گواهینامه ها و مدارک

گواهینامه ها و مدارک

پس از پایان دوره، گواهینامه ها و مدارک قابل دریافت برای من چه خواهد بود؟

مدرک ها و گواهینامه های معتبر مجتمع فنی تهران پایتخت

مدرک ها و گواهینامه های معتبر

در  مجتمع فنی تهران پایتخت، شما پس از اتمام دوره قادر به ثبت درخواست و نهایتا دریافت مدارک معتبر خواهید بود.

این مدارک جدا از تقویت رزومه‌ی شما، باعث اثبات مهارت شما میشود و اعتبار 21 ساله مجتمع فنی تهران پایتخت را همراه خود خواهید داشت.

لیست تمام دپارتمان های آموزشی ما

گواهینامه ها و مدارک

مجتمع فنی تهران پایتخت را بهتر بشناسید

گواهینامه ها و مدارک پس از پایان دوره

پس از گذراندن دوره های خود در مجتمع فنی تهران پایتخت، 3نوع مدرک برای شما قابل درخواست میباشد.

  • مدرک فنی و حرفه ای
  • گواهینامه 2 زبانه داخلی
  • مدرک تک زبانه داخلی

مدرک 2 زبانه و تک زبانه پس از پایان دوره و کسب نمره قبولی در آزمون داخلی به شما اعطا میشود. کاربرد این مدارک جهت تایید مهارت شما میباشد و اعتبار آن به قدمت و سابقه ی موسسه ای باز میگردد که در آن دوره را گذرانده اید. مجتمع فنی تهران پایتخت با 21 سال سابقه درخشان، مدارک معتبری را برای شما صادر میکند و میتوانید از این مدارک جهت ارتقا موقعیت شغلی خود استفاده کنید.

چرا باید به مجتمع فنی تهران پایتخت اعتماد کنم؟

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، یک سازمان‌ وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی کشور است و از طرف سازمان بین‌المللی کار یا ILO، به رسمیت شناخته شده است. مدرک فنی و حرفه‌ای که توسط این سازمان صادر می‌شود، برای مدت زمان مشخصی، دارای اعتبار قانونی بوده و مورد تأیید می‌باشد. این مدارک به علت دارا بودن کد ملی آموزش شغل، اعتبار بین‌المللی دارند، در کشورهای دیگر معتبر بوده و به رسمیت شناخته می‌شوند.

این مدارک به دلیل برخورداری از کد بین‌المللی در سازمان جهانی کار (ILO)، در ۱۸۶ کشور دنیا از اعتبار لازم برخوردار هستند. داشتن این مدرک می‌تواند برای شما، مزایای زیادی از قبیل اخذ گواهینامه‌ی بین‌المللی از سازمان فنی و حرفه‌ای، قابلیت کاربرد جهت تسهیل در صدور ویزا، قابل کاربرد به منظور صدور پروانه‌ی تأسیس آموزشگاه، امکان دریافت پروانه‌ی کسب در مشاغل مرتبط، دریافت وام‌های مختلف، جایگزین مدارک دانشگاهی به عنوان یک مدرک، جذب سریعتر و بهتر در بازار کار و … را به همراه داشته باشد.

 

تماس با ما

شعبه صادقیه

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

تماس جهت مشاوره