X

سخنی از موسس: 

خداوندم را سپاس میگویم که افتخار این را به من عطا نموده که به عنوان اولین کارآفرین درعرصه ایجاد اشتغال در زمینه آموزش تعمیرات موبایل به هموطنانم باری از دوش جامعه ام برداشته و برای هزاران هم میهن گرانقدرم اشتغال ایجاد نمایم.

مجتمع فنی تهران پایتخت با 2 شعبه فعال در تهران از پر افتخارترین کار آفرینان حوزه فنی حرفه ای میباشد که با سالها سابقه درخشان در زمینه آموزش ، دوره های تخصصی این رشته را با استفاده از بروز ترین متد آموزشی و با هدف کارآفرینی و آموزش مهارت های کوتاه مدت کارآموزان، برگزار می نماید و مهارت آموزان را آماده ی حضور در بازار کار می نماید .

افتخار ما کار آفرینی برای هزاران نفر ازکارآموزان با آموزش مهارت های کوتاه مدت می باشد.

دو شعبه فعال

دوره تعمیر ابزار دقیق

گوشی تلفن همراه یكی از كالاهایی است كه امروزه فقدانش را در دست كمتر كسی حس می‌كنیم. همان‌طور که برای خریدن یک گوشی تلفن همراه تقلا می‌کنیم، برای پیدا کردن یک مرکز یا تعمیرگاه مطمئن هم پرس‌وجو خواهیم کرد تا تلفن همراه خود را به دست تعمیرکاری معتمد و البته خبره بسپاریم با توجه به اهمیت موضوع میتوان ازاین پتانسیل برای ایجاد شغل استفاده مطلوب نمود.مرکز تخصصی آموزش تعمیرات موبایل مجتمع فنی تهران پایتخت با اتکا به خداوند یکی از موفق ترین مراکز آموزشی در بخش آموزش و تعمیرات موبایل می باشد که با جامعه آماری بالای ورود به بازار کار کارآموزان، آمادگی خدمت رسانی به شما عزیزان را دارد.

 

بخشهای ابزار دقیق :

سنجش: 

ابزار سنجش ، مقدار دقیق داده را اندازه گیری میکند. اصلی ترین داده هایی که اندازه گیری آنها در صنایع لازم است عبارتند از :

  • measurement of the temperature سنجش دما
  • measurement of the liquids level سنجش ارتفاع مایعات
  • Instrument-Measurment
  • measurement of the pressure سنجش فشار

با پیشرفت علم و ایجاد ابزار های نیوماتیکی ( بادی ) و پس از آن ترانزیستور و کارت الکترونیکی و حتی plc ، سیستم کنترل کننده فازی ( FCD ) و توزیع پذیر( DCS کنترل فرآیند های صنعتی را به جای انسان به انجام میرسانند.

ابزار هایی هستند که سیگنال خروجی را از کنترل کننده دریافت میکنند و بر اساس آنها عمل میکنند. مثل الکتروموتور ها یا شیرهای کنترل. مهندسی ابزار دقیق Instrumentation engineering یک دانش میان رشته‌ای است که کار آن اندازه گیری کمیت‌های فیزیکی از جمله ( سطح مواد در مخارن ، دما ، فلو ، فشار و … ) و کنترل آنها میباشد و از طرفی به خاطر استفاده از سنسورهای الکتریکی با رشته مهندسی برق و الکترونیک نیز همپوشانی دارد

دو شعبه فعال

 

Text/HTML

 

قبل از تکمیل ظرفیت ثبت نام کنید!

برای ثبت نام غیر حضوری بعد از مشاوره با مشاورین موسسه مبلغ شهریه را به شماره کارت 6107337809854803 به نام آقای اکبر محمد بیگی واریز و فیش آن را به شماره 09902089678 تلگرام کنید.

تماس با ما ثبت نام دوره