خوابگاه های تهران پایتخت

آموزش با خوابگاه در تهران پایتخت

  • مجتمع فنی تهران پایتخت
  • 22سال سابقه درخشان
  • آموزش تضمینی ویژه ورود به بازار کار
  • ارائه مدرک بین المللی
  • 2شعبه فعال در صادقیه و انقلاب
  • افتخار آفرینی برای هزاران جوان ایرانی
  • بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای از نظر کارآموزان

شرایط ثبت نام در خوابگاه های مجتمع فنی تهران پایتخت به چه صورت است؟

خیالتان از جای خواب راحت!

بخش زیادی از هنرجویان و کارآموزان مجتمع فنی تهران پایتخت ساکن شهرستان ها هستند.برای آسایش و سهولت این عزیزان با خوابگاه های متعدد در مناطق مختلف  طرف قرارداد هستیم.لذا شما عزیزان میتوانید یک هفته قبل از شروع کلاس خود با منشی آموزشگاه هماهنگی های لازم را  انجام دهید.

پیشنهاد میکنیم در صورتیکه قصد رزرو خوابگاه و آموزش با خوابگاه را دارید جهت صرفه جویی در کلاس های خود در کلاس های خصوصی و فشرده ثبت نام کنید

خوابگاه

چرا تهران پایتخت ؟

متن در حال نگارش…

اطلاعات بیشتر

مجتمع فنی تهران پایتخت، از درخشان ترین و با سابقه ترین مراکز آموزشی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای است که دارای 23 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش تضمینی مهارت های پول ساز جهت ورود به بازار کار می ­باشد.  مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای دو شعبه فعال در انقلاب و صادقیه می باشد و رضایت هزاران کارآموز کوشا و فعال را در دستاوردهای خود دارد. در این مجتمع، پس از پایان دوره آموزشی و گذراندن امتحان تئوری و عملی توسط کارآموز از سوی سازمان فنی و حرفه­ای کشور، مدرک معتبر بین­‌المللی به وی اعطا می­شود. این مدرک قابلیت ترجمه را دارد، دارای هولوگرام، شماره ثبت و تأیید رسمی از سوی سازمان می­باشد و قابلیت استعلام گیری را نیز دارد. این مدرک همچنین مورد تأیید سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد. تمامی رشته های مجتمع فنی تهران پایتخت، دارای مدارک بین المللی می باشد و در صورتی که قصد مهاجرت از کشور را داشته باشید دارا اعتبار و قابل استفاده است. در صورت درخواست کارآموز، مجتمع فنی تهران پایتخت نیز می تواند برای وی مدرک داخلی 2زبانه و تک زبانه صادر کند.

تماس با ما

شعبه صادقیه

شعبه انقلاب

(جهت تماس روی شماره کلیک کنید)

شعبه انقلاب:    ۰۲۱۶۶۹۰۴۸۴۶           09125079029

شعبه صادقیه:    ۰۲۱۴۴۹۲۷۰۱۵          09925079029

شماره تماس موبایل : ۰۹۱۹۷۳۲۱۶۸۸

info@tehranpaytakht.net

فرم پیش‌ثبت‌نام

    تماس با ما