان مالی و سیلقه آنها باشد. تمام سعی و تلاش مجتمع فنی تهران پایتخت، این است که اقامت، تجربه و خاطره خوشی را برای کارآموزان محترم شهرستانی، فرآهم آورد.

چرا باید به مجتمع فنی تهران پایتخت اعتماد کنم؟

مهم­ترین سرمایه و اعتبار هر مؤسسه یا مجتمع آموزشی، به کادر یا نیروی آموزشی یا به عبارت دیگر، اساتید آن برمی­گردد. ما مفتخر هستیم که با بهره گیری از بهترین اساتید در هر یک از رشته­های مورد آموزش در این مجتمع، بهترین دوره­ های آموزشی و عَملی ویژه بازار کار را تا حد امکان برای کارآموزان علاقمند فراهم آوریم.

با توجه به موقعیت های مکانی مختلف آموزشگاه­ های تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور، طبیعتاً یک استاد نمی تواند در تمامی مراکز و مجتمع های فنی و حرفه ای، تدریس کند؛ ولی امر مهم، این است که اساتید یک مجتمع فنی و حرفه ای، همه زیر نظر یک مدیریت واحد، تأیید شوند و صلاحیت علمی، آموزشی و فنی و حرفه­ای آنها محرز گردد. امیدواریم با شرکت در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران پایتخت، نیازهای شما را در زمینه آموزش های فن و حرفه ای، مرتفع نماییم و در نتیجه، رضایت خاطر شما را در این زمینه بخوبی فراهم آوریم.

تماس با ما

شعبه صادقیه

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

تماس جهت مشاوره