X

10 بهترین ابزار برای حذف پس زمینه از تصویر

رتبه بندی این مطلب:
5.0

Netsparker Web Application Security Scanner - تنها راه حلی که تأیید خودکار آسیب پذیری ها را با اسکن مبتنی بر اثبات ارائه می دهد.

 

 

امنیت برنامه را به روش صحیح انجام دهید! شناسایی ، محافظت ، نظارت ، تسریع و موارد دیگر ...

حذف پس زمینه از تصویر می تواند کاری دلهره آور و وقت گیر باشد.

 

و این خصوصاً اگر در طراحی گرافیک مهارت کافی ندارید زیرا مطمئن نیستید که چطور حرفه ای ها برای انجام کار استفاده می کنند.

 

داشتن تصاویری با پس زمینه شفاف برای چندین منظور ، چه شخصی و چه مربوط به تجارت ، واقعاً ضروری است.

 

10 بهترین ابزار برای حذف پس زمینه از تصویر

 

 

این به ویژه لازم است که عناصر خاصی را برای ترکیب در یک طرح و ایجاد عمق و جزئیات برای جذابیت بصری ترکیب کند. این به شما کمک می کند تا آن ظاهر حرفه ای را بدست آورید زیرا شفافیت برای همه چیز مناسب است.

با این حال ، سوال اصلی این است که چگونه می توان پس زمینه را از روی تصویر به راحتی و بدون احساس سوختگی حذف کرد؟ خوب ، ابزاری که می خواهم در این مقاله ذکر کنم به شما کمک می کنند تا دقیقاً به این هدف برسید.

بیایید مستقیم به آن بپریم.

 

Slazzer

 

با Slazzer بلافاصله پس زمینه جدیدی را حذف کرده و به تصاویر خود اضافه کنید. از فرمت های JPG ، PNG و JPEG پشتیبانی می کند و به معنای واقعی کلمه می توانید هر تصویری را در آن بارگذاری کنید ، حتی اگر کاملاً پیچیده باشد. الگوریتم بینایی رایانه ای AI آنها توانایی تفکیک اشیا conf گیج کننده مانند مو و حتی رنگهای مشابه را برای جدا کردن زمینه دارد.

 

برای پردازش خودکار تصاویر به صورت انبوه می توانید از آن استفاده کنید یا برنامه دسک تاپ آنها را بارگیری کنید. این برنامه همچنین دارای یک برنامه موبایل ، پلاگین فتوشاپ ، پلاگین Shopify ، پلاگین WooCommerce و پلاگین Figma برای همان روند اما در سیستم عامل های مختلف است.

 

Slazzer API خود را نیز ارائه می دهد که با استفاده از آن می توانید پس زمینه را تنها با یک تماس API حذف کنید.

 

remove.bg

 

 

ترجیح داده شده ترین گزینه ، Delete.bg ، حذف افسانه ای پس زمینه از تصویری که ارائه می دهید ، کار خارق العاده ای دارد. وقتی می گویم "فوری" ، منظور من کاملاً این است زیرا تولید نسخه پس زمینه شفاف از تصویر شما به معنای واقعی کمتر از 5 ثانیه طول می کشد.

 

با استفاده از این ابزار می توانید پس زمینه تصاویر متشکل از افراد ، حیوانات ، اشیا، ، ماشین ها و حتی گرافیک را حذف کنید.

 

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تصویر خود را بارگذاری کنید ، و این ابزار کار خود را به صورت خودکار انجام می دهد. پس از تولید نتایج ، می توانید آن را بارگیری کنید و یا کمی لمس کنید تا کامل شود ، که در بیشتر موارد مورد نیاز نخواهد بود.

 

در صورت تمایل ، می توانید با استفاده از API remove.bg’s بهره وری دیجیتال بیشتری را به گردش کار خود برسانید.

 

Canva

 

Canva ابزاری با کاربرد فوق العاده آسان است که به طور گسترده ای شناخته شده است ، به ویژه برای افرادی که با مهارت های طراحی دست و پنجه نرم می کنند. این کار با ابزارها و عناصر داخلی آنها کارها را بسیار راحت تر می کند ، شما می توانید با کشیدن و رها کردن آنها از نظر بصری چیزی جذاب ایجاد کنید.

