X

سخنی از موسس: 

خداوندم را سپاس میگویم که افتخار این را به من عطا نموده که به عنوان اولین کارآفرین درعرصه ایجاد اشتغال در زمینه آموزش تعمیرات موبایل به هموطنانم باری از دوش جامعه ام برداشته و برای هزاران هم میهن گرانقدرم اشتغال ایجاد نمایم.

مجتمع فنی تهران پایتخت با 2 شعبه فعال در تهران از پر افتخارترین کار آفرینان حوزه فنی حرفه ای میباشد که با سالها سابقه درخشان در زمینه آموزش ، دوره های تخصصی این رشته را با استفاده از بروز ترین متد آموزشی و با هدف کارآفرینی و آموزش مهارت های کوتاه مدت کارآموزان، برگزار می نماید و مهارت آموزان را آماده ی حضور در بازار کار می نماید .

افتخار ما کار آفرینی برای هزاران نفر ازکارآموزان با آموزش مهارت های کوتاه مدت می باشد.

دو شعبه فعال

اسکيس

با نگاه کاربردی به آموزش نرم افزار سعی شده در پکیج های متناسب و ارائه متد های هدفمند و با نگاهی به قدرت طراحی هنرجو نرم افزارهای انتخاب شده در کوتاهترین زمان بالاترین بازدهی را داشته باشد و در عین حال تکمیل کننده نگرش کاربردی معماری باشاسکیس فرایند سریع رسیدن به طرح اولیه است که ادامه این روند در طرح‌ها ما را به طرح نهایی می‌رساند. طراح اثر معماری از اسکیس به عنوان یکی از مراحل طراحی معماری بهره می‌گیرد این مهم توسط ابزارهای مختلفی چون دست و یا نرم‌افزارهایی چون sketchup صورت می‌گیرد. در اسکیس هماهنگی بین مغز و ابزار جزو اصول جدایی‌ناپذیر طراحی است بنابراین طراح باید به دنبال تصور و خلق فضاهای مختلف در پلان و مقطع و حجم باشد. حال با این سوال مواجه می‌شویم : آیا اسکیس یک فرایند آموزش‌پذیر است؟ متدولوژی آموزش فرآیند طراحی ما را به این جواب می‌رساند که این مهارت آموزش‌پذیر است. در مدرسه اسکیس ایوان خانه معمار تکنیک‌های ترسیم و ارائه و بیان افکاری که به دنبال خلق فضاهای معماری هستند آموزش داده شده و هنرجویان به مرحله‌ای از بلوغ خواهند رسید که خلأ ایده­پردازی و ارائه ناشی از تحصیلات تئوریک دوره کارشناسی در آنان، برطرف خواهد شد

 

آزمون اسکیس کنکور کارشناسی ارشد معماری

آزمون ورودی ارشد مجموعه معماری طی سالهای گذشته در دومرحله برگزار می شود که مرحله دوم نقش بسیار تعیین کننده و سرنوشت سازی دارد و به نوعی تعیین کننده است. کنکور اسکیس در چهار رشته برگزار می شود که کنکور اسکیس معماری برای رشته های معماری_معماری، معماری اسلامی و باز سازی پس از سانحه ، کنکور اسکیس معماری منظر برای رشته معماری منظر و کنکور اسکیس داخلی برای رشته معماری داخلی تعیین شده است.کنکور عملی مطالعات معماری نیزبه نوعی مقاله نویسی محسوب می شود. زمان برگزاری آزمون اسکیس، بعد آزمون تئوری است که با اعلام رتبه ها، درصد ها و تراز ها از سوی سازمان سنجش، اعلام می شود. این زمان معمولا یک بازده دو الی سه ماه بین مرحله اول و مرحله دوم است که برای تمرین های تخصصی اسکیس برای سبقت گرفتن از سایر رقبا فرصت بسیار خوبی است. در این میان تحلیل موضوعات سال قبل برای درک کلی از مفهوم این ازمون همیشه راهگشاست. این تحلیل ازموضوعات آزمون عملی معماری سالهای پیش نشان دهنده این است که روند سوالات کنکور به سمتی حرکت می کند که دانشجویان و داوطلبان کنکور باید دانش بسیار خوبی در زمینه های دانش طراحی از جمله طراحی صحیح پلان ،حجم، نما، برش داشته باشند در این میان فرآیند طراحی و دانش عناصر جزییات و مدیریت زمان در کنکور اسکیس بسیار مهم است و این امر جز با تمرین های هدفمند امکان پذیر نمیباشد.

کنکور اسیکس شامل داشتن دانش و توانایی لازم برای طراحی و سرعت عمل کافی برای موفقفیت در این آزمون می شود.که انتخاب درست استاد اسکیس کسب این دانش و تمرینات دانشجو سایر موارد را فراهم می شود.

دو شعبه فعال

 

 

قبل از تکمیل ظرفیت ثبت نام کنید!

برای ثبت نام غیر حضوری بعد از مشاوره با مشاورین موسسه مبلغ شهریه را به شماره کارت 6107337809854803 به نام آقای اکبر محمد بیگی واریز و فیش آن را به شماره 09902089678 تلگرام کنید.

تماس با ما ثبت نام دوره