آموزش حسابداری جامع ویژه ورود به بازار کار

دوره‌ی آموزش حسابداری جامع ویژه ورود به بازار کار

دوره‌­ی آموزش حسابداری جامع مجتمع فنی تهران پایتخت ، آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند به عنوان حسابدار، جذب بازار کار شوند. در وافع، افرادی که هیچ آشنایی قبلی با علم حسابداری ندارند، برای آموزش حسابداری می­توانند اقدام کنند. این دوره­ی آموزشی، حتی برای برخی از دانشجویان رشته‌های حسابداری، مدیریت و اقتصاد که احساس می‌کنند آنچه در دانشگاه آموخته‌اند برای جذب بازار کار کافی نمی­باشد، نیز می­تواند راهگشا باشد. شما پس از اتمام این دوره آموزشی می‌توانید به عنوان حسابدار در یک شرکت یا سازمان استخدام شوید؛ البته نه به عنوان رئیس حسابداری؛ بلکه صرفاً به عنوان حسابدار. لازم به ذکر است که مجتمع فنی تهران پایتخت زیر مجموعه  سازمان فنی حرفه ای میباشد. به همین خاطر خیالتان از کیفیت آموزش راحت باشد.

معرفی دوره

چرا در دوره‌ی آموزش جامع حسابداری ویژه ورود به بازار کار شرکت کنم؟

در هر سازمان، بنگاه اقتصادی، فروشگاه، شرکت یا… که در آن داد و ستد و یا تراکنش مالی و اعتباری اتفاق می­افتد نیاز به شفاف‌­سازی میزان درآمدها و هزینه ­ها، سود و زیان و تشخیص انواع مختلف آن­ها احساس می­شود. کسب اطلاعات تخصصی لازم به منظور کنترل این امور، نیاز به گذراندن دوره­‌ی آموزش حسابداری را دارد. پس از اینکه شخص با مفاهیم حسابداری و تخصص های مورد نیاز آن آشنا شد، برای تسهیل در ورود اطلاعات، نگهداری، پردازش و تجزیه و تحلیل آن­ها نقش نرم افزارها­ی کاربردی در حسابداری پر رنگ‌تر خواهد شد. از جمله این نرم­ افزارهای رایج، می­توان به نرم افزار­های هلو و سپیدار سیستم و دوره­‌ی اِکسل در حسابداری اشاره داشت.

حسابداران حرفه ای

مدرک معتبر پس از پایان دوره

یکی از ویژگی های دوره‌­ی آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران پایتخت، اعطاء مدرک فنی حرفه‌­ای به کارآموزان این دوره­، یا به عبارت دیگر، آموزش حسابداری با مدرک فنی حرفه­‌ای در این مجتمع می­باشد.. تمام سرفصل‌­های آموزشی در دوره­­‌ی حسابداری، مطابق با سرفصل‌­های استاندارد سازمان فنی حرفه‌­ای کشور بوده و آموزش­های ما با بالاترین کیفیت و تضمین، به شما ارائه می­شود. مجتمع ما علاوه بر آموزش سرفصل­‌های استاندارد فنی حرفه‌­ای، کلاس را به صورت پروژه محور در نظر میگیرد. تلاش ما از این نحوه­‌ی آموزش، کسب آمادگی لازم برای ورود به بازار کار می­باشد.

آموزش حسابداری با مدرک فنی حرفه‌­ای، موجب می­شود که پس از پایان دوره، نگرانی­ از جهت بیکار ماندن خود نداشته باشید.شما میتوانید با مدرک معتبر بین­‌المللی فنی حرفه­‌ای، رزومه خود را قوی کرده وارد شغل حسابداری شوید. شما با این مدرک بین­‌المللی حسابداری، می­توانید جهت مهاجرت به کشور­های خارجی نیز اقدام کنید. در غیر اینصورت با مهارت­‌های کسب شده­‌ی خود در این زمینه، در خارج از ایران نیز درآمد لازم را داشته باشید.

حسابدار شرکت

اشتغال در حوزه حسابداری پس از اتمام دوره آموزش جامع حسابداری

برای اشتغال در حوزه‌­ی حسابداری، لازم است علوم کاربردی و مورد نظر کارفرما آموخته شود. رشته­‌ی حسابداری از نظر میزان اشتغال پذیری، وضعیت رضایت بخشی را دارد. به این دلیل که همه‌­ی شرکت‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، ارگان‌ها و حتی فروشگاه‌ها، به حسابدار با دانش و تجربه­‌ی لازم، نیاز دارند. از این رو آینده­‌ی شغلی رشته حسابداری، بسیار روشن به نظر می­رسد.

اگر فرد حسابدار با حسابداری کاربردی آشنا باشد، به راحتی می­تواند جذب بازار کار شود. مشکل افرادی که در رشته‌­ی حسابداری جذب بازار کار نمی­شوند، عدم بهره‌مندی از دانش کاربردی است. از آنجا که فاصله­‌ی دانش تئوری و دانشگاهی با مهارت عملی بسیار زیاد است، بنابراین تنها با اکتفا به آموخته­‌های دانشگاه، به راحتی نمی‌توان وارد باز کار شد.