 

برای اکثر موارد رایگان است ، اما برای حذف پس زمینه ، باید یک کاربر حرفه ای باشید. با این حال ، به محض ورود به طرح PRO آنها ، به معنای واقعی کلمه در حال باز کردن امکانات بی پایان طراحی هستید که تصور نمی کنید غیر از این باشد.

 

و بهترین خبر این است که شما می توانید ماه اول عضویت خود را به صورت کاملاً رایگان دریافت کنید. اگر آن را دوست ندارید ، هر زمان که بخواهید فقط از آن فاصله بگیرید ، اما من اطمینان دارم که بخاطر امکان سنجی ارائه شده می خواهید آن را ادامه دهید. 😎

Remove.ai

 

به طور مشابه با ابزار فوق عمل می کند ، Remove.ai یکی دیگر از راه حل های رایگان برای برش دادن عناصر خاص از تصویر شما و ایجاد پس زمینه شفاف است.

 

پردازش تصویر و بازگشت با یک نسخه شفاف از آن فقط 3 ثانیه طول می کشد. با نسخه رایگان ، تصاویری دریافت خواهید کرد که 0.25 مگاپیکسل هستند. برای به دست آوردن بیشترین نتایج با وضوح ، مجبورید اعتبارهایی بخرید که به هیچ وجه گران نیستند.

 

می توانید همزمان یک تصویر انجام دهید یا نرم افزار ویندوز آنها را بارگیری کنید که به شما امکان می دهد پس زمینه ها را به صورت انبوه حذف کنید. به عنوان یک مزیت اضافی ، همچنین می توانید از API آنها برای سرعت بخشیدن به کارها استفاده کنید.

 

BackgroundCut

 

 

BackgroundCut به خوبی از هوش مصنوعی استفاده می کند تا زمینه پس زمینه را حتی از سخت ترین تصاویر نیز امکان پذیر کند. هنوز در مرحله بتا است ، اما می توانید تصویر خود را بارگذاری یا رها کنید و قسمت اصلی را طی چند ثانیه به طور خودکار قطع کنید.

 

سازندگان این ابزار به طور مرتب به روزرسانی های جدید را برای بهتر کردن آن ارائه می دهند. یکی از ویژگی های مورد انتظار آنها API عمومی است که به شما کمک می کند تا برنامه های شخص ثالث را ادغام کرده و مواردی از خود را با آن توسعه دهید. گفته می شود که به زودی خواهد آمد ، بنابراین شما باید این موضوع را تحت نظر داشته باشید.

 

استفاده از BackgroundCut رایگان است ، اما برای درخواست های تصویر با وضوح بالاتر باید اعتبار خریداری کنید.

 

PhotoScissors

 

استفاده از PhotoScisers بسیار دقیق و در عین حال ساده ، حذف پس زمینه از تصویر را حتی در اطراف اشیای نیمه شفاف مانند مو آسان می کند. این ابزارهای داخلی داخلی مانند راه حل جادویی و نشانگر شفاف برای انواع مختلف تصویر در داخل راه حل دارد

 

برای اطمینان از اینکه هر آنچه را در آن قرار می دهید با نتیجه رضایت بخشی بازگردانید

 

پس از اینکه پس زمینه را با استفاده از این ابزار از تصاویر خود حذف کردید ، می توانید آن را با یک رنگ ثابت ، یک تصویر متفاوت پر کنید یا حتی یک کلاژ متشکل از چند تصویر ایجاد کنید.

 

PhotoScissors را می توان در ویندوز ، مک و IOS بارگیری کرد. اگر نمی خواهید چیزی را بارگیری کنید ، می توانید از آن به صورت آنلاین نیز استفاده کنید.

 

Adobe Spark

 

 

احساس اطمینان عجیبی وجود دارد که هر چیزی مربوط به Adobe باشد و Adobe Spark تفاوتی ندارد. این یک ابزار خارق العاده است که بسیاری از ویژگی های عالی از جمله توانایی حذف سریع پس زمینه از تصاویر خود را در خود جای داده است.

 

پس از حذف پس زمینه ، می توانید آن را به حال خود رها کنید یا رنگ جدیدی به آن اضافه کنید ، با اشکال بازی کنید یا حتی تصاویر مختلف را به جای آن پر کنید. می توانید آن را به گونه ای ویرایش کنید که متناسب با نیازهای شما باشد ، مانند عکس پروفایل شخصی ، عکس محصول یا آگهی تبلیغاتی.

 

شما می توانید بسیاری از عناصر مختلف مانند فونت ها ، انیمیشن ها ، اشکال ، رنگ ها و تصاویر را امتحان کنید تا کاملاً دید محور خود را بسازید.

 

InPixio

 

 

من شخصاً از InPixio برای حذف پس زمینه از تصاویر استفاده می کنم و به طرز شگفت انگیزی کار می کند. دقت بسیار خوبی است و شما می توانید تصاویر خود را با وضوح بالا کاملاً رایگان صادر کنید. هیچ هزینه پنهانی نیز شامل نمی شود ، به این معنی که می توانید همین حالا شروع کنید.

 

هنگامی که این ابزار با نسخه شفاف تصویر خود بازگشت ، می توانید آن را ذخیره کنید یا برای دستیابی به بهترین نتیجه روی برجسته سازی بیشتر کار کنید. اگر یک تصویر پیچیده را بارگذاری می کنید ، به احتمال زیاد قبل از رسیدن به نتیجه عالی چندین بار تلاش می کنید ، اما برای ابزاری که حتی یک پنی هم شارژ نمی شود اشکالی ندارد.

 

Pixlr BG

 

 

با Pixlr BG همزمان از یک یا چند تصویر پس زمینه را حذف کنید. این یک ابزار ویرایش چشمگیر است که برای اهداف مختلفی در نظر گرفته شده است و از بین بردن پس زمینه یکی از آنهاست. مهم نیست که این یک سلفی باشد ، یک عکس محصول یا تقریباً هر تصویری که به کار نیاز دارد ، این ابزار به راحتی می تواند آن را در کسری از ثانیه انجام دهد.

 

پس از تولید نتیجه ، می توانید آن را با ابزار برش آنها دقیق تنظیم کنید تا سنگ روی سنگ باقی نماند. استفاده از Pixlr BG کاملاً رایگان است و می توانید بلافاصله با بارگذاری تصویر مورد نظر خود شروع به کار کنید.

 

Fiverr

 

 

اگر نمی خواهید از ابزاری استفاده کنید و انسانی واقعی را که کار را برای شما انجام می دهد ترجیح می دهید ، Fiverr یک بستر عالی برای آن است. در آن بسیاری از کنسرت ها برای اهداف مختلف ایجاد شده توسط فریلنسرها ، مانند این هنرمند به نام جولیافوتو ، برگزار می شود.

 

این کنسرت فقط 5 دلار برای بسته اصلی به شما امکان می دهد پس زمینه را از 20 تصویر مختلف حذف کنید. می توانید از آن برای استفاده تجاری استفاده کنید ، درخواست تجدید نظر کنید و ظرف یک روز تحویل بگیرید.

 

اگر می خواهید پس زمینه را از تصاویر بیشتری حذف کنید ، بدیهی است که باید بسته های با قیمت بالاتر را انتخاب کنید. با این حال ، حسن مورد Fiverr این است که خریداران همیشه در اولویت هستند. می توانید مطمئن باشید که همیشه از سفارش خود راضی خواهید بود ، اما حتی اگر این کار را نکنید ، می توانید بلافاصله درخواست بازپرداخت کنید.

 

تعداد زیادی از این قبیل کنسول ها در سیستم عامل وجود دارد که می توانید فقط با یک جستجوی ساده بررسی کنید.

 

نتیجه

حذف پس زمینه از تصاویر دیگر کار ترسناکی نیست. در حقیقت ، این به لطف جدیدترین فناوری در طول سالها آسان تر شده است. منابع فوق برای انجام کار با سهولت مطلق بیش از اندازه کافی است.

تعداد نمایش ها (70)/نظرات (0)

فایل ها برای دانلود

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

دو شعبه فعال