تیم حسابداری تهران پایتخت

آینده شغلی رشته‌ی حسابداری

امروزه، تعداد شرکت­‌هایی که ثبت می­شوند، همواره رو به رشد است و هریک از این شرکت­ها، نیاز به حداقل یک فرد حسابدار دارند. از همین رو، به راحتی می­توان این برداشت را داشت که چه تعداد موقعیت شغلی کارآموزان حسابداری بعد از گذراندن این دوره، تا حد زیادی تضمین شده است. همچنین، شرکت‌­هایی که در حال توسعه هستند، به جمع تقاضا کنندگان حسابدار اضافه می­شوند. در نتیجه این بازار آنقدر ظرفیت دارد که اگر فرد حسابدار، با دانش حسابداری عملی و ویژه‌­ی بازار کار آشنا باشد، هیچ وقت بیکار نخواهد ماند.

آشنایی با دوره ی آموزش حسابداری جامع

HTML

معرفی دوره ی آموزش حسابداری جامع

HTML

رضایت هنرجویان دوره ی آموزش حسابداری جامع

"تهران پایتخت" ،بهترین آموزش حسابداری جامع در تهران

مدارک اعطا شده به دانشجویان دوره ی آموزش حسابداری جامع
گواهینامه فنی حرفه ای
کارت الکترونیکی سازمان فنی حرفه ای
لیست سرفصل های دوره ی آموزش حسابداری جامع

سرفصل های دوره‌ی آموزش جامع حسابداری ویژه ورود به بازار کار

 • ایجاد دوره­‌ی مالی و امکان دسترسی کاربران در حسابداری مکانیزه
 • استفاده از کدینگ حسابداری، متناسب با فعالیت شرکت
 • طبقه‌­بندی حساب­ های تفصیلی در نرم افزار
 • انجام عملیات مربوط به چک‌های دریافتنی و پرداختنی
 • تهیه‌­ی صورت مغایرت بانکی
 • انجام عملیات گردش کالا در انبار
 • نظارت بر روی مسائل مالی انبار
 • انجام عملیات در زمینه­‌ی فروش محصولات و خدمات شرکت
 • تهیه‌­ی انواع گزارش­­ها برای انبار فروش
 • انجام محاسبات مربوط به حقوق ماهانه، عیدی، بازخرید مانده­‌ی مرخصی و بازخرید سنوات
 • ثبت و نگهداری دارائی ثابت و محاسبات استهلاک و فروش دارایی
 • انجام عملیات پایان یک سال مالی
 • تهیه­‌ی گزارش­های مورد نیاز برای پایان یک سال مالی و تحریر دفاتر مربوط به آن
در پایان دوره ی آموزش حسابداری جامع شما دارای چه مهارت هایی هستید

پس از پایان این دوره‌ی آموزشی، شما یک حسابدار همه فن حریف خواهید که آماده ورود به بازار کار هستید. شما قادر هستید مانند یک استاد با نرم افزار های هلو، سپیدار و اکسل کار کنید و نیاز سازمان های کوچک و بزرگ را به طور کامل برطرف کنید.

شهریه‌ی دوره آموزش جامع حسابداری

نام رشتهشهریه گروهیشهریه نیمه خصوصیشهریه خصوصیمدت زمان آموزش
آموزش جامع حسابداری ویژه ورود به بازار کار1/300/0002/500/0005/500/0002 ماه

طول مدت دوره ی آموزش حسابداری جامع چقدر است ؟

مدت زمان آموزش : 60 ساعت (2ماه)

در انتهای دوره ی آموزش حسابداری جامع برای کاریابی چه اقدامی باید کرد ؟

شما در طول دوره،تمام مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را کسب میکنید،ضمنا شما در طول دوره آموزشی میتوانید از مشاوره اساتید با تجربه خود برای ورود به بازار کار بهره مند شوید.

 

شرایط دریافت خوابگاه برای دوره ی آموزش حسابداری جامع به چه شکل است ؟

بخش قابل توجهی از دانشجویان و کارآموز های مجتمع فنی تهران پایتخت را مراجعان غیر تهرانی تشکیل میدهند.جهت رزرو خوابگاه یک هفته الی 10روز جلوتر از ثبت نام با منشی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید

بعد از اتمام دوره ی آموزش حسابداری جامع، کارآموز دارای پشتیبانی حل مشکلات هست ؟

بله.حتی پس از اتمام دوره های آموزشی خود میتوانید با اساتید خود در تماس باشید و درخواست پشتیبانی کنید.

مدارک ارائه شده توسط موسسه برای دوره ی آموزش حسابداری جامع معتبر هستند ؟

مدارک ارائه شده توسط مجتمع فنی تهران پایتخت معتبر،رسمی و قابل ترجمه هستند.

سوابق و مدارک مدرس دوره های آموزش حسابداری جامع به چه شکل هست ؟

تمامی اساتید مجتمع فنی تهران پایتخت،با تجربه و تحصیلکرده هستند که پس از بررسی های فراوان گزینش شده اند تا خیال دانشجویان از بابت آموزش و سطح کیفی دوره ها راحت باشد.دوره ی آموزش کافی شاپ و باریستا و سایر دوره های آموزشی برگزار شده در مجتمع فنی تهران پایتخت همگی تضمینی هستند

آخرین دیدگاه‌ها


   درخواست مشاوره رایگان

    2 شعبه فعال در تهران

    شعبه صادقیه

    شعبه انقلاب

    (جهت تماس روی شماره کلیک کنید)

    شعبه انقلاب:    ۰۲۱۶۶۹۰۴۸۴۶           09125079029

    شعبه صادقیه:    ۰۲۱۴۴۹۲۷۰۱۵          09925079029

    شماره تماس موبایل : ۰۹۱۹۷۳۲۱۶۸۸

    info@tehranpaytakht.net

    دوره های مرتبط که شاید به آن علاقه مند باشید

    تماس با ما